pCloud vs SpiderOak ONE: Перша безпека у 2020 році

Існують хмарні служби зберігання даних та є сервіси резервного копіювання в Інтернеті. Потім, є ті, що роблять і те, і інше. SpiderOak ONE робить і те, і інше, а pCloud – це послуга чистого хмарного зберігання. pCloud проти SpiderOak може бути незвичним боєм, але ми можемо порівняти їх у категоріях, спільних для обох. Читайте далі, щоб дізнатися, як вони роблять і що виграє наприкінці.


Хмарні сервіси мають різні фокуси, і це очевидно тут, але ми можемо використовувати безпеку, швидкість, витрати на зберігання, помітні функції та користувацький досвід для їх порівняння. Ви самі вирішите, який аспект є найважливішим.

У цьому випадку SpiderOak ONE теж пропонує резервне копіювання, тому вам слід пам’ятати про це, приймаючи рішення між ними. Однак, ми зупинимося на його хмарних функціях зберігання.

Якщо ви не знаєте різниці між хмарним сховищем та резервним копієм, прочитайте наше пояснення. Ви також можете звернутися до нашого окремого огляду pCloud та огляду SpiderOak ONE, щоб дізнатися більше про послуги. Якщо ви все ще не можете вирішити після цього, допоможуть наші найкращі хмарні сховища та найкращі порівняння хмарного резервного копіювання. Якщо вам потрібна допомога з використанням іноді складного SpiderOak, у нас є керівництво SpiderOak ONE, яке допоможе вам допомогти.

Протягом наступних п’яти раундів ми збираємося порівняти обидві служби та допоможемо визначити, який відповідає вашим потребам. В кінці кожного раунду ми оголосимо переможця, після чого будемо називати чемпіона.

1

Вартість зберігання

Хороша вартість зберігання визначається ціною підписки. Оскільки вони пропонують більше за менші гроші, їхня вартість збільшується. Добре, якщо служба має кілька планів, оскільки це дає більше можливостей. Ще краще, якщо він також пропонує безкоштовний план або пробну версію для тестування перед передплатою. Якщо ви просто шукаєте вигідну пропозицію, прочитайте наші найкращі пропозиції у посібнику із зберігання хмар.

pCloud пропонує безкоштовний план до 10 Гб пам’яті, хоча для виконання кожного останнього байту з нього потрібно виконати кілька життєвих завдань. pCloud має лише два платні плани: Premium 500GB та Premium Plus 2TB. Перший коштує $ 4,99 на місяць, а останній поверне вам $ 9,99 на місяць. Якщо ви платите за рік, ціни знижуються до $ 47,88 і $ 95,88 відповідно.

Якщо ви вважаєте, що pCloud – це хороший вибір, і ви хочете використовувати його довгостроково, придбання довічної ліцензії допоможе вам заощадити гроші. Преміум 500 ГБ коштує 175 доларів, а Преміум Плюс 2 ТБ коштує 350 доларів.

У SpiderOak ONE є більше планів, але вони не дуже потрапляють у солодке місце, яке роблять pCloud. План 150 Гб коштує 5 доларів на місяць або 59 доларів за рік. План на 400 ГБ становить 9 доларів на місяць, що майже відповідає плану 2 ТБ pCloud. Це 99 доларів, якщо ви платите за рік. Третій план має найкраще значення, оскільки пропонує 2 ТБ за 12 доларів на місяць або 129 доларів на рік.

Останній план дає 5 ТБ за 25 доларів на місяць або 279 доларів за рік. SpiderOak має 21-денну безкоштовну пробну версію, що достатньо часу для тестування послуги, але вона не пропонує місця для зберігання. Усі плани передбачають необмежену кількість пристроїв.

SpiderOak ONE має суцільну гнучкість плану та чудову угоду у своєму плані 2 ТБ. При цьому він не може відповідати конкурентним цінам свого опонента. pCloud – переможець цього туру.

Круглий: Точка вартості зберігання для pCloud

pCloud логотип
SpiderOak ONE Логотип

2

Безпека & Конфіденційність

Використання хмарного сховища без сильної безпеки – не найкраща ідея, оскільки в Інтернеті існує багато небезпек, наприклад, хакери, які не вагаються, щоб націлити свої дані на допомогою викупового програмного забезпечення або атаки людей, що перебувають у середині. Вони також можуть спробувати вкрасти ваші дані для входу.

Для боротьби з цим хмарна безпека використовує протоколи, які захищають ваші дані під час передачі та шифрування, які працюють під час транзиту та в спокої. Алгоритми шифрування можуть бути 128-бітними або 256-бітними AES, тоді як TLS / SSL захищає ваші дані під час передачі. Приватне шифрування гарантує, що тільки ви можете читати свої дані, а двофакторна автентифікація корисна, якщо хтось викраде ваш пароль.

pCloud має приватне доповнення для шифрування під назвою pCloud Crypto, яке ви можете отримати за $ 3,99 на місяць. Це означає, що компанія не включає приватне шифрування у свої плани. Однак, якщо ви використовуєте pCloud, ваші дані підпадають під американські хмарні закони та правила, тому Crypto може стати хорошою інвестицією.

pcloud-vs-spider-pcloud-безпека

Служба використовує протокол TLS для захисту даних під час передачі на сервери. Як тільки ваші дані дістаються до центру обробки даних, вони будуть тиражуватися як мінімум на п’яти серверах. Ваші файли будуть зашифровані 256-бітним AES і доступна двофакторна автентифікація.

SpiderOak ONE не вимагає додаткової оплати за приватне шифрування в кінці, оскільки він використовує його за замовчуванням. Це допомагає захистити вашу конфіденційність, але також означає, що служба не може скинути ваш пароль, якщо ви її загубите. SpiderOak ONE використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів, перш ніж вони покинуть ваш комп’ютер, і TLS / SSL для подальшого захисту їх під час передачі..

Служба не зберігає центральну базу даних ваших метаданих файлів, але створює локальну базу даних на вашому комп’ютері. Метадані шифруються під час обміну між пристроями. Такий підхід однорангових – хороший метод подальшого захисту вашої конфіденційності.

Хоча для крадіжки немає незашифрованих даних, SpiderOak має центри обробки даних, які можуть протистояти віртуальним та фізичним атакам, землетрусам, повені та пожежам. Вони відповідають стандартам SAS 70 типу II і віднесені Інститутом Uptime до 3 рівня.

SpiderOak ONE не пропонує двофакторну автентифікацію для нових користувачів, хоча деякі застарілі користувачі мають її. Якщо вам потрібен додатковий захист для ваших даних і ви не маєте уваги платити за них найвищий долар, прочитайте наш огляд Tresorit.

pCloud та SpiderOak ONE мають високу безпеку, але pCloud вимагає придбати надбудову для приватного шифрування, тоді як SpiderOak ONE не має. Крім того, потрібно подбати про те, щоб не зберігати метадані та синхронізувати пристрої, використовуючи підхід однорангового. Ось чому він виграє в цьому раунді.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для SpiderOak ONE

pCloud логотип
SpiderOak ONE Логотип

3

Досвід користувача

Досвід користувачів відображає, наскільки приємно користуватися послугою. Краще, якщо це буде просто і не складно, чи настільки складно, що вам потрібно звернутися за допомогою до ІТ. Сервіс повинен працювати на робочому столі, в Інтернеті та на мобільних пристроях, а додатки повинні мати привабливий та інтуїтивний інтерфейси.

pcloud-vs-spider-pcloud-desktop

Настільний додаток pCloud доступний для Windows, macOS та Linux. Насправді це найкраще хмарне сховище для Linux. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою піктограми системного лотка або диска pCloud у вашому менеджері системних файлів. Інтерфейс не привабливий, але він зрозумілий та інтуїтивно зрозумілий.

pcloud-vs-spider-pcloud-інтерфейс

Веб-клієнт має більше функцій, ніж настільний додаток, надає вам доступ до всіх інструментів pCloud в одному місці та пропонує швидкий та приємний досвід роботи з користувачем.

pcloud-vs-spider-pcloud-mobile

Мобільний додаток теж добре працює. Це дає змогу потрапляти до файлів у дорозі та може автоматично завантажувати фотографії та відео. Це простий у використанні і доступний для Android та iOS.

Якщо підхід pCloud не працює для вас, і вам подобається ще один приклад послуги, яка пропонує чітку роботу користувачів, прочитайте наш огляд Dropbox (також перегляньте наше порівняння pCloud vs Dropbox).

Настільний клієнт SpiderOak ONE доступний для Linux, macOS та Windows. У нього немає привабливого інтерфейсу, а застарілого та незграбного. Однак завдяки його утилітарній природі це зрозуміло та просто. Ви повинні самостійно з’ясувати деякі речі, такі як лише можливість синхронізувати папки, додані до вашого резервного плану.

pcloud-vs-spider-spider-desktop

П’ять вкладок у верхній частині клієнта дозволяють вам переходити по ньому. Це: “панель приладів”, “резервне копіювання”, “керування”, “синхронізація” та “обмін”. Інформаційна панель – це ваш центр управління SpiderOak ONE, резервна копія дозволяє вибирати файли для резервного копіювання та керувати дозволяє завантажувати або видаляти файли з резервної копії.

Синхронізація дозволяє отримати доступ до місця синхронізації Hive, який обертається навколо вашої папки Hive. Це папка, яка виконує синхронізацію на ваших пристроях. Ви не можете перемістити її, але ви можете вибрати іншу папку, яка буде виконувати функції синхронізації. Зважаючи на це, ми вважаємо за краще синхронізувати будь-яку папку, а не лише ті, що є в резервній копії.

Поділитися дозволяє вам ділитися своїми даними, але про це ми поговоримо нижче в категорії спільного доступу.

pcloud-vs-spider-spider-web

Дзеркала веб-інтерфейсу SpiderOak ONE, зокрема, функції настільного клієнта. Як не дивно, немає домашньої вкладки, яка б відображала активність у вашому обліковому записі, і ви не можете змінити резервний план. Однак ви можете отримати доступ до свого простору синхронізації Hive, а також керувати та обмінюватися вкладками. Також є вкладка облікового запису для доступу та зміни вашої особистої та платіжної інформації.

Додаток для смартфона простий у використанні, хоча він обмежений у функціональності. Меню зліва дозволяє отримувати доступ та завантажувати резервні копії файлів із пристроїв. Ви також можете перейти до свого простору синхронізації Hive та “ShareRooms”. Він доступний для Android або iOS.

Настільний додаток SpiderOak ONE не є таким простим у використанні, як pCloud. Обидва мобільні додатки прості у використанні, але функція pCloud має більше функцій, зокрема зберігання файлів у режимі офлайн, фільтрування файлів за типом та автоматичне завантаження фотографій та відео. Те саме стосується веб-додатків, оскільки pCloud є більш потужним і не відчуває незграбності. pCloud виграє цей раунд.

Раунд: Точка досвіду користувача для pCloud

pCloud логотип
SpiderOak ONE Логотип

4

Обмін

Обмін – одна з головних переваг завантаження файлів у хмару. Робити це слід легко і швидко, і ви повинні мати можливість безпосередньо обмінюватися з великими соціальними мережами, людьми та групами. Також слід отримати належний контроль вмісту, щоб ви могли обмежити несанкціонований доступ із захистом паролем, термінами дії та дозволами.

pcloud-vs-spider-pcloud-поділитися

pCloud добре обмінюється. Насправді, це наш список найкращих хмарних сховищ для спільного використання.

Ви можете ділитися файлами та папками за допомогою веб-програми. Інших можна запросити для доступу до папок або створення посилань для завантаження чи завантаження за допомогою їх електронної пошти чи імені акаунта. Посилання для завантаження дозволяє їм завантажувати вміст у вашу папку, тоді як посилання для завантаження дозволяє переглядати та завантажувати ваші файли та папки. Ви також можете поділитися у Facebook та Twitter.

pCloud надає вам можливість ділитися папками, запрошуючи інших та надаючи дозволи “може редагувати” чи “переглядати”. Крім того, ви можете створити посилання для завантаження для інших користувачів, щоб завантажити безпосередньо у вашу папку, або посилання для завантаження, що дозволяє їм завантажувати ваші файли.

Ви можете зробити те ж саме з настільного додатка, але обмежено. Ви можете скопіювати лише своє посилання на файл, а ви не можете надіслати його безпосередньо. Хоча обмін папками такий же, як і у веб-додатку.

Сторінка “Поділитися” у веб-додатку pCloud показує вам, чим ви поділилися з іншими, а перегляд “Поділитися зі мною” повідомляє вам, що інші поділилися з вами. Послуга також пропонує корисну таблицю, яка показує статистику ваших акцій.

pcloud-vs-spider-spider-share

Щоб поділитися за допомогою SpiderOak ONE, ви можете створити посилання, що вказує на будь-який файл, але його буде важко відстежувати та закінчувати через три дні.

Кращий спосіб зробити це – скористатися функцією сервісу ShareRoom. Це дозволяє ділитися папками з ким завгодно. Кожен ShareRoom має унікальну URL-адресу, яку ви можете додатково захистити паролем. Ті, хто має доступ, можуть завантажувати файли у пов’язані з ним папки.

Хоча функції спільного використання SpiderOak ONE є захищеними і відрізняють їх від інших хмарних резервних копій, вони не є конкурентами спеціалізованих хмарних служб зберігання даних. pCloud має більше контролю над вмістом і дозволяє легко обмінюватися файлами та папками. pCloud виграє цей раунд.

Круглий: Точка спільного використання для pCloud

pCloud логотип
SpiderOak ONE Логотип

5

Додаткові характеристики

У цій категорії ми розглянемо функції, які відрізняються від тих, що зазвичай пропонують хмарні служби зберігання даних. Прикладами цього є розширені версії, попередній перегляд файлів, додатки продуктивності, відтворення медіа та інтеграція із сторонніми додатками.

pCloud дозволяє попередньо переглядати фотографії та відтворювати мультимедійні файли, але у нього є й інші функції. Коли ви завантажуєте фотографії, розмір не змінюється, але ви можете завантажити їх у різній роздільній здатності.

pcloud-vs-spider-pcloud-audio

Ви можете створювати списки відтворення аудіофайлів, що чудово підходить для любителів музики. Програвачі відео та аудіо привабливі та працюють добре. Насправді, pCloud – це одна з найкращих хмарних служб зберігання фотографій та відео. Sync.com також хороший для відтворення музики, і він знаходиться вгорі нашого найкращого списку хмарних пам’яток, тому прочитайте наш огляд Sync.com, щоб дізнатися більше про його функції.

Якщо у вас є кілька облікових записів хмарних сховищ, pCloud дозволяє вам переходити з хмари в хмару. Наприклад, ви можете використовувати резервну копію хмари в хмарі для Google Drive, Dropbox або OneDrive. Він також може створювати резервні копії з Facebook та Instagram.

pcloud-vs-spider-pcloud-ctc

SpiderOak ONE – це перш за все сервіс резервного копіювання, але це додатковий бонус за його можливості синхронізації та спільного використання у цьому порівнянні. Це дозволяє створювати резервні копії необмежених зовнішніх пристроїв, що зручно, якщо у вас є маса накопичувачів. Однак це не дозволяє створити резервну копію смартфона.

Служба також зберігає попередні версії файлів, коли ви вносите зміни. Нові версії файлів зберігають лише ті дані, які були змінені з попередніх версій, щоб заощадити місце. Ви можете видалити версії, які вам не потрібні, щоб зменшити зайве місце.

Коли ви видаляєте файли, вони надсилаються до видаленого кошика предметів SpiderOak ONE, який доступний через настільний клієнт. Файли з цієї папки ніколи не видаляються, якщо ви не робите це самостійно. Неограниченное збереження файлів – приємна особливість.

Обидва сервіси мають функції, які збагачують хмарний досвід. pCloud краще в режимі відтворення медіа та хмарних передач, а SpiderOak ONE дозволяє створювати резервні копії файлів, використовувати версії та зберігати видалені файли нескінченно. Ця категорія залежить від того, що вам потрібно, але ми вважаємо, що резервне копіювання є потужним доповненням, тому SpiderOak ONE виграє цей раунд.

Раунд: Додаткові функції Точка для SpiderOak ONE

pCloud логотип
SpiderOak ONE Логотип

6

Вирок

Порівнювати різні послуги – непросте завдання. Це вплине на остаточне рішення, оскільки вони не націлені на одні й ті ж випадки використання. Ми порівняли їх у категоріях, які перетинаються, але pCloud – наш загальний переможець.

Він відрізняється великою цінністю, інтуїтивно зрозумілим та приємним досвідом користувача та потужними опціями спільного доступу. Її безпека майже така ж, як і SpiderOak ONE, але отримати приватне шифрування за допомогою pCloud дорожче, тому SpiderOak ONE перемагає у цій категорії. Вони також близькі за додатковими функціями, оскільки pCloud кращий для відтворення медіа та тих, хто має декілька хмарних облікових записів.

Що ви думаєте про це порівняння? До якої послуги ви схиляєтесь? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map