Резервне копіювання CloudBerry vs Acronis True Image: Гнучкість проти швидкості

Важко орієнтуватися на величезному ринку онлайн-резервних копій рішень. Ось чому ми склали список найкращих онлайн-резервних копій, щоб допомогти вам вибрати. Це означає, що якщо ви все ще не можете вирішити свою думку, і ви зважуєте CloudBerry Backup проти Acronis True Image, ви в правильному місці. Ми зіставимо їх у цій статті, щоб побачити, яка послуга краща.


Acronis True Image – це стандартна послуга резервного копіювання в Інтернеті, але CloudBerry Backup потрібна послуга партнера, оскільки це не так. Скоріше, це рішення інфраструктури як послуга, яке не пропонує резервного простору та працює як центр управління, що допомагає керувати планами резервного копіювання для інших хмарних служб зберігання даних.

У цій боротьбі ми поєднуємо CloudBerry Backup з Wasabi, оскільки він має чудові ціни та інфраструктуру сервера. Послуга недорога та масштабована, тобто ви можете встановити потрібний обсяг пам’яті та продиктувати, скільки ви платите. Ви можете знайти більше інформації про це в нашому огляді Васабі.

Якщо ви хочете дізнатися більше про конкурентів, прочитайте наш огляд CloudBerry Backup та огляд Acronis True Image. Якщо ви читаєте це та маєте на увазі хмарне сховище, прочитайте наше пояснення про різницю між хмарним сховищем та резервним копієм.

Доцільно використовувати резервну копію хмари, оскільки ваш жорсткий диск може вийти з ладу, хтось може вкрасти ваш ноутбук, або інша аварія може призвести до втрати ваших даних.

Ви можете використовувати програмне забезпечення для відновлення даних, щоб спробувати відновити файли, але це не надійний метод. Твердотільні накопичувачі також не є надійними, оскільки вони відчувають більше помилок даних, хоча рівень їх відмови становить менше 1 відсотка.

Протягом п’яти раундів ми побачимо, як послуги порівнюють один одного. Наприкінці кожного ми назвемо переможця. Потім, на завершення, ми зробимо резюме та оголосимо загального переможця.

1

Значення

Найкраще, якщо служба має плани, які пропонують хорошу цінність, тобто вони забезпечують більше резервного простору за менші гроші. Ще краще, якщо є широкий вибір планів, так що ви можете знайти той, який відповідає вашим потребам. Чудово, якщо постачальник також пропонує безкоштовний план або пробну версію, тож ви можете протестувати послугу. Якщо ви шукаєте необмежену кількість резервних копій, перегляньте наш найкращий необмежений список онлайн-резервних копій.

cberry-vs-acronis-cberry-ціноутворення

На відміну від більшості постачальників хмарних резервних копій, які стягують плату за кількістю комп’ютера та гігабайт місця, CloudBerry Backup вимагає придбати разову ліцензію. За ціною 49,99 долара стільниця – найдешевший варіант. Найдорожчий, Ultimate, коштує $ 299,99. Ви можете протестувати резервне копіювання на робочому столі з 15-денною безкоштовною пробною версією, перш ніж вирішити підписку.

Якщо це не виходить, ви повинні отримати сервіс резервного копіювання, який забезпечує простір резервного копіювання. Wasabi стягує $ 0,0049 за гігабайт пам’яті. За 1000 Гб вам доведеться витратити лише 5 доларів на місяць. Завантаження не обійдеться вам ні в копійку, на відміну від інших служб IaaS.

cberry-vs-acronis-acronis-ціноутворення

Acronis True Image також має можливість отримати довічну ліцензію. Однак ми не рекомендуємо отримувати його, оскільки це дозволяє лише створювати резервні копії в локальному сховищі, а не в хмарі. Є два варіанти передплати: Advanced та Premium.

Розширений коштує 4,16 долара на місяць, або 49,99 доларів на рік, за 250 Гб. Він включає повне резервне копіювання зображень, активне клонування диска, універсальне відновлення та резервне копіювання соціальних медіа.

Премія становить 8,33 долара на місяць, або 99,99 доларів на рік, за 1 ТБ. Він додає блокчейн-сертифікацію файлів та електронних підписів до списку функцій.

Якщо ви заплатите за збільшення розміру пам’яті, ви отримаєте його за зниженою ціною. Це також стосується кількості комп’ютерів, включених у план.

CloudBerry Backup у поєднанні з Wasabi має великі ціни, і хоча він вимагає придбання ліцензії та оплати резервного простору, він дешевший, ніж його супротивник. CloudBerry Backup у поєднанні з Васабі виграє цей раунд.

Раунд: значення для резервного копіювання Cloudberry від MSP360

2

Безпека

Вам потрібно вибрати сервіс резервного копіювання з надійною безпекою, щоб зберегти ваші дані. Його сила залежить від шифрування, використовуваного під час транзиту та в спокої, який протокол захищає ваші файли під час передачі та інші фактори.

Найкраще, якщо сервіс кваліфікується як нульове знання, а це означає, що ви можете лише читати свої файли. Також важлива двофакторна автентифікація, оскільки вона запобігає доступу до вашого облікового запису, якщо хтось вкраде ваш пароль.

cberry-vs-acronis-cberry-безпека

CloudBerry Backup підтримує ці методи безпеки, але їх доступність також залежить від послуги партнера. При правильному партнері CloudBerry Backup може використовувати до 256 біт AES на стороні клієнта.

Багато сервісів підтримують лише шифрування на стороні сервера. Якщо у вас це є на стороні клієнта, ви тільки можете керувати ключем шифрування та читати ваші дані. Якщо ви вирішили використовувати шифрування на стороні клієнта, не забудьте запам’ятати свій пароль, оскільки CloudBerry Backup не зможе скинути його.

Під час передачі CloudBerry використовує протокол TLS, щоб захистити ваші файли, а версії допоможуть, якщо деякі з них потрапляють до викупу. Wasabi підтримує шифрування в режимі спокою і дає двофакторну автентифікацію. Хоча він не має власного приватного шифрування, він буде працювати з реалізацією резервного копіювання CloudBerry.

Дані-центри Васабі – це четвертий рівень, що є найвищим рейтингом Інституту часу та гарантуванням 99,9 відсотка часу. У них є патрульні, відеоспостереження та біометричний сканер для запобігання зловмисникам. Прочитайте це для отримання додаткової інформації про них.

cberry-vs-acronis-acronis-безпека

Дані центрів даних Acronis також захищені, оскільки вони використовують біометричне сканування, ключові карти, патрулювання та моніторинг, щоб гарантувати відсутність порушень. Ваші дані також зберігаються на декількох серверах, захищених від стихійних лих та пожеж.

Acronis True Image використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб сканувати файли та протокол TLS / SSL для захисту їх під час передачі. Ви можете зашифрувати файли, перш ніж надсилати їх на сервери Acronis. Для цього потрібно ввести свій пароль, який ви тільки знаєте. Файли залишатимуться зашифрованими у хмарі, поки ви не розшифруєте їх. Це робить сервіс нульовим знанням.

Існує також нова функція під назвою Acronis Active Protection, яка допомагає проти атак викупових програм. Якщо це не вдалося, ви можете розраховувати на версію, щоб отримати свої файли. На жаль, не існує двофакторної аутентифікації.

Обидва сервіси пропонують потужні функції захисту, які захищають ваші дані, але CloudBerry Backup дозволяє вам співпрацювати з послугою, яку ви хочете, дозволяючи додатково налаштувати план резервного копіювання. Ми присуджуємо цей раунд CloudBerry Backup та Wasabi.

Раунд: Точка безпеки для резервного копіювання Cloudberry від MSP360

3

Швидкість

Початкове резервне копіювання може зайняти багато часу. Тривалість залежить від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера. Чим ближче ви, тим кращим буде ваш зв’язок.

Якщо послуга резервного копіювання дозволяє встановити бажані налаштування передачі, збільште кількість потоків, щоб збільшити швидкість, і при необхідності заглушити їх, це ще краще. Алгоритм передачі на рівні блоків також допоможе після початкового резервного копіювання.

CloudBerry Backup – це не визначальний фактор для швидкості, – стороннє обслуговування. У цьому випадку це васабі. Він має центри обробки даних в Орегоні, штат Північна Вірджинія, і такий, який буде функціонувати в Нідерландах в січні 2019 року.

Ми протестували його з Південно-Східної Азії і отримали середню швидкість 19 хв для папки 1 Гб. Це чудовий результат, враховуючи, що файли були зашифровані за допомогою клієнтського шифрування CloudBerry Backup перед надсиланням. Крім того, ваша швидкість буде ще кращою, якщо ви ближче до серверів Wasabi.

Acronis True Image не повільний. Насправді він здивував нас своєю швидкістю, тому що для резервного копіювання та відновлення папки 1 Гб знадобилося лише 15 хвилин. Ми використовували налаштування «оптимального» для завантаження, але є і «максимальний», який, мабуть, навіть швидший.

З огляду на вражаючі результати, які Acronis True Image показав на наших тестах, зрозуміло, що це швидше, ніж у багатьох сервісів. Резервне копіювання CloudBerry у Васабі має великі швидкості, але це не зовсім відповідає.

Раунд: Точка швидкості для огляду справжнього зображення Acronis 2020

4

Простота використання

Простота використання повинна бути простою. Чим краще, тим більше ви можете зосередитися на своїй роботі, а не турбуватися про свої дані. Щоб забезпечити це, настільний клієнт повинен працювати в більшості операційних систем, а його інтерфейс, поряд з веб-та мобільними додатками, повинен бути приємним та інтуїтивним у використанні.

Налаштування резервного копіювання CloudBerry складно. Вам потрібно додати свій обліковий запис до партнерської послуги, яку ви використовуєте вручну, і створити план резервного копіювання, який вимагає вибрати один з багатьох варіантів. Якщо ви хочете повозитися з налаштуваннями, вам сподобається, але основні користувачі захочуть керуватися.

Якщо ви вважаєте себе частиною мейнстріму, ви повинні ознайомитись з нашим способом використання CloudBerry Backup з посібником Amazon S3, щоб зрозуміти, що вам потрібно зробити, щоб змусити його працювати з Wasabi.

Відновити файли також непросто, але це дозволяє створити складний план резервного копіювання, що відповідає вашим потребам.

cberry-vs-acronis-cberry-інтерфейс

Клієнт для настільних ПК для Windows має чіткий інтерфейс, подібний до Microsoft Office, але це не найпривабливіше, що ми бачили. Однак, у нашому списку найкращих хмарних резервних копій для Windows. Також є клієнти для macOS та Linux. Однак вони не мають усіх функцій, які має версія Windows.

cberry-vs-acronis-cberry-interface-web

Якщо у вас є дистрибутив Linux без графічного інтерфейсу користувача, ви можете отримати доступ до веб-інтерфейсу через настільний додаток. Він має сучасний і привабливий дизайн, чіткий і дозволяє швидко знайти те, що вам потрібно.

Є веб-інтерфейс, до якого можна отримати доступ через веб-сайт CloudBerry, але він працює лише з Amazon S3.

Acronis True Image працює в Windows та macOS. Якщо ви користуєтесь Linux, перегляньте нашу кращу онлайн-резервну копію статті для Linux, щоб знайти відповідну послугу.

Клієнт настільного ПК інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації, але його текст повинен бути більшим. Ліворуч є меню для навігації в додатку.

Ви можете використовувати його для резервного копіювання всього, а не для вибору конкретних файлів. Це займає більше місця, але це спрощує створення плану резервного копіювання. Якщо ви вирішите це зробити так, ви можете виключити файли, які ви не хочете створювати в резервному режимі. Крім того, його сповіщення корисні для того, щоб постійно оновлювати вас.

Якщо ви рухаєтесь, ви можете використовувати онлайн-інформаційну панель для виконання резервних копій вручну та відновлення файлів. Це робить його корисним для віддаленого управління. Інтернет-інтерфейс зрозумілий і вас не бентежить.

CloudBerry Backup чудово підходить для енергетичних користувачів, але Acronis True Image проста у використанні і не буде бентежити користувачів, тому цей раунд іде до цього.

Раунд: точка простоти використання для огляду справжнього зображення Acronis 2020

5

Вирок

CloudBerry Backup та Acronis True Image – третє та четверте місце у нашому списку найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті відповідно, і це пояснюється краваткою в цій статті. Однак, завдяки своїй трохи кращій вартості, більшої гнучкості та кращій безпеці, ми ще трохи наблизимось до CloudBerry Backup тут і оголосимо його переможцем, навіть якщо на волоссі.

Переможець: резервна копія CloudBerry

Однак, Acronis True Image все ще є чудовим вибором, оскільки CloudBerry Backup не перемагає його з великим запасом. Це звернеться до користувачів, яким подобається, що їхня робота є простою, оскільки вона проста у використанні. Це та його сильні варіанти безпеки роблять його гарним для тих, хто не хоче хвилюватися чи думати про їх резервне копіювання.

Що ви думаєте про це порівняння? Чи згодні ви з тим, що резервне копіювання CloudBerry краще? Яку послугу ви віддаєте перевагу для створення резервної копії файлів? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map