Найкраще програмне забезпечення для автономного резервного копіювання 2020

Ви готові створити резервну копію своїх даних, але ви не впевнені у використанні одного з наших найкращих онлайн-резервних рішень. Можливо, хмара – це не твоя річ або ти просто стара школа. Неважливо, адже ми склали список найкращих програм для резервного копіювання в режимі офлайн.


Якщо ви хочете щось, що може працювати в Інтернеті та офлайн, слід ознайомитися з нашим оглядом резервної копії CloudBerry.

Незалежно від маршруту, створити резервну копію – це гарна ідея, оскільки ви не можете знати, коли ваш жорсткий диск оберне останній цикл або зазнає аварії або несправності..

Програмне забезпечення для відновлення даних може допомогти вам у цій ситуації, але ви не можете бути впевнені, що вони отримають ваші дані. Ви також не повинні покладатися на твердотільні накопичувачі, оскільки, незважаючи на рівень відмов менше 1 відсотка, вони відчувають більше помилок.

Збереження даних у кількох місцях, наприклад, на зовнішніх накопичувачах та серверах, є хорошим методом забезпечення його безпеки. Це настільки корисно, що воно відоме як правило 3-2-1.

Якщо ви працювали лише з хмарним сховищем і не знаєте, в чому різниця між ним і резервним копієм, слід прочитати наше пояснення. Перш ніж перейти до списку, ми будемо порівнювати офлайн з онлайн-рішеннями.

Офлайн проти онлайн

Основна відмінність полягає в тому, що резервне копіювання в автономному режимі не надсилає файли нікуди, що також є однією з найбільших переваг його використання. Початкове резервне копіювання потребує тривалого часу для завершення роботи з онлайн-сервісами. Офлайн-сервіси швидше, оскільки їм не потрібно передавати ваші дані, щоб створити резервну копію. Що ви набираєте швидкість, тим не менше, ви втрачаєте сховище, оскільки вам це потрібно надати.

Оскільки ваші дані не перебувають у хмарі, дістатися до них буде важко, якщо ви фізично не наближаєтесь до комп’ютера, зовнішнього жорсткого диска або USB-накопичувача. Якщо ваші дані офлайн, це знижує загрозу онлайн-атак до нуля, але залишає вас вразливими, якщо хтось вкраде ваш пристрій, оскільки деякі офлайн-рішення не використовують розширені шифрування.

Більшість сервісів резервного копіювання в Інтернеті використовують декілька методів для захисту даних, включаючи в режимі спокою та транзитному шифруванні, протоколи TLS / SSL для захисту ваших файлів під час передачі, двофакторну автентифікацію, щоб зберегти ваші облікові дані безпечними та приватними, від кінця до кінця. шифрування для забезпечення вашої конфіденційності.

Окрім деяких винятків, націлених на енергоспоживачів, онлайн-рішення надають спрощені інтерфейси, які прості у використанні та потребують декількох кроків для резервного копіювання вашого жорсткого диска чи комп’ютера. Багато з них також пропонують можливість резервного копіювання за типом файлу або ручним тегуванням.

Інтернет-рішення корисні, коли вам потрібно створити резервну копію декількох комп’ютерів, оскільки ви можете контролювати кожне резервне копіювання з централізованого веб-центру. Якщо це вас цікавить, прочитайте нашу найкращу статтю про резервне копіювання в Інтернеті для кількох комп’ютерів Ви також можете використовувати онлайн-резервну копію для зовнішніх накопичувачів. Докладніше про це читайте в кращому хмарному сховищі для зовнішніх накопичувачів.

В решті цієї статті ми розповімо про найкращі сервіси резервного копіювання в режимі офлайн і подивимось, як вони складаються.

Найкраща резервна копія в режимі офлайн: Резервне копіювання Cobian 11

Cobian Backup названий на честь його творця, Луїса Кобіана. Продукт був запущений у 2000 році і з тих пір оновлювався багато разів. Поточна версія 11 – це код під назвою Gravity. Він працює на всіх основних версіях Windows.

cobian-ui-start

Інтерфейс вважається застарілим і не настільки простим, як це могло б бути, але він функціональний. Ліва сторона показує список завдань (резервного копіювання), а права показує журнал, історію чи властивості завдань. Зверху ви знайдете спадні меню та піктограми, які дозволяють запускати, призупиняти чи скасовувати завдання, додавати нове завдання, параметри доступу та перевіряти наявність оновлень.

cobian-ui-new-завдання

Додаток дозволяє вибрати файл, каталог або FTP-сервер як джерело резервного копіювання. Ви можете вибрати те саме для місця призначення. Якщо ви не знаєте, що таке FTP, прочитайте наш посібник з FTP. Cobian Backup дозволяє вибрати один з чотирьох типів резервного копіювання: “повний”, “поступовий”, “диференційний” або “фіктивний”.

“Повна”, як випливає з назви, створює повну резервну копію ваших файлів. “Інкрементальний” допомагає прискорити подальше резервне копіювання, оскільки воно створює резервні копії всіх файлів, які були змінені з часу останньої резервної копії. “Differential” зберігає файли, які були змінені після останньої повної резервної копії. “Манекен” не створює резервну копію, але дозволяє використовувати функцію завдання як планувальник для виконання подій.

Ви можете планувати завдання, які потрібно виконувати щодня, щотижня, щомісяця, щорічно, при запуску, таймері або вручну. Cobian Backup також дозволяє вибирати дні тижня. Ви можете комбінувати всі ці варіанти, щоб скласти власний графік, що відповідає вашим потребам.

Щоб встановити події, ви можете приєднати їх до попереднього резервного копіювання або після резервного копіювання. Вони можуть включати виконання та призупинення програми, операції командного рядка, закриття програми та запуск або зупинення послуги.

Параметри резервного копіювання Cobian

Cobian Backup має два типи стиснення: zip та 7zip. Вони зроблять вашу резервну копію менше, але знадобиться більше часу, щоб створити її. При цьому програмі було потрібно трохи менше хвилини, щоб створити резервну копію нашої тестової папки 2 ГБ з багатьма файлами в ній. Однак швидкість буде змінюватися залежно від того, наскільки потужний ваш комп’ютер.

У цьому ж меню ви можете встановити Cobian Backup для шифрування файлів за допомогою AES 128-бітного, 192-бітного або 256-бітного. Останнє – це одне з найсильніших шифрів, що застосовуються сьогодні, оскільки, за підрахунками, потрібно буде майже мільярд років, щоб зламати його за допомогою суперкомп’ютера.

cobian-ui-filter

Перед тим, як створити резервну копію, ви можете включити або виключити дані за допомогою функції фільтра. Ви можете вибрати файли або папки або відфільтрувати їх. Параметри фільтрації включають розмір файлу, дату створення або розширення файлу, який потрібно було б ввести вручну.

Cobian Backup міг би покращити свій користувальницький інтерфейс, але це швидко, може зашифрувати ваші файли за допомогою алгоритму AES та має багато потужних функцій. Крім того, це не коштуватиме вам ні копійки. Це робить його придатним бути нашим вибором номер один.

FBackup 7

FBackup 7 – продукт Softland, фірми, заснованої в Румунії, заснованої в 1999 році. Він служить безкоштовним варіантом преміального додатка для резервного копіювання компанії Backup4all.

fbackup-привітання-екран

Інтерфейс FBackup відчуває сучасність, привабливість та зручність у користуванні. Вітальний екран вітає вас під час запуску програми та допомагає запустити резервну копію. Кнопки вгорі виділяються і відповідають їх функції, тому легко знайти те, що ви хочете. Додаток називає резервні копії “робочими місцями”, а ліва сторона має фільтр завдань, який дозволяє переглядати та фільтрувати резервні копії..

Права частина інтерфейсу відображає поточний вибір робочих місць. Окрім того, щоб побачити їх імена, ви можете швидко запустити їх знову, протестувати або відновити.

FBackup працює у всіх основних версіях Windows та сімействі операційних систем Windows Server.

Ви можете додати певні папки чи файли або вибрати плагін під час створення резервної копії. Плагіни працюють як попередньо визначені списки файлів, які потрібно включити. Існуючі плагіни можуть створювати резервні копії папок “мої документи” або “мої фотографії”, основних браузерів, конфігурації Microsoft Outlook та FBackup.

Ви можете отримати більше варіантів, завантаживши з довгого списку віддалених плагінів, який включає фільтри файлів і папок для файлів Microsoft Office, Avast, Acronis True Image та AVG (читайте наш огляд Acronis True Image та огляд AVG).

Для пункту призначення можна вибрати локальний або зовнішній диск, оптичний привід, знімний накопичувач або мережу. Можна навіть зберегти локальну резервну копію на Диску Google або Dropbox. Ви можете розширити це, щоб включити Amazon S3, Microsoft Azure, OneDrive та Box, якщо ви купуєте Backup4all. Якщо ви хочете дізнатися більше про них, прочитайте наш кращий синхронізований файл корпоративного файлу та обмінюйтесь інформацією.

fbackup-create-backup

Ви можете зробити резервну копію “повної” або “дзеркальної”. “Дзеркало” те саме, що “повне”, але не стискає ваші файли в zip-архіві і не може захистити їх паролем. “Інкрементальне”, “диференціальне” та “розумне резервне копіювання”, що є комбінацією попередніх методів, доступні з Backup4all.

FBackup дозволяє запускати резервну копію один раз або встановлювати її в конкретні дні тижня, місяці, в режимі очікування або кожен раз, коли користувач увійде в систему. Додаткові параметри дозволяють встановити конкретну дату та час або повторюваний зразок.

Функція фільтра дозволяє виключати або включати файли, ввівши розширення файлів або вибравши зі спадного списку. Якщо ви використовуєте “простий” режим для створення резервної копії, ви можете застосувати прості фільтри, які включають документи, зображення, музику та відеофайли.

Планування FBackup

Визначивши резервну копію, ви можете розширити її за допомогою запланованих подій. Вони можуть запускатися до або після резервного копіювання, хоча ви можете використовувати лише чіткі дії резервного копіювання раніше. Дії після створення резервної копії можуть бути “очікування”, “вихід із системи”, “сплячий режим” або “відключення”.

Вони прості і не настільки потужні, як пропонують варіанти Cobian Backup.

Ви можете використовувати лише шифрування Zip2.0, яке не може захистити вас від людей, які мають доступ до спеціалізованих інструментів відновлення пароля. Єдина перевага, яку він має над AES, це те, що він сумісний із сторонніми програмами.

fbackup-backup-in-progress

Backup4all надає AES, окрім того, що він може завантажувати резервну копію для багатьох хмарних постачальників. Він також використовує резервне копіювання на рівні блоку, яке прискорює передачу, завантажуючи лише змінені частини файлів і відстежуючи версії файлів. Ви можете отримати ці та інші функції, придбавши Професійну версію за $ 49,99.

Backup4all Standard поверне вам 39,99 дол. США, але не дозволить створити резервне копіювання та шифрування хмари зі списку функцій.

Ми перевірили його операції з резервного копіювання, створивши резервну копію папки 2 Гб. Це було швидко, але на 50 відсотків повільніше, ніж Cobian Backup.

FBackup 7 пропонує чудовий досвід користувача, гідні функції та корисні плагіни, які допоможуть вам створити резервну копію. При цьому, це більше вітрина преміум-пропозицій компанії, Backup4all, оскільки багато потужних варіантів приховані за платною стіною. Cobian Backup надає ці функції безкоштовно, і це швидше, саме тому FBackup займає друге місце.

Ретроспектива

Retrospect не пропонує безкоштовну версію, а лише пробну версію. Він почав створювати резервні копії даних у 1989 році, тому не бракує досвіду, але є речі, які можна вдосконалити. Найбільш очевидний приклад – інтерфейс користувача, який схожий на щось з межі століття і робить компанію здається, що вона застрягла в минулому.

Користувальницький інтерфейс відчуває незграбність, оскільки вимагає виконати кілька кроків, щоб вибрати конкретні папки, які ви хочете створити для резервного копіювання. Це суворо на відміну від сучасних програм, які відчувають інтуїтивність та прості у користуванні. Піктограми вгорі головного вікна невеликі, і ви повинні здогадатися, які їх функції.

Меню зліва дозволяє виконувати резервне копіювання, відновлення або вибір інших параметрів. Є монітор активності, який показує операцію резервного копіювання, коли ви отримуєте доступ до нього. Це було б корисніше в головному вікні.

Retrospect працює в Windows та macOS.

Використання ретроспекції

ретроспектива-екран вітання

Створюючи резервну копію, ви можете вибрати цілий том або скористатися одним клацанням миші, щоб Retrospect автоматично створив резервну копію для вас. Ви також можете вибрати певні файли чи папки, але вам доведеться пройти пару вікон, перш ніж ви зможете вибрати потрібні..

ретроспектива-резервне копіювання

ретроспектива-резервне копіювання-розширений режим

Ви можете зберегти резервну копію на стрічці, що корисно, якщо ви живете в 70-х, оптичні чи знімні диски, жорсткі диски на локальних комп’ютерах або мережах та хмарному сховищі. Хмарні параметри включають Amazon S3, Backblaze B2, Dropbox або локальне сховище. Він також може створювати резервні копії для багатьох інших хмарних постачальників.

Для отримання додаткової інформації читайте наш огляд Backblaze B2 та Dropbox огляд.

retrospect-хмара-партнери

Retrospect зберігає резервні копії у “наборі резервних копій”, який складається з одного або декількох жорстких дисків. Ви можете зберегти в декількох наборах резервного копіювання, щоб підвищити рівень захисту. Для прискорення подальших резервних копій використовується додаткове резервне копіювання.

Ви можете планувати, коли ці резервні копії виконуються з планувальником. Використовуючи його, ви можете встановити конкретну дату та час, зробити резервні копії в певні дні тижня або встановити повторюваний інтервал.

Після цього ви зможете стиснути резервну копію за допомогою zip алгоритму та зашифрувати її. Ретроспект використовує кілька методів шифрування. SimpleCrypt – швидкий, але не такий безпечний, як DES. 128-розрядні та 256-бітні AES захищеніші від DES, але це сповільнить вашу резервну копію.

На створення ретроспективи знадобилося 1 хвилина, 12 секунд, щоб створити резервну копію тестової папки об’ємом 2 ГБ без стиснення та шифрування.

Це в середньому порівняно з іншими службами.

Ви можете вибрати багато типів файлів, включаючи музику, документи Office, програми та зображення. Окрім цих, ви можете вручну помітити теги та файли, які ви хочете створити для резервного копіювання.

Retrospect не може встановлювати події попереднього резервного копіювання або після резервного копіювання, але ви можете створювати та планувати сценарії для виконання резервного копіювання, копіювання, архівування, відновлення та інших операцій.

У додатку є цікаве налаштування, яке називається “Політика управління резервними дисками”. Якщо ввімкнено, Retrospect запитує новий диск, якщо цільовий диск стане повним, зберігає лише останні резервні копії або зберігає резервні копії відповідно до визначеної політики Retrospect.

Щоб додатково захистити себе від втрати дискового простору, ви можете використовувати проактивну резервну копію, яка може коригувати розклад резервного копіювання на основі визначених параметрів..

Озираючись на ретроспективу

Ви можете насолоджуватися функціями Retrospect, не платячи нічого 45 днів, що є тривалістю судового розгляду. Після закінчення терміну його дії вам доведеться придбати одну з ліцензій. Особиста ліцензія, яка є хорошим варіантом для домашніх комп’ютерів, називається Solo і коштує 67,05 доларів.

Retrospect має багато можливостей, включаючи резервне копіювання до хмари, різні алгоритми шифрування, проактивні набори резервного копіювання та резервного копіювання. Однак це недешево, а користувальницьке враження, по крайней мере, недорого.

Bvckup 2

Як і наш найкращий вибір, Bvckup – це програма для Windows, розроблена одним автором. На відміну від резервного копіювання Cobian, він не безкоштовний і не пропонує стільки.

bvckup2-привітання-екран

Коли ви запустите Bvckup, ви побачите екран привітання. Він має мінімалістичний дизайн і приховує варіанти, так що це не перевантажує користувача. Це чіткий і простий у використанні, але драбільний. Ви можете вибрати папку або диск для джерела та призначення резервної копії.

bvckup2-new-резервне копіювання

Ви можете повністю копіювати файли або використовувати дельта-копіювання, що створює додаткові резервні копії. Копіювання дельти відбувається швидше, оскільки файли скануються на зміни та копіюються лише модифіковані частини. В іншому випадку ви можете скопіювати файли повністю, що мінімізує ризик втрати даних.

Bvckup надає планувальник, тому не потрібно запускати резервні копії вручну. Ви можете запланувати дату та час та встановити інтервал, після якого завдання резервного копіювання запускаються знову. Наприклад, ви можете встановити його кожні шість годин, днів, тижнів чи місяців.

Ви також можете встановити його для запуску резервного копіювання, коли файли чи папки змінені. Оскільки це може змусити створювати резервні копії весь час, ви можете встановити мінімальний інтервал між резервними копіями в годинах, хвилинах або секундах.

bvckup2-резервний список

Стиснення та шифрування не доступні та не плануються. Однак ви можете встановити події за допомогою команд попереднього резервного копіювання та після резервного копіювання. Зважаючи на це, ви можете встановити їх лише вручну, а це означає, що вам потрібно ввести їх. Ви знайдете список команд, які можна використовувати на веб-сайті підтримки.

Bvckup 2 знадобився лише 30 секунд, щоб створити резервну копію за допомогою нашої тестової папки, і це робить її найшвидшим у цьому списку.

Bvckup 2 пробний

Немає безкоштовної версії, але є 14-денний пробний період. Після її закінчення вам потрібно придбати ліцензію. У вас є два варіанти: особистий або професійний.

Особисті коштують 19,95 дол. США та надають базову підтримку електронною поштою, оновлення обслуговування та знижкові ціни від другої ліцензії.

Професійні вершини, які мають пріоритетну технічну підтримку, підтримку роботи в режимі обслуговування та підтримку сімейства операційних систем Windows Server. Коштує $ 39,95. Якщо ви отримаєте дворазовий або п’ятипакетний ліцензії, ви отримуєте знижку.

Додаток легкий і надійний вибір для тих, кому потрібно створити швидкі резервні копії без багатьох варіантів. Не існує алгоритмів стиснення або захисту, тому вам слід перейти з іншою програмою, якщо вони вам потрібні. Хоча ціна не крута, Bvckup – це не найкраща ціна, якщо врахувати, що вона пропонує.

Фінальні думки

Офлайн-додатки мають переваги над хмарними послугами, включаючи швидше створення резервного копіювання та разові ліцензійні плати. Однак, використання хмари забезпечує більш високий рівень захисту, оскільки хмарні постачальники зберігають ваші дані у кількох місцях для надмірності та дозволяють отримувати доступ до них із кількох додатків.

Деякі офлайн-програми використовують для цього хмарне сховище та представляють цікаву комбінацію. У цьому випадку вам доведеться заплатити за дві послуги.

Ми зробили Cobian Backup 11 найкращим вибором, тому що він безкоштовний, потужний і безпечний. FBackup – це також чудовий вибір, якщо вам потрібне безкоштовне рішення, яке є більш зручним для користувачів. Retrospect і Bvckup 2 вимагають придбати ліцензію. Перший коштує дорожче, але пропонує більше функцій, хоча і з поганим інтерфейсом. Останній не настільки потужний чи дорогий, але більш зручний для користувачів.

Якщо вам потрібна альтернатива і ви працюєте з Windows XP або Linux, перегляньте Areca. Для надійного рішення, яке не пропонує безкоштовної пробної версії чи версії та працює у всіх основних ОС Windows, розгляньте CyberLink PowerBackup.

Що ви думаєте про офлайн-сервіси резервного копіювання? У вас є улюблений? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map