Sync.com vs SpiderOak ONE: Хто робить що?

Це два найкращі хмарні сервіси, доступні сьогодні, кожен з яких підтримує конфіденційність користувачів. Однак Sync.com та SpiderOak ONE не грають для однієї команди. Sync.com вважається, мабуть, найкращим хмарним сервісом зберігання даних сьогодні, тоді як SpiderOak ONE є поважним членом найкращого онлайн-резервного клубу.


Незважаючи на цю різницю, ми, безумовно, можемо бачитись, як боротися з вибором між ними. Зрештою, у SpiderOak ONE є кілька хитрощів зберігання хмари, таких як синхронізація та обмін файлами. Sync.com тим часом чудово працює для захисту ваших найцінніших файлів, навіть якщо він не може виконувати заплановані резервні копії.

Будучи доброзичливими захисниками хмар, якими ми є, ми вирішили допомогти вам зробити вибір між ними. Підібравшись, ми розберемо основні відмінності між Sync.com та SpiderOak ONE, щоб ви мали краще уявлення про те, що отримувати. Не забудьте перевірити наш інструмент порівняння хмари для отримання додаткової допомоги.

У нас також є повний огляд Sync.com, а також огляд SpiderOak ONE, а також резюме відео цієї статті.

Sync.com vs. SpiderOak: Хмарне зберігання та резервне копіювання в Інтернеті

Ми детально розказали про різницю між зберіганням і резервним копієм, тому ми не будемо репресувати тут весь шебанг. Коротка версія – хмарне сховище призначене для звільнення місця на жорсткому диску, синхронізації пристроїв та обміну вмістом. Тим часом, резервне копіювання в Інтернеті має на меті точно відтворити ваш жорсткий диск у разі аварії, крадіжки чи іншої катастрофи.

Sync.com, як згадувалося, надійно потрапляє до категорії хмарних сховищ. SpiderOak ONE – це послуга онлайн-резервного копіювання, але одна з небагатьох, яка намагається поєднати традиційні лінії між пам’яттю та резервною копією. Це робиться, пропонуючи функції синхронізації та обміну файлами.

Незалежно від того, чи робить це SpiderOak ONE більш універсальним рішенням, ніж Sync.com, насправді не можна обговорювати. Це робить. Однак, маючи на увазі, потрібно багато чого знати про SpiderOak ONE, перш ніж вибрати його через Sync.com або будь-який інший варіант зберігання у хмарі.

Найбільше, найважливіше, що ви повинні отримати, – це те, що SpiderOak дозволяє синхронізувати та обмінюватися файлами, але це не допоможе вам заощадити місце на жорсткому диску. Sync.com буде.

Незважаючи на критичне значення, різницю між Sync.com (або будь-яким хмарним сховищем) та SpiderOak зрозуміти досить просто. Інших відмінностей немає. SpiderOak ONE, хоча багато в чому приголомшливий, є однією з найскладніших послуг, щоб обернути голову, саме тому ми написали цілий посібник SpiderOak ONE.

Підготувавшись, ми вивчимо деякі більш нюансовані відмінності між нашими двома популярними послугами. Ми будемо приймати це поетапно та поруч, тож ви зможете прийняти правильне рішення між найкращим сервісом зберігання хмарних знань та одним із найуніверсальніших інструментів онлайн-резервного копіювання..

Простір і вартість

Sync.com – одна з найкращих пропозицій у хмарному сховищі. Ви можете або підписатись на 500 Гб пам’яті трохи менше 50 доларів на рік, або вчетверо збільшити її з 2 ТБ лише вдвічі більше ціни.

Тим часом SpiderOak ONE, не дивлячись на ціну за послугу резервного копіювання в Інтернеті, не зробить вас п’ятьма вашими бухгалтерами. Резервне копіювання коштує близько 120 доларів на рік. Найдешевший план, який становить 60 доларів на рік, отримає у вас всього 100 ГБ резервного копіювання.

Якщо ви шукаєте об’ємний обсяг гігабайт, Sync.com з відносною легкістю козиряє SpiderOak ONE. Про єдину перевагу, яку ви отримуєте від SpiderOak ONE, це те, що ви можете платити щомісяця, тоді як Sync.com вимагає щорічних зобов’язань.

Зважаючи на щорічне зобов’язання, ви можете спробувати спочатку скористатися послугою. Sync.com дає 5 Гб безкоштовно на все життя. Компанія також розробила дійсно хорошу реферальну програму, яка надає вам 1 Гб додаткового сховища для кожного вашого друга, без обмежень, скільки ви можете переконати.

Підхід до хостингу файлів

Після реєстрації спосіб отримання файлів у хмару для Sync.com порівняно з SpiderOak ONE дуже відрізняється..

Встановіть клієнт Sync.com на комп’ютер Windows або Mac, і у вашій файловій системі буде створена спеціальна папка синхронізації. Все, що вам потрібно зробити, щоб надіслати файли до хмари – це скинути їх у цю папку.

Крім того, ви можете переміщувати файли в Sync.com Vault, який є захищеним архівом файлів. Ви можете завантажувати файли у Сейф через веб-інтерфейс Sync.com або ви можете клацнути правою кнопкою миші файли у вашій файловій системі та вибрати “копіювати у Vault”. Файли також можна завантажувати у папку синхронізації через веб-інтерфейс.

Щоб отримати файли у хмару SpiderOak, вам також потрібно встановити клієнт. Однак замість того, щоб додавати їх у папку синхронізації, потрібно створити план резервного копіювання, принаймні спочатку.

Як і у більшості резервних копій, початкова частина процесу із SpiderOak може бути трохи стомлюючою. Основна ідея полягає в тому, що вам потрібно вибрати всі папки та файли, які ви хочете додати до плану резервного копіювання.

SpiderOak ONE допомагає деяким, дозволяючи вибрати категорію праворуч для автоматичного резервного копіювання, але ви обмежені певними місцями, такими як робочий стіл, папки з документами чи зображеннями.

Вперед, будь-який файл, розміщений у папці з тегом резервного копіювання, буде автоматично відправлений у ваш хмарний простір SpiderOak ONE. Тобто, якщо ви не заходите в клієнт і не знімаєте цей файл спеціально.

Синхронізація файлів

Sync.com використовує папку для синхронізації для надсилання файлів у хмару. Це не те, що робить більшість сервісів резервного копіювання в Інтернеті, за кількома винятками, як SpiderOak.

Це означає, що є інший спосіб надсилання файлів у хмару за допомогою SpiderOak, крім того, щоб помістити їх у папку з тегом резервного копіювання: ви можете розмістити їх у папці синхронізації, яку SpiderOak створює на вашому жорсткому диску.

Називається Hive, ця папка працює як і більшість інших папок синхронізації.

Різниця полягає в тому, що файли в ньому насправді зберігаються у вашому резервному просторі і технічно є частиною вашого резервного плану. Ви можете вимкнути синхронізацію для певних типів файлів у папці синхронізації, якщо ви не хочете їх синхронізувати, але ви не можете вимкнути резервну копію для синхронізованих файлів..

SpiderOak ONE також не має функції вибіркової синхронізації. Більшість хмарних сховищ, включаючи Sync.com, роблять. Селективна синхронізація дозволяє вимкнути синхронізацію файлів, щоб вони зберігалися лише у хмарі, а не на вашому жорсткому диску. Це, як і Sync.com Vault, є засобом звільнення місця на жорсткому диску.

Через обмеження SpiderOak ONE, справедливо сказати, що синхронізація файлів із Sync.com є більш гнучким та потужним, ніж синхронізація файлів із SpiderOak ONE. Якщо ви хочете швидко та швидко синхронізувати файли та вам не байдуже резервне копіювання файлів, це хороший привід вибрати Sync.com через SpiderOak ONE.

Єдиною додатковою перевагою, яку має SpiderOak ONE, коли йдеться про синхронізацію, є те, що у неї є клієнт Linux, а Sync.com – ні. Як і більшість хмарних служб зберігання даних, про що ви можете прочитати у нашому найкращому хмарному сховищі для Linux.

Файлообмінник

Хоча спільний доступ до файлів частіше використовується у хмарному сховищі, багато онлайн-резервних копій дозволяють також обмінюватися файлами. SpiderOak ONE робить, хоча він має дещо унікальний підхід.

Різниця полягає в тому, що SpiderOak називає «ShareRoom». ShareRoom працює на зразок спільної папки, оскільки будь-який вміст, розміщений у ній, є доступним для тих, хто отримав доступ.

Ви можете призначити кожному ShareRoom унікальний пароль та унікальну URL-адресу, яка дозволить іншим отримувати доступ до вмісту в Інтернеті, щоб їм не довелося встановлювати клієнт SpiderOak ONE.

Якщо налаштування ShareRoom здається занадто багато роботи, ви також можете створити посилання, що вказує на файл, яким можна поділитися з будь-ким. Однак обмін посиланнями з SpiderOak досить обмежений.

Згенеровані посилання не можна відкликати пізніше: це разова річ, тому вам потрібно буде записати її або зробити нове посилання, якщо вам потрібно знову поділитися файлом. Посилання закінчуються автоматично через три дні, але той факт, що ви не можете їх шукати пізніше, робить контроль над спільними файлами трохи складним із SpiderOak ONE.

Навпаки, це стосується Sync.com, що спрощує аудит спільних файлів завдяки двом спеціальним переглядам у веб-графічному інтерфейсі. Перша, що називається “посилання”, показує всі створені вами посилання. Друга, під назвою “спільний доступ”, показує всі папки, якими ви поділилися.

Інші функції спільного використання Sync.com, які нам подобаються, включають можливість встановлення паролів посилань, термінів дії та обмеження завантаження. Ви також можете створити посилання для завантаження, щоб дозволити іншим ділитися файлами з вами. Жодна з цих функцій не доступна при SpiderOak ONE.

Коротше кажучи, якщо вам потрібен хороший інструмент обміну файлами, SpiderOak ONE трохи незграбний. Sync.com, тим часом, – це, мабуть, найкращий хмарний інструмент зберігання даних для спільного використання файлів, який відповідає лише набагато дорожчому Tresorit (див. Sync.com проти Tresorit для повного розбиття головою)..

Безпека

Останнє, про що ми будемо говорити, – це безпека. Ми будемо тримати цю частину короткою, оскільки це досить проста історія: Sync.com та SpiderOak ONE – це два найбезпечніших хмарних сервісів, які ви знайдете.

Ми, як правило, радимо, щоб споживачі вживали заходів для захисту своєї конфіденційності, вони можуть зробити це набагато простіше, використовуючи хмарні сервіси з нульовим знанням. Під шифруванням з нульовим знанням ми маємо на увазі приватне шифрування в кінці. Ніхто, крім вас і тих, кому ви надаєте доступ, не може розшифрувати ваші файли, і що “ніхто” не включає в себе хмарний сервіс.

Sync.com та SpiderOak OnE послідовно входять до числа наших найкращих хмарних сервісів з нульовим знанням. Із двох, ми надаємо натиск на Sync.com, оскільки він поширює нульові знання на будь-які спільні файли, тоді як SpiderOak не робить.

Sync.com також має деякі інші переваги безпеки щодо SpiderOak ONE, включаючи двофакторну автентифікацію. З грудня 2017 року SpiderOak стверджував, що працює над цією функцією для всіх користувачів, але зараз вона пропонується лише для застарілих клієнтів.

Фінальні думки

Метою тут було прояснити деяку плутанину щодо Sync.com та SpiderOak ONE. Сподіваємось, ми це зробили, але ми викладемо коротку версію, якщо ви все ще боретеся або пропустили до кінця.

Якщо ви хочете збільшити потужність вашого жорсткого диска, вибір зрозумілий: виберіть Sync.com. SpiderOak ONE не можна використовувати для цієї мети. Крім того, за допомогою Sync.com ви можете отримати 2 ТБ місця для зберігання дешево.

Якщо вам потрібне рішення для відновлення після аварій, ви, мабуть, хочете SpiderOak ONE. Хоча це чудовий спосіб зберігання фотографій, Sync.com не має функцій резервного копіювання, щоб зробити процес легким та всеосяжним. Якщо коротко, якщо ви використовуєте Sync.com як інструмент резервного копіювання, це буде не дуже добре.

Для спільного використання файлів найкращим інструментом є Sync.com. Ми також говорили б про синхронізацію в більшості випадків (крім Linux).

Там, де SpiderOak ONE справді має перевагу, це не стільки над Sync.com, скільки над іншими інструментами резервного копіювання в Інтернеті. В іншому випадку великі вибори, такі як Backblaze (читайте наш огляд Backblaze) та CloudBerry Backup, не можуть використовуватися для синхронізації файлів. CloudBerry навіть не можна використовувати для того, щоб поділитися ними (читайте наш огляд CloudBerry Backup).

Кінцевий переможець: SpiderOak ONE

Для альтернативи SpiderOak для резервного копіювання з синхронізацією єдиними дійсно можливими варіантами є Acronis True Image та IDrive. Прочитайте наш огляд True Image та огляд IDrive для отримання додаткової інформації про будь-яку.

Тож ми беремо участь у обговоренні Sync.com чи SpiderOak ONE. Запрошуємо продзвонити, залишивши коментар нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map