Sync.com та Google Drive, ідеальний матч для співпраці команди

Тут, на Cloudwards.net, ми є великими шанувальниками онлайн-співпраці: навіщо працювати в задушливому офісі, коли ти можеш працювати де завгодно, коли завгодно і з ким? Щоб зробити співпрацю в Інтернеті життєздатною, потрібні правильні інструменти для роботи.


У цій статті ми розглянемо два наших улюблених інструмента – у цій статті про співпрацю Google Drive та Sync.com.

Google Drive – це налагоджене рішення для зберігання хмарних областей, з безліччю інтегрованих додатків продуктивності, розроблених для співпраці. Sync.com тим часом – квітучий суперник у хмарному сховищі, який пропонує безпечний та приватний спосіб спілкування з колаборантами.

Під час цього огляду я проведу вас через точніші пункти кожної з них, щоб допомогти вам зрозуміти, як вони можуть по-різному приносити користь спільним зусиллям..

Я також ознайомлюся з наявними планами, щоб ви могли почати планувати, як їх впровадити в спільні робочі проекти.

Хмара на робочому місці

Протягом останніх кількох років Rightcale проводив опитування підприємств, щоб побачити, як вони використовують хмарні технології для об’єднання своєї робочої сили.

У своїх результатах за 2016 рік фірма повідомила, що:

 • 89 відсотків організацій користуються публічними хмарними послугами
 • 16 відсотків використовують більше ніж один публічний хмарний сервіс
 • 77 відсотків використовують приватно розроблене хмарне рішення
 • 71 відсоток використовує комбінацію публічних та приватних хмарних рішень

Це показує, що підприємства часто використовують різні хмарні програми для різних завдань, залежно від того, що їм найбільше підходить.

Де Google Drive видатний

Як авторист, я часто використовую Google Диск для співпраці з партнерами та клієнтами. Набір офісних програм Google працює дуже добре і робить роботу набагато простішою, ніж більш традиційні продукти, завдяки можливості легко писати, редагувати та робити пропозиції в режимі реального часу.

1. Обмін на Диску Google

У веб-інтерфейсі Google Диска ви можете поділитися будь-якою папкою чи файлами, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши в спадному меню опцію “Надіслати”.

Вмістом можна ділитися за посиланням чи електронною поштою. В обох випадках ви можете надати іншим правам перегляду, коментування чи редагування.

Спільний доступ за посиланням може бути трохи ризикованим.

Без захисту пароля будь-хто із копією цього посилання зможе отримати доступ до вашого вмісту. З іншого боку, електронні листи обмежують доступ до одержувача.

2. Комплект Google Docs

Спільний доступ до вмісту є чудовим, але співпраця може бути незграбною без належної інтеграції додатків, а також разом із ним. Як це буває, це, мабуть, те, що Google Диск робить краще, ніж будь-який інший хмарний сервіс зберігання даних.

Їх рідний офісний набір безкоштовний і потужний і включає такі програми:

 • Документи: текстова обробка та веб-публікація
 • Листи: електронні таблиці та графіки
 • Слайди: презентації
 • Форми: збір даних (тобто опитування)
 • Креслення: діаграмування

Чудова річ у цих додатках, що коли ви надаєте доступ до файлу, інші користувачі можуть працювати поруч із вами. Ця робота може передбачати відмітку декількох коментарів у полях, позначення запропонованих змін або внесення фактичних змін.

Співпраця може стати трохи заплутаною, якщо над одним документом працюють декілька людей, що допомагає розібратися у всіх плутанинах, є функцією “Історія перегляду”, яка дозволяє стежити за тим, хто що робив.

Перегляд може навіть повернути зміни до попередніх версій документа, що зручно, коли ви вирішите, що певні зміни не повинні були вноситися ніколи.

3. Сторонні програми Google Диска

Розробники люблять працювати з Google Drive, про що свідчать багато інших сторонніх програм, доступних для цього. Ще краще, що Google дозволяє легко знаходити та інтегрувати додатки у свій простір.

Просто натисніть кнопку “Мій диск” і виберіть “Підключити додатки”. Потім скористайтеся вікном, яке з’явиться, для пошуку або сортування доступних опцій.

Кілька моїх улюблених включають:

 • CloudConvert: швидко конвертувати файли одного типу в інший
 • WappWolf Automator: автоматизувати такі процедури, як передача файлів
 • DocHub: редагування та коментування файлів PDF
 • Pixlr Editor: приємний клон Photoshop на базі браузера
 • HelloFax: надсилайте та отримуйте факси з Google Диска

Інші хмарні сервіси також пропонують сторонні інтеграції, але, схоже, жоден з них не дозволяє їх легко відкривати та активувати, як це робить Диск Google.

Там, де Google Диск короткий

Якщо ви пропустили новини, Google опинився в центрі суперечок щодо конфіденційності користувачів. Більшість суперечок виникло після того, як Едвард Сноуден виявив світові, що АНБ таємно проводить обстеження в Інтернет-комунікаціях.

Роблячи це, він також припиняв відносини між АНБ та кількома основними технологічними корпораціями, такими як Microsoft та Google. Громадянське обурення над відкриттями значно посилило увагу уваги конфіденційності користувачів Інтернету, особливо у хмарному середовищі.

Можливо, частково завдяки цій підвищеній увазі, Google Drive нарешті почав шифрувати вміст користувачів на своїх серверах у серпні 2013 року. Це добре, оскільки порушення даних наростають..

Однак цього недостатньо: для одного, Диск Google все ще не шифрує метадані користувача. Метадані – не зміст -, що ДНС збирала в першу чергу. Крім того, хоча вони тепер шифрують вміст, Google зберігає ключі, щоб розшифрувати цей вміст, коли вони захочуть.

Цей факт дозволяє їм сканувати ваші дані, щоб побачити, що завантажуються, і передавати текстові копії файлів іншим. Крім того, шахрайські працівники або навіть хакери також могли отримати та поширити ці ключі шифрування.

Такі щілини в безпеці є причиною того, що багато споживачів хмар зараз шукають інших служб для додаткового захисту.

Один із таких послуг, що швидко стає улюбленим серед захисників, – Sync.com.

Як Sync.com захищає ваші дані

Що робить Sync.com настільки безпечним? Для початку вони зберігають дані зашифровані на стороні сервера, щоб зменшити будь-які спроби несанкціонованого доступу. Крім того, дані, що перебувають між вашим пристроєм та центром обробки даних Sync.com, захищаються захищеним тунелем SSL / TSL.

Звичайно, Google Drive робить це і зараз.

Велика різниця тут полягає в тому, що Sync.com не зберігає ваш ключ шифрування. Цей ключ генерується локально на вашому пристрої та залишається там.

Перед відправкою в хмару дані шифруються за допомогою 256-бітного шифрування AES. Він ніколи не розшифровується, поки не повернеться до вас. Ця система зазвичай називається “кінцевим до кінця” або локальним шифруванням. Однак є третє ім’я, яке мені найбільше подобається: шифрування нульових знань.

Це “нульові знання”, оскільки Sync.com не має уявлення, який вміст ви зберігаєте на своїх серверах. Це може бути рецепт баварського кремового пирога, кращий сценарій загону самогубств або схеми літаючого блюдця..

Для Sync.com це не має значення, це дурниця.

Додатковою перевагою шифрування нульових знань є те, що навіть за рішенням суду Sync.com не міг передати розшифровану версію вашого вмісту.

Крім того, із 256-бітним шифруванням AES кожен, кому вдасться зламати сервери Sync.com, не зможе розшифрувати ваш вміст без суперкомп’ютера та запас кількох мільярдів років..

1. Sync.com та співпраця

Забезпечення робочого продукту – це одне, а як щодо сприяння співпраці? Sync.com не має інтегрованих програм, які робить Google Drive. Сподіваємось, якийсь день це стане, тому стане життєздатним як заміна Google Диска.

Тим часом Sync.com робить набагато кращу роботу, ніж Google Drive, коли справа доходить до безпечного та безпечного місця, подалі від сторонніх очей.

Як і Google Диск, хмарним вмістом можна ділитися з іншими, навіть якщо вони не підписалися на Sync.com.

Вміст ділиться, створюючи захищене посилання.

Посилання на вміст можна надіслати електронною поштою певним одержувачам або скопіювати та вставити на інший носій (наприклад, Slack).

Інший вид посилання, який називається посиланням на завантаження, може бути створений, щоб дозволити іншим можливість завантажувати вміст у ваші папки.

Під час створення посилання до нього додається унікальний ключ шифрування, розтягнутий алгоритмом посилення пароля (PBKDF2). Цей ключ не передається і не зберігається, тому Sync.com ніколи не знає, що це. закріплення

Однак, щоб увімкнути правильне розшифрування нульових знань посилань між співробітниками, вам потрібно буде ввімкнути функцію “посиленої конфіденційності” Sync.com.

Підвищена конфіденційність підтримується на:

 • Chrome (файли до 25 Гб)
 • Firefox (файли розміром до 500 МБ)
 • Internet Explorer 10+ (файли розміром до 500 МБ)
 • Microsoft Edge (файли розміром до 500 МБ)

Sync.com має кілька додаткових заходів безпеки для захисту посилань, які також недоступні на Диску Google.

Сюди входить можливість:

 • Захист паролем посилання
 • Встановіть терміни придатності посилання
 • Встановити обмеження для завантаження посилань

Sync.com також забезпечує журнали для аудиторської діяльності над спільним вмістом та можливість віддаленого стирання спільного вмісту. Замість створення спільних посилань користувачі також можуть створювати спільні папки.

У випадку з папками користувачі запрошуються електронною поштою. За допомогою відповідних дозволів запрошені можуть редагувати вміст у цій папці та, в свою чергу, запрошувати інших отримати доступ до неї.

Нарешті, щоб захистити користувачів від небажаних редагувань або випадкових видалень, Sync.com нехай платним абонентам підтримуються необмежені версії файлів та відновлюють видалений вміст безстроково..

Ніщо не допомагає підтримувати хімію команди міцною, як, наприклад, можливість скасувати ваші (їх) помилки.

2. Синхронізація пристроїв

Включення і Google Диска, і Sync.com до ваших зусиль в Інтернеті не буде дуже зручним, якщо ви не можете отримати доступ до вмісту в обох випадках, коли і де потрібно..

На щастя, і Google Диск, і Sync.com дозволяють синхронізувати вміст у реальному часі на пристроях Windows, MacOS, Android та iOS.

Щоб увімкнути синхронізацію, Google Drive та Sync.com створюють окремі папки синхронізації на жорсткому диску. До цих папок можна отримати доступ, як і в будь-якій іншій папці файлової системи, але безпосередньо зв’язати їх із хмарою. Будь-які зміни, внесені до вмісту в папках синхронізації, автоматично завантажуються в хмару.

У свою чергу, ці зміни передаються вашим підключеним пристроям – або змінам ваших партнерів, якщо спільний доступ увімкнено.

Синхронізація дозволяє не просто плавно переходити між пристроями, віддалено працювати та працювати офлайн, але й користувачі Mac працюють разом із користувачами Windows та навпаки.

Плани ціноутворення

Тепер, коли ми розглянули, як кожна служба може принести користь вашій роботі в Інтернеті, давайте розглянемо їхні плани. Таким чином ви зможете розцінити ці послуги за власні спільні зусилля.

Google Диск

Google Диск надає користувачам щедро 15 Гб безкоштовного хмарного сховища. Якщо цього недостатньо, доступні численні рівні цін:

Загальне сховищеЩомісячна вартість
100 ГБ1,99 дол
1 ТБ9,99 дол
10 ТБ99 доларів
20 ТБ199,99 дол
30 ТБ$ 299

Така гнучкість робить Диск Google ще більш ідеальним для з’єднання з таким сервісом, як Sync.com. Це дозволяє обмежити ваші сумарні інвестиції, масштабуючи сховище на Диску Google відповідно до потреб.

Якщо ви шукаєте більш широке рішення для бізнесу, G Suite Google (раніше Google Apps for Work) розроблений саме з цією метою. Доступні два плани G Suite – основний план, який пропонує 30 ТБ для кожного користувача по 5 доларів, або бізнес-план, який пропонує необмежений обсяг пам’яті в розмірі 10 доларів на кожного користувача.

Обидва плани G Suite пропонують додаткові переваги, такі як ділова електронна пошта, відеоконференції, спільні календарі та адміністрування.

Sync.com

Sync.com надає користувачам план для початківців з 5 Гб вільного хмарного місця для зберігання. Реферали заробляють користувачів додатковим гігабайт за рефералом. Судді також отримують зайвий гігабайт, тому будьте впевнені та запросіть своїх співробітників.

Однак багато ключових особливостей, обговорених у цій статті, потребують оновлення до платного плану. Це включає:

 • Термін дії посилання
 • Журнали активності користувачів
 • Віддалені серветки
 • Завантажити посилання
 • Необмежена версія версії файлів
 • Невизначене відновлення видалених файлів

Sync.com не має найрізноманітнішої структури ціноутворення. Є лише два особисті плани, обидва названі “профі”. План% 00 ГБ коштує $ 4,17 на місяць, тоді як план 2 ТБ коштує 8 доларів. Платежі проводяться щорічно, тому вам доведеться платити протягом 12 місяців.

Якщо ви хочете створити свій віртуальний офіс із Sync.com, вони також пропонують два бізнес-плани. Це 5 доларів на кожного користувача за загальний обсяг пам’яті 1 ТБ або 8 доларів за 2 ТБ. Основна відмінність від звичайних планів полягає в тому, що власник облікового запису отримує доступ до більш досконалих елементів адміністрування.

Фінальні думки

Найбільша слабкість Sync.com – інтегровані програми – найбільша сила Google Drive. Найбільша слабкість, безпека Диска Google – найбільша сила Sync.com Як ви використовуєте обидва таким чином, щоб вони найкращим чином підтримували вашу роботу в Інтернеті?

Використовуйте Диск Google для:

 • Проекти, де безпека не є настільки критичною
 • Постійні проекти, що потребують активної співпраці

Використовуйте Sync.com для:

 • Проекти, де конфіденційність є найважливішою
 • Довгострокове, безпечне зберігання робочого продукту

За наявності безкоштовних планів, особистих планів та бізнес-планів ви маєте змогу співставити обидві служби, щоб створити економічно ефективне рішення, яке підніме ваші командні проекти на новий рівень.

Чи використовуєте ви ці послуги для покращення своїх робочих відносин? Ми завжди любимо чути інші точки зору, тому сміливо коментуйте нижче!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map