Як спостерігати за зоною сутінків у 2020 році

Зона Сутінок повернулася і краще, ніж будь-коли. Класичне науково-фантастичне / жахітне шоу перетворилося на Джона Джорджа Пілі на чолі. Незважаючи на те, що розслідування Рода Серлінга є позачасовим, Зона сутінків перетворилася на сучасне шоу з роботою на камеру і діючи це завжди заслужено.


У цьому посібнику про те, як спостерігати Зону сутінків, ми будемо детально описувати всі способи подати себе за дивними та вигадливими казками, які вона крутить. Почнемо з розкриття офіційного способу його трансляції, який є єдиним способом перегляду, перш ніж переходити до способів отримання епізодів безкоштовно. Перший епізод уже транслюється на YouTube, проте перевірте це.

Дивіться зону сутінків в Інтернеті

Зона сутінків виробляється CBS, тому, не дивно, саме ЦБС випромінює її. Однак це не на телебаченні Що схоже на явний маркетинговий поштовх, CBS лише показує Зону Сутінків на своїй потоковій платформі CBS All Access, яка до цього моменту мала кілька гідних шоу, але нічого не вартувало ціни на вступ..

зона сутінків-куб

За словами, CBS Повний доступ, за іронією долі, не дає кожному доступ. Він доступний лише в США, тобто якщо ви живете деінде, вам не пощастить без віртуальної приватної мережі. VPN, про які ми будемо багато говорити у цьому посібнику, можуть зробити вас схожими на те, що ви перебуваєте практично в іншому місці.

Коротше кажучи, VPN з’єднують вас з іншим сервером, перш ніж надсилати вас у відкритий Інтернет, фактично замінюючи інформацію про місцеположення, яка, можливо, поставляється з вашим з’єднанням. Це тому, що завдяки використанню протоколів VPN ваше з’єднання шифрується, перешкоджаючи нікому із зовнішнього світу бачити, що ви робите (читайте наш опис шифрування).

Після того, як все буде зроблено, ви будете виглядати, як перебуваєте в США до Повний доступ до CBS, коли насправді ви можете бути десь у світі. Ви можете прочитати нашу кращу VPN для США за рекомендаціями, але ми пропонуємо ExpressVPN у більшості ситуацій (читайте наш огляд ExpressVPN).

Дивитися зону сутінків безкоштовно

CBS Повний доступ вимагає передплату, і це дорого. Стандартний план з оголошеннями – 6 доларів, а план без реклами – 10 доларів. З огляду на те, як почувається платформа поза зоною сутінків, може бути кращою ідеєю знайти потік в Інтернеті безкоштовно.

Оглянувшись, ми виявили, що Couchtuner має перші два епізоди, які на момент написання є єдиними двома, які вийшли у світ. Однак, VPN так само важливий. Не помиляйтесь, що ці веб-сайти, що передають інформацію, беруть участь у порушенні авторських прав, і це може бути пов’язано з вами.

Ми не говоримо, що поліція збирається розбивати ваші двері, але це гарна ідея приховати ваш трафік від постачальників послуг Інтернету та державних снайперів.

Наш найкращий посібник VPN для потокового потоку пояснює, чому ви хочете використовувати VPN для цієї мети, а також дає наші п’ять найкращих рекомендацій. Хоча ExpressVPN чудово підходить для потокової передачі, спеціалізовані потокові сервери CyberGhost також роблять його відмінним вибором (читайте наш огляд CyberGhost).

Слід також ознайомитись з нашим найкращим керівництвом щодо антивірусного програмного забезпечення, оскільки ці ескізні потоки – це головна нерухомість шкідливих програм. Наш найкращий вибір, Bitdefender, захищає вас в режимі реального часу від кіберзлочинності, захищаючи вас від навіть найневісніших онлайн-схем (читайте наш огляд антивірусу Bitdefender).

У цій же лінії – наші найкращі блокатори спливаючих вікон, а також наша стаття про 99 безкоштовних інструментів для захисту вашої конфіденційності, тому перевірте і їх.

Слідкуйте за зоною сутінків на Коді

Ви також можете спостерігати Зону сутінків на Kodi, а точніше, через Kodi. Як пояснено в нашому вичерпному посібнику з Kodi, це інтерфейс для медіа-серверів, який традиційно використовується як спосіб доступу до фільмів, музики та телепередач з жорсткого диска на вашому дивані. Хоча Kodi може бути набагато більше, використовуючи додатки.

Наш найкращий посібник з додатками Kodi показує наші улюблені офіційні та неофіційні доповнення, але для перегляду зони сутінків ви захочете дотримуватися неофіційного розділу. Для потокової передачі найкращий вибір – «Вихід» та «Заповіт» (прочитайте наш посібник із встановлення «Заповіту»). Якщо все це здається непосильним, прочитайте наш спосіб використання посібника Kodi, щоб зрозуміти платформу.

По суті, ці додатки виконують те саме завдання, що і Couchtuner або будь-яка інша потокова платформа. Замість того, щоб розміщувати потоки, однак додаток просто оглядає їх в Інтернеті і подає їх вам через Kodi.

Знову ж таки тут виникають проблеми, багато з яких пояснені в нашому юридичному посібнику Kodi. Вам знадобиться VPN, і антивірус також не шкодить. Наш найкращий посібник з VPN для Kodi – це чудове місце для пошуку, але ви також можете скористатись найкращим варіантом з наших відгуків про VPN.

Слідкуйте за торентом зони сутінків

Нарешті, якщо ви хочете уникати потокової передачі, ви можете перейти до торрентінгу. Швидко поглянувши на популярні торрент-сайти, ми знайшли кілька варіантів для перших двох епізодів, і ми можемо лише припускати, що нові епізоди будуть завантажуватись після виходу. Вважаючи, що це ексклюзивне шоу, ми уявляємо, що вони також буде завантажено швидко.

зона сутінків-торент

Знову ж таки, VPN життєво необхідний, коли ви торрентуєтесь. Ви відкриваєте зв’язок між вашою машиною та кількома іншими, тому, якщо вона повернеться безпосередньо до вас, ви можете виникнути проблеми. Ознайомтеся з нашим кращим VPN для посібника з торрентів щодо рекомендацій. Щоб зіпсувати це, NordVPN займає перше місце (читайте наш огляд NordVPN).

Є також юридична проблема, яка є занадто складною для цього посібника. Ви можете прочитати наш нерегулярний торрент торгів за специфікою.

Тут важливий і антивірус, оскільки немає способу бути впевненим у тому, що знаходиться в кожному файлі, поки він не знаходиться на вашій машині. Bitdefender чудово працює, але для захисту варто ознайомитися з нашим найбезпечнішим посібником з антивірусного програмного забезпечення. Bitdefender все ще перемагає там, але F-Secure не відстає (читайте наш огляд антивірусу F-Secure).

Фінальні думки

Ось якими способами можна спостерігати Зону сутінків. Повний доступ у CBS – це не погана платформа, але сутінкова зона – це перший ексклюзив, який реально продає її. Якщо ви такі скептичні, як ми, ви можете скористатися одним із альтернативних методів, щоб дізнатися, чи сподобалось вам спочатку шоу. Просто переконайтеся, що ви використовуєте VPN та антивірус у цьому процесі.

Припустимо, що ви фанат потокової передачі, слід переглянути наш архів потокової передачі. Там ви знайдете подібні путівники для перегляду останніх фільмів і телепередач, а також декілька загальних посібників щодо захисту. Станом на час написання, ми нещодавно опублікували найкращий VPN для HBO Now і як слідкувати за теорією великого вибуху, тому перевірте їх.

Як ти спостерігаєш Зону сутінків? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me