SugarSync vs Dropbox: битва за старі школи 2020 року

Тут, на Cloudwards.net, ми хочемо спростити вам орієнтацію на хмарне сховище. Це особливо втомило, коли ви не можете вирішити між двома послугами, тому ми зробимо це для вас. У цьому порівнянні SugarSync та Dropbox ми дізнаємось, хто виходить на перше місце.


Dropbox займає вище, ніж SugarSync, у нашому списку найкращих хмарних служб зберігання даних, але це не означає, що він виграє за замовчуванням у всіх категоріях, через які ми проходимо. Служби зберігання в хмарі можуть зосереджуватись на різних речах, таких як безпека, швидкість чи досвід користувача. Залежно від того, що ви шукаєте, один постачальник може підійти краще, ніж інший, тому ми будемо порівнювати їх за загальними факторами.

Якщо ви хочете детально ознайомитись із послугами, зверніться до нашого окремого огляду SugarSync та огляду Dropbox.

Протягом наступних п’яти раундів ми бачимо, як послуги пропонуються у головному порівнянні. В кінці кожного раунду ми будемо називати переможця. Потім, після того як пил осяде, ми закінчимо підсумком результатів та оголосимо загального переможця.

1

Вартість зберігання

Хороша вартість зберігання визначається тим, скільки пропонують ці гроші на передплатні гроші. Чим більше планів має послуга, тим кращими будуть ваші варіанти. Чудово, якщо сервіс також пропонує безкоштовний план або пробну версію, тому ви можете протестувати його перед тим, як зробити це. Якщо вас цікавить лише хороша цінність, ознайомтеся з нашими найкращими пропозиціями в посібнику з зберігання хмар.

Перший план Dropbox називається Basic. Це безкоштовно і дає 2 Гб пам’яті, яке ви можете додати за кроком 500 Мб за допомогою рефералів. Однак це є безкоштовні плани з більшою кількістю пам’яті, як ви бачите в нашому найкращому фрагменті безкоштовного хмарного зберігання.

Плюс – 10 доларів на місяць за 1 ТБ, що є пристойною угодою, але не серед найкращих цінностей на ринку. Якщо ви заплатите за рік, ви можете знизити ціну до 99 доларів. Він постачається з автономним доступом, віддаленою очищенням пристрою та підтримкою пріоритетної електронної пошти.

Професіонал коштує 20 доларів на місяць і забезпечує 2 ТБ місця для зберігання. У ньому є все, що має Plus, а також повнотекстовий пошук, 120-денна історія версій, підтримка пріоритетного чату, смарт-синхронізація та багато іншого. Знову ж таки, є кращі ціни на таку кількість сховищ.

SugarSync набагато дорожче. Є три плани для персональних користувачів. План на 100 ГБ становить 7,49 доларів на місяць, що близько до того, що деякі послуги стягують плату за 1 ТБ. Наступний план дає 250 ГБ за 9,99 дол. За 500 Гб вам доведеться платити смішні $ 18,95 на місяць. План 1 ТБ коштує крутих 55,00 доларів на місяць.

За ту ж ціну, що і план 250gb SugarSync, ви можете отримати 2TB від pCloud. Прочитайте наш огляд pCloud, щоб дізнатися більше про цю угоду.

Хоча обидві послуги мають надійну гнучкість плану, SugarSync має одні з найгірших планів ціноутворення на ринку. Це одна з рідкісних послуг, яку Dropbox вдається обіграти у відділі цін.

Круглий: Точка вартості зберігання для Dropbox

SugarSync логотип
Dropbox логотип

2

Безпека & Конфіденційність

Небезпеки в Інтернеті не бракує, тому забезпечити належну безпеку обов’язково. Хакери не вагатимуться націлювати ваші дані за допомогою викупових програм або атак серед людей. Вони також можуть спробувати вкрасти ваші дані для входу.

Хмарні сервіси використовують багато методів для захисту ваших даних від потенційних загроз. Наприклад, двофакторна автентифікація зупинить хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису. Тим не менш, ви повинні переконатися, що у вас є надійний пароль для початку.

Протокол TLS запобігає успішним атакам серед посередників, в той час як шифрування захищає ваші дані під час перевезення та в спокої. Приватне, повне шифрування заважає будь-кому, крім вас, читати ваші файли.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-безпека

SugarSync має надійну безпеку. Він використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів у спокої та протокол TLS для захисту їх під час транспорту. На жаль, це не постачальник нульових знань. Це означає, що працівники компанії могли читати ваші файли. Щоб уникнути цього, ви можете спробувати Sync.com – наш найкращий сервіс хмарного зберігання даних. Прочитайте наш огляд Sync.com, щоб дізнатися більше.

SugarSync також підтримує версію, зберігаючи останні 12 версій своїх файлів. Ви можете скористатися нею, щоб повернутись до попередньої версії, якщо ви потрапили до сказу.

Dropbox має вивернуту історію із безпекою, оскільки він був порушений у 2012 році та підключений до проекту PRISM у 2013 році. Компанія вжила заходів після порушення, хоча і покращилась.

Він використовує 256-бітний AES у стані спокою та протокол TLS з 128-бітним AES для захисту ваших файлів у дорозі. Рівень шифрування хороший, але Dropbox розшифровує ваші файли для вилучення метаданих для індексації, коли вони потрапляють у його центр обробки даних, а потім повторно шифрує їх.

Ваші метадані залишаться в простому тексті на окремому сервері. Це не найкращий сценарій для вашої конфіденційності, тому подумайте про використання Boxcryptor, додатка для приватного шифрування. Однак, Dropbox пропонує двофакторну аутентифікацію.

Існує версія, яка також допоможе вам відновитись після атак викупних програм. Користувачі Basic та Plus можуть відновлювати версії до 30 днів, тоді як професійні користувачі отримують 120 днів.

Ні SugarSync, ні Dropbox не класифікуються як нульові знання, але вони обидва використовують 256-розрядний AES для шифрування файлів. Dropbox пропонує двофакторну автентифікацію для захисту ваших облікових даних, але також розшифровує ваші файли для вилучення метаданих, що може викликати занепокоєння для деяких. SugarSync не робить цього, щоб виграти цей раунд.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для SugarSync

SugarSync логотип
Dropbox логотип

3

Досвід користувача

Простий досвід користувачів краще, ніж складний, застарілий і вимагає допомоги постійного ентузіаста. Хмарні служби зберігання повинні працювати в більшості операційних систем, а також мати привабливий та інтуїтивний інтерфейси.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-web

Веб-додаток SugarSync функціональний, але він видається датованим, оскільки для виконання простих файлових операцій потрібно більше кроків, ніж багато служб. Наприклад, якщо ви перебуваєте в кореневій папці та хочете завантажити файл, вам потрібно перемкнути область перетягування, а не просто відображатись при перетягуванні файлу. Крім того, ви не можете завантажувати папки за допомогою перетягування.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-desktop

Хоча настільний додаток є більш привабливим та інтуїтивним. Навігація знаходиться ліворуч, а різні кольори створюють хороші контрасти, тому легко помітити те, що ви шукаєте. Після її встановлення папка “моя SugarSync”, яка є вашою папкою синхронізації за замовчуванням, поміщається у існуючу папку документів. Він працює в Windows та macOS.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-mobile

Мобільний додаток простий у використанні. Це дає можливість автоматично створювати резервні копії фотографій та відеозаписів, а також дозволяє обмінюватися своїми файлами та зберігати їх для доступу в автономний режим.

sugarsync-vs-dropbox-dropbox-desktop

Користувацька робота Dropbox відшліфована. Клієнт робочого столу простий у використанні і складається з піктограми системного лотка та папки синхронізації. Він працює в Windows, macOS та Linux. Піктограма системного трея відображає ваші сповіщення, дозволяє швидко дістатися до папки синхронізації, запускає веб-клієнт та встановлює ваші налаштування.

sugarsync-vs-dropbox-dropbox-web

Веб-клієнт має привабливий інтерфейс. Це легкий вітер, і він чітко відображає інформацію. Перетягування та інші основні функції роблять його текучим і приємним у використанні.

sugarsync-vs-dropbox-dropbox-mobile

Мобільний додаток працює на Android та iOS. Це дозволяє автоматично завантажувати фотографії та відео з телефону. Ви можете редагувати інформацію про ваш файл лише за один крок, що краще, ніж те, що ви можете зробити з додатком SugarSync, і він також дозволяє обмінюватися файлами та папками.

Хоча SugarSync відрізняється високою простотою використання, він не відповідає конкурентоспроможності, оскільки Dropbox доступний для Linux та краще працює в Інтернеті та на мобільних пристроях.

Раунд: точка досвіду роботи користувачів для Dropbox

SugarSync логотип
Dropbox логотип

4

Обмін

Щойно ваші файли в Інтернеті, ви захочете ними поділитися. Це не повинно бути виснажливим, а легким і швидким. Крім того, ви повинні мати можливість ділитися безпосередньо з великими соціальними мережами, окремими людьми та групами. Ви також повинні мати можливість захищати свої акції за допомогою контролю вмісту, наприклад, захисту паролем, термінів дії та дозволів.

sugarsync-vs-dropbox-dropbox-share

Коли ви хочете поділитися файлом за допомогою Dropbox, ви створюєте посилання на нього. Ви можете надіслати посилання електронною поштою або скопіювати та надіслати вручну. Ви можете захистити його, додавши пароль або термін дії або відключивши завантаження. Для папок ви можете запросити інших електронною поштою та встановити дозволи “редагувати” або “переглянути”. Існує сторінка, на якій відображено, чим ви поділилися.

Ви також можете поділитися з настільного клієнта. Функція запиту на файл дозволяє запрошувати інших, навіть тих, хто не використовує Dropbox, для завантаження файлів у вашу папку. “Вітрина” дозволяє ділитися своїми файлами на професійній сторінці, що є приємним доповненням. Однак немає можливості поділитися безпосередньо в соціальних мережах.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-share

SugarSync дозволяє ділитися посиланнями безпосередньо на соціальні мережі, наприклад, Twitter або Facebook, але ви не можете захистити їх паролями або термінами дії. Ви можете поділитися папками однаковим чином або можете запросити людей по електронній пошті до співпраці над ними. Якщо ви ділитесь папками за запрошеннями, ви можете надати дозвіл на “редагування” чи “перегляд”.

Якщо ви використовуєте настільний клієнт, ви можете поділитися з ним, клацнувши правою кнопкою миші файл або папку та вибравши “Скопіювати загальнодоступне посилання”. Існує також сторінка “я поділилася мною”, яка показує, чим ви поділилися. Це корисно, і це не те, що всі послуги пропонують.

SugarSync має функції голої кістки, необхідні для обміну файлами чи папками, але не має функцій, які б допомогли захистити ваші спільні папки. Dropbox має ці функції та всі інші, необхідні для обміну, тому він виграє в цьому раунді.

Круглий: Точка спільного доступу до Dropbox

SugarSync логотип
Dropbox логотип

5

Додаткові характеристики

Ми розглянемо функції, що виходять за рамки стандартного набору для цього порівняння. Деякі приклади – попередній перегляд та відтворення медіа, інтеграція із сторонніми програмами та інструменти продуктивності.

функції sugarsync-vs-dropbox-dropbox

Dropbox інтегрується з Office Online, що дозволяє співпрацювати над документами. Це також дає вам гідний додаток для заміток під назвою Dropbox Paper, про який ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox Paper. Якщо вам потрібен більш потужний, радимо прочитати нашу найкращу статтю про додатки для запису приміток.

Доступна селективна синхронізація, але нам більше подобається вдосконалена версія під назвою “розумна синхронізація”. Це дозволяє вимкнути синхронізацію папки, але все одно показувати її у папці синхронізації. Це здається незначним, але це не дає вам користуватися веб-додатком, щоб дізнатися, де ваші файли.

Ви також можете відтворювати музику та відео з Dropbox. Народний програвач не великий, але є кілька хороших, які інтегруються в сервіс. Через це Dropbox входить у наш список найкращих хмарних сховищ для відео.

SugarSync не пропонує набагато більше стандартних функцій хмарного сховища. Те, що він пропонує, зводиться до плагіна Outlook та завантаження електронної пошти. Додавання підтримки для онлайн-додатків та інтеграції із сторонніми послугами допоможе їй виділитися.

Однак, Dropbox пропонує більше функцій, тому він виграє в цьому раунді.

Круглий: Додаткові функції Точка для Dropbox

SugarSync логотип
Dropbox логотип

6

Вирок

SugarSync має лише одну перемогу, тому очевидним переможцем стає Dropbox. При цьому SugarSync має високу безпеку, хорошу простоту використання та надійні можливості спільного використання. Це, однак, вражено високою ціною та відсутністю можливостей безпеки для спільного доступу.

Dropbox, як ми не здивуємо, має передплатні програми, які мають кращу цінність, ніж SugarSync, спрощену простоту користування та обміну, що не дозволить вам отримати більше варіантів для захисту файлів і папок..

Що ви думаєте про це порівняння? Чи допомогло це вам скласти свою думку? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me