Вам не доведеться проводити занадто багато часу в Інтернеті, перш ніж вас привітають зі сторінкою для входу чи великим вікном із запитом електронної пошти. Майже кожен веб-сайт, на який ви входите, вимагатиме електронної адреси під час реєстрації. 


Електронна пошта – це також зв’язок підприємств, друзів, шкіл та робочих місць з вами. Хоча існує маса варіантів, отримати службу електронної пошти з хорошою безпекою та керуванням вхідними повідомленнями може бути складно.

З усією інформацією, яка проходить через вашу поштову скриньку за день, важливо забезпечити найкращу безпеку та легку навігацію в папці “Вхідні”. Хоча безпека та навігація важливі, ми також розглядали варіанти розширення для зберігання, щоб у вас було місце для зростання, якщо це потрібно. Ми також розглянули будь-які функції, які додали до загального досвіду.

У цьому посібнику ми розглянемо основні послуги електронної пошти. Наприкінці ми також висвітлимо кілька варіантів, щоб цього уникати і чому.

Найкращий сервіс електронної пошти: Tutanota

Tutanota займає перше місце як наш улюблений сервіс електронної пошти. Він простий у використанні, включає функцію безкоштовного пошуку та має можливість розширення. Його функції працюють добре, хоча ми хочемо, щоб Tutanota включав щось на зразок додатків Gmail. Однак, враховуючи безпечний характер Тутаноти, ми можемо зрозуміти, чому він не пішов цим шляхом.

Кращі електронні листи-послуги-тутано-tainbox

Електронні листи між обліковими записами Tutanota автоматично шифруються за допомогою ключа, який створюється локально на вашому пристрої, тому навіть Тутанота – тим більше хто-небудь інший – не має доступу до ваших електронних листів під час перевезення. 

Сама папка “Вхідні” використовує кілька різних типів захисту для захисту вашої інформації, включаючи двофакторну автентифікацію. Більше про безпеку Tutanota ви можете прочитати тут.

Best-Email-Services-tutanota-premium

Окрім свого безкоштовного плану електронної пошти, Tutanota – це найкраща платна послуга електронної пошти з двома варіантами: преміум і професійний. План “преміум” дозволяє використовувати власні домени, правила вхідних повідомлень, розширений пошук та підтримку електронної пошти.

Це також дозволяє створити до п’яти псевдонімів електронної пошти, які є тимчасовими адресами електронної пошти, які можна включати та вимикати. Якщо ви зареєструєте щось, від чого не хочете спаму, псевдонім не дозволить компаніям мати вашу реальну інформацію.

План «профі» пропонує все, що входить у «преміальний» план, плюс пріоритетну підтримку, користувацькі кольори та логотипи, спеціальні форми входу в домен та контактні форми. Ви також стикаєтеся з п’яти псевдонімів до 20, і все це становить 75,60 доларів на рік.

Між ними, ми рекомендуємо план «преміум-класу», оскільки при $ 15 на рік він пропонує кращу вартість, з п’ятьма псевдонімами та спеціальними функціями домену.

Є два додаткові плани, за якими Тутанота говорить, що спрямовані на бізнес-клієнтів. Ці плани мають таку саму вартість і особливості, що і «преміум» та «профі» плани для загальних користувачів.

План:БезкоштовноПреміумПро
Ціна:Безкоштовно15 доларів на рік$ 75,60 на рік
Зберігання:1 Гб10 Гб10 Гб
Псевдоніми електронної пошти:0520

Ви можете прочитати більше про Tutanota та дізнатись, як вони співпадають з іншими постачальниками, в нашому найбільш захищеному посібнику електронної пошти.

Кращий безкоштовний електронний лист: Gmail

Gmail – клієнт електронної пошти від Google. Підійшовши близько до Тутаноти, Gmail пропонує кілька функцій, які дозволяють налаштувати вашу поштову скриньку будь-яким потрібним вам способом. Наша улюблена особливість – це можливість встановити додатки, які змінюють функціонування вашої папки вхідних.

Best-Email-Services-gmailext

Додатки – це плагіни, які дозволяють вам включати функції, які не включені у власну скриньку Gmail. У Gmail є десятки доповнень, які можуть додати додаткову безпеку, бізнес-функції та багато іншого. Ви також можете зв’язати популярні сервіси з Gmail, наприклад, Evernote та Dropbox.

Best-Email-Services-gmailext

Gmail має деякі плюси та мінуси щодо безпеки. Google визнає, що вона збирає інформацію з електронних листів, які ви надсилаєте та отримуєте, тому ми не розміщували Gmail на першому місці. Google також не має власного варіанту шифрування між користувачами Gmail, хоча він має двофакторну автентифікацію.

Gmail безкоштовний з обліковим записом Google і надає 15 Гб пам’яті для обміну між вашими службами Google. Однак, якщо це заповниться, доступні п’ять додаткових планів – від 100 ГБ за 1,99 долара на місяць до 20 ТБ за 199,99 доларів на місяць. Докладніше про додаткові плани Google та ваш обліковий запис Google ви можете прочитати в нашому огляді Диска Google.

Зохо

Zoho, як і Google, пропонує цілий набір додатків, які обслуговують бізнес і окремих користувачів. Створення облікового запису надає обмежений доступ до його додатків, включаючи Zoho Writer, його редактор документів, Zoho Books, його облікове програмне забезпечення та Zoho Cliq, його додаток для миттєвого обміну повідомленнями.. 

Best-Email-Services-Zohoext

У Zoho також є вбудовані цілком безкоштовні програми, такі як Zoho Notebook. Докладніше про додатки Zoho можна прочитати в нашому огляді зошита Zoho та в огляді книг Zoho Books.

У папці “Зохо” легко переміщатися. Він розділений на три секції, щоб відобразити бічну панель, папку “Вхідні” та відкритий електронний лист. Zoho також підтримує розширення у папці “Вхідні” для таких речей, як рахунки-фактури, нотатки та підписки для “преміум” користувачів. Нічний режим також допомагає, якщо ви дивитесь на ваш екран довгий час вечора.

Best-Email-Services-Zohoext

Zoho використовує кілька заходів безпеки для захисту ваших електронних листів та іншої інформації. Ваш папку “Вхідні” зашифрована, тому лише ви маєте доступ до неї. 

Коли пошта надсилається між своїми серверами, Zoho використовує цілісне шифрування, і навіть повідомляє, чи не буде зашифровано надісланий електронний лист. Не всі плани Zoho відповідають усім заходам безпеки, тому будьте впевнені, що вам зручно.

Безкоштовний обліковий запис електронної пошти оснащений доступом до папки “Вхідні” лише для Інтернету, а також 5 Гб на користувача та обмеженням вкладення 25 МБ. Ви також можете створити до п’яти користувачів, а Zoho також розмістить один користувацький домен. Щоб отримати додаткові функції та безпеку, слід ознайомитись з двома окремими платними поштовими планами Zoho: lite та premium.

Mail Lite складає всього 1 долар на місяць і, як і безкоштовний план, постачається з 5 Гб пам’яті, а також обмеженням на 25 МБ вкладення. Він також надає доступ до псевдонімів електронної пошти та доступу до IMAP / POP у сторонніх клієнтів електронної пошти. Усі «преміальні» плани також мають доступ до додатків для iOS та Android.

Mail Premium складає всього 4 долари на місяць і має всі ті ж переваги, що й “Lite” версія, плюс 50 Гб пам’яті, розміри вкладених файлів до 250 МБ та покращена безпека, а також можливість резервного копіювання та відновлення електронної пошти. Ви можете детально переглянути всі плани Zoho тут.

План:Mail LiteMail PremiumСтандартний (для бізнесу)Професійний (Бізнес)
Ціна:$ 1 на місяць (щомісячно виставляється на рахунку)$ 4 на місяць (щомісячно виставляється рахунок)$ 3 на місяць (щомісячно виставляється на рахунку)6 доларів на місяць (щомісячно виставляється рахунок)
Зберігання:5 Гб50 Гб30 Гб100 Гб
Розмір вкладення:25 Мб40MB до 250MB30 Мб40MB до 250MB

Є два додаткові плани, які додають розширені бізнес-функції, які ви можете переглянути тут. Ці плани дають вам розширений або повний доступ до набору програм Zoho, а також відновлення файлів та можливість пошуку файлів і документів у всій організації.

iCloud Email

iCloud – це набір програм та функцій, які живлять ваші продукти Apple. Однією з наданих послуг є iCloud Mail, яка має інтерфейс, який дуже легко переміщатися, завдяки чистої бічній панелі та тому, що ви завжди маєте негайний доступ до всього. Наскільки це просто, iCloud Mail має деякі дивовижні функції.

Best-Email-Services-icloud

Як і Tutanota та Zoho, iCloud Mail використовує тристоронній розділ для відображення вашої бічної панелі, папки “Вхідні” та відкритої електронної пошти. На робочому столі це означає, що вам не потрібно залишати головну сторінку, щоб читати електронні листи.

iCloud Mail включає можливість створення до трьох псевдонімів безкоштовно. Це дозволяє вам більше контролювати свою поштову скриньку, завдяки чому веб-сайти, на яких ви реєструєтесь, не мали доступу до вашої реальної адреси електронної пошти. 

Ви також можете створити правила вхідних повідомлень, щоб, наприклад, поїхати у відпустку, ви зможете автоматично відповісти повідомленням, яке припиняє надсилати, коли ваша відпустка закінчилася.

псевдоніми icloud

Безпека за допомогою iCloud в минулому була непохитною. У 2014 році оголені зображення кількох знаменитостей просочилися до публіки. Схоже, хакерам вдалося отримати доступ до певних облікових записів iCloud через підключену користувачем службу Find My iPhone, яка не мала обмеження на запити паролів.. 

Це по суті дозволить зловмисникам запустити програму для відгадування паролів, поки вони не знайдуть правильний. У результаті Apple реалізувала кілька заходів безпеки, включаючи додавання двофакторної автентифікації. Ви можете прочитати більше про витік та безпеку iCloud у нашому огляді хмари та безпеки Apple.

iCloud постачається безкоштовно з 5 Гб пам’яті, яке ви можете використовувати для резервного копіювання, пошти, фотографій та iCloud Drive, серед іншого. Якщо ви помітили, що ваші 5 Гб заповнюються, ви можете оновити до 50 ГБ, 200 ГБ або 2 ТБ за $ 0,99, $ 2,99 і $ 9,99 відповідно. Щоб дізнатися більше про інші можливості iCloud, перегляньте наш огляд iCloud Drive.

Mail.com

Mail.com – це простий сервіс зберігання електронної пошти та хмари, який легко вивчити, а також має деякі унікальні функції та безпеку. Наша улюблена функція – колектор пошти, яка дозволяє керувати кількома адресами електронної пошти. У вас також є 2 Гб хмарного сховища для завантаження файлів і документів, які можна оновити.

Best-Email-Services-mailcom

Mail.com використовує той самий тристоронній розділ, який використовують кілька інших служб електронної пошти. У його безкоштовній версії відображаються оголошення у стилі електронної пошти у вашій скриньці, а також розміщене оголошення, яке займає праву частину екрану, залишаючи менше місця для читання вашої електронної пошти. Оголошення можна видалити за допомогою “преміального” рахунку.

Mail.com включає у свій безкоштовний план колектор пошти, що дозволяє вам увійти до своїх альтернативних облікових записів електронної пошти, щоб ви могли читати, відповідати та видаляти електронні листи з інших поштових скриньок, не виходячи з Mail.com. Він отримує доступ до інших ваших вхідних скриньок за допомогою протоколу безпеки SSL.

Best-Email-Services-mail-com-collector

Ще одна чудова особливість Mail.com – це можливість створювати до 10 псевдонімів електронної пошти безкоштовно. Ви також можете вибрати, за якою адресою надсилати електронну пошту за замовчуванням, тож якщо ви хочете надсилати більшість електронних листів зі свого псевдоніма, ви можете легко налаштувати її.

Для безпеки Mail.com використовує комбінацію протоколу SSL та власного антивірусу, який сканує ваші вхідні електронні листи на наявність вірусів, що допоможе захистити вас від випадкового встановлення чогось, що може зашкодити вашому пристрою.

Mail.com безкоштовний у користуванні, але якщо ви хочете більше, ви можете вибрати один із двох “преміальних” планів або оновлений план зберігання..

За $ 29,99 на рік план «преміум» видаляє рекламу, дає 10 Гб пам’яті та дозволяє отримувати доступ до електронних листів з декількох пристроїв, а також пересилати та планувати електронні листи. Ви також можете зателефонувати за їх телефоном у службу підтримки.

Якщо вам потрібно більше 10 Гб пам’яті, ви можете оновити свій «преміальний» план до 100 ГБ за 47,87 доларів на рік, хоча це комбо не дає додаткових функцій.

План:PremiumPremium + 100 Гб
Ціна:$ 29,99 на рік$ 47,87 на рік
Зберігання:10 Гб100 Гб
Оголошення:НіНі

Нечесні згадки

Є багато хороших сервісів електронної пошти, які цінують вашу безпеку і дають вам безліч чудових функцій. На жаль, є кілька служб електронної пошти, які були в гарячій воді в минулому, або за масові порушення безпеки, або за спричинення безлічі дрібних проблем, як-от зникнення електронних листів. 

Outlook.com – раніше Live.com, раніше Hotmail.com – послуга електронної пошти Microsoft. Крім того, скарги на зникнення електронних листів, надіслана пошта автоматично фільтрується як мотлох та інше, що дозволяє Outlook щось уникати.

Yahoo – ще одна послуга електронної пошти, яку ми не можемо рекомендувати через відсутність її безпеки. Ще в 2013 році Yahoo також став жертвою досить серйозного злому. 

Поки користувачі iCloud стали жертвами цільового фішингу, причиною того, що ми залишаємо Yahoo із цього списку, є те, що злом вплинув на всі його акаунти. Це та невизначене майбутнє Yahoo робить це щось, що ми не можемо рекомендувати.

Фінальні думки

Хоча будь-яка з електронних служб у цьому списку дозволить вам надсилати та отримувати електронну пошту, Tutanota займає перше місце через свою прихильність до безпеки, а також за корисні функції. Тутанота простий у навігації та забезпечує доступні преміальні плани, щоб у вас було місце для зростання.

Чи використовуєте ви будь-яку з електронних служб у цьому списку? Ми хотіли б почути від вас, і ви можете поділитися своїм досвідом з нами в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me