Найкраще програмне забезпечення для відновлення даних 2020 року: швидке відновлення файлів

Значна частина місії Cloudwards.net обертається просуванням хмарних інструментів як засобу запобігання втраті даних. Зокрема, рішення щодо резервного копіювання в хмарі ідеально підходять для того, щоб у вас завжди була копія найціннішого вмісту. Зважаючи на це, ми також розуміємо, що важливість вжиття таких заходів насправді не виявляється, поки вас не вкусила помилка втрати даних. Наш перелік із найкращим програмним забезпеченням для відновлення даних показує, на яких постачальників можна покластися.


Хороша новина полягає в тому, що якщо ви виявите, що ви розриває волосся через те, що ви випадково видалили файл або маєте справу зі пошкодженим, видаленим або відформатованим розділом, може виникнути вихід, навіть якщо ви нехтуєте налаштуванням резервного плану. Під час цього раунду ми ознайомимо своїх читачів з деяким улюбленим програмним забезпеченням для відновлення даних.

На вершині цього поля три бренди, на які ви хочете звернути увагу: Stellar, Prosoft Engineering та EaseUS. Кожна з цих компаній випускає цілий ряд продуктів, призначених для управління даними, комп’ютерної діагностики та інших ІТ-заходів. Інструмент порятунку файлів кожного постачальника створений для звернення до технік, але досить простий для використання будь-кому.

Близько за цими постачальниками, але без асортименту допоміжних товарів – це Cleverfiles. Рішення для відновлення даних, Disk Drill, є майже ідеальним бюджетним рішенням для користувачів ПК з Windows (версія Mac коштує дорожче).

Інші інструменти, на які ми орієнтувались, мають більш виражені слабкі сторони, як щодо зручності використання, надійності, підтримки, так і комбінації всіх трьох. І все-таки їм вдалося привернути увагу з тієї чи іншої причини, класифікуючи їх попереду тридцяти службових служб, які ми перевірили, готуючи цю групу.

Contents

Найкращі огляди програмного забезпечення для відновлення даних 2020

Що може зробити програмне забезпечення для відновлення даних

Існує багато способів втратити дані, і найкращі інструменти відновлення даних можуть впоратися з усіма ними.

До поширених причин втрати даних належать:

 • Випадкове видалення: ви видалили файл зі свого кошика чи сміття
 • Видалення програми: програма чи вірус видалили ваш файл
 • Видалений розділ: ви видалили об’єм даних
 • Відформатований розділ: ви переформатували об’єм даних
 • Розділ RAW: об’єм даних чомусь втратив свою файлову систему
 • Немонтажні розділи: файлова система об’єму даних є недоторканою, але ви все одно не можете отримати до неї доступ
 • Комп’ютер без завантаження: коли ваш завантажувальний розділ пошкоджений

Деякі з цих проблем створені користувачем, а деякі – результатом нормального зносу; інші можуть бути викликані вірусними інфекціями або більш серйозними проблемами з обладнанням.

Існують різні показові симптоми пошкоджених дисків, на які ви можете зіткнутися. Сюди входять повідомлення про помилки:

 • Диск не відформатований. Ви хочете форматувати зараз?
 • Недійсний пристрій зчитування носія типу C. Abort, Retry, Fail?
 • Сектор не знайдено

Ви також можете побачити дивні символи у назви файлів, якщо у вашого розділу є проблеми. Або файлова система розділу може просто відображатись як “RAW”.

Хоча інструменти для відновлення даних часто можуть виконати роботу, не помиляйтесь, думаючи, що вони захищені від куль. Дуже часто видалені дані неможливо відновити, якщо вони вже були перезаписані іншими файлами. Крім того, іноді розділи настільки сильно пошкоджені, що ваші дані не можуть бути збережені.

Покладатися на інструмент відновлення даних, щоб позбавити вас від втрати даних – це не найкращий спосіб дій. Це особливо вірно, якщо врахувати, що більш надійні інструменти коштують 75 доларів і вище. Хмарні рішення для резервного копіювання пропонують практично гарантоване відновлення. Крім того, багато кращих хмарних сервісів резервного копіювання коштують лише близько 5 доларів на місяць.

Процес огляду програмного забезпечення для відновлення даних

Кількість доступних інструментів відновлення даних в десятках. Деякі – це потужні утиліти, орієнтовані на ІТ-фахівців та інших споживачів енергії, а інші – прості бюджетні інструменти, які можуть відновити видалений файл у крайній мірі..

Про Йосифа Гілдреда

Робота з даними та аналіз програмного забезпечення є моєю життєдіяльністю протягом багатьох років. Як колишній аналітик даних, я виконував, вдосконалював і розробляв процеси управління даними та операції відновлення даних як для VLDB (дуже великих баз даних), так і для менших систем. Як аналітик із забезпечення якості, я оцінюю інструменти як для користувацького досвіду, так і для загальної ефективності.

У процесі своєї роботи я часто використовую засоби відновлення даних, щоб витягувати дані з несправних та пошкоджених сховищ. Як такий, я знаю свій спосіб обійти інструменти відновлення даних. Я завжди шукаю найкращі інструменти та рішення для будь-якої ситуації, і під час цього обговорення я буду ділитися з вами деякими своїми висновками.

Для того, щоб знайти найкращі варіанти відновлення, здатні обробляти практично будь-який сценарій втрати даних, ми розглянули функції та цінові плани, а також провели попереднє тестування. Лише тоді ми зупинилися на декількох послугах, які відчули гарантію більш глибокого перегляду, щоб дати найкращі рекомендації нашим читачам..

Цей глибший огляд включав запуск акумулятора сканів для вимірювання зручності та ефективності кожного інструменту відновлення даних. Зокрема, ми розглянули:

 • Чи може інструмент відновити тестові файли, які ми створили та видалили?
 • Чи може інструмент відновити розділ, який ми створили та видалили?
 • Скільки часу займають швидкі та глибокі сканування?
 • Скільки можна налаштувати процес (наприклад, сканування конкретних файлів)?
 • Як легко сортувати відновлений вміст?
 • Наскільки зручний користувач, майстер інструменту в цілому?

Крім цих питань, ми також більш детально розглядали набори функцій, приділяючи особливу увагу таким речам, як:

 • Відновлення зовнішнього жорсткого диска
 • Відновлення флешки та SD-карти
 • Відновлення RAID
 • Клонування та відновлення зображень із дисків
 • Системи запуску дисків

Не задоволені, ми також вкладаємось у можливості підтримки кожної служби відновлення даних. Ми читаємо посібники користувача, поширені запитання, посібники з усунення несправностей і переходимо на форуми користувачів, якщо вони доступні. Ми також розглядали прямі канали підтримки, такі як електронна пошта, телефон та чат в реальному часі, і ставили різні тестові питання, щоб оцінити час та точність відповідей.

Найкраще програмне забезпечення для відновлення даних для Windows

У цьому сегменті ми розглянемо відновлення даних ПК на ПК для визначення найкращих виборів. Наші три найкращі вибірки в цьому сегменті – це дуже узгоджені інструменти високого класу. Зважаючи на це, є кілька ключових відмінностей, про які ви хочете знати, перш ніж робити вибір.

Три найкращі

Це наші три улюблені, ви не можете помилитися ні з одним із них.

Зоряне відновлення даних Професіонал

Починає від 50 доларів на місяць. Прочитайте наш огляд відновлення зоряних даних для повного зображення.

Попередній

Далі

Цінова ціна на відновлення даних Stellar випереджає більшість інших інструментів відновлення Windows, хоча вона відповідає решті наших перших трьох. Однак, виходячи з нашого досвіду роботи з цим, жоден інший інструмент не виправдовує його вартість стільки.

Ми посіли цей інструмент номер один завдяки не лише прекрасному майстру та винятковій продуктивності, а й тому, що його список можливостей легко випереджає конкуренцію.

Ви отримуєте всі основні параметри, яких слід очікувати від будь-якого інструменту відновлення, включаючи швидкий та глибокий режими сканування для відновлення видалених файлів та втрачених чи недоступних розділів.

У наших тестах Stellar успішно відновив усі наші «випадково» видалені файли та відновив видалений розділ. Швидке сканування повернуло наші файли і пробігло всього за кілька хвилин. Глибоке сканування розділу 518 Гб і наш жорсткий диск 1 ТБ пройшло трохи довше, порівняно з аналогами ПК, виданими EaseUS та Cleverfiles, але легко випереджали більшість решти поля.

Окрім відновлення даних із жорсткого диска комп’ютера, Stellar робить те ж саме для зовнішніх жорстких дисків, флеш-накопичувачів USB, SD-карт та навіть оптичних рішень для зберігання даних.

Особливості функції standout, які зазвичай не пропонуються, включають можливість сканування за типом файлів та сортування за типом файлу, коли сканування закінчується. Хоча більшість типів файлів підтримуються, ви навіть можете визначити нові, надавши інструменту кілька зразків, з яких можна дізнатися.

Великий промах, який варто зазначити: для відновлення зберігання RAID потрібна дорога ліцензія «техніків».

Prosoft Engineering Data Rescue PC4

Починає від $ 99 за довічну ліцензію. Прочитайте наш огляд Prosoft Engineering Data Rescue для повного зображення.

Попередній

Далі

Що стосується варіантів відновлення, програма Prosoft Engineering Data Rescue не відповідає рівню Stellar. Ви не можете сканувати конкретні типи файлів або навчити інструмент відновлення нових типів файлів. Крім того, на відміну від Stellar, вам доведеться почекати, поки сканування закінчиться, щоб переглянути та відновити файли.

Однак, ця запис все-таки на милі випереджає більшість інших програм для відновлення даних і робить деякі речі, які Stellar не робить.

Сюди входить можливість відновлення даних із пристроїв зберігання RAID. За своєю природою пристрої зберігання RAID не потребують частого відновлення даних. Вони “зайві”, щоб захистити вас від втрати даних; нещасні випадки, однак, можуть траплятися завжди і завжди у найгірші часи.

Ще одна особливість, не підтримувана Stellar, що нам подобається в Data Rescue, – це те, що інструмент дозволяє створювати завантажувальний USB-накопичувач. Це можна використовувати для доступу до даних на машині, коли її завантажувальний розділ пошкоджений.

В іншому випадку Data Rescue розміщує досить схожий на Stellar, а також наш наступний улюблений варіант – EaseUS.

Інструмент дозволяє запускати як швидкі, так і глибокі сканування залежно від ваших потреб. Ці скани можуть бути використані для відновлення видалених даних або доступу до пошкоджених, видалених або відформатованих розділів. Окрім жорсткого диска комп’ютера, ви можете відновлювати дані із зовнішніх накопичувачів, SD-карт та змінних носіїв. Однак відновлення оптичних носіїв не є можливим.

Data Recovery PC4 виявив дуже ретельний алгоритм сканування під час нашого тестування, здатний відновити всі наші тестові файли та наш тестовий розділ. Знайшовшись, ви можете переглянути все до остаточного відновлення, щоб переконатися в тому, що ви хочете.

Він пробіг трохи довше, ніж Зоряний, але не набагато. Однак у нас виникли проблеми із значно більшим часом сканування без перезавантаження спочатку нашого тестового комп’ютера. Це питання, з яким ми не стикалися з іншими службами відновлення даних..

EaseUS Pro + WinPE

Починається від $ 99,90 за довічну ліцензію. Прочитайте наш огляд майстра відновлення даних EaseUS для повного зображення.

Попередній

Далі

Ми орієнтувались на ліцензію EaseUS Pro + WinPE, оскільки вона включає завантажувальний носій для відновлення даних із комп’ютерів, які не запускаються. Однак якщо у вас все без проблем, придбання просто майстра відновлення даних EaseUS заощадить вам 30 доларів. Таке зниження цін може бути достатньою причиною для деяких людей, щоб перейти з цим рішенням до наших перших двох.

Причина, по якій ми посіли це третє місце, здебільшого пояснюється тим, що EaseUS Pro не може здійснити повне сканування жорсткого диска. Можна сканувати лише розділи. У більшості випадків це все, що вам потрібно. Однак іноді може статися, що EaseUS не зможе виявити загублений розділ. Коли це станеться, повне сканування диска – найкращий спосіб дії.

Ще три функції, які ми виявили відсутні, – неможливість сканування за типом файлу, додавання нових типів файлів та відсутність відновлення оптичного сховища. Саме програмне забезпечення також не підтримує клонування, але EaseUS видає для цього безкоштовний інструмент для копіювання на диск.

Крім цього, користувальницьке враження дуже приємне, з розумним інтерфейсом, який виглядає і відчуває себе професійним. Одне, що виділилося, – це те, що EaseUS одразу зловив наш видалений розділ, перш ніж ми навіть запустили сканування.

Процес з EaseUS дещо відрізняється тим, що він спочатку автоматично запускає швидке сканування, а потім виконує глибоке сканування. Інші рішення дають вам можливість виконувати те чи інше. Зважаючи на те, що швидке сканування працює за дві секунди, і ви можете переглядати та переглядати відновлені файли під час глибокого сканування, ця хитрість не є проблемою.

Однією з областей, де EaseUS виділяється над нашими першими сервісами (особливо Data Rescue), є те, як легко сортувати відновлені дані. Ви можете переглядати файли на основі вашої структури файлів або звужувати речі залежно від типу файлу.

Що стосується додаткових варіантів відновлення, EaseUS підтримує зовнішній накопичувач, знімні носії та відновлення RAID, але не відновлення оптичних носіїв.

В цілому, ми також визнали, що EaseUS є найшвидшим із трьох найкращих сервісів, виконуючи так само хорошу перевірку.

Підйомник бігуна

Хоча інструменти Stellar, Prosoft Engineering та EaseUS – це те, що сподобається більшості людей, ми не будемо робити своїх читачів справедливими, не згадуючи про кілька інших сервісів, які можуть бути переважні певним користувачам з поважних причин..

Дисковий дриль CleverFiles

Починається від 49 доларів за однорічну ліцензію та 68 доларів за довічну ліцензію. Прочитайте наш огляд дискового дриля CleverFiles для повного зображення.

Попередній

Далі

Дисковий дриль CleverFiles, ймовірно, здивував нас більше, ніж будь-який інший інструмент відновлення даних, який ми протестували. CleverFiles, мабуть, не так відомий в ІТ-колах, як трійка наших найкращих конкурентів, оскільки він не пропонує комерційних ліцензій. Однак для більшості споживачів це може бути так само добре.

Дві особливості, відсутні в цій службі, – це відновлення диска для запуску машин, що не завантажуються, попередній перегляд мініатюр та можливість визначення нових типів файлів для сканування. Крім того, ви не можете вибрати конкретні папки файлів для сканування, як можна зі Stellar .

Однак нам сподобалось одне, що CleverFiles не тільки дав нам можливість сканувати існуючі розділи, він автоматично виявив і дозволив нам сканувати видалений розділ..

Крім того, CleverFiles представляє потужну лінійку привілеїв, яка включає зовнішній привід, знімні носії, SD-карту та відновлення оптичного диска.

Чудове відновлення даних

Починає від 39,95 дол. США за довічну ліцензію. Прочитайте наш огляд відновлення даних Wondershare для повного зображення.

Попередній

Далі

Майстер відновлення даних Wondershare простий, але пропонує кілька чудових функцій для налаштування сканувань, таких як можливість сканування за типом файлу та сканування конкретних папок. Ви також можете сканувати позначений розділ або витягнути дані з таблиці розділів, щоб знайти втрачені розділи.

Є кілька відсутніх функцій, про які ви можете не турбуватися, як клонування, відновлення RAID та відновлення оптичного зберігання. Більш важлива причина, що Wondershare не звернеться до користувачів, які користуються технічними критеріями, – це те, що його не можна використовувати для відновлення даних із машин, що не завантажуються, а сканування потребує дуже тривалого часу (13 годин на один терабайт).

Крім того, Wondershare не дозволяє легко отримати підтримку служби технічної допомоги завдяки відсутньому чату та повільному часу відповіді електронною поштою (у нашому випадку – два тижні).

Ontrack EasyRecovery

Починає від 79 доларів за однорічну ліцензію. Читайте наш огляд Ontrack EasyRecovery для повного зображення.

Попередній

Далі

Ontrack EasyRecovery пропонує простий досвід відновлення з деякими приємними функціями майстра. Одним з наших улюблених було те, як легко було просіювати відновлений вміст за допомогою сортування файлів та режиму попереднього перегляду мініатюр.

Програмне забезпечення дещо не вистачає, але заважає йому забезпечити вищу позицію в нашому рейтингу.

Для одного, наші глибокі сканування зайняли вдвічі більше часу, ніж попередні варіанти. Полегшивши цю проблему, EasyRecovery не дає можливості сканувати за типом файлу. Крім того, ви не можете зберегти результати сканування на пізніше, якщо ви вирішите відкласти відновлення. Нарешті, EasyRecovery не має компакт-диска для відновлення чи функцій клонування.

Відновлення моїх файлів

Починає від $ 69 за однорічну ліцензію. Прочитайте наш огляд GetData Recover My Files для повного зображення.

Попередній

Далі

GetData Recover My Files має вигляд потужного відшліфованого інструменту відновлення даних, призначеного для експертів. Тож ми були зрозуміло розчаровані, що повне сканування нашого одного терабайтного жорсткого диска зайняло 17 годин. Це повільніше, ніж будь-яка інша послуга, яку ми перевірили.

Хоча сканування виконало роботу. Такі параметри, як можливість сканування за типом файлів, теж можуть скоротити час, але для деяких користувачів це може бути недостатньо добре.

Відновити мої файли можна використовувати для відновлення даних із зовнішніх накопичувачів, флеш-накопичувачів USB та SD-карт. Ви не можете використовувати його для відновлення даних із комп’ютерів, які не починаються. Для відновлення зберігання RAID потрібна більш дорога “професійна” ліцензія.

GetDataBack простий

Починає від $ 79 за довічну ліцензію. Прочитайте наш огляд GetDataBack Simple для повного зображення.

Попередній

Далі

Хоча не такий спритний, як наші три найкращі вибірки, GetDataBack Simple запускає досить швидко сканування і вдається відновити всі наші файли. Причина, за якою вона займає низький список у нашому списку, полягає в тому, що користувацький досвід не виходить порівняно з більшістю рішень відновлення.

Ключові параметри, такі як можливість сканування за типом файлів, сортування результатів за типом файлів та збереження результатів сканування відсутні. Просте також не може запустити сканування повного жорсткого диска: ви обмежені скануванням окремих томів.

Крім того, дизайн інтерфейсу не дуже інтуїтивно зрозумілий, проблема, яка ускладнюється відволікаючими та стикаючи кольорами. Щодо вартості, ми очікуємо, що щось трохи відшліфоване.

Piriform Recuva Pro

Починається від 19,99 дол. США за однорічну ліцензію. Прочитайте наш огляд Piriform Recuva Pro для повного зображення.

Попередній

Далі

Piriform Recuva Pro приділяє багато уваги завдяки своїм бюджетним цінам. Хоча за підтримку вам потрібно буде заплатити ціну 19,99 дол. США, також доступна безкоштовна версія Recuva. Однак, хоча ціна очевидно приваблива, ви, як правило, отримуєте те, за що платите за допомогою цього інструменту відновлення.

Деякі функції, знайдені за допомогою більш досконалих інструментів, відсутні. Ви не можете сортувати результати сканування за типом файлу або зберігати скани для подальшого відновлення. Клонування та відновлення з не завантажувальних машин також не є варіантами. Крім того, навіть коли ви платите за Recuva, її мережа підтримки є досить дрібною і не пропонує живої допомоги.

Основна проблема Recuva Pro полягає в тому, що він не може відновити втрачені або видалені розділи. Зважаючи на те, що відновлення розділів є дуже важливою причиною витрачати гроші на інструмент відновлення, це серйозний страйк проти Recuva, хоча це і пояснює низьку ціну.

Якщо ви тільки після відновлення видалених файлів, Recuva робить хорошу роботу. Сканування швидко, і майстер виглядає чудово. Ми змогли відновити всі наші тестові файли та переглянути їх до відновлення.

Найкраще відновлення даних для Mac

Більшість найкращих інструментів відновлення, які ми розглянули, також містили версії Mac. Ці інструменти можна використовувати для відновлення видалених даних та розділів на комп’ютерах iMac, MacBook Pro, Air, Mac Mini та Mac Pro.

У деяких випадках функції та ціни відрізняються для цих аналогів Mac, тому ми вирішили дати користувачам Mac інший набір рейтингів для посилання також. Ми не витрачатимемо стільки часу на розмову про програмне забезпечення Mac, оскільки загальний вигляд та експлуатація цих інструментів порівнянні з версіями для ПК.

Програмне забезпечення для програмного забезпечення 4

Починає від $ 99 за довічну ліцензію.

Data Rescue 4 займає найкращий вибір для Mac OS, незважаючи на те, що займає друге місце у списках ПК. Це тому, що програмне забезпечення Mac має деякі додаткові функції. Список включає FileIQ, який дозволяє інструменту вивчати нові типи файлів, і Bootwell, що дозволяє створювати вторинний диск запуску.

Відновлення даних зоряного Mac

Починає від 50 доларів на місяць.

Окрім відновлення даних з Mac, відновлення даних Mac може витягувати дані з Time Machine та зашифрованих дискових дисків. Інструмент настільки ж привабливий, як і його комп’ютерний аналог, і такий самий підходить як споживачам, так і ІТ-фахівцям.

Майстер відновлення даних EaseUS для Mac Pro

Починається від $ 89,95 за довічну ліцензію.

Це видання Майстра відновлення даних для Mac не постачається із завантажувальним носієм, який може відновити дані з Mac, які не завантажуються. Якщо ви цього хочете, є більш дорога версія 129 доларів. Додаток виглядає і працює чудово, але займає третє місце з тих же причин, що і його колега з ПК.

Ви не можете сканувати певні типи файлів і не можете сканувати повний жорсткий диск, лише розділи. Крім того, ви не можете навчити EaseUS сканувати нові для нових типів файлів. Це не великі зависання, і якщо вам не потрібні завантажувальні засоби масової інформації, вибір EaseUS за програмою Stellar та Prosoft Engineering допоможе вам заощадити десять доларів, принаймні.

Дисковий дриль CleverFiles для Mac

Починає від $ 89 за однорічну ліцензію, 118 $ за довічну ліцензію.

Дисковий свердок для Mac дещо обмежений можливістю “лише” відновити типи файлів у 200 плюс, і на відміну від двох провідних опцій, ви не можете додавати нові типи файлів. Плюс довічна ліцензія коштує приблизно на 20 доларів більше.

Однак версія Mac Disk Drill має деякі приємні переваги на додаток до стандартних функцій відновлення. До них належать:

 • Здоров’я диска: SMART-моніторинг, щоб бути в курсі можливих проблем із жорстким диском
 • Очищення Mac: Проаналізуйте та оптимізуйте місце на диску
 • Шукальник дублікатів: пошук та видалення дублікатів файлів
 • Диск відновлення: Створіть завантажувальний USB-накопичувач для відновлення даних
 • Резервне копіювання даних: створіть байт-байт-клон будь-якого розділу

Найкращі інструментарії для відновлення даних для ІТ-фахівців

Якщо ви ІТ-професіонал, набір відновлення даних – важлива інвестиція у ваш успіх. Комерційні ліцензії дозволяють відновлювати дані на комп’ютерах інших людей, будь то ПК або Macs.

Більшість розглянутих нами рішень для відновлення даних не пропонують такої функціональності. Насправді це роблять лише ті постачальники, які приземлилися в нашій першій трійці, Stellar, Prosoft Engineering та EaseUS. Це говорить про їх усталене місце як головний вибір професійних техніків.

Зоряний інструментарій відновлення даних

ПакетЦіна
Комплектація інструментів для відновлення даних із зіркового зв’язку$ 499
Технік з відновлення даних Windows$ 299
Технік з відновлення даних Mac$ 349
Технік з відновлення даних Linux199 доларів

Окрім того, що ви отримуєте довічну ліцензію, інструментарій відновлення даних Stellar включає програмне забезпечення для відновлення Linux. Навіть без цього додаткового бонусу, пропозиція Stellar, ймовірно, потрапила б у нашу крапку на основі комбінованої якості її програмного забезпечення для ПК та Mac.

Інструменти, представлені Stellar, пропонують більш широкі варіанти відновлення, ніж будь-який інший розробник. Ліцензія на інструментарій також дозволяє відновлювати дані з RAID-сховища, що звичайне програмне забезпечення для ПК не робить.

Prosoft Engineering Drive Genius 4, Data Rescue 4 & Data Rescue PC3

ПакетЦіна
Data Rescue 4, Drive Genius 4, & ПК для порятунку даних 3$ 499
Драйв Геній 4 & Порятунок даних 4399 доларів
Порятунок даних 4 & Резервне копіювання даних 3399 доларів
ПК для порятунку даних 3 & MediaTools Wipe$ 699
Data Rescue 4, Data Rescue PC 3 & MediaTools Wipe899 доларів

Цей комплект включає в себе Drive Genius 4, діагностичний інструмент для виявлення та виправлення неполадок на жорсткому диску. Ви можете використовувати його для відновлення даних як з ПК, так і з Mac, але ліцензія хороша лише на один рік, що є великою причиною замість цього вибрати Stellar.

Прософт англ. Однак є кілька інших професійних пакетів ліцензій, які можуть звернутися до деяких. Сюди входять пропозиції з MediaTools Wipe, що є інструментом, який витирає диски, повністю очищені від даних.

Технік майстра відновлення даних EaseUS

ПакетЦіна
Технік з відновлення даних ПК та Mac598 доларів
ПК з технічного відновлення даних$ 499
Технік з відновлення даних Mac$ 499

Як і Stellar, придбання комплекту технічних засобів EaseUS дає вам довічну ліцензію на необмежену кількість комп’ютерів, тому це витрата, яку ви понесете лише один раз. З іншого боку, він коштує дорожче на двісті доларів, ніж Stellar, і не дуже гарний інструмент.

Інші варіанти для ІТ-фахівців включають окремі ліцензії на ПК та Mac, але вони дорогі.

Кращі засоби відновлення даних для Android

Засоби відновлення даних Android дозволяють відновлювати видалені текстові повідомлення, контактну інформацію, зображення та інший вміст із телефону. Взагалі кажучи, вони працюють, підключаючи телефон до комп’ютера через USB. Однак деякі інструменти також надають вам додаток для відновлення даних безпосередньо з телефону.

Wondershare Dr. Fone для Android

Вартість: 49,95 дол

Наш список очолює доктор Fone для Android. Доктор Фуне може відновити випадково видалені дані та дані з телефонів із порожніми або невідповідними екранами.

Доктор Fone має деякі додаткові можливості на додаток до відновлення даних, які допомагають перемогти його перед EaseUS MobiSaver, незважаючи на високу ціну. До них відносяться вкорінення, розблокування SIM-карти, зняття блокованого екрана та стирання даних. Його також можна використовувати для резервного копіювання даних телефону на комп’ютер.

Процеси працюють автоматично, а інтерфейс – красивий та інтуїтивно зрозумілий.

Будьте уважні, що ви точно вводите інформацію про модель пристрою під час відновлення, однак, оскільки це неналежним чином може цеглити ваш телефон, роблячи його марним ні для чого, окрім того, що виконує функції паперу.

EaseUS MobiSaver для Android Pro

Вартість: 39,95 дол.

MobiSaver для Android Pro вважається найкращим чистим інструментом відновлення даних Android, який ми розглянули з огляду на його здатність швидко сканувати та відновлювати декілька файлів одночасно. Програмне забезпечення може відновити як випадково видалені дані, так і дані з укорінених телефонів. Він надає вам режим попереднього перегляду, щоб ви могли перевірити файли, щоб переконатися, що вони є тим, що вам потрібно до відновлення.

Ми частково оцінили його нижче, ніж Wondershare, оскільки це не робить інші речі, як-от вкорінення чи розблокування телефону.

Інша проблема полягає в тому, що ваш телефон дійсно має бути вкорінений до відновлення, тоді як Wondershare не ділиться цим обмеженням. Неправильне вкорінення телефону може призвести до його застигання, тому переконайтеся, що ви робите.

Відновлення даних Jihisoft для Android

Вартість: 49,95 дол.

JihiSoft Android Recovery Data Recovery дозволяє відновити дані, не вкорінюючи телефон, і забезпечує простий процес відновлення. Сканування працює швидко, і ви можете попередньо переглянути файли до повного відновлення. Ми оцінили його трохи нижче, ніж EaseUS, через вартість та через те, що майстер не такий вже й приємний; все-таки, це дуже близько.

Найкращі інструменти відновлення бюджетних даних

Якщо ви перебуваєте у бюджеті та бюджеті, ці інструменти відновлення даних – найкраща ставка. Вони можуть не пропонувати всі дзвіночки найвищого рішення, але вони повинні мати можливість відновити випадково видалені дані та отримати доступ до не монтуються розділів принаймні.

Дисковий дриль CleverFiles

Починає від 49 доларів за однорічну ліцензію.

Якщо вам не потрібна довгострокова ліцензія, пропозиція CleverFiles $ 49 має стільки функцій, скільки бренди, які коштують удвічі дорожче. Сюди входить можливість сканування за типом файлів та відновлення даних із зовнішніх накопичувачів, знімних носіїв, SD-карт та оптичних носіїв.

Відновлення даних WonderShare

Починає від 39,95 дол. США за довічну ліцензію.

WonderShare коштує на 10 доларів менше, ніж CleverFiles і має майже стільки ж функцій. Найбільш помітними помилками є клонування та відновлення оптичних носіїв. Основна причина, по якій ми оцінили його нижче, полягає в тому, що сканування CleverFiles працює набагато швидше: повне сканування жорсткого диска за допомогою Cleverfiles зайняло лише три години під час нашого тестування, а WonderShare взяло 13.

Однак ви отримаєте довічну ліцензію з WonderShare, тож у вас є більше часу на очікування.

Зоряний дім

Починає від 50 доларів на місяць.

Stellar Home відрізняється від Stellar Professional тим, що не може відновити дані з жорстких дисків RAW. Однак він все ще може бути використаний для відновлення видалених даних та даних на важкодоступних розділах. Таким чином, він все ще охоплює більшість сценаріїв відновлення і заощадить 40 доларів.

FAQ щодо відновлення даних

Вам потрібна послуга відновлення даних чи достатньо програмного забезпечення?
Програмне забезпечення для відновлення даних може відновити дані так само ефективно, як і служба відновлення даних. Сюди входить відновлення даних із машин, які не завантажуються через проблему із завантажувальним розділом. Єдиний раз, коли вам дійсно потрібно скористатися послугою, це якщо у вас накопичувач, який фізично вийшов з ладу.

Чи підлягають відновленню всі дані?
Ні. Коли ви видаляєте файли зі свого комп’ютера або розділ видаляється, є ймовірність, що дані можуть бути перезаписані новими файлами. Якщо це станеться, ви не зможете його повернути.

Що робити, якщо я відформатував свій жорсткий диск, чи можу я все-таки використовувати програмне забезпечення для відновлення даних?
Більшість хороших програм для відновлення, як-от Stellar, можуть відновити дані, навіть якщо ваш жорсткий диск був відформатований. Знову ж таки, якщо ви перезаписали свої дані новими даними, це може бути не так.

З чого стягується компанія з обслуговування даних?
Послуги з відновлення даних зазвичай ціновують на основі гостроти проблеми. Це може бути досить дорого. Наприклад, американська мережа електроніки Best Buy, наприклад, за професійне відновлення стягує від 200 до 1500 доларів.

Скільки коштує відновлення даних?
Найкращі інструменти, які ми розглянули – Stellar, Prosoft Engineering та EaseUS – коштували близько 100 доларів за їхнє програмне забезпечення на флагманському ПК. Є кілька дешевших варіантів, таких як Cleverfiles та Wondershare, хоча вони не дуже гарні.

Чи потрібно мені все-таки потрібне резервне копіювання у хмарі, якщо у мене є програмне забезпечення для відновлення?
Так! Відновлення даних ніколи не є впевненою справою, але повернення даних із хмари – це. Крім того, відновлення хмарного резервного копіювання набагато швидше, і його можна зробити з іншого комп’ютера. Якщо у вас хороший план резервного копіювання, вам ніколи не потрібно витрачати гроші на програмне забезпечення для відновлення.

Кращі рецензії на огляди програмного забезпечення для відновлення даних

Під час нашого початкового опитування Cloudwards.net щодо найкращих доступних інструментів відновлення даних ми були вражені кількістю хороших інструментів, які були доступні, та наскільки кращими були чудові інструменти, ніж наступний рівень.

На нашому рейтингу стоїть Stellar Data Recovery Pro, який забезпечує найкраще поєднання зручності використання, особливостей та продуктивності будь-якого інструменту, який ми перевірили. Незважаючи на те, що дорожчі за менші варіанти, його можливості коштують великих витрат, навіть якщо ви не враховуєте той факт, що він має довічну ліцензію. Ми хочемо лише, щоб нам не довелося платити за компакт-диск для відновлення.

Близьким за підборами був Prosoft Engineering. Незважаючи на те, що Data Rescue PC4 не пропонує майже стільки варіантів налаштування для адаптації сканування, він має відновлення RAID – те, що вам доведеться придбати дорогої «корпоративної» версії Stellar..

Округлення першої трійки – це EaseUS. Розрив між EaseUS та нашими улюбленими брендами існує майже виключно через його неможливість одночасно сканувати ваш повний жорсткий диск. Якби не цей факт, ми, можливо, оцінили його номер один.

Ми будемо відмовляти в останній раз, що найкращий спосіб забезпечити завжди доступні ваші файли – це інвестувати в хмарний інструмент резервного копіювання. Такі інструменти є недорогими і, як правило, мають варіанти відновлення видаленого вмісту протягом заданого періоду часу. Однак якщо ви прив’язуєтесь і не створюєте резервні копії, найкращі гроші на збереження даних – це інструменти відновлення даних у цій групі..

Звичайно, ми хотіли б почути від вас власний досвід роботи з будь-яким із цих інструментів. Тож повідомте нам, що ви думаєте у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map