Топ-11 найкращих альтернатив Dropbox в 2020 році: яка найбезпечніша?

З 500 мільйонами зареєстрованих користувачів, у тому числі 11,9 мільйона користувачів, що платять, Dropbox – одна з найпопулярніших хмарних служб зберігання даних. Завдяки цьому, це одна із служб, яку майже кожен може назвати у верхній частині голови.


Це хороший хмарний сервіс зберігання даних, що не дивно, оскільки ви не маєте багато користувачів на основі диму та дзеркал. Ви отримуєте їх, роблячи вашу послугу легкою та інтуїтивно зрозумілою, надаючи безліч функцій спільної роботи, можливі можливості спільного доступу та швидку синхронізацію. Крім того, Dropbox має потужну підтримку користувачів.

Однак це не без її помилок. Цінові плани Dropbox не є конкурентоспроможними або розташовані поблизу найкращих пропозицій у хмарному сховищі. Крім того, йому не вистачає шифрування нульових знань і є заплутана політика конфіденційності. Але все ще залишається з’ясувати, чи найкраща хмарна платформа зберігання даних Dropbox. Це залежатиме від того, що ви хочете отримати з хмарного сервісу зберігання даних.

У цьому огляді ми розглянемо 11 найкращих альтернатив Dropbox . Більшість вибору в цьому рейтингу може не мати базу користувачів, яку робить Dropbox, але ми виявили, що в тій чи іншій категорії вони перевершують її як послугу. Перш ніж ми розпочнемо список, поговоримо про Dropbox детальніше. Якщо ви хочете прочитати дискусію, чому Dropbox не ідеальний, ви можете прочитати його нижче. 

Якщо ви не знайомі з термінологією зберігання хмарних даних, радимо ознайомитися, відвідавши нашу бібліотеку хмарних сховищ.

11 кращих альтернатив Dropbox для хмарного зберігання

Найкраща альтернатива для більшості людей – Sync.com. Якщо ви бачите послугу, яка може відповідати вашим потребам, радимо підписатися на безкоштовну пробну версію, щоб побачити, як вам це подобається. Ніщо не перевершує досвід роботи з даною послугою. Ось короткий огляд: 

 1. Sync.com – найкраща альтернатива, якщо безпека є вашим головним питанням
 2. pCloud – найкраща альтернатива із щедрим безкоштовним планом 10 Гб
 3. Tresorit – найкраща альтернатива для бізнесу з великою кількістю варіантів
 4. Коробка
 5. МЕГА
 6. OneDrive
 7. Google Диск
 8. Amazon Drive
 9. Коофр
 10. SpiderOak
 11. Я їду

1. Sync.com

Sync.com, що базується в Торонто, вже деякий час описується в нашому найкращому списку порівняння хмарних сховищ. Щоб дізнатися чому, прочитайте наш огляд Sync.com. Він також займає високу позицію серед перших п’яти провайдерів з великими планами безкоштовного обслуговування та займає перше місце в нашому найкращому списку хмарних сервісів з нульовим знанням. Це ключові категорії, необхідні для перемоги над Dropbox.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5

Попередній

Далі

Відвідайте постачальника

Sync.com дає лише 5 Гб для реєстрації, що не набагато краще, ніж 2 Гб Dropbox. Однак, ви можете використовувати реферальну програму, щоб запросити своїх друзів приєднатися. Для кожного, хто це робить, ви отримуєте гігабайт додаткової пам’яті до 20 Гб. У якості бонусу ваші друзі також отримують додатковий гігабайт.

Sync.com також має плани з кращою цінністю. Її персональний план Pro 2TB знижується до 8 доларів на місяць при щорічній підписці, що дешевше, ніж план Dropbox Plus і забезпечує вдвічі більше місця. Крім того, на відміну від Dropbox, Sync.com пропонує персональний план на 500 ГБ, що робить його більш гнучким.

Крім хорошої цінності, Sync.com має високу безпеку, включаючи безкоштовне шифрування нульових знань, а це означає, що ви можете лише читати свої дані, на відміну від Dropbox. Sync.com також використовує протокол TLS для захисту файлів, які перебувають під час транзиту від загроз, таких як атаки “людина-в-середині” та 256-бітове шифрування AES для захисту файлів у спокої.

Крім того, розташування Sync.com у Канаді дозволяє користуватися більш привабливими для споживачів законами про конфіденційність, ніж Dropbox в США. Це дозволяє зберігати ваші файли подалі від АНБ та інших агентств американського алфавіту..

Синхронізація файлів працює аналогічно Dropbox. Sync.com дозволяє використовувати те, що називається Sync.com “сховище”, хоча замість папки синхронізації. Сейф працює як захищений архів файлів.

Хоча синхронізація схожа, швидкість передачі Sync.com не така швидка, як швидкість Dropbox. Це частково тому, що Sync.com не використовує блокове копіювання.

Однак для цього є вагомі причини. Шифрування нульових знань та копіювання на рівні блоку не грають разом, оскільки блокове копіювання вимагає, щоб служба могла читати ваші файли.

Sync.com Security

Безпека спільного доступу не відстає від інших функцій. Як і у випадку з передплатою Dropbox Professional, Sync.com дозволяє вам захищати паролем посилання, які ви можете генерувати або надсилати електронною поштою. Однак ця функція не обмежує оплату клієнтів.

При цьому вам потрібна підписка на Sync.com Pro, щоб встановити дати закінчення терміну дії посилання. План Pro Sync.com дозволяє встановлювати обмеження на завантаження та створювати запити на файли.

Найбільш корисною функцією на сьогоднішній день є можливість поширити захист від нульових знань на будь-яке посилання, яким ви хочете поділитися. Потрібно лише встановити прапорець “покращена конфіденційність” під час створення спільного доступу.

2. pCloud

pCloud також займає верхню частину нашої найкращої статті хмарного зберігання. Він у цьому списку завдяки безпеці хмари, але він також має багато інших функцій.  

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Безкоштовний план pCloud дає 10 Гб пам’яті, що в п’ять разів більше, ніж робить Dropbox. Отож, щоб отримати все це, вам доведеться виконати певні завдання. Ви також можете додати 1 Гб пам’яті для кожного знайомого.

Якщо вам потрібно більше пам’яті, ніж pCloud має хороші плани цінності, з яких ви можете вибрати. План преміум-500 ГБ за 4,99 доларів на місяць – це чудова пропозиція, але затьмарена планом Premium 2 ТБ, що становить лише 8 доларів на місяць при щорічній підписці. Це дешевше, ніж план Dropbox на 1 ТБ.

На відміну від Sync.com, нульові знання не безкоштовні, але ви можете додавати їх до будь-якого плану за 3,99 долара на місяць. Якщо ви думаєте, що pCloud буде працювати для вас, довічна підписка заощадить ваші гроші в довгостроковій перспективі.

Окрім додатка з нульовими знаннями, pCloud використовує 256-бітний AES для шифрування файлів у спокої та протокол TLS для захисту їх під час перевезення.

pCloud Sync

pCloud реалізує загальну модель синхронізації, але також надає функцію під назвою pCloud Drive. Він дозволяє отримувати доступ до вмісту, що зберігається за допомогою pCloud, без необхідності завантажувати його на комп’ютер.

pCloud використовує синхронізацію на рівні блоку для прискорення подальших завантажень, і це наш найкращий вибір найкращого хмарного сховища для музики та найкращого хмарного сховища для фотографій та відео.

Щоб ділитися файлами, вам потрібно створити посилання, надіслати їх електронною поштою або опублікувати їх безпосередньо в соціальних мережах. pCloud дозволяє захищати акції, використовуючи паролі та термін дії. Як і у випадку з Dropbox, для використання цих функцій вам потрібно підписатися на преміальний план. Прочитайте наше повне порівняння pCloud vs Dropbox.

3. Тресорит

Tresorit – це одна із найзахищеніших хмарних служб зберігання даних, яку ми раніше порівняли з Dropbox у статті про Tresorit vs. Dropbox. Tresorit вийшов на перше місце у цій статті, головним чином завдяки своїм характеристикам безпеки.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-web

Без сумніву, Tresorit дорожчий. Найдешевший план Premium – 10,42 долара на місяць і забезпечує мізерні 200 ГБ пам’яті. Щоб відповідати Професійному плану Dropbox, який забезпечує 2 ТБ пам’яті, потрібно платити цілих 24 долари на місяць.

Зважаючи на це, Tresorit виправдовує свої високі ціни, забезпечуючи чудову безпеку. Він використовує шифрування нульових знань для захисту вашої конфіденційності, протокол TLS для захисту ваших файлів під час перевезення та 256-бітове шифрування AES для того, щоб сканувати ваші файли в спокої. Це лише верхівка айсбергу безпеки. Про решту ви можете детально прочитати в нашому огляді Tresorit.

Tresorit Sync

Tresorit дозволяє синхронізувати вміст із хмарою, але ви також можете використовувати його функцію мережевого диска. На відміну від інших хмарних служб зберігання даних, включаючи Dropbox, Tresorit не має єдиної папки синхронізації. Натомість вам потрібно створити “тресори” для кожної папки, яку ви хочете синхронізувати. Це робить його більш складним у використанні.

Перевагою є те, що ви можете синхронізувати будь-яку папку, чого не можна робити з Dropbox. Також доступна селективна синхронізація. Ви можете використовувати його лише для синхронізації певних папок у вашому тресорі.

Швидкість Tresorit у наших тестах була швидкою, але синхронізація на рівні блоків недоступна. Tresorit також не має функцій продуктивності, оскільки, як і Sync.com, він використовує приватне шифрування.

Ви можете ділитися файлами за допомогою посилання, яке ви можете захистити, встановивши дату закінчення терміну дії, пароль або обмеження доступу. Якщо ви ділитеся багатьма, ви можете скористатися переглядом “посилань” для огляду своїх акцій. Подібно до нього, у перегляді “контакти” відображаються люди, з якими ви поділилися. Неможливо створити посилання для завантаження, як ви можете, з Dropbox.

4. Коробка

вікно-бізнес-домашня сторінка

Box – це послуга хмарного зберігання даних для бізнесу та хороша альтернатива для людей, які шукають кращих варіантів управління даними та ролями користувачів. Він пропонує багато дзвіночків, які ми бачимо в Dropbox. Але ми вважаємо, що юзабіліті страждає: занадто багато варіантів можуть заплутати вас у пошуку того, що вам потрібно. 

При цьому, шифрування є найкращим з 256-AES, тому ви можете захистити файли від сторонніх очей або конкурентів. 

5. МЕГА

MEGA давала багато безкоштовного сховища, але з тих пір вона почала зникати більшість з них через кілька місяців. Детально про це ви можете прочитати в нашому огляді MEGA. Як і попередні сервіси в нашому списку, він пропонує нульове шифрування знань.

МЕГА-домашня сторінка-2018

Безкоштовний план передбачає 15 Гб пам’яті та ще 35 ГБ, який з часом закінчується. Ви можете отримати його назад, але лише протягом обмеженого часу. Проте 15 Гб набагато більше, ніж пропонує Dropbox. Якщо вам потрібно більше, MEGA має чотири особисті плани на вибір.

З них план Pro I має найкращу цінність, оскільки він пропонує 1 ТБ пам’яті за 11,38 доларів на місяць. Однак це дорожче, ніж Dropbox та попередні записи у нашому списку. Єдина причина вважати MEGA – це якщо вам потрібно менше 1 ТБ пам’яті та безкоштовне шифрування нульових знань.

Шифрування нульових знань є обов’язковим для MEGA. Він також використовується для обміну файлами. Це працює як захист паролем, за винятком того, що він більш безпечний. Рівень шифрування в спокої – це 128-розрядний AES, і протокол TLS захищає ваші файли під час передачі.

MEGA Sync

Синхронізація MEGA не така елегантна, як Dropbox, але вона виконує цю роботу, якщо ви не пам’ятаєте про складність. Зворотний бік цього, на відміну від Dropbox, ви можете синхронізувати будь-яку папку.

Багато користувачів повідомляють про повільну та нестабільну швидкість передачі. Крім того, MEGA не використовує блокове копіювання для їх прискорення. Також не вистачає інтеграцій продуктивності, яку має Dropbox.

Ви можете ділитися файлами, створюючи посилання або надсилаючи електронною поштою. Як і у випадку з Dropbox, для встановлення пароля або терміну придатності потрібна передплатна підписка, але в цьому випадку ви отримуєте це з найдешевшим планом. Ви також можете запросити інших, щоб поділитися з вами, і там є сторінка, на якій ці події відображаються з першого погляду. Прочитайте наш Dropbox vs MEGA деталь для отримання додаткової інформації.

6. OneDrive

Microsoft OneDrive – це очевидний вибір для цього списку, але він розділяє деякі слабкі сторони Dropbox.

Його безкоштовний план пропонує лише 5 Гб, але це все ще перемагає Dropbox. Для отримання додаткової інформації вам потрібно зареєструватися в одному з трьох планів преміум-класу.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

План на 50 Гб – хороший варіант лише за $ 1,99 на місяць, але інші два плани пропонують найбільшу цінність. Office 365 Personal отримує 1 ТБ пам’яті за 6,99 доларів на місяць або 69,99 доларів на рік. Що ще краще, Office 365 Home пропонує 6 ТБ пам’яті для шести користувачів лише за 9,99 доларів на місяць або 99,99 доларів на рік. Обидва плани мають кращі ціни, ніж план Dropbox на 1 ТБ.

Як і Dropbox, шифрування нульових знань не існує. При цьому OneDrive шифрує кожен файл за допомогою 256-бітного шифрування AES і використовує протокол TLS для запобігання атак під час передачі.

Синхронізація OneDrive

OneDrive використовує стандартну модель синхронізації, розроблену Dropbox. Це також не дозволяє синхронізувати певні папки. Ви можете вибрати лише список загальних папок, який не є таким корисним. Доступна селективна синхронізація, але вона не така зручна, як розумна синхронізація Dropbox.

Швидкість передачі OneDrive дозволяє швидко синхронізувати файли, і це робить їх ще швидшими при синхронізації на рівні блоків.

OneDrive має додаток для заміток та інтегрується з Office Online та багатьма іншими програмами Microsoft, про це читайте у нашому огляді OneNote. Це полегшує перехід від функцій продуктивності Dropbox.

Для обміну файлами ви можете створити посилання, надіслати його електронною поштою або надіслати в соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, Linkedin або Sina Weibo. У будь-якому випадку ви можете ввімкнути редагування та захистити свої посилання, встановивши паролі або додавши терміни дії. Також є “поділена” сторінка, яка показує, чим ви поділилися з іншими.

7. Диск Google

Ми говорили про популярність Dropbox, але Google Drive, який має близько мільярда користувачів, стає ще популярнішим.

Google Drive надає 15 Гб безкоштовного сховища та необмежену кількість пам’яті для фотографій, якщо ви збережете їх стисненими до 16 мегапікселів. Крім безкоштовного плану, Google має гнучку лінійку з шести платних планів.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

За першу пару планів ви отримаєте 100 ГБ та 200 ГБ за 2 та 3 долари США на місяць відповідно. Вони хороші варіанти, якщо вам не потрібно багато місця для зберігання, а Dropbox не пропонує подібних. Окрім цього, найкращим варіантом є план на 2 ТБ, який коштує 9,99 доларів на місяць або 99,99 доларів на рік. Ціна Dropbox Plus однакова, але план Google передбачає вдвічі більше місця.

Поки ваші файли зберігаються, Диск Google шифрує їх за допомогою 128-бітного шифрування AES. Він почав це робити після того, як був підключений до проекту PRISM. Google визнає, що сканує ваш вміст. Політика конфіденційності говорить про те, що він робить це для надання індивідуальних результатів пошуку, індивідуальної реклами та виявлення спаму та зловмисного програмного забезпечення. Протокол TLS захищає файли в дорозі.

Настільний клієнт Google Drive дотримується загальної моделі синхронізації, але збагачує її можливістю безперервного резервного копіювання. Ви також можете використовувати клієнт для синхронізації певних папок із хмари та будь-якої папки до хмари. Клієнт зазнав гикавку, коли ми перевірили його на огляді Google Диска, але деякі старі коментарі до нього скаржаться на погану синхронізацію..

Синхронізація Диска Google

Google Диск має високі швидкості синхронізації, але йому не вистачає копіювання на рівні блоку, тому ви не отримаєте прискорення з наступними завантаженнями.

Функції продуктивності Google Диска включають службовий набір Google, Календар, Keep та багато іншого. Крім власних програм, Google інтегрується з багатьма сторонніми програмами. Обсяг функцій більш обширний, ніж набір Dropbox.

Для обміну файлами потрібно створити посилання та скопіювати та вставити його або надіслати електронною поштою. Ви також можете надіслати його безпосередньо у Facebook чи Twitter. Люди, з якими ви ділитесь ним, можуть переглядати, коментувати чи редагувати залежно від встановлених дозволів. Існує таблиця, яка показує, хто має доступ до посилання.

Ви не можете встановити пароль, надсилати посилання для завантаження або обмежувати кількість завантажень. Що ви можете зробити, це встановити термін придатності для кожної людини, з якою ви ділитесь. Щоб побачити, що інші поділилися з вами, відкрийте папку “поділився зі мною”.

8. Амазонський драйв

Amazon Drive не знаходиться у верхній частині наших найкращих оглядів хмарного сховища, але він має чудове значення, що допомагає скласти цей список.

Якщо ви хочете протестувати послугу, ви можете підписатися на безкоштовний план, який дає 5 Гб пам’яті. Це не багато, але це все-таки більше, ніж забезпечує Dropbox. Однак, Amazon Drive підсолоджує угоду необмеженим зберіганням фотографій.

Це схоже на Google Диск, але схожість на цьому не зупиняється. У Amazon Drive також є гнучка схема передплати. Він пропонує 13 планів, який перемагає Google Drive, не кажучи вже про Dropbox. Його ставки теж справедливі.

План на 100 Гб становить лише 1 долар на місяць, що відмінно підходить для користувачів, яким не потрібно багато місця. За 5 доларів на місяць ви отримуєте 1 ТБ пам’яті. Ця угода перемагає багато планів під 10 доларів. За 10 доларів на місяць Amazon Drive надає 2 ТБ пам’яті, що перевищує пропозицію Dropbox.

Контрапунктом відмінного значення є відсутність шифрування в спокої. Якщо ви хочете уникати цього, ви можете використовувати Boxcryptor для шифрування файлів, перш ніж завантажувати їх на Amazon Drive. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді Boxcryptor.

Amazon Drive Sync

Amazon Drive використовує загальну модель синхронізації, а також можливості синхронізації на рівні блоків і дозволяє виконувати селективну синхронізацію. Однак він не може синхронізувати жодну папку.

Amazon має центри обробки даних по всьому світу, тому не дивно, що швидкість синхронізації Amazon Drive швидка. З якою швидкістю ви можете побачити наш огляд Amazon Drive.

На відміну від Dropbox, Amazon Drive не має функцій продуктивності. Після завантаження файлів ви можете поділитися ними за допомогою основних функцій спільного доступу. Ви можете створити посилання, надіслати його електронною поштою або поділитися своїми файлами безпосередньо у Facebook чи Twitter.

Будьте уважні до того, чим ви ділитесь, оскільки ви не можете захистити паролем посилання або розмістити на них термін дії доступу. Єдине, що ви можете зробити – це перейти на вкладку “спільний доступ” і перестати ділитися певними посиланнями. Dropbox змушує вас платити більше, щоб використовувати функції захисту спільного доступу, але принаймні вони доступні.

9. Коофр

Koofr – служба в Словенії, яка не пропонує багато місця для зберігання, але це не означає, що це не здатна послуга.

Цікаво, що вільний план Koofr надає стільки ж місця, скільки і план Dropbox. Подібність цін закінчується, однак, тому що у Коофра є кілька планів, які пропонують менше 1 ТБ місця. Вони теж не дорогі, що добре, якщо ви не хочете переплачувати. За 100 Гб вам потрібно з’їсти 2,28 долара на місяць, тоді як план 250 ГБ – 4,55 долара на місяць.

koofr-частка-з-людьми

Плани не є хорошими значеннями, оскільки ви отримуєте набагато більше, підписавшись на Google Drive або Amazon Drive. План на 1 ТБ також дорожчий, ніж аналог Dropbox. Там, де Koofr сяє більше, ніж Dropbox – це безпека та конфіденційність.

Koofr Security

Koofr використовує протокол SSL / TLS для захисту ваших файлів під час транзиту та 256-бітного шифрування AES для того, щоб сканувати файли в спокої. Як і Dropbox, він не забезпечує шифрування нульових знань, але він не вилучає ваші метадані або не містить підозрілих застережень у своїй політиці конфіденційності.

Як і Dropbox, Koofr не дозволяє синхронізувати будь-яку папку, але доступна селективна синхронізація. Для його використання вам доведеться підписатися на преміальний план. У Koofr також є варіант мережевого накопичувача.

Швидкість синхронізації була швидкою у нашому тесті. При цьому Коофру бракує синхронізації на рівні блоків, чого не можна сказати про Dropbox. Коофру також не вистачає особливостей продуктивності.

Спільний доступ дозволяє вам надсилати електронною поштою посилання, копіювати та вставляти її або ділитися безпосередньо у Facebook, Twitter, Reddit або Tumblr. Ви не можете захистити паролем посилання під час обміну в соціальних мережах, але можна інакше. Існує можливість, щоб термін дії посилань також закінчився. На відміну від багатьох сервісів, включаючи Dropbox, Koofr навіть надає ті функції контролю вмісту для безкоштовних користувачів.

10. SpiderOak ONE

SpiderOak One вважається альтернативою Dropbox, оскільки пропонує захищене хмарне зберігання на додаток до резервного копіювання у хмарі. Якщо ви не впевнені, яка різниця між ними, прочитайте нашу пояснювальну статтю.

SpiderOak ONE не пропонує безкоштовний план, тому він не кращий, ніж Dropbox. Однак, безкоштовний план не є загальним для сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Плани SpiderOak ONE теж дорогі. План Dropbox на 1 ТБ становить $ 9,99 на місяць порівняно з планом 400 Гб SpiderOak ONE на 11 доларів на місяць.

SpiderOakONE-DesktopDashboard-Slider1

SpiderOakONE-Backup-Files-Slider2

SpiderOakONE-Завантажити-Файл-Слайдер3

Папка синхронізації SpiveOak Hive

Вулик веб-інтерфейсу SpiderOakONE

Попередній

Далі

Хоча речі йдуть на користь SpiderOak ONE, коли ми доходимо до планів на 2 ТБ. Його план становить 14 доларів на місяць, а Dropbox – 19,99 дол. Однак, користувачі, яким потрібно менше місця для зберігання, вважають, що Dropbox є більш привабливою угодою. Крім того, якщо ви просто шукаєте хмарне сховище, ви, мабуть, не вважаєте SpiderOak ONE альтернативою Dropbox.

SpiderOak ONE Безпека

З іншого боку, якщо вам потрібно зберігання та резервне копіювання, SpiderOak ONE – чудовий гібрид. Це також безпечно, оскільки він використовує приватне шифрування з 256-бітним AES для шифрування файлів, перш ніж вони покинуть ваш комп’ютер. Протокол SSL захищає файли в дорозі.

Крім приватного шифрування, SpiderOak ONE навіть не зберігає центральну базу даних ваших метаданих. Для отримання додаткової інформації про його безпеку читайте наш огляд SpiderOak ONE.

SpiderOak ONE встановлює папку синхронізації, яку вона називає “вулик”, яка працює як і будь-яка інша папка синхронізації. Ви не можете використовувати селективну синхронізацію для вибору файлів для синхронізації, і ви не можете синхронізувати будь-яку папку. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим керівництвом SpiderOak ONE. Це допоможе вам орієнтуватися в інтерфейсі.

Ви можете створити посилання для спільного доступу до будь-якого файлу, але воно закінчується автоматично через три дні. Ви також не можете вказати пароль. Функція “ShareRoom” дозволяє, однак, ділитися папками та захищати спільні папки за допомогою пароля. Зауважте, що файли, розміщені в ShareRooms, не користуються приватним шифруванням.

11. Іди

Як і SpiderOak ONE, IDrive – це послуга, яка пропонує резервне копіювання та синхронізацію місця. Він також лежить у верхній частині нашого найкращого порівняння в Інтернеті. Якщо ви шукаєте гібридне рішення, він є суперником, і він дешевший, ніж SpiderOak ONE і Dropbox..

Дивно, але у нього є безкоштовний план на 5 Гб. Плани преміум-класу забезпечують 2 ТБ або 5 ТБ резервного простору та стільки ж місця синхронізації. Ви повинні заплатити за рік наперед, але ціни є конкурентними. План на 2 Тб знижується до 4,34 долара на місяць, тоді як план на 5 ТБ – 6,22 долара на місяць. Якщо ви платите за два роки, ви отримуєте знижку.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

Попередній

Далі

IDrive використовує 256-розрядний AES, і ви можете ввімкнути приватне шифрування під час реєстрації. Ви можете дізнатися більше про безпеку IDrive в нашому огляді IDrive.

IDrive Sync

Увімкнувши синхронізацію, IDrive створює папку на комп’ютері для синхронізації. Він працює як стандартна папка синхронізації. Ви можете використовувати селективну синхронізацію, але немає можливості синхронізувати додаткові папки.

Ви можете запросити людей на спільний доступ за допомогою веб-клієнта. Він також дозволяє вказати рівень дозволу для кожної акції, але немає способу встановити пароль або термін дії. Ви можете перевірити, чим ви поділилися з іншими та чим вони поділилися з вами.

Що робить Dropbox хорошим

Ми розглянемо, що Dropbox робить добре, щоб ми могли визначити, що робить іншу послугу кращою.

Dropbox популярний завдяки сильним можливостям синхронізації та обміну, наборам функцій та хорошому користувальницькому досвіду. Тут також було винайдено модель синхронізації, яка зазвичай використовується хмарними службами. Ми детально розповідаємо про ці категорії в нашому огляді Dropbox.

Центральним моментом загальної моделі синхронізації є папка синхронізації. Папка синхронізації працює як і будь-яка інша папка, але все, що ви вкладете в неї, синхронізується з хмарою, і все, що у вас є у хмарі, буде доступне з неї. Dropbox покращує цю концепцію завдяки функції інтелектуальної синхронізації, і це найкраще хмарне сховище для синхронізації завдяки цьому.

Розумна синхронізація дозволяє отримувати доступ до хмарних файлів, не попередньо синхронізуючи їх на комп’ютер. Мінус цього полягає в тому, що ви не зможете отримати доступ до своїх файлів, коли ви не в режимі офлайн. Однією з проблем моделі синхронізації Dropbox є неможливість синхронізації інших папок, крім папки синхронізації.

Більшість конкурентів використовує ту саму модель, але лише деякі виконують її. Ви можете порівняти можливості синхронізації Dropbox з двома найбільш прямими конкурентами, Google Drive та Microsoft OneDrive, і це буде краще, ніж обидва, принаймні, якщо мова йде про синхронізацію змін у файлах, уже скопійованих у хмарне сховище, завдяки синхронізації на рівні блоків.

Обмін Dropbox

Dropbox також має сильні функції обміну вмістом. Ви можете ділитися посиланнями за допомогою веб-клієнта або надсилати їх електронною поштою. Dropbox дозволяє захищати посилання, встановлюючи пароль або термін придатності, вимикаючи завантаження або лише надаючи доступ конкретним особам. Однак ви не можете надсилати їх безпосередньо до соціальних мереж.

Зауважте, що параметри керування вмістом для обміну зарезервовані для професійного плану Dropbox, який не є найдешевшим планом. Про це ми поговоримо в наступному розділі.

На спеціальній сторінці ви можете бачити, чим ви поділилися з іншими. Якщо ви хочете запропонувати іншим поділитися з вами, ви можете скористатися функцією “запит на файл”.

Крім того, Dropbox інтегрується з Microsoft Office Online, що дозволяє редагувати документи Word, Excel та PowerPoint з веб-інтерфейсу Dropbox. Крім того, у Dropbox є корисний додаток для запису під назвою Dropbox Paper, який дозволяє робити нотатки та інше, що ми вивчаємо в нашому огляді Dropbox Paper.

Якщо у вас багато файлів у Dropbox і вам потрібно шукати їх, ви можете це зробити за допомогою повнотекстового пошуку. Пошук включає документи, відскановані за допомогою мобільного додатка, що є незвичайною особливістю серед хмарних служб зберігання даних. Dropbox дозволяє використовувати його для сканування документа та завантаження у форматі .pdf або .jpeg до хмари.

Що не добре в Dropbox

Dropbox – одна з найпопулярніших хмарних служб зберігання даних, але є багато інших. Багато з них не кращі за Dropbox у кожній категорії, але вони можуть перемогти її в одній або двох важливих областях. Наскільки це важливо для вас, залежить від ваших пріоритетів хмарного зберігання. Якщо вони б’ють Dropbox у тих, можливо, вам буде достатньо відмовитися від корабля.

Захист Dropbox

Dropbox мав бурхливу історію з безпекою з моменту свого запуску. Найбільшим та найбільш розмовляючим про порушення є крадіжка електронних листів та паролів у 2012 році понад 68 мільйонів користувачів Dropbox.

Близько половини викрадених паролів було хешировано за допомогою bcrypt, який повинен зробити їх нечитабельними. Інша половина хеширована за допомогою значно слабшого алгоритму під назвою SHA-1. Що ще гірше, те, що Dropbox не розкрив масштаб хакера до 2016 року, коли деякі з цих викрадених облікових даних з’явились для продажу в Інтернеті.

Як повідомляється, Dropbox посилив контроль і кілька разів змінив алгоритми хешування паролів, щоб запобігти повторенню. Він використовує 256-бітний AES для захисту ваших файлів у спокої, а протокол TLS з 128-розрядним AES для захисту ваших файлів у дорозі. Тим не менш, він розшифровує ваші дані, як тільки вони знаходяться в хмарі, для вилучення метаданих для індексації, а потім повторно шифрує.

У наведеному нижче списку ви знайдете кілька безпечних альтернатив, які не роблять цього.

Конфіденційність Dropbox

Крім проблемної безпеки, конфіденційність Dropbox викликає занепокоєння. Dropbox брав участь у проекті PRISM Американського агентства національної безпеки. ПРИЗМ – це програма нагляду, призначена для пошуку терористів. З цією метою, однак, АНБ збирає дані від усіх завдяки наслідкам Закону про патріоти США.

Dropbox може і блокує спільний доступ до певних файлів під керівництвом Американського закону про захист авторських прав у галузі цифрового тисячоліття. Dropbox не сканує ваші хмарні файли зберігання, щоб зробити це, але він дивиться на ваш вміст, коли ви ділитесь ним, що не так вже й погано. При цьому кілька хмарних служб зберігання даних надають обмін файлами з нульовим знанням, що перешкоджає цьому.

Крім того, деякі послуги, які ми рекомендуємо, перебувають у більш зручних для конфіденційності місцях, ніж США. Це актуально, тому що постачальникам послуг Інтернету юридично дозволяється шпигувати за користувачами та продавати їх третім сторонам, не даючи споживачам можливості відмовитися..

Як бічна примітка, якщо ви цінуєте свою конфіденційність, ознайомтеся з нашим підбором безкоштовних інструментів для захисту вашої конфіденційності та кращого кола VPN-сервісів..

Безкоштовний план і ціни на Dropbox

На відміну від деяких сервісів, Dropbox дає лише 2 Гб для роботи зі своїм безкоштовним планом, що буде недостатньо, якщо вам потрібно зберігати фотографії та відео високої чіткості.

Преміальні плани не набагато кращі, оскільки вони дорогі. Найдешевший план Dropbox – це плюс, який коштує 9,99 дол. США на місяць або 99 доларів на рік і забезпечує 1 ТБ місця для зберігання. Наступний план – Професійний, який ви отримуєте 2 ТБ пам’яті за 19,99 доларів США на місяць або 16,58 доларів на місяць, якщо платите за рік. Він також надає функції, що захищають ваші акції.

Фінальні думки

Sync.com стоїть у верхній частині списку завдяки конкурентним планам, міцній безпеці, включаючи шифрування знань із нульовим знанням, здатність обмінюватися функціями та дотримуватися канадських законів про конфіденційність. Решта виборців теж є хорошими кандидатами, причому ті, хто займає вище, кращі за Dropbox за більшістю наших критеріїв. Решта принаймні роблять одну справу краще, ніж Dropbox.

У конкретних випадках послуги трейлінгу є гарною альтернативою. Наприклад, Tresorit може підійти вам, якщо ви хочете підкреслити безпеку, тоді як SpiderOak ONE і IDrive найкраще підходять тим, хто хоче використовувати гібридне рішення.

Однак ми, можливо, пропустили послугу чи дві, тому повідомте про це у коментарях нижче. Яка служба вас найбільше заінтригує? Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map