Найкраще програмне забезпечення для малювання 2020 року: Adobe CC, Corel та багато іншого

Бути художником означало перевозити полотна, олівці та фарби там, де хотів малювати. Сьогодні для цього просто потрібен комп’ютер та найкраща програма мистецтва для того виду мистецтва, який ви хочете створити.


Є кілька десятків програм на вибір, починаючи від безкоштовних програмних засобів для малювання до платних наборів, які також дозволяють вам більше займатися своїм мистецтвом, коли ви його створили. Ці програми також мають різний рівень складності та додаткові функції, такі як резервне копіювання.

Якщо вам цікаво наш найкращий загальний вибір, ми вибрали Creative Cloud Adobe, оскільки ви отримуєте доступ до Photoshop та Illustrator, а також до решти програм Adobe. Прочитайте нижче, щоб дізнатися більше про Adobe CC та інший наш вибір.

Що робить шматок програмного забезпечення для малювання найкращим?

Вибираючи найкраще програмне забезпечення для малювання, ми розглядали варіанти, які не мали занадто крутої кривої навчання і які були добре підтримані, що означає, що навколо них є громади. Ми також розглянули унікальні функції налаштування, такі як інструменти для змішування фарби та покращення графічного чищення.

Ми також робимо великий акцент на кисті. Кисті за замовчуванням у будь-якій програмі мистецтва не завжди підходять всім, тому ми хотіли переконатися, що у вас є чималий вибір пензлів, або можливість створювати чи додавати додаткові пензлі.

Нарешті, ми хотіли переконатися, що ціна була розумною для програмного забезпечення. Хоча не кожен варіант у нашому списку безкоштовний, вони є популярними варіантами серед професійних артистів і розроблені як частина професійного робочого процесу.

Найкраще програмне забезпечення для малювання: Creative Cloud Adobe

Набір інструментів Adobe вже давно є стандартом для маніпуляцій із фотографіями, малювання та малювання, настільки, що термін для передачі підробленої картини як справжнього загальновідомий як “фотосесія”. Такі програми, як Photoshop та Illustrator, використовуються професійними художниками, студентами та аматорами, щоб створити все – від картин до листівок.

Creative Cloud – це послуга передплати, яку ви можете придбати всього за $ 52,99 на місяць для річного плану або $ 79,49, якщо ви хочете їхати місяць у місяць. Ви також можете змішувати та співставляти програми або платити лише за один, якщо вони вам не потрібні. Кожен пакет постачається з хмарним сховищем, від 20 Гб до 100 Гб.

Якщо ви не завжди маєте доступ до Інтернету або не хочете зберігати свої файли в декількох місцях, перегляньте наш найнадійніший посібник із зовнішнього жорсткого диска. 

Інструменти Adobe для ілюстрації та малювання включають Photoshop та Illustrator, а також портфоліо та Behance, які використовуються для демонстрації вашої роботи та виявлення роботи інших художників. Adobe дозволяє легко використовувати своє програмне забезпечення протягом усього процесу, від створення до демонстрації.

фотошоп-основний

Сам Photoshop може бути жахливим спочатку, якщо ви приїжджаєте з програми з меншою кількістю функцій, наприклад, Autodesk SketchBook. На щастя, Photoshop має величезну кількість наступних, і є безліч навчальних посібників YouTube як від Adobe, так і від інших користувачів Photoshop.

Оскільки Photoshop призначений для малювання та малювання, окрім редагування фотографій, для більшої точності та чутливості до тиску ви можете підключити малювальний планшет та стилус. Ви також можете використовувати прискорення GPU, щоб зменшити відставання при великих обведеннях кисті.

illustrator3d

Illustrator – це векторний інструмент дизайну, який можна використовувати для створення красивих зображень, листівок, складних облямівок, написів тощо. Illustrator дуже схожий на Photoshop тим, що пензлі та інші інструменти знаходяться зліва, а шари – справа. Рядок меню містить налаштування для маніпулювання створеними вами зображеннями, включаючи їх створення 3D або спотворення їх.

Інтеграція в Adobe Creative Cloud

Ще одна головна перевага пакету Creative Cloud – це те, що його додатки працюють один з одним, що дозволяє працювати над проектами в декількох різних програмах. Це відкриває ваш робочий процес, так що вам не доведеться використовувати програми, які потенційно несумісні або важко приступити до спільної роботи.

В цілому, Adobe’s CC – це потужний набір програм, який дозволяє вам робити все, від редагування великих відеофайлів до створення святкових листівок для своїх друзів та родини. Можливість безперебійної роботи над проектом між кількома додатками унікальна завдяки великому вибору програм Adobe.

Хоча Adobe CC відмінно підходить для творців, слід врахувати два мінуси. По-перше, існує крива навчання для таких програм, як Photoshop, оскільки тут багато можливостей. Є також багато додаткових сервісів та програм, які постачаються майже з кожним пакетом Creative Cloud.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Creative Cloud і редагування відео, перегляньте наш огляд Adobe Premiere Pro CC.

Найкраще програмне забезпечення для живопису: Corel Painter

Corel Painter на перший погляд може виглядати як середнє програмне забезпечення для мистецтва, але це притулок для тих, хто прагне додати покращені функції малювання у свій робочий процес. Хоча вартість 429 доларів крута, Corel Painter має безліч потужних функцій, яких ви більше не знайдете ніде.

основний

На відміну від інших програм програмного забезпечення мистецтва, Corel дозволяє налаштувати майже кожен аспект свого полотна або фарби, щоб він поводився як реальна річ. Незалежно від того, використовуєте ви олію, акрил або щось середнє, ви зможете малювати таким чином, що імітує, як би поводився обраний вами носій на вашому полотні.

Corel також надає можливість вибирати текстуру та поведінку полотна відповідно до використовуваного вами засобу, тому, якщо ви хочете, наприклад, використовувати акварель, ви можете використовувати той самий вид паперу, який ви фактично використовуєте традиційна акварель. Можна також змочити і висушити полотно, розсіяний колір тощо.

Головний екран, з яким вас вітають після вибору налаштувань полотна, схожий на інші програми мистецтва, хоча в рядку меню є параметри, характерні для малювання. У меню є кілька унікальних функцій, які дозволяють додавати конкретні типи шарів, наприклад, товстий шар фарби або шар акварелі. Вони дозволяють реалістичніше керувати кистями.

Використання пензлів Corel Painter

Самі пензлі розділені за типом фарби, яку вони використовують. Наприклад, олії, акрили та блендери зручно об’єднувати в групи, щоб зробити доступ до того, що вам потрібно. Ви також можете легко додавати кисті з меню кистей і використовувати чутливість до тиску за допомогою малювального планшета.

corel-кисті

Ще однією перевагою Corel Painter є мазки пензля, покращені графічним процесором. Це запобігає – або значно зменшить – будь-яке відставання, спричинене широкими ударами великим пензлем, зробивши ваші позначки більш точними та дозволяючи малювати без перерв..

Загалом, якщо ви професійний художник і хочете перейти до цифрових носіїв інформації або іншого програмного забезпечення, вам потрібно спробувати Corel Painter. Налаштування пензля та полотна поодинці робить Corel Painter вартим огляду. Щоб дізнатися більше про програмне забезпечення Corel, перегляньте наш огляд Corel VideoStudio Ultimate.

Найкраще програмне забезпечення для безкоштовного малювання: Inkscape

чорно-основний

Inkscape – векторний інструмент, який конкурує з Adobe Illustrator за своїми функціями і є серйозним конкурентом, якщо ви не шукаєте всіх додаткових інструментів та послуг, що постачаються разом із Creative Cloud. Найкраще, що це абсолютно безкоштовно.

За допомогою Inkscape ви можете виконати всі ті ж дизайнерські роботи, написи та перетворення, які ви очікували від будь-якого дорогого інструменту дизайну векторного дизайну. Inkscape сумісний з декількома форматами, і ви можете трансформувати свої проекти за допомогою 3D-ефектів, фільтрів, пікселяції, розмиття тощо. В основному, ви можете зробити майже все, що можна зробити з Inkscape, що можна зробити з Illustrator або будь-яким іншим векторним інструментом.

inkscape-фільтри

Оскільки Inkscape безкоштовний, це чудовий інструмент для тих, хто цікавиться векторним дизайном або хтось, хто хоче створити конструкції для чогось такого, як веб-сайт із друком на вимогу. Це також чудово для когось нового у векторному дизайні, який, можливо, захоче стати досвідченим перед тим, як зробити стрибок до таких інструментів, як Illustrator, через те, наскільки вони схожі.

Inkscape має процвітаючу спільноту зі сторінками та сторінками навчальних посібників на таких веб-сайтах, як YouTube, для створення всього, від фонової графіки до логотипів. У вас не виникне проблем із з’ясуванням функцій Inkscape.

Найкраще програмне забезпечення для малювання для Windows: Autodesk SketchBook

зошит

Autodesk SketchBook – одна з основних доступних програм малювання. У вас є плаваюча панель інструментів на верхній частині таких речей, як лінійки, дзеркальне відображення та відро фарби. У нижньому лівому куті ви знайдете те, що Autodesk називає «лагунною докою». Це дозволяє утримувати стилус на одній із піктограм, який потім розширюється до більшого меню.

Хоча вищезазначені доки увімкнено за замовчуванням, ви можете їх приховати або навіть включити різні доки. Док-бібліотека Copic є одним із додаткових доків, і він забезпечує швидкий доступ до пензлів Copic для тих, хто любить використовувати традиційні маркери Copic.

ескіз-доки

За допомогою програми Sketchbook ви можете завантажити додаткові пензлі, якщо пензлів за замовчуванням недостатньо. Кисті також можна сильно налаштувати за допомогою кнопки властивостей пензля на док-станції кисті. Це дозволяє, крім іншого, змінити чутливість до тиску, непрозорість та відстань кистей.

Через простоту Sketchbook кожен може забрати її та дізнатися майже все про неї за кілька хвилин. Це ідеально підходить для того, хто тільки починає малювати, або того, хто хоче наслідувати простоту традиційних медіа.

Хоча Sketchbook може бути простим, кількість обмежених шарів, які ви можете створити в Windows, не обмежується. Це відмінна функція для художників, які хочуть простої програми малювання, але все ж хочуть вміти створювати складне мистецтво з багатьма шарами.

Ви можете завантажити Sketchbook з магазину додатків Windows 10 або безпосередньо з веб-сайту. На відміну від попередніх версій, тепер ви можете користуватися ним скільки завгодно безкоштовно.

Найкраще програмне забезпечення для малювання для Mac: Krita

крита-основна

Krita – це безкоштовний інструмент для малювання, який створений для того, щоб охопити всіх професійними інструментами цифрового мистецтва. Макет займає трохи звикання. Однак, існує безліч потужних функцій, які роблять Krita не лише чудовим вибором для тих, хто шукає безкоштовну арт-програму для свого Mac, але і для всіх, хто хоче загальнодоступну мистецьку програму загалом..

Коли ви відкриєте Krita, ви побачите кілька векторних інструментів зліва, а також стандартні кисті в нижній правій частині. Krita підтримує чутливість до тиску для малювання планшетів, що робить його ідеальною мистецькою програмою для всього, від створення логотипів до анімації. На YouTube повно навчальних посібників, які висвітлюють кожен аспект Krita, що полегшує деякі криві навчання.

Krita не має великої кількості кистей для початку, але ви можете налаштувати попередні налаштування кистей і додавати додаткові пензлі, якщо ви не можете знайти те, що вам потрібно. Krita також включає в себе кілька зручних інструментів, які дозволяють використовувати будь-яку пензлик для освітлення, опіку та іншої тонкої настройки кольору вашої роботи.

Хоча Krita розроблена як програма малювання та малювання, можливість доторкнутися до кольору, насиченості та яскравості робить її гідним редактором фотографій.

крита-анімація

Krita також дозволяє відтворювати анімації. Це робить його чудовим безкоштовним інструментом для анімації, цементуючи його як джек усіх торгів для художників, які створюють кілька типів вмісту.

Загалом, якщо ви художник, який використовує Mac – або навіть ПК – з цього приводу – Krita – це серйозний варіант, який слід враховувати під час вибору програми цифрового мистецтва.

Фінальні думки

Доступно багато різних програм мистецтва, які підходять для всіх видів виконавців, будь то бюджет чи потрібна будь-яка можлива функція в арт-програмі. Однак це не означає, що вони всі чудові.

Параметри цього списку – одні з найпопулярніших програм цифрового мистецтва через їх універсальність, особливості та широкі спільноти, які надають підручники, спеціальні пензлі та поради, коли ви освоюєте новий інструмент.

Що стосується абсолютно найкращого варіанту, нам довелося обрати Creative Cloud Adobe через його постійні оновлення, інтеграцію, підтримку та хмарне зберігання. Можливість створювати проект в одній програмі та працювати над ним у кількох продуктах Adobe – це безцінна функція, яку не можна знайти в іншому місці, що ускладнює перемогу.

Що ви думаєте про Adobe CC? Чи вартує інтеграція щомісячна або щорічна вартість для вас, чи ви скоріше використовуєте іншу програму зі списку? Повідомте нас у коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me