Ako odstrániť účet Dropbox v roku 2020

Dropbox je populárna služba, ktorá vám umožňuje ukladať a spravovať súbory v cloude. Ponúka tímové plány a kompatibilitu s balíkom Office Online. Dropbox však nie je jedinou službou úložiska v cloude a pravdepodobne budete chcieť súbory vziať kamkoľvek po tom, ako si prečítate nášho najlepšieho sprievodcu úložiskom v cloude..


Našťastie je odstránenie vášho účtu Dropbox a odinštalovanie klienta Dropbox priamym procesom, ktorého sa budeme venovať v tomto podrobnom sprievodcovi. Nezabudnite, že ak svoj účet odstránite, stratíte prístup k svojim súborom uloženým v Dropboxe. Pred začatím tohto procesu si nezabudnite stiahnuť všetky súbory, ktoré si chcete ponechať.

Ak však chcete svoj účet Dropbox odstrániť, pretože nevidíte pozitívnu stránku služby, pozrite si našu recenziu Dropboxu; mohli by vás prekvapiť niektoré z výhod, o ktorých ste možno nevedeli.

Ako odstránim účet Dropbox?

Pred odstránením účtu Dropbox sa musíte najskôr odhlásiť z vášho plateného programu. Ak už používate bezplatný základný plán Dropboxu, môžete prejsť na posledný odsek tejto časti. V opačnom prípade pokračujte v čítaní.

Začnite tým, že prejdete na Dropbox.com a prihlásite sa do svojho účtu. Kliknite na svoj profil alebo na kruh v pravom hornom rohu stránky. Z rozbaľovacej terciárnej ponuky kliknite na položku „Nastavenia“ a prejdite na kartu „Plán“. Keď sa tam dostanete, prejdite do dolnej časti stránky a kliknite na tlačidlo Zrušiť plán.

nastavenie

Kliknutím na tlačidlo „Zrušiť plán“ sa dostanete na stránku s downgrade. Prejdite naspodok, kde máte možnosti kontaktovať podporu Dropboxu, zmeniť svoj plán alebo downgrade. Tlačidlo downgrade vyzerá sivo, ale choďte do toho a kliknite na tlačidlo „Chcem downgrade.

cancel-plan

Na tejto stránke sa zobrazí výzva na výber dôvodu, pre ktorý chcete svoj plán zrušiť. Tento krok nemôžete preskočiť, preto vyberte dôvod, pre ktorý zrušujete činnosť, a potom pokračujte kliknutím na tlačidlo „Pokračovať“.

downgrade mapovanie

Nasledujúca stránka predstavuje zhrnutie všetkého, čo stratíte zrušením plánu Dropboxu. Prejdite nadol a kliknite na položku Stále chcem prejsť na nižšiu verziu. Potom sa dostanete späť na svoju domovskú stránku.

Naozaj-this-time

Teraz, keď ste zrušili svoj plán, môžete svoj účet odstrániť. Prejdite späť na nastavenia a prejdite do dolnej časti stránky a potom kliknite na tlačidlo Odstrániť účet. Pred kliknutím na položku „natrvalo odstrániť“ musíte zadať svoje heslo a uviesť dôvod opustenia. Budete odhlásený z klienta Dropbox a okamžite sa dostanete na stránku registrácie.

Ako odstránim účet Dropbox?

 1. Kliknite na svoj profilový obrázok alebo na sivý kruh v pravom hornom rohu obrazovky.
 2. V rozbaľovacej ponuke kliknite na položku „Nastavenia“ (ak máte účet zdarma, prejdite na krok 10)
 3. Kliknite na kartu „plán“
 4. Kliknite na tlačidlo Zrušiť plán.
 5. Kliknite na možnosť Chcem prejsť na nižšiu verziu
 6. Vyberte dôvod na zaradenie do nižšej kategórie
 7. Kliknite na „Pokračovať“
 8. Kliknite na položku „Stále chcem prejsť na nižšiu verziu“
 9. Prejdite späť na kartu všeobecné nastavenia
 10. Posuňte zobrazenie do dolnej časti stránky
 11. Kliknite na položku „odstrániť účet“
 12. Zadajte svoje heslo a vyberte dôvod odchodu
 13. Kliknite na položku „natrvalo odstrániť“

Ako odinštalujem Dropbox z môjho počítača?

Odinštalovanie klienta Dropbox z počítača so systémom Windows je oveľa rýchlejšia úloha. V ponuke Štart na počítači alebo v systéme Windows kliknite na ikonu ozubeného kolieska. Tým sa dostanete do ponuky nastavení.

windows-nastavenia

Po nastavení kliknite na „aplikácie“ a potom prejdite na Dropbox. Kliknite na „odinštalovať“ a potom v rozbaľovacej ponuke kliknite na „odinštalovať“.

uninstall

Odtiaľ sa objaví sprievodca inštaláciou Dropboxu a kliknutím na „odinštalovať“ odstránite klienta z počítača. Priečinok Dropbox bude stále v počítači, takže ako posledný krok sa uistite, že ste odstránili priečinok a všetky súbory, ktoré nechcete..

Ako odinštalujem Dropbox z môjho počítača?

 1. Kliknite na tlačidlo Štart alebo Windows na počítači
 2. Kliknite na tlačidlo ozubeného kolieska alebo na nastavenie
 3. Kliknite na položku „aplikácie“
 4. Vyhľadajte Dropbox
 5. Kliknite na „odinštalovať“
 6. Kliknite na druhé tlačidlo odinštalovať
 7. V sprievodcovi inštaláciou Dropbox kliknite na „odinštalovať“

Záverečné myšlienky

Teraz, keď ste odstránili svoj účet, môžete vyskúšať niečo nové. Odporúčame Sync.com a pCloud ako dve najlepšie hodnotené služby cloudového úložiska. Obaja sú bezpečné, ľahko použiteľné a majú skvelé plány. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete si pozrieť našu recenziu pCloud a našu recenziu Sync.com.

Sme radi, že vás počujeme, takže ak máte nejaké problémy s odstránením účtu Dropbox alebo odstránením klienta z počítača, dajte nám vedieť v komentároch. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map