Najlepšie cloudové úložisko pre Android 2020: úložisko na cestách

Správa úložného priestoru v telefóne alebo tablete s Androidom môže byť únavná. Aplikácie bojujú s fotografiami, videami a inými dokumentmi o priestor a hry zaberajú viac úložného priestoru, pretože sa viac zapájajú a lepšie vyzerajú. Dohodnutie času v telefóne alebo tablete je častým problémom a nájdenie najlepšieho cloudového úložiska pre Android môže byť zložité.


Existuje veľa možností cloudového úložiska Android pre Android a nižšie sme zaradili to najlepšie. Predtým, ako sa ponoríme, chceme rýchlo pokryť, ako sme sa rozhodli pre najlepšie cloudové úložisko pre Android. Tiež sa nám páči spojlery tu v službe Cloudwards, preto sme si vybrali Disk Google ako našu najlepšiu aplikáciu na ukladanie údajov v cloude pre Android. Zistite, prečo po prestávke.

Aký je najlepší cloudový úložný priestor pre Android?

  1. disk Google
  2. Sync.com
  3. pCloud
  4. Microsoft OneDrive
  5. MEGA
  6. Tresorit
  7. Dropbox
  8. Icedrive

Najdôležitejšou vlastnosťou, ktorú sme hľadali pri rozhodovaní o najlepšom úložisku typu cloud pre Android, bolo zabezpečenie. Či už ukladáte rodinné fotografie a videá, rodné listy alebo dokonca iba svoju knižnicu meme, je dôležité, aby ste vedeli, že medzi neoprávnenými používateľmi a vaším osobným obsahom stojí niečo..

Okrem zabezpečenia sme sa chceli ubezpečiť, že všetky naše možnosti ukladania v cloude obsahovali funkcie, ako je zdieľanie odkazov a organizácia priečinkov, takže vaše dokumenty sa dajú ľahko nájsť a vaše fotografie sú hračkou na zdieľanie s priateľmi a blízkymi. Aplikácia tiež musela byť jednoduchá na používanie, aby ju niekto mohol vyzdvihnúť a mať celkom dobrú predstavu o tom, ako to funguje.

Za ďalšie funkcie, ako je integrácia Disku Google s dokumentmi Google alebo integrácia OneDrive s Office 365, sme pripočítali bonusové body. Zohľadnili sme tiež cenu úrovní úložných priestorov každej možnosti, pretože pokiaľ ide o ňu, vždy je ideálne viac za menej.

1. Disk Google

Pokiaľ ide o poskytovanie tekutého cloudového úložiska používateľom Androidu, je ťažké poraziť Disk Google, jednu z najpopulárnejších dostupných cloudových úložísk. Každý, kto má bezplatný účet, má prístup k 15 GB úložného priestoru na Disku Google a neobmedzené zálohovanie fotografií prostredníctvom služby Fotky Google, ak budete v poriadku, ak sa vaše fotografie znížia na 16 MP.

drive-zložka

Váš bezplatný účet Google zahŕňa aj Dokumenty Google, takže môžete vytvárať, upravovať a zdieľať dokumenty priamo z Disku Google. Zdieľanie súborov s rodinou a priateľmi je také ľahké ako posielanie odkazov. Môžete tiež nastaviť parametre odkazov, aby ste určili, do akej miery majú ostatní prístup k vašim súborom.

Google má dvojfaktorové overenie (2FA), ktoré chráni váš účet, ak má niekto prístup k vášmu heslu tým, že požaduje, aby ste zadali kód, ktorý vám spoločnosť Google pošle.. 

Google nepoužíva šifrovanie s nulovými znalosťami, čo je nešťastné, aj keď to nie je obchod s trhmi, pretože pomocou Boxcryptor môžete na svoju jednotku pridať ochranu s nulovými znalosťami. Ak chcete začať, môžete sa pozrieť na našu kontrolu Boxcryptora.

Spolu s bezplatným 15 GB úložiskom cloudového úložiska ponúka spoločnosť Google ďalšie tri štandardné plány s úložiskom 100 GB, 200 GB a 2 TB. Každý program stojí menej ako 10 dolárov mesačne, takže každá možnosť ukladania je prístupná takmer každému rozpočtu. 

V tomto rozložení je Disk Google tiež najlepším bezplatným cloudovým úložiskom pre Android kvôli veľkému množstvu voľného úložného priestoru a neobmedzenému zálohovaniu fotografií..

drive-slidemenu

Aplikácia Disk Google má mnoho funkcií, ktoré sú obsiahnuté v dolnej časti obrazovky aj v ponuke vysunutia vľavo od aplikácie. Používanie aplikácie je jednoduché, pretože sa podobá mnohým aplikáciám na správu súborov, hoci nájdenie všetkých funkcií a nastavení môže chvíľu trvať..

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia na Disku Google

Spoločnosť Google spolu so všetkými funkciami, ktoré Disk Google prináša pre Android, urobila to, aby ste mohli zapnúť takmer akékoľvek zariadenie – Android alebo iné – a získať prístup ku všetkému od svojich fotografií a súborov až k záložkám a poznámkam len prihlásením do Váš účet.

Ak máte účet Google a tablet alebo smartfón s Androidom, službu Disk Google určite stojí za vyskúšanie. Viac informácií o službe Disk Google a výhodách účtu Google nájdete v našej recenzii na Disku Google.

2. Sync.com

Služba Sync.com bola v našej recenzii na stránke Sync.com označená za obľúbeného poskytovateľa cloudových úložísk typu cloudwards, a to z dobrého dôvodu. Sync.com ponúka niektoré z najlepších dostupných úložných plánov, od 5 dolárov za 1 TB pre štandardný obchodný plán a má bezplatný 5 GB plán, ktorý môžete vyskúšať. 

Spolu s vynikajúcimi možnosťami ukladania online, Sync.com chráni vaše dokumenty šifrovaním s nulovými znalosťami a 2FA.

synccom-zložka

Služba Sync.com je v systéme Android priamočiara. Rozhranie sa ľahko naviguje a ukladanie a prístup k dokumentom je hračka. Z dôvodu zamerania na bezpečnosť neposkytuje server Sync.com kompatibilitu s aplikáciami tretích strán, čo sa oplatí obetovať, ak potrebujete ukladať citlivé súbory..

synccom-slidemenu

Sync.com tiež uľahčuje zdieľanie a správu odkazov, takže môžete určiť, kto má prístup k vašim súborom. Odkazy môžete dokonca odstrániť, ak už nechcete zdieľať súbory. Odkazy je možné vytvoriť a zdieľať pre akýkoľvek súbor alebo priečinok uložený na serveri Sync.com. Môžete tiež nastaviť heslá na odkazy, aby ste sa uistili, že k vašim súborom majú prístup iba ľudia s týmto heslom.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia Sync.com

Sync.com je potešením používať ho v systéme Android. Jeho jednoduché rozhranie a jednoduché použitie ho robia prístupným pre všetkých. Jeho cenovo dostupné plány vám navyše umožňujú zamerať sa na to, koľko úložného priestoru chcete a na čo si môžete dovoliť.

Jedinou oblasťou, v ktorej Sync.com nevykonáva, je integrácia tretích strán. Zabezpečenie siete Sync.com nehrá dobre s ostatnými službami, hoci sa stáva priekopníkom za to, že je solídnym konkurentom v každej inej oblasti..

3. pCloud

pCloud nemusí mať všetky funkcie Disku Google, ale je to veľmi bezpečný a súkromný poskytovateľ, ako to môžete prečítať v našej pCloud recenzii. 

Bezpečnosť pCloud je s voliteľným balíkom Crypto silnejšia. Platba za pCloud Crypto vám umožní prístup do priečinka „Crypto“, ktorý je veľmi podobný osobnému trezoru OneDrive, ale s pridaným šifrovaním s nulovými znalosťami.

pcloud-zložka

Ak povolíte nastavenie, okrem priečinka Crypto môže byť váš účet chránený službou 2FA. Spolu s vynikajúcou bezpečnosťou má pCloud schopnosť prehrávať zvukové a obrazové súbory, ako aj vytvárať a spravovať zoznamy skladieb, a to všetko v rámci aplikácie..

pCloud má bezplatný plán, ktorý vám umožní vyskúšať si až 10 GB, alebo môžete upgradovať na 500 GB alebo 2 TB cloudového úložiska. Aj keď môžete platiť mesačne alebo ročne, pCloud je jedinečný v tom, že za celoživotné uloženie môžete platiť aj raz.

pcloud-slidemenu

Aplikácia pCloud pre Android vyzerá ako akýkoľvek iný správca súborov, čo je dobrá vec. Výsuvná ponuka obsahuje praktické klávesové skratky a skratku pre zdieľané odkazy. V rozbaľovacej ponuke je aj priečinok Crypto, ak ste sa rozhodli pre balík Crypto.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia pCloud

pCloud je priama a bezpečná služba úložiska v cloude, ktorá funguje dobre pre tých, ktorí chcú ukladať a prehrávať médiá v cloude všetko z jednej aplikácie. Používatelia Kodi môžu tiež nastaviť neoficiálny doplnok na streamovanie videí z pCloud. Prečítajte si viac o doplnku Kodi v našom najlepšom cloudovom úložisku pre sprievodcu Kodi.

Schopnosť zakúpiť až 2 TB úložiska za jednorazovú platbu ďalej posilňuje využitie pCloud ako služby ukladania a prehrávania médií. Zakúpením doživotného plánu získate pokoj, ktorý vám umožní ukladať svoje fotografie, videá, filmy, hudbu a rodinné chvíle navždy v cloude bez obáv z mesačného predplatného..

4. Microsoft OneDrive

OneDrive je odpoveďou spoločnosti Microsoft na cloudové úložisko a je na štvrtom mieste v zozname. OneDrive pekne spolupracuje s produktmi balíka Microsoft Office a jeho platené plány sú dodávané s balíkom Office 365. Rovnako ako na Disk Google môžete automaticky zálohovať svoje fotografie, aj keď každá fotografia sa započítava do vášho úložiska.

onedrive-zložka

Získate 5 GB bezplatného cloudového úložiska, ktoré je možné upgradovať na 100 GB alebo 1 TB. Plán 1TB sa nazýva Office 365 Personal a zahŕňa prístup k programom Microsoft Word, PowerPoint a Excel na telefóne alebo tablete s Androidom, ako aj na iných zariadeniach. 

Spoločnosť Microsoft má ďalší plán s názvom Office 365 Home, ktorý obsahuje všetky funkcie programu Personal, ale môže ho používať až šesť ľudí.

Office 365 Home funguje dobre pre rodiny s deťmi, pretože každý človek získa v úložisku cloud vlastný úložný priestor 1 TB – plus prístup do kancelárie pre školy alebo do práce – všetko za 9,99 dolárov mesačne. OneDrive je tiež multiplatformový, takže aj keď máte v telefóne používateľa iPhone, stále môžu využívať všetky výhody Office 365..

Aplikácia OneDrive je úhľadná a ľahko sa používa. Na spodnej strane sú pohodlné skratky pre súbory, zdieľané súbory a fotografie. Používateľské rozhranie používa priečinky a príliš sa nelíši od predvoleného správcu súborov pre Android. Na fotografiách je tiež možnosť povoliť automatické nahrávanie fotografií z vášho zariadenia.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia OneDrive

Microsoft OneDrive má funkciu nazvanú „osobný trezor“, ktorá vám umožňuje ukladať súbory na miesto v rámci OneDrive, čo zahŕňa vyššiu bezpečnosť a vyžaduje 2FA. 

S bezplatným programom ste obmedzení na to, koľko súborov môžete uložiť vo svojom osobnom trezore, aj keď s plánom Office 365 môžete ukladať neobmedzené súbory až do limitu úložiska. Osobný trezor funguje rovnako ako priečinok a nájdete ho spolu so zvyškom vašich súborov.

Aj keď Disk Google a OneDrive ponúkajú podobné funkcie vo väčšine oblastí, OneDrive ponúka oveľa lepšiu možnosť ukladania údajov pre rodiny a skupiny, pretože každý používateľ má svoj vlastný terabajt úložiska. Prečítajte si viac o OneDrive v našej recenzii OneDrive.

5. MEGA

MEGA je už dlho. Pravdepodobne ste si stiahli niečo z MEGA v minulosti, keď to bolo jedno z najpopulárnejších webov na zdieľanie súborov. Prešlo však niekoľkými zmenami a je teraz službou úložiska v cloude, ktorá sa zameriava na bezpečnosť a implementuje niektoré jedinečné funkcie.

mega-zložka

Jednou z vynikajúcich funkcií je šifrovaný chat, ktorý je zabezpečeným systémom zasielania správ v rámci MEGA, ktorý vám umožňuje chatovať s ostatnými používateľmi. MEGA má tiež možnosť nastavovať heslá na odkazy, takže keď zdieľate svoje súbory, môžete sa cítiť bezpečne s vedomím, že aj keď nezamýšľaná osoba skončí s odkazom, nebude ich môcť otvoriť bez hesla..

MEGA pokračuje v téme zabezpečenia a zamestnáva 2FA na ochranu vášho účtu pri prihlasovaní a šifrovaní bez znalosti znalostí, takže ani MEGA nemá prístup k vašim súborom. Nezabudnite sa pozrieť na nášho sprievodcu najlepšími správcami hesiel, pretože nulové znalosti bránia MEGA v obnovení hesla, ak ho stratíte.

MEGA vás začne bezplatne s 15 GB úložného priestoru a má systém úspechov, ktorý vám poskytuje bonusové úložisko pre plnenie úloh, ako je napríklad zdieľanie MEGA so svojimi priateľmi. MEGA má tiež konkurenčnú škálu plánov ukladania, ktoré začínajú na 400 GB a smerujú až k 16 TB, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre tých, ktorí majú veľké potreby v oblasti ukladania.

mega-slide

Aplikácia je s MEGA celkom štandardná, čo je dobré, pretože to znamená, že ju môžete vyzdvihnúť a uložiť svoje súbory bez toho, aby ste sa museli veľa učiť. Spodná časť aplikácie obsahuje odkazy na ľahký prístup k šifrovanému chatu, zdieľaným zložkám, cloudovej jednotke a fotografiám.

Ďalšie dôvody, prečo sa nám páči MEGA

MEGA nemusí byť pre každého, ale prináša do tabuľky nejakú vážnu bezpečnosť. Zatiaľ čo sa Disk Google a OneDrive zameriavajú na integráciu aplikácií a ďalšie služby, MEGA prináša šifrovanie s nulovými znalosťami do celého vášho účtu a pridáva zabezpečené heslá pre chat a odkazy. 

Ak je váš najväčší dôraz na bezpečnosť, MEGA je veľkým uchádzačom. Ak sa chcete podrobne pozrieť na MEGA, odporúčame vám pozrieť si našu recenziu MEGA.

6. Tresorit

Tresorit je ďalšia super bezpečná služba úložiska v cloude, ktorá dobre funguje so systémom Android. Má tiež veľmi základné rozhranie aplikácie, ktoré je samovysvetľujúce a nevyžaduje veľa hrania, aby sa učilo. Tresorit ukladá vaše súbory do priečinka „Tresors“, čo sú šifrované priečinky. Dokumenty môžete odovzdávať a spravovať podľa očakávaní..

Tresorit uľahčuje správu odkazov, takže môžete sledovať súbory a priečinky, ktoré zdieľate. Nastavenia svojich odkazov môžete kedykoľvek zmeniť a tiež ich zabiť priamo na karte Odkazy v aplikácii.

Pod kapotou Tresorit udržuje váš účet v bezpečí pomocou šifrovania s nulovými znalosťami, ako aj pomocou 2FA, a vaše súbory sú šifrované v pokoji a počas prepravy. Jedinou nevýhodou vysokej bezpečnosti je to, že neexistuje žiadna integrácia vonkajších aplikácií, napríklad s dokumentmi Google.

Aj keď je spoločnosť Tresorit spoľahlivým hráčom v oblasti bezpečnosti, nie je úplne konkurencieschopná, pokiaľ ide o stanovovanie cien za skladovanie. Bezplatný plán prichádza s iba 3 GB úložného priestoru. Prechod na plán 200 GB vám prinesie viac ako 10 dolárov mesačne, čo je pre porovnanie viac ako poplatky spoločnosti Google za 2 TB.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Tresorit

Tresorit môže byť poskytovateľom cloudového úložného priestoru bez akýchkoľvek obmedzení, ale čo mu chýba v produktivite, poskytuje viac, ako sa stará o bezpečnosť. Pokiaľ ide o ochranu vášho účtu, spoločnosť Tresorit je na najvyššom mieste a v zozname by bola vyššia, ak by náklady neboli príliš vysoké..

Ak potrebujete najlepšiu bezpečnosť a ste ochotní za ňu zaplatiť, nemusíte s Tresoritom pokaziť cenu. Ak sa chcete dozvedieť viac o cenách a bezpečnosti spoločnosti Tresorit, pozrite si našu úplnú recenziu spoločnosti Tresorit.

7. Dropbox

Dropbox je starou službou cloudových úložísk a existuje už od roku 2007. Aj keď Dropbox je v bezpečí, zúčastnil sa na PRISM, tajnom vládnom dozornom programe a v roku 2012, keď boli ukradnuté milióny hesiel, bol tiež porušený..

Dropbox-zložka

Dropbox od tej doby zlepšil svoju bezpečnosť, ale na zabezpečenie vašich súborov vám odporúčame použiť Boxcryptor s Dropboxom, pretože nemá šifrovanie s nulovými znalosťami, ale môžete povoliť 2FA. Ak ste zvedaví na Dropbox a chcete sa dozvedieť viac o jeho bezpečnosti, prečítajte si našu kompletnú recenziu Dropboxu, kde nájdete podrobný pohľad na výhody a nevýhody.

Odhliadnuc od zabezpečenia, Dropbox má niekoľko presvedčivých dôvodov, aby to skúsil. Dropbox je kompatibilný s balíkom Office Online, takže môžete vytvárať a upravovať svoje dokumenty v cloude, ako aj upravovať predtým odovzdané dokumenty. Dropbox vám umožňuje zdieľať súbory prostredníctvom odkazov. Môžete tiež spravovať nastavenia odkazov, aj keď to vyžaduje prechod na platený program.

Jeho cena je menej ako konkurencieschopná, hoci plány Dropboxu sa pohybujú od 1 TB do neobmedzeného úložiska, čo je príjemné pre podniky a používateľov s veľkými požiadavkami na úložisko. Dropbox má tiež bezplatný plán, ktorý vám poskytuje 2 GB úložného priestoru, čo je menej ako veľa iných poskytovateľov cloudového úložiska na tomto zozname, ale dosť na vyskúšanie služby pred nákupom.

Dropbox-slidemenu

Samotná aplikácia Dropbox je podobná ako v ostatných. Môžete nahrávať, skenovať a vytvárať dokumenty. Používateľské rozhranie sa ľahko naviguje a funkcie sa dajú ľahko nájsť. Jednou z vecí, ktorá v používateľskom rozhraní chýba, je karta s odkazmi, ktorá sa okrem iného nachádza v aplikácii Sync.com..

Ak máte radi Dropbox, ale nemôžete sa pozrieť na jeho históriu bezpečnostných problémov, mali by ste sa pozrieť na nášho sprievodcu najlepšími alternatívami Dropboxu. Zistíte, že veľa z uvedených možností je tiež v tejto príručke, ako aj ďalšie skvelé služby, ako je Amazon Drive a Box.

Ďalšie dôvody, prečo sa nám Dropbox páči

Spolu s kompatibilitou s balíkom Office ponúka služba Dropbox službu s názvom Papier, ku ktorej je možné získať prístup v rozbaľovacej ponuke na ľavej strane aplikácie. Klepnutím naň sa zobrazí výzva na stiahnutie papiera. Po stiahnutí budete môcť vytvárať textové dokumenty a zoznamy úloh. Môžete dokonca nahrávať obrázky do vytvorených textových dokumentov priamo z papiera.

Dropbox nemusí mať najlepšie zabezpečenie, ale ponúka dobrú spoluprácu prostredníctvom služby Office Online. Papier umožňuje Dropboxu zdvojnásobiť sa ako aplikácia na zapisovanie poznámok a do úlohy. Aj keď Dropbox v minulosti mal problémy, stále sa jedná o spoľahlivú službu úložiska v cloude, ktorú treba navštíviť.

8. Icedrive

Program Icedrive bol spustený až v roku 2019, ale už implementuje niektoré zaujímavé bezpečnostné prvky, čo je rovnako dobré, pretože videl, ako sa označil za ultra bezpečnú službu cloudového úložiska. Pozrite sa na vysvetlenie šifrovania Icedrive na webových stránkach a môžete povedať, že znamenajú podnikanie.

icedrive-zložka

Pozoruhodnou bezpečnostnou funkciou v Icedrive je použitie šifrovacieho algoritmu Twofish cez AES. Twofish bol vlastne finalistom v súťaži Advanced Encryption Standard a nakoniec nebol vybraný, hoci Icedrive tvrdí, že kryptografi sú všeobecne akceptovaní ako bezpečnejší než AES..

Aj keď Icedrive poskytuje pre vaše súbory veľa ochrany, chýba mu 2FA a väčšina šifrovania Icedrive, ako napríklad nulové znalosti, je zamknutá za výplatnou bránou. Bezplatný plán spoločnosti Icedrive vás však začína s 10 GB, čo je tu, keď ho porovnáte s mnohými ďalšími bezplatnými plánmi ukladacieho priestoru.

Icedrive má okrem bezplatného plánu ďalšie tri plány, vrátane plánu 1 TB iba za 4,99 dolárov mesačne. Je potrebné poznamenať, že inovácia na prémiový plán odomkne aj všetky bezpečnostné prvky, ktoré ponúka Icedrive, čo nie je až také zlé, ak vezmete do úvahy najlevnější plán, 1,99 dolárov mesačne, ale získate iba 150 GB úložného priestoru.

icedrive-slidemenu

Program Icedrive má ľahko ovládateľné používateľské rozhranie a šikovný tmavý režim, vďaka ktorému je aplikácia pre oči omnoho jednoduchšia. Okrem temného režimu bude Icedrive okamžite známe, pretože má rovnaký všeobecný vzhľad ako väčšina ostatných aplikácií na ukladanie v cloude v našom zozname..

Icedrive vám umožňuje zdieľať a spravovať odkazy, aj keď väčšina funkcií zdieľania vyžaduje, aby ste prešli na prémiový účet. Spravovanie odkazov tiež nie je také intuitívne ako Sync.com, čo vyžaduje, aby ste našli zdieľaný súbor a potom spravovali svoj odkaz z možností súboru.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Aj keď Icedrive v súčasnosti nemá veľa funkcií a možnosti zdieľania súborov sú trochu neohrabané, v našej úplnej recenzii Icedrive uvádzame, že softvér ukazuje sľub. Dokonca aj v roku od svojho vydania má dobre fungujúcu mobilnú aplikáciu s niektorými jedinečnými funkciami, dobrými možnosťami ukladania a vynikajúcou bezpečnosťou.

Icedrive je služba, ktorá sa bude pravdepodobne pri jej používaní vyvíjať, a ak s tým súhlasíte, je to dobrá voľba pre bezpečne zameraných alebo pre kohokoľvek, kto chce ľahko použiteľnú službu cloudového úložiska, ktorá ponúka 10 GB bezplatného úložiska.

Záverečné myšlienky

Existujú desiatky poskytovateľov ukladacích priestorov v cloude, ktorí označujú všetky políčka, pokiaľ ide o bezpečnosť a funkcie, aj keď nie všetci z nich stoja za váš čas. Tu sme sa venovali niektorým z najlepších dostupných poskytovateľov úložísk v cloude.

Aj keď sa služby Disk Google a OneDrive vynikajú v spolupráci a integrácii so svojimi príslušnými kancelárskymi balíkmi, Sync.com, MEGA a Icedrive sa výrazne zameriavajú na bezpečnosť. pCloud stojí uprostred s dobrou bezpečnosťou, ale aj skvelými mediálnymi funkciami. Ak sa zaujímate predovšetkým o produktivitu, máme pre vás k dispozícii najlepšie cloudové úložisko pre spoluprácu.

Tresorit a Dropbox sú tiež vynikajúce možnosti, ale na zabezpečenie ukladacieho priestoru Dropbox použite Boxcryptor. Ak ste na hranici medzi Dropboxom, Diskom Google alebo OneDrive, dôrazne vám odporúčame prečítať si porovnávacieho sprievodcu porovnaním služby Disk Google a Dropbox verzus Microsoft OneDrive, ktorý vám umožní podrobne sa pozrieť na tri služby..

Nech si vyberiete cloudové úložisko, ktoré si zvolíte pre svoj telefón alebo tablet s Androidom, môžete si byť istí, že všetky tu uvedené možnosti sú testované a budú vám slúžiť pri ukladaní a zdieľaní súborov v cloude.. 

Ceníme si čas, ktorý ste si prečítali v našom sprievodcovi, a radi by sme si vypočuli vaše názory, takže neváhajte napísať komentár a dajte nám vedieť o svojich názoroch. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me