30 ідей додатків для вашого малого бізнесу на 2020 рік

Вести бізнес важко. Обов’язків дуже багато, і це може стати непосильним навіть у найкращі часи. На щастя, ми живемо в епоху, коли у нас є додаток майже нічого, і ми склали список із 30, який повинен полегшити роботу..


У цій статті ми ретельно підготували та зібрали найкращі ідеї додатків для малого бізнесу. У цьому списку є все, від облікових програм до тих, що полегшують співпрацю та спілкування. Ми також розділили список на різні категорії, тому вам буде легко вибрати правильний додаток для вашого бізнесу.

Чому програми для малого бізнесу стають у пригоді

Малий бізнес, як правило, має обмежений бюджет, а також лише невелику кількість персоналу. Використання наведених нижче додатків повинно дозволяти вам досягти максимальної продуктивності та заощадити час та гроші. Наприклад, зберігання книг часто може з’їсти багато часу, коли вам доведеться вручну вводити кожну плату або обробляти заробітну плату працівника вручну..

Тепер уявіть собі бухгалтерський додаток, який міг би автоматично визначити всі ваші збори та сплатити всім своїм працівникам вчасно, навіть не піднімаючи пальця. Звучить дивовижно, чи не так??

Потім є програми для планування, які працюють як ваш помічник, щоб допомогти вам налаштувати зустрічі відповідно до вашого розкладу, без електронних листів назад і назад.

Використовуючи подібні бізнес-програми, ви можете заощадити час та зосередитись на більш важливих частинах вашого бізнесу. Хоча зараз доступно багато додатків, вибір правильних програм залежатиме від ваших потреб та бюджету. Ось чому краще спочатку продумати всі свої вимоги, а потім переглядати наш широкий список ділових додатків.

Бухгалтерські програми

Вибір правильної програми бухгалтерського обліку означає, що вам ніколи не доведеться вручну вводити реквізити книги, доплачувати за зарплату працівників або генерувати рахунки-фактури. Зараз доступно багато програм для бухгалтерського обліку, які краще, ніж інші, і ми висунули п’ять найкращих виборів.

QuickBooks Інтернет

Хоча він не має такий самий набір функцій, як його аналог на робочому столі, QuickBooks Online – це чудовий інструмент обліку на основі хмар. Орієнтований на малих підприємців, QuickBooks Online дозволяє вам вирішувати весь фінансовий кінець вашого бізнесу. У ньому є вбудовані торгові послуги, завдяки яким клієнти також можуть платити вам безпосередньо.

Інструмент також дозволяє інтегрувати свій банківський рахунок, обробляти заробітну плату для працівників, а також створювати звіти та рахунки-фактури. Єдиним недоліком QuickBooks Online є те, що ви можете зайняти деякий час, щоб звикнути до нього через велику кількість функцій, які він має.

Ксеро

У порівнянні з іншими програмами, Xero має багато стандартних функцій і об’єднує їх у простий для розуміння інтерфейс з ледь не заплутаним жаргоном. Інструмент підтримує велику кількість сторонніх додатків, що дозволяє йому надавати ряд функцій – відстеження часу до платежів кредитною карткою.

Оскільки Xero – це досить новий інструмент, він постійно працює. У порівнянні з QuickBooks Online, останній, очевидно, підтримує більше варіантів оплати праці та банківської подачі, але в той же час Xero також додає нові функції щодня.

Хоча це може бути не найкращим інструментом для великих компаній, це, безумовно, хороший інструмент бухгалтерського обліку для фрілансерів та малого бізнесу з обмеженими бюджетами..

Хвиля

Мій особистий фаворит, Wave – одне з небагатьох безкоштовних облікових програм, які ми розглянули, і це так само добре, як і платні додатки у нашому списку (хоча він стягує з вас оплату праці та послуги продавця).

Додаток зручний для користувачів, і дозволяє налаштувати рахунки, банківські канали, виставити рахунки та звітувати. Оскільки це безкоштовний інструмент, ви отримуєте лише основні функції, що означає розширені функції, такі як інвентар та відстеження часу, недоступні.

Wave – це чудовий додаток для бухгалтерії, якщо ви просто занурюєте свій палець у хмарні інструменти обліку або якщо ви є фрілансером, як я, який ще не готовий витратити $ 10-20 на бухгалтерську програму..

FreshBooks

Свіжі книжки, можливо, почалися як проста програма виставлення рахунків, але вона перейшла у майже повний набір рахунків. Інструмент обліку має дуже простий та чистий інтерфейс, але це може бути тому, що він має лише основні функції, включаючи виставлення рахунків, відстеження часу та конвертацію валюти.

Він не має можливості відстежувати рахунки, обробляти заробітну плату, і це дозволяє лише інтеграцію банківських рахунків у Північній Америці. В цілому Freshbooks відчуває себе інструментом виставлення рахунків з деякими додатковими функціями, але саме це робить його привабливим для власників непридатних підприємств.

FreeAgent

Останній у цьому розділі – FreeAgent, у якому є кілька хороших шаблонів рахунків-фактур, а також кілька чудових варіантів налаштування, що дозволяє користувачам створювати рахунки так, як вони хочуть. Управління запасами також можливо за допомогою FreeAgent, але воно підходить лише для підприємств, що мають невеликі запаси.

Незважаючи на те, що на цьому інструменті доступно багато варіантів, специфічних для кожної країни, деякі розширені функції – наприклад, заробітна плата – доступні лише у Великобританії.

FreeAgent – це чудовий варіант для вас, якщо ви керуєте малим бізнесом і вам не потрібен додаток для обліку для обробки заробітної плати, якщо ви не перебуваєте у Великобританії, тобто.

Хмарні програми для зберігання даних

Вибір найкращої послуги хмарного зберігання не лише допоможе вам заощадити на зовнішньому сховищі, що значно дорожче, але також забезпечує доступність та масштабованість.

Sync.com

Торгуючи в основному як безпечна альтернатива Dropbox, Sync.com забезпечує функцію зберігання файлів та резервного копіювання, добре вбудовується в Windows та забезпечує 5 Гб безкоштовного сховища для всіх користувачів.

Sync.com дійсно піднімає безпеку на наступний рівень, забезпечуючи шифрування нульових знань на посиланнях для обміну файлами, а також можливість встановити дату закінчення терміну дії та пароль для спільних файлів. Також існує 256-бітове шифрування як на локальній, так і на серверній стороні

Єдиним недоліком Sync.com є те, що через шифрування неможливо переглядати файли в Інтернеті – завжди потрібно завантажити їх спочатку.

SugarSync

Як і Sync.com, SugarSync також є інструментом синхронізації файлів, який забезпечує 5 Гб місця для зберігання та окрему папку резервного копіювання..

Найкращою частиною SugarSync повинен бути той факт, що користувачі можуть вибирати власну папку синхронізації: зазвичай, як, наприклад, з Dropbox, Google Drive та OneDrive, на локальному диску, коли ви завантажуєте їх настільний додаток у систему, створюється нова папка. Усі файли в цій новій папці автоматично синхронізуються.

Але переміщення файлів постійно з однієї папки в іншу може бути великим болем, а головне, це перемагає мету використання хмарного інструменту зберігання даних.

За допомогою SugarSync ви можете використовувати існуючу робочу папку та безпосередньо синхронізувати її, не перериваючи робочий процес. Недоліками SugarSync є те, що у вас немає приватного шифрування і немає можливості переглядати або редагувати файли в Інтернеті.

Dropbox

Один з головних гравців хмарного сховища з 2005 року, Dropbox зміг утримати свої позиції на ринку, незважаючи на численних конкурентів.

Dropbox забезпечує до 16 Гб безкоштовного сховища та бездоганного інтерфейсу, що робить синхронізацію та зберігання файлів надзвичайно просто. Файли та папки на Dropbox можна безпосередньо надсилати, вводячи електронну адресу одержувача або за посиланнями. Ви можете переглядати файли, публікувати коментарі, переглядати історію версій, а завдяки співпраці Dropbox з Microsoft Word Online ви також можете редагувати документи.

Однак Dropbox також запустив нову послугу під назвою Dropbox Paper, яка є прямим конкурентом Документам Google, хоча не має деяких функцій та інструментів цієї служби..

Google Диск

Святий грааль із хмарного сховища, Google Drive використовується великою кількістю віддалених команд, що працюють в Інтернеті, включаючи нас тут на Cloudwards.net.

Послуга надає 15 ГБ безкоштовного сховища для всіх користувачів, які можна легко оновити, вибравши платний план. Ви можете ділитися файлами за посиланнями або електронною адресою одержувача, а також надавати користувачам можливість редагувати, коментувати чи доступ лише для перегляду.

Якщо ваші співробітники вже мають спеціальну електронну пошту домену, ви можете інтегрувати це з G Suite Google та отримати доступ до всіх основних інструментів Google, включаючи Gmail, Документи Google та 30 Гб пам’яті на Диску Google.

OneDrive

OneDrive – це послуга хмарного зберігання даних Microsoft, яка попередньо встановлюється у всіх останніх версіях Windows. Він пропонує просту інтеграцію з Microsoft Office, а SharePoint – це чудовий інструмент для зберігання хмар, якщо ви користувач Windows, але в іншому випадку не варто витрачати зусиль.

Раніше Microsoft надала необмежену пам’ять OneDrive для користувачів Office 365, але з 1 березня 2017 року цей ліміт був обмежений до 1 ТБ місця. Також ліміт пам’яті для безкоштовних користувачів змінено з 15 ГБ на 5 ГБ.

Можливо, у поєднанні з Microsoft Office Online OneDrive було б дуже багато, але якщо Dropbox вже підтримує Office, схоже, навіть Microsoft не зацікавлений у тому, щоб OneDrive досяг успіху.

Онлайн додатки для резервного копіювання

Незалежно від того, що ви починаєте, або у вас створений бізнес, резервне копіювання даних є надзвичайно важливим. Вибираючи найкращу послугу резервного копіювання в Інтернеті, ви також повинні враховувати безпеку, простоту використання та швидкість відновлення.

CrashPlan

Всього за 5 доларів на місяць ви отримуєте необмежену кількість пам’яті, велику безпеку та елегантний інтерфейс із CrashPlan. Послуга також передбачає щорічний план, який коштує 149 доларів США та забезпечує доступ до 10 користувачів.

Настільний додаток CrashPlan є надзвичайно потужним із набором варіантів резервного копіювання, які дозволяють налаштувати кожну деталь, включаючи, що робити резервну копію, коли робити резервну копію та як робити резервну копію..

Приватне шифрування гарантує, що ваші критичні файли компанії не можуть бачити ніхто інший, навіть якщо вони отримують доступ до файлів, навіть не співробітники CrashPlan. Існує 448-бітове шифрування на локальній стороні та 256-бітове шифрування на стороні сервера.

Заднє освітлення

Backblaze – це хмарне резервне копіювання, призначене для користувачів, які просто хочуть встановити резервну копію та забути про неї. Це чисто, просто і головне, швидко. Він забезпечує необмежену резервну копію, без вільних варіантів зберігання, а ціна схожа на Carbonite та CrashPlan.

Розроблений для людей, які не хочуть витрачати занадто багато часу на вирішення того, що потрібно чи не слід робити, Backblaze автоматично сканує ваші локальні файли, встановлює пріоритет і починає завантажувати їх.

Це так просто, що у його настільному додатку буквально є лише три кнопки. Користувачі можуть самі вирішити, чи встановлювати обмежувач пропускної здатності, використовувати приватне шифрування або як планувати резервне копіювання. Хоча немає можливості сказати Backblaze, що воно має робити резервну копію, ви можете виключити конкретні файли або папки із загального вибору.

В цілому Backblaze чудово підходить для користувачів, які не хочуть, щоб процес резервного копіювання займає багато часу, але в той же час може бути розчаровуючим людей, які прагнуть налаштувати весь процес резервного копіювання..

Карбоніт

У той час як Crashplan надає користувачам всю свободу в налаштуванні резервного копіювання даних, Backblaze бере все під своє крило і не потребує будь-якого введення від користувача.

Карбоніт, з іншого боку, знаходить рівновагу між CrashPlan та Backblaze, надаючи користувачам кілька варіантів налаштування параметрів резервного копіювання, але в той же час він не пропонує стільки варіантів, що новачкам буде важко зрозуміти. Його настільний додаток, безумовно, може використовувати ліфтинг, хоча інтерфейс все ще дуже простий у використанні та доступний.

Загалом, Carbonite чудово підходить для користувачів, які хочуть контролювати їхнє резервне копіювання та зберігання, наприклад, коли і що робити резервну копію, але не хочуть витрачати занадто багато часу на інші, більш детальні налаштування.

Я їду

Маючи 15 Гб безкоштовного сховища, IDrive – це чудова послуга зберігання та резервного копіювання файлів для фрілансерів. У ньому є оновлення пам’яті, але найвищий доступний план зберігання – лише 1 ТБ, що робить IDrive непридатним для малого та середнього бізнесу.

Він може мати не так багато розширених функцій, як CrashPlan, але IDrive дуже зручний, особливо для користувачів, які намагаються створити резервну копію хмари вперше. Крім резервного копіювання локальних папок, IDrive також може створювати резервні копії зображень диска, SQL, VMWare, Oracle та Exchange.

Хоча мобільні додатки мають набагато кращий інтерфейс, настільний додаток дійсно може використовувати певну любов, як зараз, це мені несприятливо нагадує Windows XP.

Зоольц

До березня 2015 року Zoolz використовував необмежений простір для зберігання, але тепер він обмежений у 4 Тб, користувачі мали можливість купувати додаткові плити по 20 ГБ за 14,95 долара кожна.

Zoolz використовує холодильне сховище Amazon Glacier для зберігання всіх даних користувачів, що, мабуть, було однією з головних причин, чому це було в першу чергу таким доступним. Але тепер з обмеженими можливостями зберігання та іншими послугами, що надають необмежену кількість резервних копій за значно нижчу ціну, Zoolz може бути не такою великою.

Завдяки Zoolz ви отримуєте багато функцій, включаючи зменшення пропускної здатності, планування резервного копіювання, додаткове резервне копіювання та підтримку NAS. Єдиним недоліком є ​​те, що оскільки файли знаходяться в холодному сховищі, відновлення їх назад може зайняти кілька годин, незалежно від того, потрібен вам один файл або купа файлів.

Програми продуктивності

Хмарне зберігання та резервне копіювання можуть бути необхідними, але вам також потрібні інструменти продуктивності, які полегшать співпрацю для вас та вашої команди.

Документи Google

Як автор, я широко використовую Документи Google з двох основних причин:

  • Легка співпраця з іншими членами команди
  • Функція автоматичного збереження

Якщо ви втратили свою важливу роботу в Microsoft Office лише тому, що не змогли зберегти свою роботу через збій комп’ютера, ви вже знаєте важливість автоматичного збереження кожного файлу.

На Диску Google може бути обмежено 15 Гб пам’яті, але Документи Google не враховуються до ліміту пам’яті. Завдяки вбудованій інтеграції з Gmail, Документи Google також дозволяють швидко відкривати вкладені файли, відредагувати їх та повернути їх на огляд.

Єдина скарга, яку я маю в Google Документах, – це те, що вона не дозволяє вам безпосередньо зберігати зображення, додане до документа. Є кілька непрямих способів, але простий варіант клацання правою кнопкою миші був би вдячний.

Асана

Асана – це програма для управління проектами, яка дозволяє створювати різні команди, проекти, завдання та підзадачі. Все це можна призначити членам команди та постійно контролювати їх.

До кожного завдання можна додати опис, правонаступника, термін, додатки, ярлики, коментарі та рівень доступу для інших членів. Після того, як завдання виконано, воно може бути позначено як виконане.

Застосовуваний такими компаніями, як Uber та Foursquare, цей інструмент безкоштовний для команд з 15 і меншими членами, що підтверджує його корисність як для малих, так і для великих компаній.

Trello

Trello – це також додаток для управління проектами, як Asana, але він досить візуально підходить до всього процесу. На основі концепції ради Kanban, в Trello є різні списки, і ви можете створювати картки / завдання під кожним списком. Замість того, щоб позначити завдання як закінчене, ви можете перемістити карту цього завдання до списку “зроблено”.

Для кожного завдання ви можете додати термін подання, вкладення, коментарі, мітки, контрольні списки і, що найголовніше, ви можете призначити його декільком членам. Найбільша різниця між Trello та Asana полягає в тому, що перший не дозволяє створювати підзадачі, а також не можна встановлювати різний рівень доступу для кожного учасника. Навіть якщо ви призначите одну карту члену команди, вони зможуть побачити всю дошку.

Загалом я рекомендую лише Trello для невеликих команд, які не мають негайних планів щодо збільшення масштабів.

Посип

Slack має можливість стати центром зв’язку для вашої компанії, де всі члени команди можуть зібратися разом і обговорити роботу.

Крім чатів «один на один», інструмент також дозволяє налаштувати різні канали для різних цілей, що означає, що члени команди будуть повідомляти про розмову лише тоді, коли це стосується їх.

Наприклад, HR та маркетингові команди можуть мати різні канали для обговорення своєї конкретної роботи, а також може бути інший канал для розмов про охолодження охолоджувача..

У режимі Slack ви можете ділитися файлами, посилатися та цитувати попередні повідомлення та шукати через архіви будь-які попередні розмови.

Wunderlist

Технічно Wunderlist – це додаток продуктивності на основі списку, але він настільки навантажений функціями, що ви також можете використовувати його для управління проектами.

Інструмент дозволяє створювати різні проекти та додавати в них завдання завдань. Для кожного завдання можна додати термін, контрольний список, нагадування, підзадачі, примітки, коментарі та призначити їх члену команди.

Його безкоштовна версія обмежує розмір файлу (5 Мб) та кількість користувачів, з якими ви можете поділитися завданнями (25). Незважаючи на те, що всі ці обмеження зняті з платною версією, все ще немає способу призначити підзадачі члену команди.

Планування програм

Додатки для планування вийшли за рамки простого відстеження вашої щоденної діяльності. Тепер вони можуть виступати вашим віртуальним помічником шляхом планування та керування вашими зустрічами.

Календар Google

Хрещений батько всіх програм календаря, Google Calendar, безперечно, є одним із найкращих у своєму роді.

Однією з головних причин, чому Google Календар є улюбленим натовпом, є те, що він забезпечує інтеграцію сторонніх виробників із великою кількістю програм. Ви можете або завантажити власний файл календаря (.ics) або додати за URL-адресою. Останній варіант дозволяє додавати календарі, створені іншими користувачами, будь то календар вашої команди чи календар свят вашої компанії.

Я синхронізував свій Календар Google зі своїм робочим столом та календарем iOS, і ніколи з ним не виникало проблем.

Але правду кажучи, веб-додаток Календаря Google можна оновити, враховуючи, наскільки чудово виглядає його мобільний додаток.

Складно

Calendly – це не зовсім окремий додаток календаря, але ви можете вважати це розширенням Google Calendar, яке допомагає активізувати ваші зустрічі.

Він використовує ваш календар Google для перевірки вашого розкладу і пошуку вільного часу, де можна налаштувати зустрічі. Ви можете створити запрошення на зустріч та надіслати його іншим учасникам, що автоматично додасть зустріч до вашого та іншого календаря.

Ви також можете отримати посилання на запрошення до календаря, яке дозволяє людям бачити, у який час ви вільні в певний день, і вони можуть налаштувати зустріч з вами без будь-яких електронних листів із вашого кінця.

Calendly дозволяє користувачам зберігати кілька типів зустрічей та клонувати попередні зустрічі. Він також працює з календарем iCloud та Outlook.

Assistant.to

Assistant.to – це розширення Google Chrome, яке після встановлення додає невеликий віджет біля параметра вкладення “Створити вікно нового повідомлення”.

Як і Calendly, Assistant.to також використовує ваш календар Google для планування зустрічей та пошуку будь-яких конфліктів. Це, безумовно, швидше, ніж Calendly, оскільки ви можете безпосередньо працювати з Gmail, але на відміну від Calendly, він не надає спеціальних посилань для запрошення користувачів.

Також Assistant.to може запланувати лише зустрічі один на один. Ви можете зателефонувати іншим у календарі запросити електронну пошту, але лише одна особа з них дозволить приєднатися до зустрічі.

Загалом, чудовий інструмент для фрілансерів та невеликих віддалених команд, але, безумовно, не гарний варіант для великих команд.

TimeBridge

Інший додаток для планування зустрічей, TimeBridge, дозволяє користувачам інтегрувати свої Outlook, Google та інші календарі. Якщо ви працюєте поодинці, це може здатися “легкою” версією Calendly, але цей інструмент справді виявляється корисним, коли у вас є велика команда.

Коли всі члени команди інтегрують свої особисті календарі з TimeBridge, інструмент дозволяє їм знайти загальний час зустрічі менше ніж за секунду. Таким чином, ви позбавите вас від постійних електронних листів та подальших дій з членами вашої команди, щоб обговорити час зустрічі.

Хоча функції планування зустрічей TimeBridge надаються безкоштовно, ви також можете скористатися його функціями конференції за невеликою ціною. Інструмент використовує програмне забезпечення Dimdim з відкритим кодом для веб-конференцій. Це може бути не GoToMeeting або WebEx; це все ще чудовий варіант для малого бізнесу, який шукає доступний інструмент для веб-конференцій.

Doodle

Незалежно від того, скільки ви можете ненавидіти це, не всі члени вашої команди використовують програми календаря або, можливо, вони використовують програми календаря, але ніколи не вводять належним чином свій графік. Ці невеликі проблеми можуть зробити непридатними навіть найшвидші програми планування, такі як TimeBridge.

За допомогою Doodle ви отримуєте інший вихід – створити опитування з усіма правдоподібними датами та надіслати посилання всім членам команди. З цього моменту кожен може голосувати за часовий проміжок часу, і це все! Незалежно від дати, яка отримає найбільше голосів, наприкінці визначається дата зустрічі.

Як би це не було цікаво, голосування може працювати не для всіх команд, оскільки це не завжди допомагає знайти потрібний час. Деякі члени можуть не мати можливості відвідувати час зустрічі, обраний більшістю голосів через попередні домовленості.

Різні програми

Ці бонусні програми можуть не належати до певної категорії, але вони, безумовно, можуть допомогти вам краще вести свій бізнес, забезпечуючи просту інтеграцію додатків, відстеження часу та ведення конспектів..

IFTTT

IFTTT – це безкоштовний додаток для автоматизації бізнесу, який дозволяє користувачам з’єднувати два додатки разом з рецептом IFTTT. В основному, коли ви виконуєте певну функцію в одному додатку, IFTTT викликає реакцію в іншому додатку.

Наприклад, цей рецепт IFTTT автоматично перетворює електронні листи на картки Trello, коли їм присвоєно певну мітку.

Ось ще один рецепт IFTTT, який автоматично додає ваш список покупок Amazon Echo до вашого облікового запису Wunderlist.

IFTTT – це безкоштовна послуга, яка підтримує велику кількість безкоштовних додатків, але не підтримує жодних бізнес-орієнтованих програм, а також не забезпечує глибшу інтеграцію.

Зап’єр

Zapier працює досить аналогічно IFTTT, але різниця між ними полягає в тому, що Zapier підтримує такі додатки, орієнтовані на бізнес, як SalesForce, Zendesk, Slack та JIRA.

Він називає кожну інтеграцію “Зап”. Наприклад, ви можете активувати зап, щоб безпосередньо отримувати електронні листи до Slack або публікувати нове повідомлення на Slack щоразу, коли рядок Google Sheets оновлюється. Є тисячі заздалегідь вбудованих zaps, і ви також можете створити свій власний.

Немає сумнівів, що Zapier набагато потужніший, ніж IFTTT. У той же час безкоштовна версія Zapier обмежує використання лише п’яти інструментів, що є великим недоліком.

Toggl

Інструмент відстеження часу та розкладу працівників, Toggl дозволяє відстежувати час усіх своїх співробітників, а також переглядати миттєві звіти.

Безкоштовна версія Toggl дозволяє відстежувати час для різних проектів та клієнтів. Платна версія дозволяє користувачам додавати оплачувані та невідчутні години, які ви можете безпосередньо показати своїм клієнтам для прозорості.

Проекти та клієнти можуть бути кольоровими, що корисно при аналізі щотижневих та щомісячних звітів. Як досвідчений користувач Toggl, я помітив, що це підвищує мою ефективність, і звіти полегшують мені бачити, куди я відкладаю більшу частину свого часу.

В цілому, Toggl – це простий, потужний і безглуздий інструмент відстеження часу.

Evernote

Є регулярні додатки для запису записів, а потім є Evernote, який піднімає все на абсолютно новий рівень. Це хмарний інструмент, який дозволяє зберігати нотатки з будь-якої платформи, і він швидко синхронізує нотатки, дозволяючи отримати доступ до них з будь-якого місця.

Його настільний додаток може зберігати нотатки в режимі офлайн та шифрувати текст паролем. Evernote також має оптичне розпізнавання символів (OCR), що в основному означає, що він може ідентифікувати текст у завантажених зображеннях, що робить його ідеальним місцем для збереження рахунків..

Розширення Google Chrome від Clipper Google Evernote, мабуть, є одним з моїх улюблених інструментів, оскільки він дозволяє мені відстежувати вміст з будь-якої веб-сторінки та автоматично зберігати його в моєму акаунті Evernote. Я використовую кожен день для проведення досліджень, на які згодом я можу посилатися на настільному додатку Evernote, навіть коли я не підключений до Інтернету.

Його мобільний додаток та веб-додаток мають чудовий інтерфейс, але настільний додаток, безумовно, потребує деякої любові.

Inbox by Gmail

Inbox by Gmail – це новий інструмент електронної пошти, запущений Google, який спочатку був лише мобільним додатком, але тепер веб-додаток також випущений.

Нова програма витягує традиційний формат електронної пошти і застосовує досить еволюційний підхід, розглядаючи кожну пошту як завдання. Усі електронні листи поділяються на попередні категорії Gmail, а також за їх датою.

Ви можете відкласти електронний лист, закріпити його вгорі або встановити нагадування. Додаток до файлів доступний у великих ескізах, і вам не потрібен додаток Google Документи, щоб відкрити будь-які додані файли.

Єдиний недолік, який я бачу тут, – це, що вам може знадобитися той же час, щоб звикнути до його формату. Я використовую його на своєму телефоні останні два тижні, і мені все ще не зовсім комфортно.

Фінальні думки

І ось у вас це: 30 найкращих додатків для бізнесу за версією Cloudwards.net. Використання правильних додатків для вашого бізнесу може допомогти автоматизувати процеси, заощадити час і, що найголовніше, додатки допоможуть вам більш гладко вести свій бізнес.

Хоча ми надавали по п’ять додатків у кожній категорії, не важливо вибирати лише одну з кожної. Якщо ви вважаєте, що більш ніж одна програма повністю відповідає вашим вимогам, вам обов’язково слід продовжувати це.

Якщо є якісь інші програми, які, на вашу думку, ми пропустили, повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me