Найкраще програмне забезпечення для відновлення фотографій: як відновити втрачені фотографії на комп’ютері

Будь альбом, що вшановує сімейний відпочинок, ідеально поставлений селфі чи компрометуючий знімок заможного політика, фотографії мають значення. Хоча їх зберігання в цифрових масштабах перетворило нашу здатність захищати наші фотографії від марення часу, все-таки можуть трапитися аварії..


Коли на вашому жорсткому диску у вас є сотні або тисячі фотографій, видалити їх без роздумів відносно просто. Крім того, не випадково відформатувати розділ, втративши все на ньому.

Крім того, на жорстких дисках, особливо на жорстких дисках, є безліч рухомих деталей, схильних до несправностей. Це призводить до пошкодження, що може зробити файли зображень непередбаченими. Подібні проблеми можуть виникати з цифровими камерами, SD-картами, USB-накопичувачами та іншими місцями, де ви можете зберігати фотографії.

Відновлення втрачених фотографій

Хороша новина полягає в тому, що часто видалення файлів з вашого жорсткого диска насправді не видаляє їх, а пошкодження файлів – це не завжди втрачена причина. Погана новина полягає в тому, що магазини ремонту комп’ютерів часто заряджають mucho dinero для відновлення видалених файлів, включаючи фотографії. Інша гарна новина – це те, що з правильним програмним забезпеченням ви можете зробити те ж саме набагато менше.

Під час цього посібника ми розглянемо деякі доступні для вас варіанти відновлення програмного забезпечення для фотографій та покажемо, наскільки простим може бути процес, використовуючи відновлення фотографій Stellar та PhotoRec та як приклади.

Перш ніж займатись відновленням програмного забезпечення, спершу розглянемо, як можна відновити файли за допомогою хмарного сховища чи резервного копіювання в Інтернеті, оскільки, якщо ви користуєтесь одним із цих інструментів, є хороший шанс, що ваші втрачені фотографії – це лише один клік або два. Крім того, якщо ви просто хочете відновити звичайні файли, переконайтеся, що найкращі огляди програмного забезпечення для відновлення даних.

Відновлення видалених фотографій із хмари

Якщо ви використовували телефон Android для того, щоб зробити знімок втраченої фотографії, і вона, можливо, увімкнула автоматичне завантаження на Диск Google, вам пощастило. Користувачі Android автоматично отримують 15 Гб вільного місця для зберігання, яке також охоплює Google Photos. Перейдіть на сторінку drive.google.com і натисніть вкладку Google Фото зліва, щоб отримати доступ до фотографій, завантажених зі свого смартфона або планшета.

Якщо ви не налаштували Google Photos або не взяли фотографії з цифрової камери, цей спосіб відновлення не допоможе. Ви можете захистити себе від майбутніх видалень, відкривши додаток Google Фото на своєму смартфоні, перейшовши до налаштувань та увімкнувши «резервну копію» & синхронізація. “

Для користувачів iPhone, Apple iCloud також можна використовувати для відновлення видалених фотографій, якщо ви мали передбачення налаштувати автоматичне завантаження. Однак, за допомогою iCloud у вас обмежено 5 Гб безкоштовного сховища. В будь-якому випадку – Google Drive або iCloud – вільний обсяг пам’яті, ймовірно, закінчиться.

Хоча зараз це не допоможе вам відновити фотографії, ми склали список найкращих хмарних сховищ для фотографій, якщо ви знайшли безкоштовне місце для зберігання, яке ви отримуєте за допомогою Диска Google або iCloud, недостатньо. Є кілька чудових альтернативних варіантів, зокрема супербезпечний Sync.com, якщо ви боїтесь, щоб шпигуни NSA глузували з ваших селфі (прочитайте наш повний огляд Sync.com, щоб дізнатися, чому ми це так любимо).

Краще, ніж хмарне сховище, щоб відновити фотографії, видалені з жорсткого диска комп’ютера, – відновити їх із онлайн-резервного рішення. Якщо вам не зрозуміло, чим відрізняється хмарне зберігання даних від резервного копіювання в Інтернеті, наш довідник із найкращого резервного копіювання в Інтернеті повинен допомогти.

Справа для резервного копіювання

Перевага онлайн-резервного копіювання перед хмарним сховищем полягає в тому, що онлайн-резервне копіювання може використовуватися для автоматичного резервного копіювання фотографій, що зберігаються на вашому комп’ютері, незалежно від того, де ці фотографії знаходяться у вашій файловій системі. Хмарне зберігання зазвичай вимагає переміщення їх у папку синхронізації, що полегшує огляд фотографій.

Інтернет-провайдер резервного копіювання IDrive ідеально підходить для захисту від випадкових видалень файлів, тому що навіть коли файл видалений на вашому комп’ютері, він залишається на сервері IDrive, поки ви вручну не видалите його та не запустите процес очищення архіву. Як ви можете прочитати в нашому огляді IDrive, сервіс називає цей метод відновлення видалених файлів «справжнім архівуванням», і це не те, що ви не отримаєте з багатьма іншими популярними онлайн-резервними копіями, включаючи Backblaze та Carbonite.

Інші служби також зберігають видалені файли, але лише на обмежений час.

Тип сервісуВибране збереження файлів
Google ДискХмарне зберіганняНескінченно
iCloudХмарне зберігання30 днів
Sync.comХмарне зберіганняНескінченно
DropboxХмарне зберігання30 днів
OneDriveХмарне зберігання30 днів
Я їдуОнлайн резервне копіюванняНескінченно
Заднє освітленняОнлайн резервне копіювання30 днів
КарбонітОнлайн резервне копіювання60 днів
Резервне копіювання CloudBerryОнлайн резервне копіюванняНескінченно
SpiderOak ONEОнлайн резервне копіюванняНескінченно

І хмарні сховища, і сервіси резервного копіювання в Інтернеті зазвичай також містять функцію, яка називається версія. За допомогою версії ви можете відносно повернутись до попередніх станів файлів. Хоча ми часто пов’язуємо версію з тим, щоб повернути небажані зміни файлів, вони можуть бути використані для виправлення пошкоджень файлів – включаючи пошкодження файлів зображень.

Насправді, версії – це чудовий спосіб позбутися проблеми від викупу, типу кіберзлочинності, яка використовує корупцію файлів як засіб примусу. Просто видаліть зловмисне програмне забезпечення, яке спричинило проблему, і відновіть попередню версію.

Процес відновлення попереднього файлу зображення зазвичай відносно простий. Наприклад, для Sync.com – це лише увійти до веб-переглядача, клацнути правою кнопкою миші на зображення та вибрати “історію перегляду”. Знайдіть і позначте файл, до якого ви хочете повернути, і натисніть кнопку “Відновити вибраний”.

Хоча більшість хмарних служб зберігання та резервного копіювання в Інтернеті пропонують версію файлів, кількість і тривалість версій зберігається – інша справа.

Політика обслуговування
Я їдуЗберігає попередні 10 версій будь-якого файлу
Заднє освітленняЗберігає всі версії за останні 30 днів
КарбонітЗберігає щонайменше три версії незалежно від віку та інші версії до трьох місяців
Sync.comНеобмежена версія (Pro-акаунт)
DropboxЗберігає всі версії за останні 30 днів

Якщо ви не створили резервну копію: програмне забезпечення для відновлення фотографій

Хмарне зберігання даних та резервне копіювання в Інтернеті роблять відновлення видалених фотографій відносно простим. Знову ж таки, якщо ви читаєте цю статтю, є хороший шанс, що ви не застосували жодне з цих рішень.

Як ми відзначали на початку цієї статті, існує цілий спектр програмного забезпечення, призначеного для відновлення видалених файлів зображень і навіть для відновлення пошкоджених файлів. Ви знайдете кілька безкоштовних опцій з відкритим кодом та деякі варіанти ліцензування, кожен з різним ступенем продуктивності, функцій та досвіду користувача..

Інструменти, які нам тут подобаються на Cloudwards.net, включають відновлення зоряних фотографій, відновлення фотографій у режимі ремо, PhotoRec, відновлення Pandora та PhotoRescue 3.

У решті цього посібника ми допоможемо вам скористатися двома з цих служб. Перший – PhotoRec, який ми вибрали, оскільки це один з найкращих доступних варіантів з відкритим кодом. Друга – це фотозйомка Stellar, яку ми обрали за її особливостями та тим, що улюблений бренд Stellar серед професіоналів IT-магазину.

Відновлення фотографій за допомогою PhotoRec

PhotoRec – один з найкращих безкоштовних інструментів відновлення, який ви можете отримати завдяки його здатності відновлювати сотні різних типів файлів (не лише фотографій). Він може відновити фотографії з вашого жорсткого диска, USB-накопичувачів і навіть цифрової камери. Однією з переваг PhotoRec є те, що він швидко ігнорує файлову систему та орієнтується лише на базові дані.

Цей підхід також дозволяє PhotoRec отримувати доступ до фотографій, навіть якщо файлова система вашого комп’ютера пошкоджена і дозволяє відновлювати фотографії з майже будь-якого пристрою, незалежно від типу файлової системи.

Велика проблема PhotoRec полягає в тому, що він не використовує графічний інтерфейс: це інструмент командного рядка. Це означає, що вам потрібно буде зручніше мати трохи меншу руку, ніж у більшості сучасних програмних рішень.

Ви можете встановити PhotoRec разом із TestDisk, більш повним інструментом відновлення даних, відвідавши cgsecurity.org (названий на честь автора обох програм програм Крістофа Греньє).

Після завантаження та вилучення вам потрібно буде натиснути файл програми PhotoRec, щоб запустити його.

Це відкриє інтерфейс командного рядка. Це може виглядати трохи страшно, але використовувати його насправді не складно. Почніть із використання клавіш зі стрілками клавіатури, щоб виділити розділ, який ви хочете сканувати, або весь фізичний диск. Потім виділіть «продовжити» і натисніть клавішу Enter.

Далі вам потрібно вибрати або запустити сканування на вашу файлову систему або на базовий диск. Після того, як ви зробили вибір, переконайтеся, що “пошук” виділено нижче, і натисніть клавішу знову.

Наступним кроком є ​​вибір сканування просто вільного місця або всього розділу. Якщо ви шукаєте лише видалені файли, просто скануйте вільний простір. В іншому випадку ви повернете не видалені файли, і процес триватиме більше часу.

Нарешті, вам потрібно вибрати місце для збереження відновлених файлів.

Натисніть “c”, як тільки ви розташувались в каталозі, щоб скинути свої файли, і сканування почне працювати. Інтерфейс командного рядка буде постійно інформувати про хід роботи під час його запуску.

Після закінчення перейдіть до каталогу, який ви вказали для відновлення, і ваші фотографії, сподіваємось, там будуть.

PhotoRec робить свою роботу і безкоштовно, але якщо ви шукаєте більш повнофункціональний досвід, ви можете заглянути в іншому місці. Окрім того, що покладається на інтерфейс командного рядка, PhotoRec не дозволяє переглядати файли перед їх відновленням, і він не відновлює пошкоджені файли фотографій. Існує багато чудових варіантів, якщо ви не заперечуєте витратити трохи грошей, одним з найкращих є відновлення зоряних фотографій..

Відновлення фотографій за допомогою зоряного відновлення фотографій

Відновлення зоряних фотографій не є безкоштовним, але ви можете принаймні завантажити безкоштовно програмне забезпечення та запустити сканування, щоб переконатися, що ваші файли в першу чергу відновлені. Таким чином, ви не закінчите платити за те, що не буде працювати для вас, що ускладнює розчарування втратою фотографій..

Окрім зображень, функція відновлення фотографій також може використовуватися для відновлення відео та аудіофайлів. Якщо вам подобається гнучкіше рішення для відновлення файлів, Stellar також пропонує один з найкращих інструментів відновлення даних, про який ви можете прочитати в нашому огляді відновлення даних Stellar..

Щоб розпочати роботу зі відновленням фотографій Stellar, спочатку потрібно завантажити правильне програмне забезпечення для відновлення для свого комп’ютера. Клієнти доступні як для Windows, так і для Mac, і для кожної операційної системи доступні дві різні версії: стандартна та професійна.

Перейдіть зі стандартною версією, якщо вам просто потрібно відновити випадково видалені медіа-файли. Якщо у вас є пошкоджені файли, які ви хочете відновити, вам знадобиться професіонал.

Всі версії можна використовувати для відновлення файлів з вашої файлової системи, відформатованих жорстких дисків, цифрових камер, зовнішніх пристроїв зберігання даних, карт пам’яті та флеш-дисків. Підтримується понад 100 різних мультимедійних форматів.

Установка займає лише кілька хвилин. Після запуску програмного забезпечення натисніть синій “відновити фото, аудіо & відео ”, щоб розпочати роботу.

На наступному екрані вам потрібно вибрати розділ для сканування. Якщо ваш розділ був випадково видалений або відформатований, ви можете запустити сканування на весь диск, щоб відновити мультимедійні файли.

Зробіть вибір і натисніть кнопку “сканувати”. Сканування працює досить швидко навіть на великих жорстких дисках, оскільки програма шукає лише медіа-файли. Після завершення ви зможете переглядати та переглядати всі відновлені файли.

Зауважте, що програма також відображатиме в списку не видалені файли. Якщо ви хочете звузити результати лише до тих, що були видалені, натисніть на вкладку “Видалений список”. Звідти ви можете відновити конкретні файли або всі файли. Після того, як ви зробили свій вибір, натискання кнопки «відновити» дозволить вам зберегти їх у місці вашого дискового накопичувача.

У цьому насправді все є. Додаток TheStellar Photo Recovery не так приємно виглядати, як більш повнофункціональний інструмент відновлення зоряних даних, але це, звичайно, простіше, ніж PhotoRec.

Фінальні думки

Найкращий спосіб запобігти втраті фотографій через випадкове видалення, пошкодження файлів та розділення диска – це переконатися, що ваша колекція надійно зберігається у хмарі, використовуючи хмарний інструмент для зберігання даних, як Sync.com чи Google Drive, або, бажано, онлайн інструмент резервного копіювання, як Backblaze, IDrive або Carbonite.

Однак, хоча ми є обласними прихильниками хмарних ситуацій на Cloudwards.net, ми також знаємо, як легко скупитися на підготовку до відновлення після катастроф на користь того, щоб спостерігати за натхненням Netflix та наздоганяти соціальні медіа.

У тих випадках, коли ви не створили резервну копію, ряд чудових інструментів відновлення здатні відновити втрачені фотографії. Хоча відновлення зоряної фотографії та PhotoRec – це два найкращі варіанти, вони, безумовно, не єдині.

Ми хотіли б почути вашу власну думку щодо найкращих варіантів відновлення фотографій у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me