Ремонт MP4: як виправити пошкоджені файли відео у 2020 році

Один із найприємніших моментів при імпорті відеофайлу в редактор – це усвідомлення того, що він якось пошкоджений. Іноді частина кадру відсутня, лінії затьмарюють кадр або він взагалі не відкриється (хоча деякі з наших найкращих програм для редагування відео будуть зменшувати шкоду).


У будь-якому випадку, вся наполеглива робота, яка пішла на зйомку кадрів, ймовірно, здається марною. Якщо цей кадр був для роботи, ви, можливо, знаходитесь у гарячій воді. Якщо це відео родинного відпочинку або перші кроки малюка, ви, мабуть, розбиті.

Хоча ви не можете виправити кожен пошкоджений файл, хороша новина полягає в тому, що ви можете спробувати деякі речі, перш ніж викликати його. Ми збираємося знайти декілька найкращих доступних програм для відновлення відео, безкоштовних і платних, щоб показати вам, як відновити пошкоджені відеофайли. Щоб отримати повний огляд найкращого програмного забезпечення для відновлення (для всіх типів файлів), прочитайте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для відновлення даних.

Щоб уникнути корупційних проблем у майбутньому, ми також радимо створити резервну копію ваших відеофайлів як локально, так і в хмарі. Служби резервного копіювання в Інтернеті надають можливості для версії версій, які дозволяють відкатати, щоб не зіпсувати копії файлів.

Backblaze дасть вам необмежену кількість резервних копій лише на кілька доларів на місяць, що робить його ідеальним для великих колекцій відео (читайте наш огляд Backblaze). Також не забудьте ознайомитись і з іншими нашими фаворитами в нашому кращому онлайновому сервісі резервного копіювання.

Ремонт зоряного відео (платно)

Зоряне відновлення даних

Перший варіант – це “Зоряний ремонт” для відео. Він доступний як для ПК, так і для Mac та може виправляти різні формати відео, зокрема .mov, .mp4, .wmv та .asf. Єдиний справжній мінус – це те, що він не безкоштовний. Довічна ліцензія програмного забезпечення коштує 69,99 дол. США для стандартної версії або 99,99 дол. США за преміум-версію, яка також може відремонтувати фотографії.

Однак ціна не без сумнівів. Stellar може відремонтувати як відео, так і аудіо з файлу, відокремивши дані для кожного потоку, а потім повторно зібравши їх.

Щоб скористатися ним, відкрийте програмне забезпечення вгору, а потім перетягніть файл у вікно або натисніть «Додати файл», щоб знайти його у вашій файловій системі.

Далі вам потрібно буде додати файли. Просто натисніть кнопку “додати” в нижньому лівому куті і знайдіть те, що вам потрібно.

Ви можете переглянути кадри, щоб переконатися, що знайшли потрібний файл, натиснувши кнопку попереднього перегляду в правому нижньому куті. Після цього встановіть прапорці на потрібні файли та натисніть «відновити».

Після завершення ви потрапите на екран із усіма відремонтованими файлами. Щоб переконатися, що процес спрацював, виберіть файл та натисніть «Попередній перегляд».

Задовольнившись, натисніть «зберегти» у правому нижньому куті, і файли експортуватимуться до обраного пункту призначення.

Процес ремонту та експорту може зайняти трохи часу, тому переконайтеся, що ви терплячі. Хоча програмне забезпечення коштуватиме трохи грошей, це виправдано простотою використання та роботою. Якщо ви працюєте з багатьма відеофайлами, то Ремонт зоряного відео – це інструмент, який ви, мабуть, захочете у своєму наборі інструментів.

Stellar також складає повний набір відновлення даних, про який можна прочитати в нашому огляді відновлення даних Stellar.

Ремонт цифрового відео (безкоштовно)

Цифровий ремонт відео – безкоштовна альтернатива Stellar. Він може виправити пошкоджені файли .avi, .mov та .mp4, кодовані кодеками Xvid, DivX, MPEG4, 3ivx або Angel Potion. Застереження полягають у тому, що програмне забезпечення призначене лише для Windows і одночасно можна відремонтувати лише один файл.

DVR мертвий простий у використанні. Виберіть потрібний файл, оберіть вихідний каталог та натисніть кнопку «відновити». Можливості обмежені, але процес простий. Якщо ви помилилися і вам просто потрібно відремонтувати один відеофайл, то це програмне забезпечення допоможе вам заощадити гроші на більш дорогому професійному інструменті.

Однак, хоча відеореєстратор працює в крайній мірі, йому не вистачає універсальності. Зазвичай корисно мати якийсь інструмент відновлення для всіх типів файлів на вашому комп’ютері, а не лише відео, тому ви можете розглянути можливість оновлення в якийсь момент.

Дисковий дриль CleverFiles (безкоштовно) & Оплачено)

Дисковий дриль Cleverfiles розташовується між відеореєстратором та Stellar, з безкоштовними та платними варіантами. Хоча програмне забезпечення не створене спеціально для відновлення відео, воно все одно може відновити .mp4, .movs та інше.

Безкоштовна версія забезпечує все, що робить версія Pro, але відновлює лише дані на суму до 100 Мб. Він більше схожий на пробну версію і менш схожий на безкоштовну версію, але все ж ознайомить вас із програмним забезпеченням і може бути використаний для відновлення кількох файлів, якщо це все, що вам потрібно.

Версія Pro знімає обмеження на розмір $ 89 .. Ви отримаєте обліковий запис для одного користувача з підтримкою до трьох комп’ютерів. Якщо вам потрібно більше користувачів або установок, Disk Drill також має корпоративну версію за 399 доларів.

Крім операцій з відновлення, Disk Drill має ще кілька унікальних особливостей. Одне з них – «Дискове здоров’я», яке регулярно сканує ваші диски та повідомляє про можливі проблеми. Інша – Mac Cleanup, яка сканує ваш диск і знаходить способи звільнення місця. Це може запропонувати видалити невикористані файли, пробіли або старі файли програмного забезпечення, які слід було б видалити після оновлення програмного забезпечення.

Як Disk Health, так і Mac Cleanup, а також деякі інші функції Disk Drill доступні лише для MacOS. Хоча програмне забезпечення також доступне для Windows, воно не настільки корисне в цій операційній системі.

І для планів, і для платформ процес є однаковим. Після завантаження клієнта відкрийте дисковий дриль до головного вікна.

Клацніть на стрілку вниз, що відповідає диску, на який потрібно відновити файли.

Ви можете вибрати або глибоке, або швидке сканування. Перший пройде через спробу відновлення старих файлів із зламаними фрагментами даних, розкиданими глибоко на вашому жорсткому диску. Швидке сканування спробує відновити нещодавно видалені файли або файли, які не потребують великого копання.

Disk Drill відобразить ієрархію папок із усіма пошкодженими файлами. На боці є кілька варіантів фільтрації, якщо їх багато. Поставте прапорець біля файлів чи папок, які потрібно відновити.

Після цього виберіть папку призначення та натисніть «відновити».

Глибоке сканування може зайняти досить довго, тому будьте терплячі. Один із моїх накопичувачів із приблизно 300 ГБ даних потребував 12 годин для повного сканування. На щастя, ви можете призупинити або скасувати процес, якщо знайдете потрібні файли до його завершення.

Прочитайте наш огляд Disk Drill для ознайомлення з цим доступним, але всеосяжним програмним забезпеченням для відновлення даних.

Висновок

Відеофайли, які завантажили лише частково, імпортувались неналежним чином або стали пошкодженими в іншому випадку, можуть бути як роздратованими, так і серцевими. На щастя, часто пошкоджені файли відео можуть бути відновлені, і кожен із програмних варіантів, згаданих вище, повинен зробити свою справу.

Якщо ви хочете отримати більше варіантів, перегляньте наші найкращі огляди програмного забезпечення для відновлення даних. Ви також можете ознайомитися з нашим оглядом найкращих резервних оглядів, якщо ви хочете ввести профілактичні заходи, щоб не потрібно сподіватися на успішну операцію відновлення даних..

Ви коли-небудь мали справу зі зіпсованим відеофайлом? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map