pCloud vs Google Drive: Захист проти співпраці

Є багато хмарних сервісів зберігання на вибір, і ми на Cloudwards.net прагнемо полегшити вам це. Це особливо прикро, коли ви не можете вирішувати між двома службами. У цій статті ми збираємося скласти pCloud проти Google Диска, щоб допомогти вам вибрати його. pCloud знаходиться у верхній частині нашого найкращого порівняння хмарного сховища, в той час як Google Drive має 800 мільйонів користувачів.


Послуги хмарного зберігання зосереджуються на різних факторах, таких як продуктивність, безпека та інтеграція сторонніх виробників. pCloud та Google Drive не націлені на один і той же ринок, але ми можемо порівнювати їх в одних і тих же категоріях. Ви самі вирішите, що є найважливішим.

Ми збираємось забезпечити загального переможця наприкінці, щоб зробити його легшим.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

Ви також можете звернутися до нашого окремого огляду pCloud та огляду Google Drive, щоб дізнатися більше про послуги. Якщо ви все ще не можете вирішити, що краще для вас, допоможе наш найкращий посібник із зберігання хмар. І pCloud, і Google Drive є в ньому.

Веб-інтерфейс Диска Google

Протягом наступних п’яти раундів ми збираємося порівняти обидві служби та допоможемо визначити, який відповідає вашим потребам. В кінці кожного раунду ми називаємо переможця, і закінчимо, називаючи наш найкращий вибір.

1

Вартість зберігання

Вартість зберігання визначається ціною підписки. Чим більше планів пропонує постачальник, тим кращими будуть ваші варіанти. Скільки місця надає гроші, визначає її вартість. Якщо ви шукаєте вигідну пропозицію, прочитайте наші найкращі пропозиції у хмарному сховищі. Чудово, якщо сервіс пропонує також безкоштовний план чи пробну версію, тому що ви можете протестувати його перед покупкою.

І pCloud, і Google Drive пропонують безкоштовний план. Безкоштовний план pCloud забезпечує 10 Гб пам’яті, до якого ви можете додати 4 ГБ, виконавши багатоетапний процес після реєстрації. Крім того, за кожного другого, якого ви посилаєте, ви отримуєте 1 Гб додаткового місця до 20 ГБ.

Безкоштовний план Google Диска дає вам щедро 15 Гб пам’яті та такі самі функції, які отримують преміальні користувачі. До них належать набір офісних додатків, Google Photos та інших служб, що інтегруються з Google.

ціноутворення pcloud-vs-google-pcloud

pCloud має лише два платні варіанти: Premium 500GB та Premium Plus 2TB. Перший план коштує $ 4,99 на місяць, тоді як другий поверне вам $ 9,99 на місяць. Якщо ви платите за рік, ціни знижуються до $ 47,88 і $ 95,88 відповідно.

Якщо вам подобається послуга і плануєте її використовувати довгостроково, ви можете придбати план життя за найкращою ціною. Довічна підписка на преміум 500 ГБ коштує 175 доларів, а Преміум Плюс 2 ТБ – 350 доларів.

ціноутворення pcloud-vs-google-google

Завдяки шести платним планам Google Drive пропонує велику гнучкість. Ви можете отримати 100 Гб за 2 долари на місяць або 19,99 доларів на рік. Якщо вам потрібно більше, план на 1 ТБ коштує 9,99 дол. США на місяць або 99,99 доларів на рік. Плани вищих рівнів не пропонують щорічну знижку. Вони починаються від 2 ТБ за $ 19,99 на місяць і закінчуються 30 ТБ за 299,99 доларів на місяць, і жодне не входить до числа найкращих значень у хмарному сховищі.

Хоча Google Drive пропонує більшу гнучкість у своїй кількості планів, у pCloud є пара, яка нараховує. Преміум 500 Гб – це більше, ніж удвічі більше, ніж план 100 Гб Google, але він пропонує в п’ять разів більше місця. Преміум Плюс 2 ТБ на 50 відсотків дешевше, ніж колега Google, коли виплачуєте щомісяця, а розрив ще більший, якщо ви платите за рік.

pCloud не має планів, які пропонують більше місця для зберігання, але представник повідомив нам електронною поштою, що він може забезпечити більше місця при необхідності. Хоча Google Drive надає в планах більше місця для зберігання, вони дорожчі, тому ми даємо цей раунд pCloud.

Круглий: Точка вартості зберігання для pCloud

pCloud логотип
Логотип Google Диска

2

Безпека та конфіденційність

Наскільки корисне зберігання хмари без належної безпеки є дискусійним. Під час передачі ваші дані можуть бути піддані атакам з боку людини і посередників, і, як тільки ваші дані опиняться у хмарі, хакери не вагаються, щоб націлити їх..

Для боротьби з цим хмарна безпека використовує протоколи, які захищають ваші дані під час передачі та шифрування, які працюють під час транзиту та в спокої. Алгоритми шифрування можуть бути 128-бітними або 256-бітними AES, тоді як TLS захищає ваші дані під час передачі. Приватне шифрування гарантує, що тільки ви можете читати свої дані.

Двофакторна автентифікація корисна, якщо хтось вкраде ваш пароль.

Google Drive використовує 128-бітове шифрування AES для того, щоб скремтувати ваші файли під час їх зберігання на його серверах. Це не 256-бітний AES, але він робить свою роботу. Під час транзиту протокол TLS захищає їх. Для захисту вас також доступна двофакторна автентифікація.

pcloud-vs-google-drive-google-security

Конфіденційність є проблемою для Google, оскільки вона була підключена до проекту PRISM та обміну даними з Агентством національної безпеки США. Компанія також сканує ваші електронні листи та особисті файли, щоб надати вам спеціалізовану рекламу, користувацькі результати пошуку та багато іншого. Якщо ви хочете цього уникнути і зміцнити свою конфіденційність, ви можете використовувати Boxcryptor, приватний додаток для шифрування.

pCloud не потрібен Boxcryptor, оскільки він має власне доповнення під назвою pCloud Crypto, яке ви можете отримати за $ 3,99 на місяць. Це означає, що компанія не включає приватне шифрування у свої плани. Якщо ви використовуєте pCloud, ваші дані підпадають під американські хмарні закони та положення, тому Crypto може стати хорошою інвестицією.

pcloud-vs-google-drive-pcloud-security

pCloud використовує протокол TLS для захисту даних під час передачі на сервери. Як тільки ваші дані дістаються до одного з центрів обробки даних, вони реплікуються на щонайменше п’яти серверах. На них ваші файли шифруються за допомогою 256-бітного шифрування AES. Він також має двофакторну аутентифікацію.

Google Диск не є зоряним щодо конфіденційності та не відповідає рівню шифрування pCloud, тому pCloud виграє цей раунд.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для pCloud

pCloud логотип
Логотип Google Диска

3

Досвід користувача

Досвід користувачів відображає, наскільки приємно користуватися послугою. Краще, якщо це просто, а не незграбно чи складно. Сервіс повинен працювати на робочому столі, в Інтернеті та на мобільних пристроях, а додатки повинні мати привабливий та інтуїтивний інтерфейси.

Веб-інтерфейс Google Drive схожий на інші програми Google. Це інтуїтивно зрозуміло, приємно та легко орієнтуватися, тому ви, ймовірно, будете використовувати його більше, ніж настільний клієнт. Хоча він має багато можливостей, вони обережно розміщуються, щоб не перевантажувати вас.

Google-Drive-Selective-Sync

Настільний додаток складається з папки синхронізації та піктограми системного лотка. У вас не виникне жодних проблем, використовуючи його як зрозуміле та просте для навігації. Він доступний для Windows та macOS.

Мобільний додаток попередньо встановлено на більшості телефонів Android та дозволяє вам отримувати доступ до своїх файлів у дорозі. Ви навіть можете редагувати їх, не завантажуючи спочатку, що вимагає багато інших служб. Додаток також доступний для iOS. Google Photos, яка ділиться простором з Google Drive, автоматично завантажує ваші фотографії та відео.

pCloud-Desktop-Клієнт

Настільний клієнт pCloud доступний для Windows, macOS та Linux. Насправді це найкраще хмарне сховище для Linux. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою піктограми системного лотка або диска pCloud у менеджері системних файлів. Інтерфейс темний, але чіткий та інтуїтивно зрозумілий.

Веб-додаток має більше функцій, ніж настільний клієнт, надає доступ до всіх інструментів pCloud в одному місці та пропонує швидкий, спрощений досвід.

Мобільний додаток також не розчарує, оскільки дає змогу потрапляти до файлів у русі та може автоматично завантажувати фотографії та відео. Це простий у використанні і доступний для Android та iOS.

Досвід користувачів є більш суб’єктивним, ніж інші категорії, і обидва сервіси пропонують схожі функції, але немає сумніву, що Google Диск витонченіший. Його настільний додаток не доступний для Linux, як pCloud, але він дозволяє редагувати файли, не завантажуючи їх на телефон, і має Google Photos для зручного управління фотографіями. Google Drive виграє цю категорію.

Раунд: точка досвіду роботи для Google Диска

pCloud логотип
Логотип Google Диска

4

Обмін

Після завантаження файлів ви, ймовірно, захочете ними поділитися. Робити це повинно бути легко, швидко і здатним безпосередньо переходити до великих соціальних мереж, окремих людей та груп людей. Також слід отримати належний контроль вмісту, щоб ви могли обмежити несанкціонований доступ із захистом паролем, термінами дії та дозволами.

pCloud добре піклується про спільний доступ до файлів, а його цікаві функції заробляють його місце в нашому найкращому хмарному сховищі для списку обміну.

Ви можете ділитися файлами та папками за допомогою веб-програми. Інших можна запросити для доступу до папок або створення посилань для завантаження чи завантаження за допомогою їх електронної пошти чи імені акаунта. Посилання для завантаження дозволяє їм завантажувати свій вміст безпосередньо у вашу папку, тоді як посилання для завантаження дозволяє переглядати та завантажувати ваші файли та папки. Ви також можете поділитися у Facebook та Twitter.

Перегляд “Мої папки” в pCloud показує вам, чим ви поділилися з іншими, а на екранах “поділився зі мною” ви повідомляєте, що інші поділилися з вами. Послуга також пропонує корисну таблицю, яка показує статистику ваших акцій.

Щоб запобігти несанкціонованому доступу, ви можете встановити паролі та термін дії для захисту посилань. Ви також можете скоротити їх, але пам’ятайте, що вони будуть менш безпечними, якщо ви це зробите, тому що буде легше вгадати їхню адресу. Якщо ви використовуєте pCloud Crypto, ви не зможете ділитися своїми зашифрованими файлами.

Спільний доступ до файлів і папок за допомогою Google Диска легко. Ви можете створити посилання та скопіювати та вставити його або надіслати електронною поштою. Люди, які його використовують, можуть переглядати, коментувати чи редагувати залежно від встановлених дозволів. Також є таблиця, яка показує, хто має доступ до неї. Ви також можете ділитися своїм вмістом у соціальних мережах.

Хоча дозволи доступні, інші функції контролю вмісту, такі як дати закінчення терміну дії та захист паролем, не є. Ви можете сказати, чим поділилися інші з вами, перейшовши в папку “поділився зі мною”, але немає такої папки для вмісту, яким ви поділилися..

Зрозуміло, що pCloud пропонує більше функцій для спільного доступу та має набагато більш сильний контроль вмісту для захисту ваших акцій, тому цей раунд переходить до pCloud.

Круглий: Точка спільного використання для pCloud

pCloud логотип
Логотип Google Диска

5

Додаткові характеристики

Далі ми розглянемо функції, які не є стандартними для хмарних служб зберігання даних, як-от попередній перегляд медіа, інтеграція із сторонніми додатками та інструменти продуктивності.

Google блищить до цієї категорії через великий арсенал функцій. Серед них, зокрема, офісний набір Google та велика бібліотека сторонніх інструментів. Насправді, Google Drive входить у наш список найкращих хмарних сховищ для співпраці.

Офісний набір Google включає Документи, таблиці та слайди Google. Документи дозволяють створювати та співпрацювати з іншими текстовими документами, Листи дозволяють вам працювати з електронними таблицями, а Слайди дозволяють створювати презентації.

Google-диск-новий документ

Оскільки ці програми відповідають Microsoft Word, Excel та PowerPoint, у Google є розширення Chrome, яке дозволяє переглядати, редагувати та конвертувати між своїми офісними файлами та Microsoft. Якщо ви працюєте в основному з документами і Google Диск вам не підходить, ознайомтеся з нашим кращим хмарним сховищем для переліку документів для інших варіантів.

Google-диск-бібліотека додатків

Окрім офісного пакету, на Google Drive є стороння бібліотека із сотнями інструментів, з якими можна інтегруватися, і багато з них є безкоштовними. Він може попередньо переглядати зображення та відтворювати відео та музичні файли. Ми намагалися відтворити медіа-файли, і це було незграбно. Відео може потребувати конверсії, але додаток нас не повідомляв про таку вимогу.

Доступний також Google Photos, додаток для управління фотографіями. Це дозволяє легко керувати своїми фотографіями і дозволяє завантажувати необмежену кількість, якщо ви вирішите зробити це у “високій якості” замість “оригіналу”.

pcloud-vs-google-pcloud-audio

pCloud також дозволяє попередньо переглядати фотографії та відтворювати медіафайли, але він також має декілька інших функцій. Коли ви завантажуєте фотографії, розмір не змінюється, але ви можете завантажити їх у різній роздільній здатності. Ви можете створювати списки відтворення аудіофайлів, що чудово підходить для любителів музики. Аудіо та відеоплеєри привабливі та працюють добре.

pCloud-Cloud-резервне копіювання

Ще одна цікава особливість – можливість переміщення файлів із хмари в хмару. Ви можете використовувати резервну копію хмари в хмарі для Google Drive, Dropbox та OneDrive. pCloud також може створювати резервні копії з Facebook та Instagram.

Обидва сервіси є що запропонувати, але Google Drive має більше можливостей інтеграції та співпраці, тому він виграє цей раунд.

Раунд: додаткові функції на Диску Google

pCloud логотип
Логотип Google Диска

6

Вирок

І pCloud, і Google Drive є одними з наших кращих хмарних сервісів зберігання даних. Тут може бути лише один переможець, і це pCloud. Її плани мають кращу цінність, а сервіс забезпечує набагато більшу безпеку та конфіденційність. Він також має кращий контроль вмісту для ваших акцій.

Незважаючи на те, що pCloud є загальним переможцем, на Диску Google також набирають бали. Залежно від ваших потреб, це може бути кращим вибором для вас, особливо якщо вам потрібно працювати з документами та співпрацювати з іншими. Його величезна бібліотека інтеграцій також приваблює.

Що ви думаєте про ці дві служби? Якому ви віддаєте перевагу? Повідомте нас у коментарях нижче та прочитайте, як наш переможець порівнюється з Dropbox. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map