Порівняння Evernote vs OneNote 2020: Який найкращий додаток для запису?

Немає нічого гіршого, ніж не вміти читати власний почерк. Незважаючи на те, що це проектні вимоги, нотатки класів або список геніальних ідей, які ви записали, назавжди втрачаючи ваші писанки, бо вам досконалості семирічного віку (або лікаря) боляче.


На щастя, для тих, хто проклятий синдромом курячих подряпин, ми пройшли довгий шлях від опори на ноти та коктейльні серветки. Епоха додатка для запису хмарних записів наближається до нас, і це вже трохи не примітно.

Будучи типом, який мешкає з головою в хмарі, ми раніше шукали найкращі доступні програми для запису. Одне з наших більш дивовижних висновків – це те, що, хоча існує кілька варіантів, лише два мають функції та гнучкість для впорядкування та посилення ваших потреб у записі: Evernote та OneNote.

У цій статті ми вирішили перевірити, чи не можемо ми остаточно визначити, який із двох варіантів є кращим рішенням навколо, порівнявши їх головою до голови. Якщо ви хочете детальніше ознайомитись, не забудьте також переглянути наш окремий огляд Evernote та огляд OneNote..

Evernote або OneNote: вибір найкращого додатка для заміток

OneNote тривав довше, вперше був випущений у 2003 році, але Evernote історично створив більше інтернет-шумів як здатний інструмент для запису нот. Це, в свою чергу, призвело до вражаючих 200 мільйонів користувачів Evernote станом на кінець 2017 року.

Однак, схоже, розповідь змінюється, оскільки Microsoft продовжує вдосконалювати свій продукт, і тепер пропонує кілька функцій, яких ви не отримаєте з Evernote (докладніше про них пізніше).

Немає жодних сумнівів, що Evernote та OneNote – це просто два найкращі програми для запису записів, якщо ви просто не шукаєте простого додатка для запису голосових нагадувань та складання списків продуктів. Якщо у вас є потреба, вам буде набагато краще з Google Keep (читайте наш огляд Google Keep).

Є багато речей, які роблять Evernote та OneNote настільки примітними, але для нас це все починається з організації та гнучкості. Можливість створювати зошити, щоб містити нотатки – це те, чого ви не знайдете, наприклад, Box Notes (читайте наш огляд Box Notes).

Існує ще багато функцій, про які ми розповімо нижче, розбиваючи обидва рішення нотаток через п’ять раундів: вартість та потужність, функції організації, форматування нотаток, співпраця та безпека.

1

Вартість та потужність

Спочатку ми будемо порівнювати вартість підписки на кожен інструмент, а також розберемося, який об’єм пам’яті, розмір нотатки та обмеження пропускної здатності додаються до цих витрат.

Evernote

У Evernote доступний безкоштовний план, але він накладає деякі обмеження, які стануть проблемою для дуже активних користувачів. Найбільш обмежуючим з них є пропускна здатність 60 Мб на місяць.

Хоча це, швидше за все, не складе проблем для тих, хто просто шукає рішення щодо приватного журналу, якщо ви студент або регулярно користуєтесь веб-машинками Evernote, можливо, вам доведеться підробити трохи тіста. Інші обмеження вільного плану включають обмеження синхронізації на двох пристроях та розмір нотатки 25 Мб.

Хороша новина для тих, для кого такі обмеження стають проблемою, – це те, що Evernote насправді не такий дорогий. Evernote Plus складає всього 3,99 долара на місяць, якщо ви їдете щомісяця до $ 34,99, якщо ви підписуєтесь на рік заздалегідь.

Завдяки Evernote Plus ви отримуєте щомісячну обмеження для завантаження в 1 Гб, максимальний розмір ноти – 200 МБ та необмежену кількість синхронізованих пристроїв. Якщо пропускної здатності недостатньо, Evernote Premium збільшує вас до 10 Гб на місяць за 7,99 дол. США на місяць або 69,99 дол. США щорічно.

Evernote не накладає жодних обмежень на місце для зберігання, незалежно від підписки. Технічно компанія вважає себе “необмеженою”. Навіть технічно, із обмеженням пропускної здатності, це твердження насправді не відповідає дійсності. Окрім того, незалежно від того, оновляєте ви чи ні, ви можете мати лише максимум 250 ноутбуків у будь-який час.

Самі витрати фактично суттєво зросли (відносно кажучи) у 2016 році, але ми все ще вважаємо, що Evernote – це гарна угода для всього, що ви отримуєте. Подивимося, однак, якщо це вигідніше, ніж OneNote.

OneNote

Вартість OneNote фактично інтегрована в хмарний сервіс зберігання даних, OneDrive. Сам OneDrive – досить міцний продукт, який входить до числа найкращих варіантів хмарного зберігання на сьогодні.

Результатом цієї інтеграції є те, що нотатки, створені за допомогою OneNote, діляться простором з іншими файлами, які ви завантажуєте в OneDrive, включаючи документи, фотографії та відео Microsoft Office. Це означає, що вам потрібно бути трохи ретельнішими щодо того, як ви керуєте OneNote, ніж ви робите з Evernote, хоча не існує щомісячних обмежень пропускної здатності, які можна обійти, принаймні.

Сама програма OneNote безкоштовна. Ви можете завантажити його в магазині Microsoft для Windows 10, а також існують версії для MacOS, iOS та Android. Крім того, Microsoft наразі надасть 5 Гб пам’яті лише для реєстрації в OneDrive. Хоча це і не належить до найкращих пропозицій безкоштовного хмарного сховища, це щось.

Якщо вам потрібно більше місця для нотаток, вам потрібно придбати план OneDrive. Microsoft має опцію 50 Гб лише $ 1,99 на місяць, але вигідніше, що це план $ 6,99 за 1 ТБ, який також надає вам доступ до Office 365, імовірно, найкращий офісний пакет доступний.

Якщо ви студент, ви також можете безкоштовно придбати Office 365, що є однією з причин, по якій ми вважаємо, що OneNote – найкращий додаток для запису нотаток. Більше про цю пропозицію ви можете прочитати тут.

Думки круглі

Перший наш підбір одного ноутбука над іншим не є простим рішенням. Обидва сервіси пропонують хорошу цінність, навіть якщо ці значення відрізняються трохи інакше. Наприклад, Evernote дає вам необмежену кількість пам’яті навіть у вільному плані, але щомісяця з пропускною здатністю ви ніколи не зможете повністю скористатися цим.

Тим часом OneNote не має обмежень пропускної здатності, але має кришку пам’яті, а також ділиться хмарним простором для зберігання з іншими файлами OneDrive. Навіть якщо ви не плануєте використовувати OneDrive для нічого, крім пам’яті OneNote, 5 Гб може зникнути швидше, ніж вам потрібно.

З іншого боку, план 1DB OneDrive коштує лише $ 6,99 на місяць, і ви отримуєте з ним купу інших корисних інструментів. Однак у Evernote Plus на три долари менше на місяць, а перевершити смугу пропускної здатності на 1 ГБ складніше, ніж ви думаєте.

Якщо вам також потрібен хмарний інструмент для зберігання даних, і вам подобається OneDrive, OneNote, ймовірно, буде більш економічним. Для тих, у кого вже є хмарне сховище, наприклад, з Dropbox або pCloud, а також для тих, хто не стосується Microsoft Office, Evernote забезпечує більшу цінність.

Оскільки в цій статті ми спеціально розглядаємо додатки для створення приміток, ми надаємо Evernote невелику перевагу. Ми не звинувачуємо вас, якщо ви не погоджуєтесь.

Круглий: точка вартості та потужності для Evernote

Evernote логотип
Логотип OneNote

2

Особливості організації

Більше, ніж цінність, одна з областей, яка випереджає Evernote та OneNote перед усіма іншими доступними сьогодні додатками для запису, – це те, наскільки вони добре розроблені для організації думок і досліджень. Другий раунд придивляється уважніше.

Evernote

Центральним для підходу Evernote до організації роботи є використання зошитів. Ви можете створити окремі зошити для особистого щоденника, занять, проектів, книжкових ідей чи чогось іншого.

Єдине обмеження, як згадувалося раніше, полягає в тому, що ви можете мати до 250 зошитів загалом, що є своєрідним ударом, якщо ми будемо чесними. Однак кожен зошит може вмістити стільки нот, скільки вам потрібно.

Незважаючи на те, що верстка Evernote проста, нагадуючи нам трохи про Outlook, коли ви створили десятки зошитів і сотні нотаток, все це може скластись досить складно. Для цих випадків Evernote має два рішення: пошук та теги.

Функція пошуку працює так, як ви думаєте: введіть рядок, який ви хочете шукати, і алгоритми працюватимуть для пошуку відповідних приміток. Ви можете шукати конкретні ноутбуки або весь ваш обліковий запис Evernote.

Теги можуть бути ще кориснішими. Тег дозволяє сортувати пов’язані нотатки за допомогою спеціальних ідентифікаторів. Наприклад, ви можете створити тег під назвою “рецепти” і застосувати його до будь-якої замітки, що містить рецепт. Ви також можете шукати примітки, що містять комбінацію тегів, таких як “хмарний хід” та “веб-хостинг”.

Ще однією організаційною особливістю Evernote, яку ми любимо, є її надбудова для веб-кліперів, яка працює як кнопка збереження для Інтернету, корисна для збору досліджень або захоплення статей, які ви хочете прочитати пізніше.

Ви можете вирізати повну сторінку, лише текст статті або спрощену версію статті. Ви також можете зробити скріншот або просто зробити закладку сторінки за допомогою посилання. Однак ви вирішите вирізати його, Evernote дозволить вам вибрати, у якому зошиті ви хочете зберігати відсікання, а також додавати теги та зауваження одночасно..

Evernote також дозволяє зберігати важливі електронні листи, пересилаючи їх на унікальну електронну адресу Evernote, яку отримує кожен користувач.

Якщо ви віддаєте перевагу автоматизації цієї функції, і Zapier, і IFTTT працюють з Evernote, дозволяючи вам робити такі дії, як надсилання електронних листів від певних осіб до певного ноутбука Evernote. Також доступні багато інших рецептів для обох інструментів автоматизації, як синхронізація нотаток на Google Drive, відстеження подобань у Facebook або створення примітки при оновленні календаря iOS. Нарешті, ви можете додавати файли до нотаток як локально, так і з Google Диска.

Загалом, для тих, хто в повній мірі використовує організаційні можливості Evernote, програмне забезпечення може справді робити чудеса для збереження ваших заміток, досліджень та ідей в порядку.

OneNote

OneNote ділиться багатьма тими ж функціями, що і Evernote для організації роботи, при цьому найважливішими є зошити для збору пов’язаних записок. Evernote насправді робить щось на крок далі: кожен ноутбук також може мати кілька кольорових «розділів», щоб ще більше розподілити проекти..

Крім того, OneNote не встановлює обмежень щодо кількості ноутбуків, які ви можете створити, як Evernote.

Ви можете шукати примітки, що містять конкретні ключові слова, натиснувши значок лупи біля верхнього лівого кута програмного забезпечення OneNote. Ви можете обмежити пошук певним розділом зошита чи зошита, або здійснити пошук у всіх ноутбуках.

OneNote також має заздалегідь визначені теги для сортування пов’язаних приміток. Однак, вони обмежені лише тим, що майже непридатні для тих, хто приймає ноти, мають лише шість досить розпливчастих варіантів (наприклад, “важливий”, “питання”, “критичний”).

Хоча OneNote 2016 дозволяє створювати власні теги, версія додатка, наявна в магазині Microsoft, відсутня, і Microsoft вирішила відновити OneNote 2016. Сподіваємось, Microsoft це виправить, але поки що це обмеження, яке вам доведеться жити, якщо ви вибрали OneNote.

Веб-машинка для OneNote менш клопітка, навіть якщо це не так добре, як у Evernote. Ви можете обрізати цілі сторінки чи статті, робити знімки екрана та додавати нотатки до своїх вирізань, щоб нагадати собі, чому ви їх зберегли пізніше.

Як і Evernote, ви також можете конвертувати електронні листи в нотатки, встановивши адресу для OneNote та блокнот за замовчуванням. Вперед ви можете пересилати електронні листи на цю адресу для збереження.

OneNote також працює як із Zapier, так і з IFTTT, за аналогічними рецептами, які ви знайдете в Evernote. Автоматично пересилаючи важливі електронні листи з Gmail у ноутбук, зберігаючи скріншоти iPhone та зберігаючи вподобані твіти – лише кілька прикладів того, що ви можете зробити.

Круглі дві думки

Evernote та OneNote – це два найкращі інструменти, що стосуються організації хмарних нот. Крім того, їх не так багато, щоб виділити їх один від одного.

Дві основні переваги OneNote над Evernote полягають у тому, що ви можете створювати необмежену кількість блокнотів, а також можна розділити зошити на розділи. Найбільша перевага Evernote перед OneNote, тим часом, дозволяє створювати власні теги. Також у нього є трохи краща веб-машинка для стрижки.

Як і в першому, там не так багато, щоб припустити, що будь-який інструмент має реальну ногу над іншою. Однак ми вважаємо, що використання користувальницьких тегів корисніше, ніж розділи ноутбуків, і більшість людей, мабуть, буде добре з обмеженням 250 ноутбуків.

Знову ми йдемо з Evernote, хоча для OneNote можна зробити вагомий аргумент.

Раунд: Організаційні особливості для Evernote

Evernote логотип
Логотип OneNote

3

Форматування примітки

У цьому третьому раунді ми вирішили поглянути на особливості форматування нот. Як і в організації, це область, де багато менших додатків для запису приміток, як-от продукт Зохо (читайте наш огляд Зохових ноутбуків), не вистачають, але і Evernote, і OneNote більше чи менше.

Evernote

Evernote має більшість тих же варіантів форматування багатотекстових текстів, які ви знайдете в сучасному текстовому процесорі. Сюди входять десятки різних типів шрифту, різного розміру шрифту та опцій для жирного шрифту, курсиву та підкреслення тексту.

Ви також можете створювати мітки та списки номерів, а також прапорці, корисні для створення списків справ. Evernote дозволяє створювати таблиці і в примітках. Все це робиться з стрічки для редагування, яка знаходиться вгорі кожної ноти.

Хоча існує багато варіантів форматування, примітки в Evernote фіксуються, коли мова заходить про макет. Наприклад, ви не можете вставляти текст будь-де на сторінці, наприклад навколо накреслених діаграм.

Насправді основні ноти насправді не мають можливостей малювання. Для написання рукописних нотаток або ескізу потрібно створити спеціальну «чорнильну нотатку». Вони корисні тим, хто використовує планшети, але ми хочемо, щоб ми могли поєднати чорнило та текстові нотатки, щоб створити щось більш динамічне. Крім того, Evernote не має функції перетворення чорнила в текст.

У Evernote є варіанти створення звукових нот, а також скріншот та нотатки веб-камери. Примітки веб-камери, однак, можна використовувати лише для того, щоб зробити знімок, ви не можете створювати відео нотатки.

OneNote

OneNote має всі параметри форматування, які ви очікуєте від продукту Microsoft Office. Ви знайдете майже будь-який тип шрифту, який вам захочеться, ви можете змінити розміри та кольори шрифту, жирний, підкреслити та виділити курсив, а також вибрати різні варіанти заголовків..

Ви можете додавати списки, розмічені та пронумеровані, та контрольні списки для відстеження завдань. OneNote навіть має програму форматів для швидкого копіювання форматування.

У межах нотаток можна вставляти посилання, зображення та аудіо нотатки. Ви також можете додавати інформацію про зустрічі (місцеположення, час, запрошені тощо) до нотаток безпосередньо з Outlook.

OneNote 2016, версія, встановлена ​​для заходу сонця, має набагато більше варіантів форматування, ніж програма OneNote в магазині Microsoft. Це включає в себе відеозапис, корисний для зйомки лекцій, відсікання екрана та різних шаблонів сторінок (академічний, бізнес, планувальник тощо). Як і у випадку відсутності спеціальних тегів, ми сподіваємось, що Microsoft це виправить.

Будь-яка версія OneNote відмінно підходить для замальовок, діаграм та ведення рукописних заміток. У додатку OneNote є панель інструментів для малювання, де ви знайдете різні параметри, форми та інші інструменти для створення візуальних зображень.

Існує також варіант перетворення чорнила в текст для тих, хто любить писати нотатки, але бажає пізніше ввести їх версію. Це корисно для конспектів класів, особливо, оскільки загальновизнано, що записування фактів вручну допомагає записати їх у пам’ять.

Окрім відмінних варіантів форматування тексту та малювання, OneNote дозволяє розміщувати нотатки будь-яким способом. Клацнувши на будь-якій області сторінки, ви можете створити там текстове поле, щоб додати свої нотатки. Результат – досвід, який тісно імітує фактичну сторінку зошита, що нам особливо подобається для копіювання на дошці.

Три круглі думки

OneNote – це самий універсальний додаток для нотаток, який ми протестували тут на Cloudwards.net. Як це чудово, як і Evernote, він не настільки гнучкий, що стосується компонування. Крім того, ви можете додавати малюнки до своїх текстових нотаток в OneNote, тоді як за допомогою Evernote потрібно створювати окремі примітки до чорнила.

Хоча перші два раунди вузько випали на користь Evernote, третій раунд не є змаганням для OneNote.

Круглий: точка форматування примітки для OneNote

Evernote логотип
Логотип OneNote

4

Співпраця

Далі ми розглянемо обмін нотатками з іншими та параметри спільного редагування.

Для деяких користувачів функції співпраці ноутбуків не будуть мати значення. Зошити частіше використовуються для збору особистих думок, а не для групової роботи. Однак можливість поділитися все-таки має свої користі, такі як об’єднання групових досліджень або розповсюдження конспектів зустрічей.

Evernote

У Evernote є кілька функцій, які підтримують співпрацю. Серед них ви можете поділитися будь-яким ноутбуком, клацнувши по ньому правою кнопкою миші та вибравши “Надати спільний ноутбук”. Введіть адреси електронної пошти тих, з ким ви хочете поділитися своїм ноутбуком, і виберіть тип дозволу доступу, який ви хочете надати їм: перегляньте, редагуйте чи редагуйте та запросіть.

Ви також можете ділитися окремими нотатками, якщо не хочете дозволити доступ до цілого блокнота. Крім того, ви можете генерувати посилання на нотатки, що дозволить кожному переглядати нотатку у веб-переглядачі. Або якщо ви хочете, ви можете просто надіслати повідомлення примітці комусь із додатка.

Оскільки співпраця іноді може піти не так, Evernote дозволяє отримати доступ до історії нотатки для перегляду та відкату до попередніх версій у разі небажаних змін. Просто натисніть значок інформації в правій верхній частині нотатки та виберіть “Переглянути історію”.

Нарешті, Evernote має зручну функцію чату, яку можна використовувати для обговорення нотаток. Хоча він не такий багатий на функції, як спеціальний додаток для чату, як Slack, він все ще корисний для швидкого спілкування, побудованого навколо визначених нотаток та ноутбуків (читайте найкращі хмарні сховища для статті Slack).

OneNote

Ви можете поділитися будь-яким ноутбуком в OneNote, натиснувши піктограму спільного доступу біля правої верхньої частини програми, а потім ввівши електронні адреси тих, з ким ви хочете поділитися. Дозволи на перегляд чи редагування можуть бути надані.

Хоча ви не можете поділитися окремими розділами зошита чи сторінками однаково, ви можете принаймні надіслати текст електронною поштою в межах приміток із програми (це відкриє Outlook, щоб зробити це).

Немає варіантів чату, як ви отримуєте з Evernote, і немає можливості коментувати нотатки в додатку. Ця відсутність коментування є дивовижною і прикрою, оскільки вона доступна в Microsoft Word і дуже корисна функція там.

OneNote не дає вам можливості переглядати останні зміни чи зміни відката, якщо ви не використовуєте OneNote 2016, на якому є спеціальна вкладка “історія”. Однак, ще раз, ми повинні зазначити, що Microsoft OneNote 2016 відмовляється. Починаю дивуватися, чому?

Круглі чотири думки

Між Evernote та OneNote, ми здивували нас, виявивши, що Evernote має більш універсальні функції співпраці, враховуючи місце Microsoft Office у світі бізнесу. Однак, цілком зрозуміло, що Evernote виходить на перше місце, що дає вам можливість не лише ділитися ноутбуками, але й нотами, а також зручною робочою роботою в чаті.

Раунд: Точка співпраці для Evernote

Evernote логотип
Логотип OneNote

5

Безпека та конфіденційність

Наш заключний раунд буде використаний для вимірювання безпеки кожного додатка для запису приміток. З огляду на те, що і Evernote, і OneNote зберігають нотатки у хмарі, це важливий момент. Зрештою, ви не хочете, щоб хтось бігав із таємним рецептом вашої родини для шоколадного печива.

Evernote

Це може насторожити деяких читачів, коли вони дізнаються, що Evernote не підтримує власні центри обробки даних, а натомість використовує Google Cloud. Зрештою, Google не завжди демонстрував найкращі практики конфіденційності, про що ви можете прочитати в нашому огляді Диска Google.

Однак більшість із цих проблем стосується Google, використовуючи хмарні дані споживачів, що зберігаються для Google Drive, Gmail та інших служб Google для маркетингових цілей. У положеннях конфіденційності Evernote немає жодних вказівок, які б дозволяли Google отримати доступ до приватних думок своєї бази користувачів.

Насправді, сама Evernote стверджує, що ніколи не переглядає вміст користувача, якщо це не надано вами дозволу або змушене правоохоронними органами. Ваші нотатки також шифруються в спокої за допомогою 256-бітного AES, протоколу, який, як відомо, не можна створити.

Нотатки також шифруються під час транзиту (тобто через Інтернет), але шифрування за замовчуванням не є кінцевим. Після прибуття на серверну базу примітки розшифровуються для індексації, перш ніж знову шифруватися. Це допоможе пришвидшити пошук згодом.

Цікаво, що Evernote пропонує приватне шифрування в кінці, але обмежує його виділеним текстом. Ви можете встановити це самостійно в додатку, вибравши текст, який потрібно зашифрувати, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши “зашифрувати вибраний текст”.

Хоча ми вважаємо за краще, щоб компанія розповсюджувала приватне шифрування на цілі ноутбуки, це єдиний хмарний інструмент для ноутбуків, про який ми знаємо, навіть якщо йдеться. Якщо вам потрібна більша безпека, Evernote – це також один із двох додатків для запису, сумісних із SafeRoom, приватним засобом шифрування, який не дозволить будь-кому в Evernote розшифрувати ваші ноутбуки, навіть під владою ордера.

У міру безпеки від того, щоб хтось зламав ваш пароль Evernote, ви також можете ввімкнути двофакторну автентифікацію. Це дійсно важлива особливість, яку не пропонують занадто багато хмарних служб, включаючи деякі найкращі варіанти резервного копіювання в Інтернеті.

Якщо ввімкнено двофакторну автентифікацію, навіть якщо хтось викраде або жорстоко зламає ваш пароль, вони, ймовірно, не зможуть ним користуватися, оскільки Evernote вимагатиме додаткового облікового запису, якщо виявить спробу входу з незнайомого комп’ютера. Цей обліковий запис – це код безпеки, який надсилатиметься на ваш мобільний пристрій текстом.

OneNote

Ноутбуки та нотатки, створені за допомогою OneNote, як ми вже згадували раніше, зберігаються у вашому хмарному просторі зберігання OneDrive. Як такий, ми сприймаємо схожий погляд на безпеку OneNote, як і у OneDrive. Це не особливо гарна річ.

Наше найбільше занепокоєння полягає в тому, що OneDrive не шифрує файли в спокої на сервері, якщо ви не бізнес-користувач. Це залишає ваші нотатки відкритими для легкого вибору у разі порушення.

Ви можете захистити паролі розділи ноутбука безпосередньо від клієнта. Однак це лише заважає комусь із комп’ютера читати вміст цього ноутбука. Він не сканує файли, надіслані до хмари.

Хороша новина полягає в тому, що OneNote – це інший хмарний ноутбук, підтримуваний SafeRoom, тому ви можете додати шифрування нульових знань до своїх ноутбуків таким чином. Продукт можна завантажити з магазину Microsoft і коштує $ 2,99, ціну, яку варто заплатити, якщо ви збираєтесь зберігати конфіденційну інформацію в OneNote.

OneNote захищає файли під час транзиту, використовуючи безпеку транспортного рівня (TLS), тому ваші файли повинні бути захищені від підслуховування в Інтернеті, хоча ми все ж радимо використовувати VPN через загальнодоступний Wi-Fi (прочитайте наш найкращий посібник VPN для пропозицій).

Як і Evernote, OneNote також забезпечує двофакторну аутентифікацію для захисту ваших ноутбуків у разі викрадення або злому вашого пароля..

П’ять круглих думок

Щораз більше і більше загроз кібербезпеки з’являються, вибір хмарних служб, прихильних до захисту ваших даних, є важливішим. Ось чому ми часто рекомендуємо читачам сервіси зберігання хмарних знань, такі як Sync.com та pCloud.

Хоча жоден постачальник хмарних ноутбуків, про який нам відомо, не пропонує повного, власного захисту з нульовими знаннями, Evernote принаймні дозволяє приватно шифрувати виділений текст. Керувати своєю безпекою таким чином боляче, але це щось.

Microsoft тим часом навіть не шифрує ваші ноутбуки на сервері за допомогою керованого процесу шифрування, якщо ви не бізнес-користувач.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для Evernote

Evernote логотип
Логотип OneNote

6

Остаточний вердикт

Evernote провів чотири з п’яти раундів у нашому голові, але перші два раунди (вартість та особливості організації) були настільки близькими, що, можливо, також було два раунди до одного.

Ймовірно, найбільш вагома причина вибору Evernote over OneNote зводиться до безпеки. Тим часом OneNote має звернутися до тих, хто потребує більшої свободи у створенні нот завдяки своїм інструментам малювання та більш динамічним параметрам компонування.

Найбільшою причиною обрати Evernote vs OneNote зараз, однак, це, швидше за все, майбутня відмова від OneNote 2016. У версії OneNote Microsoft Store, яку збирається зберегти, відсутня важлива функція, яку ви отримаєте як з OneNote 2016, так і з Evernote, включаючи власні теги та версії.

Кінцевий переможець: Evernote

На даний момент Evernote, на наш погляд, залишається найкращим додатком на ринку приміток. Хочете зважити? Відкиньте нам записку нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map