Ako previesť OST na PST jednoduchým spôsobom v roku 2020

Práca s súbormi OST môže byť notoricky zbytočné úsilie, ak to ide samostatne. Našťastie existuje veľa vhodných nástrojov na skenovanie a konverziu súborov OST na lepšie fungujúce formáty, ako napríklad súbory .pst. V skutočnosti je spravodlivé tvrdiť, že dobrý prevodník .st to .pst je nevyhnutným nástrojom každého nerešpektujúceho súboru digitálnych nástrojov IT chlapa. V tomto článku sa pozrieme na jeden taký nástroj: Stellar OST to PST Converter.


Hviezdna je názov, ktorý si na začiatku roku 2017 získal svoju úctu, rozhodli sme sa začať zostavovať výskum týkajúci sa najlepšieho softvéru na obnovu dát. Toto týždňové úsilie malo za následok súčasný stav alkoholizmu tohto spisovateľa, ako aj najlepšie pomazanie pomazania pomocou nástroja Stellar Data Recovery. Tiež nás to viedlo k tomu, aby sme začali skúmať, aké ďalšie užitočné nástroje spoločnosť ponúka pre IT kanceláriu.

Keď sa na to pozrieme, nahliadneme do aplikácie Stellar OST to PST Converter, ktorá vás prevedie tým, ako ju použiť na obnovenie e-mailov, položiek kalendára a kontaktov zo súborov Oost programu Outlook. Nezabudnite tiež skontrolovať našu úplnú recenziu na obnovenie hviezdnych údajov.  

Kto je Stellar OST na PST Converter Converter pre Windows XP?

Hádame, že ak čítate tento článok, pravdepodobne už máte dosť dobrú predstavu o tom, čo sú súbory OST a PST, takže túto ďalšiu časť stručne predstavíme. 

Obidva sú dátové súbory, ktoré používa program Microsoft Outlook. Informácie uložené v týchto súboroch zahŕňajú všetky vaše e-mailové správy a udalosti kalendára, takže sú veľmi dôležité. Obidva sa tiež ukladajú na pevný disk vášho počítača, kopírujú údaje z poštového servera a umožňujú vám prístup k predtým synchronizovaným objektom bez toho, aby ste boli online..

Z týchto dvoch súborov sa častejšie používajú súbory tabuľky osobných úložísk (.pst), ktoré sa používajú pre protokoly POP3 a IMAP, oba protokoly pre webové e-mailové účty. Na druhej strane sa súbor na ukladanie údajov offline (OST) používa na ukladanie údajov programu Outlook pri používaní programov Outlook 365, Microsoft Exchange a Outlook.com..

Súbor PST má o niečo väčšiu flexibilitu ako súbor OST, pretože program Outlook ho nikdy neodstráni a dá sa skopírovať do nových inštalácií programu Outlook alebo ho dokonca presunúť do nových počítačov. Súbor OST neposkytuje rovnaký luxus: môže ho otvoriť iba profil programu Outlook, ktorý ho pôvodne vytvoril, čo znamená, že súbor nemôžete znova použiť..

Pomocou Stellar OST to PST Converter môžete prekonať tieto obmedzenia, okrem migrácie celého e-mailového účtu zo servera Exchange alebo Outlook 365 na inú e-mailovú službu. Prevodník je tiež užitočný na navigáciu pri ťažkostiach spôsobených zlyhaniami servera Exchange alebo chybami synchronizácie alebo dokonca poškodením súboru OST spôsobeného škodlivým softvérom..  

Hviezdny OST na PST Converter má niekoľko výhod navyše. Najdôležitejšie je, že sa dá použiť na vyhľadávanie a ukladanie jednotlivých e-mailov v súbore .ost, namiesto migrácie celej veci. Je možné prevádzať kontakty, kalendáre, úlohy, poznámky a časopisy rovnako.

Medzi ďalšie kľúčové funkcie, ktoré sa nám páčia, patria:

 • Ukážka obnovených položiek pred obnovením
 • Konverzia šifrovaných súborov OST
 • Uložte prevedené súbory ako .msg, .eml, .rtf, .html a .pdf

V ďalšej časti sa pozrieme na niektoré ďalšie funkcie špecifické pre licencie.

Možnosti licencie Hviezdne OST na PST

Softvér na konverziu spoločnosti Stellar vám umožní zobraziť e-maily a kalendáre pred konverziou. Aj keď existuje bezplatná verzia tohto nástroja, obmedzuje vás na 20 konverzií skôr, ako sa musíte prihlásiť na odber.

Pre podniky a odborníkov v oblasti IT, ktorí potrebujú viac kilometrov z nástroja, si môžete kúpiť trvalú (celoživotnú) licenciu pre jeden alebo viac počítačov. Nástroje nemajú žiadne obmedzenia veľkosti súboru a prichádzajú s bezplatnou technickou podporou.

Súbor nástrojov CorporateTechnicianOutlook
náklady$ 79,99$ 149$ 199
inštaláciaJednotný systémViaceré systémyViaceré systémy

Licencia pre technikov s viacerými strojmi má niekoľko ďalších výhod v porovnaní s licenciou Corporate Machine pre jeden stroj, ktorá osloví typy IT vrátane:

 • Dávková konverzia: prevádzanie viacerých súborov OST
 • Kompaktné a rozdelené súbory .pst
 • Uložte kontakty programu Outlook do formátu .csv

Program Outlook Toolkit je medzitým najlepší z troch, a to vďaka praktickým nástrojom pre odborníkov v oblasti IT, ktorí dokážu zvládnuť celý rad problémov s poštou, napríklad opraviť poškodené súbory .pst a obnoviť prílohy a heslá .pst..

Ako prevádzať OST súbory s

Jedným z dôvodov, prečo sme sa stali fanúšikmi Stellaru na Cloudwards.net, je to, že používateľská skúsenosť pre väčšinu produktov spoločnosti je blažene jednoduchá bez toho, aby sme sa obmieňali o funkcie, ktoré úprimne povedané, s mnohými inými IT produktmi nemáte..

Možno však budete potrebovať nejakú pomoc, aby ste mohli začať, alebo možno len budete chcieť získať základnú predstavu o tomto postupe predtým, ako do svojho balíka nástrojov IT pridáte softvér Stellar OST na PST Converter. Na základe toho sa v nasledujúcom texte pozrieme na základný proces prevodu.

Krok 1: Nainštalujte program a spustite skenovanie

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je samozrejme nainštalovať softvér. Bude to trvať minútu alebo dve, aj keď sa prihlasujete k službe. Hviezdna vám pošle odkaz na stiahnutie produktu a aktivačný kľúč ihneď po spracovaní vašej platby.

Po inštalácii spustite klienta. Malé okno v hornej časti hlavného klienta vám umožní vybrať súbor OST, ktorý chcete previesť.

Môžete ho vyhľadať v súborovom systéme alebo nechať konvertor skontrolovať disk .ost. Skenovanie trvá na základe nášho testovania do desiatich sekúnd, takže ak neviete presne, kam hľadať, je to pravdepodobne rýchlejší prístup.  

Po získaní súboru ho zvýraznite a kliknite na tlačidlo „previesť“. Klient začne proces prevodu, ktorý vás nebude čakať.

V našom prípade to trvalo asi sekundu, hoci náš súbor OST bol síce celkom malý, okolo 16 MB (súbory OST v programe Outlook 2016 môžu v predvolenom nastavení narásť na 50 GB, tento limit však môžete zvýšiť, ak chcete).   

Krok 2: Práca s naskenovaným súborom OST

Po naskenovaní súboru .ost si môžete prezerať jeho obsah priamo v klientovi stolného konvertora Stellar.

V ľavom stĺpci klienta sa nachádza stromová ponuka, v ktorej nájdete podsekcie kalendárov, kontaktov, doručenej pošty, nevyžiadanej pošty, denníka, odstránených položiek a ďalších priečinkov programu Outlook..

Nasledujúci stĺpec obsahuje objekty uložené v priečinku, ktorý vyberiete. Ak napríklad vyberiete možnosť „doručená pošta“, stĺpec zobrazí zoznam e-mailov v doručenej pošte. Tretí stĺpec poskytuje ukážku samotného objektu, napríklad e-mail.

Môžete uložiť buď prevedený súbor, alebo samotnú kontrolu, čo je súbor .dat. Pri ukladaní celého súboru budete mať možnosť vybrať, či ho chcete uložiť ako typ súboru .pst, .msg, .eml, .rtf, .html alebo .pdf.

Ak nepotrebujete celý súbor a chcete len uložiť jeden e-mail, môžete to urobiť tiež. Kliknite pravým tlačidlom myši na e-mail a vyberte formát súboru, do ktorého chcete súbor uložiť.

A to je všetko, čo k tomu patrí.

Záverečné myšlienky

Práca so súbormi OST je zvyčajne nemožná úloha, ale program Stellar OST to PST Converter to všetko opraví. Je rýchly, jednoduchý a rovnako výkonný, ako musí byť. Je to v podstate ideálny nástroj pre chlapcov v oblasti IT, ktorí chcú zapôsobiť na zvyšok kancelárie bez toho, aby museli robiť čokoľvek iné, než kliknúť na niekoľko tlačidiel. S tým sme všetci na palube.

Ak hľadáte kompletný nástroj, odporúčame vám spojiť sa s celou súpravou Outlook Toolkit, pretože môže tiež opraviť poškodené súbory .pst. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie a ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map