Найкращі клієнти для передачі файлів 2020: FTP, WebDAV та Cloud Explorers

Якщо ви шукаєте найкращих клієнтів для передачі файлів на ринку сьогодні, ви приземлилися в потрібному місці. Нижче ми детально описуємо вибір для завантаження та завантаження файлів масово між локальними комп’ютерами та хмарними серверами.


Традиційно відомий як клієнти FTP, деякі параметри програмного забезпечення вже давно вийшли за рамки цього раннього протоколу для підтримки не тільки FTPS і SFTP, але і з’єднань WebDAV та API до хмарних сервісів, таких як Amazon S3, Google Cloud і Rackspace Cloud Files. Окрім переміщення файлів, найкращі клієнти також мають цілий ряд функцій, починаючи від порівнянь каталогів до шифрування файлів.

Хоча наш улюблений загальний сервіс – популярний і безкоштовний – Cyberduck, для тих, хто витрачає небагато грошей, CloudBerry Explorer Pro пропонує ще більший спектр функцій та більш задоволену роботу користувачів у цілому. Ми поговоримо про обох за хвилину. Спочатку давайте поговоримо про протоколи передачі файлів загалом і подивимось, як ми зробили вибір.

Що таке FTP, все одно?

Ключ до розуміння того, що таке FTP, лежить у ініціалах, що означають “протокол транспортування файлів”. Це часто використовуваний протокол зв’язку або набір правил, якими комп’ютери користуються для спілкування один з одним через мережу TC / ICP (наприклад, Інтернет).

У FTP-комунікаціях є дві кінцеві точки: FTP-сервер та клієнтський комп’ютер. Сервер слухає запити на з’єднання, поки клієнт ініціює з’єднання. Після встановлення з’єднання клієнт може завантажувати файли на сервер, завантажувати файли з нього та виконувати різні інші операції, такі як видалення та переміщення файлів навколо.

Хоча клієнтів, згаданих у цій статті, часто називають клієнтами FTP, FTP насправді застарілими, головним чином тому, що він надсилає дані в простому тексті. Це була погана ідея у 80-х, і сьогодні набагато гірша ідея, враховуючи, наскільки складною стала кіберзлочинність. Таким чином, ви більше шансів використовувати один з двох пов’язаних протоколів, FTPS або SFTP.

Різниця між FTPS і SFTP

FTPS і SFTP – це безпечніші протоколи зв’язку, ніж FTP, шифруючи як передані дані, так і облікові дані (ім’я користувача та пароль), що використовуються для відкриття каналів зв’язку.

FTPS був розроблений першим, головним чином у відповідь на більш високі нормативні вимоги щодо безпеки даних завдяки таким діям, як HIPAA. Це в основному FTP, але з шифруванням SSL для захисту даних, що переміщуються через мережу TC / ICP. SFTP, хоча часто плутається з FTPS, – це зовсім інший протокол, заснований на захищеній оболонці (SSH).

Ви також можете почути FTPS під назвою «FTP через SSL» та SFTP під назвою «FTP через SSH».

Між FTPS та SFTP останній вважається простішим у впровадженні. Причиною цього є те, що для забезпечення безперервної передачі даних через брандмауер потрібен лише один порт.

З FTPS, з іншого боку, щоразу, коли надходить запит на передачу файлу, потрібно відкривати додатковий порт. Замість того, щоб бути більш безпечним, необхідність відкривати кілька портів для зв’язку може насправді створювати загрозу безпеці для вашої мережі.

Таким чином, між цими двома способами SFTP стала все частіше застосовуватися. Це легше здійснити, швидше та безпечніше.

API WebDAV та Cloud IaaS

Більшість гідних FTP-клієнтів можуть підключатися до серверів за допомогою FTP, FTPS та SFTP. Кращі клієнти також можуть встановити інші безпечні типи з’єднання.

Одним із найпоширеніших є WebDAV, який розшифровується як Всесвітня мережа, що розповсюджується, для авторизації та версій. WebDAV – це фактично набір розширень, доданих до HTTP з метою полегшення спільного редагування через Інтернет, дозволяючи веб-серверам діяти як файлові сервери.

Кілька хмарних сервісів зберігання підтримують WebDAV, включаючи Dropbox, Google Drive, OneDrive та наш улюблений із чотирьох, pCloud (читайте наш огляд pCloud). Завдяки підтримці WebDAV ви можете отримувати доступ, редагувати та видаляти файли, що зберігаються на вашому хмарному накопичувачі, не використовуючи веб-інтерфейс цієї служби.

На додаток до всіх вищезазначених протоколів підключення, деякі клієнти FTP також можуть підключатися до серверів за допомогою API, що означає “інтерфейс програмування додатків”. З’єднання API у клієнтах FTP побудовані навколо конкретних хмарних провайдерів, як правило, із хмарного IaaS (інфраструктура як послуга).

Хмарні рішення IaaS – це рішення віддалених серверів, які можна використовувати для розміщення файлів (серед іншого, наприклад, створення баз даних або розміщення веб-додатків). Деякі поширені приклади, про які ви могли чути, включають Amazon S3, файли хмарних файлів Rackspace та Google Cloud.

Ми переглядаємо всі наші улюблені в нашому найкращому хмарному посібнику IaaS, тому будьте впевнені і перевірте, чи хочете ви за короткий час використати клієнтів для передачі файлів, які ми переглядаємо, на користь..

Вибір найкращого клієнта для передачі файлів

Все це приводить нас до суті нашої статті, даючи рекомендації для клієнтів із передачі файлів, які, на нашу думку, є найкращими. У найкращих клієнтів, як ви могли здогадатися, є набагато більше варіантів підключення, ніж просто FTP. FTPS і SFTP зазвичай є заданими, тоді як підтримка WebDAV та підключення API до конкретних хмарних служб рідше.

Окрім варіантів підключення, ми також шукали простоту використання. Топ-клієнт FTP дозволяє легко встановити з’єднання, переглядати, завантажувати та завантажувати файли, і, сподіваємось, має деякі інші корисні функції, такі як закладки підключення, порівняння папок, синхронізація файлів та шифрування файлів..

Ми також шукали підтримку платформи. Багато клієнтів FTP, у тому числі деякі з них, які ми згадуємо нижче, доступні лише для Windows та Mac, а деякі доступні лише для одного або іншого. Лише деякі пропонують підтримку Linux, наприклад CloudBerry Explorer.

Цінність теж була увагою. Ви знайдете безліч безкоштовних клієнтів для передачі файлів і декількох із одноразовими ліцензійними внесками, хоча вони зазвичай не перевищують 40 або 50 доларів США.

Тепер, коли ми розібрали всі наші критерії, давайте подивимось на наш улюблений клієнт для передачі файлів, Cyberduck.

Кращий клієнт для передачі файлів: Cyberduck

Ми були б шахрайовими, щоб не вибрати Cyberduck як наш найкращий вибір для передачі файлів. Це в значній мірі робить все це, не тільки підтримуючи FTP, FTPS, SFTP та WebDAV, але й з’єднання API до декількох хмарних дисків. Ці диски включають параметри IaaS Rackspace Cloud Files, Amazon S3, Microsoft Azure, Google Cloud та Backblaze B2.

Також Cyberduck дозволяє вам підключатися безпосередньо до Dropbox, Google Drive або OneDrive, використовуючи дані для входу для цих служб. У нас є посібник щодо використання Cyberduck з деталями.

Версії настільного клієнта Cyberduck доступні для Windows та MacOS. На жаль, користувачі Linux залишаються поза холодними, потворними каченятами, якими вони є. (Якщо вам потрібен користувач Linux, який потребує підбору, прочитайте найкращий хмарний сховище для посібника Linux).

Нам подобається функція Cyberduck: очікувані здібності, такі як створення папок та файлів, завантаження та завантаження, а також деякі несподівані смаколики. Топ серед них – це можливість створення приватно зашифрованих папок у хмарі, а також можливість синхронізувати локальні з віддаленими папками.

Cyberduck також має надзвичайно корисну функцію “закладки”, яка зберігає деталі вашого з’єднання для швидкого доступу згодом. Закладками можна ділитися навіть з іншими користувачами. Ви також можете створити URL-посилання на файли, щоб поділитися ними з іншими.

Cyberduck – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом. Якщо продукт вам дуже сподобався, ви можете надіслати пожертву команді розробників на підтримку. Завдяки пожертві в розмірі 10 доларів ви можете зареєструвати програмне забезпечення, щоб відключити кнопку пожертвування у клієнта. Також є платна версія Cyberduck, доступна через магазин додатків Mac за 24 долари.

CloudBerry Explorer Pro

CloudBerry надає кілька найкращих програм для передачі файлів, включаючи функціональний клієнт резервного копіювання в Інтернеті, здатний надсилати файли до понад 50 різних хмарних служб. Щоб дізнатися більше про цей інструмент резервного копіювання, прочитайте наш огляд CloudBerry Backup.

Компанія також випускає лінійку інструментів хмарних дослідників, як безкоштовних, так і платних. За передачі через FTP та SFTP вам потрібно буде придбати ліцензовану версію програмного забезпечення “Pro” за разову плату в розмірі 39,99 долара за комп’ютер, яка крім багатьох інших функцій.

Також важливо, якщо ви плануєте використовувати клієнта з хмарною послугою IaaS, вам потрібно придбати версію, яка працює з вашим постачальником послуг:

 • CloudBerry Explorer для Amazon S3
 • Проводник CloudBerry для Google Cloud
 • CloudBerry Explorer для Microsoft Azure
 • CloudBerry Explorer для OpenStack

Кожна версія може також приєднуватися хоча б до додаткових хмарних постачальників послуг. Наприклад, версію Amazon S3 можна використовувати з Backblaze B2 або Wasabi (читайте наш огляд Wasabi).

Проте, змушуючи користувачів купувати різну ліцензію для кожної з основних хмарних сервісів, CloudBerry Explorer втрачає частину свого блиску, тому ми ставимо його за Cyberduck (поряд із тим, що це коштує взагалі будь-яких грошей) ).

Якщо ці пункти не переконують вас, CloudBerry Explorer Pro має цілий ряд корисних функцій, які роблять його більш потужним клієнтом у цілому та варто витрачати витрати для деяких користувачів. Особливості примітки включають шифрування на стороні клієнта, стиснення файлів, багатопотокові завантаження, порівняння папок, синхронізацію папок та правила завантаження.

З усіх FTP та хмарних клієнтів, про яких ми розглядали, користуватися ними також найсмішніше, а CloudBerry має набагато більш міцну мережу підтримки, ніж те, що ви отримаєте із Cyberduck. Це робить його кращим вибором, особливо для ІТ-фахівців та власників бізнесу.

Нарешті, на відміну від Cyberduck, CloudBerry Explorer поставляється у версії Linux.

FileZilla Pro

До недавнього часу FileZilla не складала великої кількості альтернативи Cyberduck, оскільки вона підтримувала лише FTP, SFTP та FTPS. Однак у січні 2018 року компанія запропонувала підтримку WebDAV своєму клієнту FileZilla Pro, крім підключення до Amazon S3, Azure та Google Cloud.

Клієнт може використовуватися для перенесення масово тисяч файлів з вашого комп’ютера на віддалений сервер, або навпаки, і оптимізується для швидкості, хоча ви можете зменшити пропускну здатність, що використовується, якщо це необхідно. Клієнт має впорядкований інтерфейс із вкладками, який спрощує встановлення з’єднань та перегляд файлів.

Особливості примітки включають закладки для швидкого підключення, фільтри імен файлів, порівняння каталогів для виявлення дельт, синхронізацію каталогів, перетягування, редагування файлів та відсутність обмежень розміру файлу.

Filezilla Pro не має функції шифрування, як у Cyberduck, і клієнта Linux немає. Можливо, ще важливіше, що це не безкоштовно: вам доведеться розкласти 19,99 дол. США для версії Windows або 13,99 дол. США для MacOS. Є базовий клієнт Filezilla, який не коштує ні копійки, але він не настільки потужний, як Filezilla Pro, тому ми радимо триматися подалі.

CuteFTP 9

CuteFTP вважається нашим четвертим вибором для клієнта FTP. Деякі дуже важливі способи – це набагато менш здібний інструмент, ніж наші три найкращі вибірки. Наприклад, це суто клієнт для FTP, FTPS, SFTP та WebDAV. Немає підтримки Amazon S3, Google Cloud або з’єднання для будь-якого іншого постачальника хмарних технологій IaaS.

Насправді, CuteFTP – це дуже базовий FTP-клієнт загалом, але іноді це все, що вам потрібно чи хочете, саме тому ми вирішили дати йому місце в цій статті. Він підтримує кілька основних функцій, такі як закладки, стиснення файлів та шифрування файлів.

Програмне забезпечення також має вбудований редактор HTML для створення HTML-документів як на комп’ютері, так і на віддаленому сервері.

Резервне копіювання та синхронізація файлів також включені разом із плануванням передачі файлів. Тим не менш, немає такої функції порівняння файлів, як ви отримаєте із Cyberduck або CloudBerry Explorer.

Однак програмне забезпечення на 100 відсотків безкоштовне, як це було з моменту його початкового випуску ще в 1996 році. На жаль, воно доступне лише для операційних систем Windows та Mac, без підтримки Linux.

Передача 5

Розроблений компанією Panic Inc., Transmit – клієнт для передачі файлів, призначений виключно для користувачів Mac. Хоча зазвичай цей факт, ймовірно, призведе до того, що ми не залишимо його у списку “найкращих” послуг (якщо тільки конкретні для Mac, як наш найкращий хмарний сховище для статті Mac), є достатньо, щоб полюбити Transmit та декілька досить чудових альтернатив, які ми вирішили дати. це наше п’яте і останнє місце.

Найновішою версією програмного забезпечення є Transmit 5. Transmit вийшов за рамки просто FTP-клієнта деякий час тому, додавши підтримку WebDAV та Amazon S3. Це найновіша версія – це ще більше, і тепер вона підтримує понад 10 хмарних сервісів.

Ці сервіси включають постачальників IaaS Backblaze B2, Azure та Rackspace CloudFiles, але не Google Cloud. До них також можна підключити декілька хмарних служб зберігання, зокрема Amazon Drive, Box, Dropbox, Google Drive та OneDrive (читайте наш огляд OneDrive).

З усіх розглянутих нами послуг, Transmit 5 може мати найкрасивішого клієнта, і шкода, що немає версії Windows або Linux. Локальні файли викладаються з одного боку інтерфейсу, а віддалені – з іншого.

В останній версії клієнта Panic також є повністю переписаний код передачі файлів, який набагато швидший за попередню версію, що робить його чудовим для завантаження фото та відео. Інші особливості примітки включають синхронізацію локальних папок із хмарою та шифрування нульових знань.

Однак, вірно духу Стіва Джобса, програмне забезпечення дійсно має дещо здоровенну ціну в 45 доларів.

Почесні згадки

Є кілька клієнтів FTP, яких ми не включали. WinSCP (лише для Windows) та Fetch (лише для Mac), ймовірно, є двома найпопулярнішими. Обидва ці клієнти підтримують FTP, FTPS, SFTP та WebDAV. Однак ні підтримка Amazon S3, ні будь-які інші хмарні сервіси, не відстаючи їх від часу.

З іншого боку спектра – Dragondisk, безкоштовний менеджер передачі файлів, який підтримує Amazon S3 та Google Cloud, але, як не дивно, не FTP, SFTP або FTPS. Загальна конструкція Dragondisk теж трохи застаріла, але, принаймні, є клієнт Linux.

Фінальні думки

Пошук найкращого клієнта для передачі файлів для ваших потреб може спростити переміщення файлів масово до та з хмари, вручну чи за допомогою синхронізації. Хоча FTP, SFTP і FTPS – це старі протоколи очікування, найкращі інструменти також підтримують підтримку WebDAV, окрім підтримки таких хмарних інфраструктурних служб, як Amazon S3.

Серед усіх клієнтів, з якими ми мали можливість пограти, Cyberduck вважає нас найкращим поєднанням можливостей та цінності. Тим, хто не проти витрачати гроші, CloudBerry Explorer – це непроста послуга.

Поділіться своїми думками щодо клієнтів із передачею файлів у коментарях нижче та розкажіть нам варіанти, які ми пропустили. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map