Найкраще програмне забезпечення для безкоштовного відновлення даних 2020: повернення ваших даних без витрат

Випадкові вилучення файлів або пошкодження файлів можуть стати головним болем, особливо якщо ви не використовуєте хмарне сховище чи резервне копіювання в Інтернеті. Обидва зазвичай підтримують відновлення видалених файлів та версію, щоб допомогти вам позбутися від таких заторів. Якщо ви не використовуєте хмару, часто ваш єдиний шанс відновити втрачені або пошкоджені дані – це закатати кістки за допомогою програмного забезпечення для відновлення даних..


З цим підходом є дві проблеми. Перший полягає в тому, що програмне забезпечення для відновлення даних не завжди працює. Друга полягає в тому, що програмне забезпечення для відновлення даних може бути дорогим, а найвищі інструменти коштують близько 100 доларів або більше за ліцензію.

У цьому посібнику ми викладемо кілька найкращих варіантів безкоштовного відновлення даних. Замість варіантів другого рівня, багато згаданих інструментів є пробними версіями професійних інструментів, таких як Stellar Data Recovery та Prosoft Engineering Data Rescue: імена, які ви знайдете в нашому найкращому посібнику з програмного забезпечення для відновлення даних..

Перш ніж ми перейдемо до списку, поговоримо докладніше про деякі функції та риси, які ми шукали при складанні.

Що робить програмне забезпечення для безкоштовного відновлення даних найкращим

У інструменті відновлення даних можна шукати багато речей, і лише тому, що ви шукаєте безкоштовний варіант, це не означає, що вам доведеться погоджуватися на помилкове або незграбне програмне забезпечення.

Багато найкращих варіантів дозволяють вам відновити певний обсяг даних, перш ніж перейти до платної версії. Однак найчастіше люди шукають безкоштовні рішення для відновлення даних, оскільки це не потрібний інструмент, який вони потрібні.

Зважаючи на це, ми вирішили включити програмне забезпечення з обмеженим відновленням, щоб можна було запропонувати варіанти, які не тільки загалом простіші у використанні, але більш здатні, ніж більшість завжди вільних рішень.

З цього приводу ми приділяємо велику вагу ефективності, як з точки зору часу відновлення, так і успіху відновлення. Ми також розглянули, які типи файлів можна відновити, включаючи документи, відео, зображення та аудіофайли.

Нарешті, ми розглянули досвід користувачів. Ми протестували ряд інструментів відновлення даних і натрапили на занадто багато неохайних, важкодоступних інструментів. Тільки тому, що програмне забезпечення розроблене як утиліта, це не означає, що воно має виглядати так, як було розроблено в 1990 році.

Майстер відновлення даних EaseUS

Ми назвали майстра відновлення даних EaseUS головним варіантом для цієї статті. Причиною тому є те, що хоча ліцензія EaseUS коштує приблизно стільки ж, скільки лідер галузі Stellar, ви можете відновити вдвічі більше даних, перш ніж вам доведеться платити за неї.

2 Гб відновлення даних може позбавити вас від великої кількості заторів. EaseUS також підтримує відновлення більшості типів файлів, включаючи документи, музику, зображення та відео. Окрім того, не в змозі відновити дані з оптичних носіїв, майстер відновлення даних підтримує зовнішній накопичувач, SD-карту та відновлення флеш-накопичувача на додаток до роботи з жорстким диском комп’ютера..

Однак за допомогою EaseUS ви не можете обмежувати сканування лише певними типами файлів, і він може сканувати лише розділ, а не весь ваш жорсткий диск одразу. Однак ви можете сортувати результати за типом файлу та попередньо переглянути їх перед відновленням. Це допоможе вам максимально використати 2GB безкоштовного відновлення.

Швидке сканування за допомогою EaseUS зайняло близько двох секунд у нашому тестуванні на 518 ГБ розділі, тоді як глибоке сканування зайняло близько двох годин. Усі наші тести призвели до успішного відновлення наших тестових файлів, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді майстра відновлення даних EaseUS.

Інші причини, якими ми любимо майстра відновлення даних EaseUS

EaseUS підтримує підтримку з деякими найбільш чуйними та точними фахівцями, з якими ми стикалися. Запропоновано електронну пошту та чат наживо. Для самодопомоги компанія також має ґрунтовну та пошукову базу знань.

Для користувачів, які бажають придбати ліцензію, також підтримується відновлення RAID для серверів та пристроїв для зберігання даних (NAS).

Піріформ Рекува

Piriform Recuva, хоч і не настільки вигадливий або набір функцій, як найсучасніші рішення, такі як Stellar і EaseUS, набагато більш бюджетний. Ця оцінка включає в себе 100-відсоткову безкоштовну версію інструменту, яка, на відміну від рішень верхнього рівня, не ставить обмеження на кількість даних, які можна відновити, перш ніж купувати ліцензію.

Як ми обговорювали в нашому повному огляді Piriform Recuva, безкоштовна версія програмного забезпечення не має жодної підтримки, тому вам доведеться зручно робити це поодинці. Безкоштовна версія також не включає автоматичне оновлення програмного забезпечення або відновлення оптичних носіїв.

Якщо це необхідні функції, хороша новина полягає в тому, що ліцензія на Recuva Pro коштує лише 20 доларів на рік. Хоча ми не рекомендуємо це програмне забезпечення для ІТ-професіоналів, є також ліцензія на бізнес у розмірі 35 доларів на рік.

Piriform Recuva недоступний для користувачів Mac, але версія Windows для нас добре перевірена. Ви можете сканувати лише певні типи файлів і запускати сканування розділів або повний диск. Файли на зовнішніх накопичувачах та знімних носіях також можна відновити. SD-картки не підтримуються, і Recuva не можна використовувати для відновлення видалених розділів, як наші перші дві кращі вибори..

Швидке сканування потребує лише декількох секунд, а глибоке сканування нашого 518 ГБ розділу фактично працювало вдвічі швидше, ніж ті, що мають Stellar та EaseUS. Усі наші тестові файли теж були успішно вилучені, тож це безумовно працює.

Інші причини, які нам подобаються Piriform Recuva

Про Рекуву насправді не багато чого сказати. Він працює і абсолютно безкоштовно, і для багатьох користувачів цього буде достатньо. Клієнт, однак, не дуже добре розроблений і підтримка, навіть якщо ви платите за ліцензію, нижче середнього.

IOBit Undelete

IOBit Undelete – ще один функціональний інструмент відновлення даних, який ніколи не коштуватиме вам ні копійки. Він працює з відео, зображеннями, музикою та документами, і він має один з простіших інтерфейсів будь-якого інструменту, з яким ми грали.

Ця простота робить його хорошим вибором для домашніх користувачів, яким не потрібен інструмент із упаковкою функцій. Ви можете сканувати конкретні типи файлів, а відскановані файли часто можна переглянути перед завершенням відновлення, що саме є питанням встановити прапорець та натиснути кнопку.

Найважливішим завданням для IOBit Undelete є те, що він не здатний виконувати глибокі сканування, тобто це, як правило, менш успішно, ніж інші варіанти. Однак він добре працює при випадкових видаленнях файлів і зазвичай працює добре для форматування розділів та пошкодження файлів.

Інші причини, які нам подобаються IOBit Undelete

Незважаючи на те, що IOBit Undelete є абсолютно безкоштовною, все ще має гідну мережу підтримки завдяки тому, що компанія заробляє гроші на інших продуктах, включаючи Advanced SystemCare Pro та DriveBooster Pro. Довідкові параметри включають електронну пошту та базу знань.

PhotoRec

Не дозволяйте імені обманювати вас: PhotoRec не просто для відновлення фотографій, хоча для цієї мети це дуже добре працює. Програмне забезпечення насправді підтримує сотні різних типів файлів, включаючи документи, аудіо та відео також.

Однак, що заважатиме деяким людям, це те, що програмне забезпечення базується на командному рядку. Немає фантазійного або не дуже-фантазійного (дивлячись на вас, Ремо) інтерфейсу, щоб полегшити життя.

При цьому інтерфейс командного рядка не настільки важкий, що більшість користувачів не можуть зрозуміти це. Що ще важливіше, PhotoRec підтримується потужним набором алгоритмів, які можуть зшивати навіть сильно пошкоджені файли разом.

PhotoRec також є відкритим кодом і абсолютно безкоштовно. Ви можете відновити стільки даних, скільки захочете, без жодного разу платити ні копійки. Недоліком того, що це безкоштовний інструмент з відкритим кодом, є те, що підтримка досить тонка.

Інші причини, які нам подобаються PhotoRec

PhotoRec працює з широким спектром пристроїв, а не лише з комп’ютерами. Сюди входять цифрові камери, смартфони, планшети, карти пам’яті та компакт-диски. Хоча відновлення розділів не пропонується, супровідне програмне забезпечення під назвою TestDisk може допомогти там.

Як і PhotoRec, TestDisk може здатися трохи залякуючим завдяки своєму підходу до командного рядка, але він безкоштовний і, що важливіше, працює дуже добре.

Почесне згадування: Wondershare

Як і Piriform Recuva, Wondershare – це ще одне бюджетне рішення для відновлення даних, яке нам дуже подобається для домашніх користувачів, хоча не ІТ-фахівців. На відміну від Piriform Recuva, однак ви маєте обмеження на 100 Мб відновлення даних, перш ніж купувати програмне забезпечення.

Довічна ліцензія коштує 40 доларів на один комп’ютер, що не є поганою справою для отриманих функцій. До них відносяться швидке та глибоке сканування, сканування за типом файлів, чудові функції сортування та навіть клонування. Wondershare також працює для зовнішніх накопичувачів та більшості знімних носіїв, але не для SD-карт.

Найбільшим недоліком програмного забезпечення є те, що глибоке сканування потребує досить тривалого часу. У наших тестах, детально описаних у нашому огляді Wondershare Data Recovery, сканування в 518 Гб зайняло сім годин.

Фінальні думки

Для тих, хто не має великих даних для відновлення, або тих, хто не проти працювати з недорозвиненим програмним забезпеченням, ви можете спробувати цілий ряд безкоштовних варіантів відновлення даних. Ми виділили п’ять наших улюблених на чолі з тим, що ми вважаємо двома найкращими в класі варіантами, вільними чи ні: Зоряне відновлення даних та Програмне забезпечення інженерії програмного забезпечення Prosoft.

Однак є ще багато варіантів, окрім тих, на яких ми приземлилися. Хитрість полягає в тому, щоб знайти інструмент, який має потужні алгоритми сканування, інакше ви, ймовірно, будете витрачати свій час, а для деяких з нас час – це гроші.

Звичайно, найкраща ставка – це профілактика, і для цього ми радимо ознайомитися з нашим найкращим посібником із резервного копіювання в Інтернеті, де ви знайдете авторитетні рішення, такі як Backblaze, IDrive та CrashPlan. Не соромтеся звучати своїми власними виборами для безкоштовного відновлення даних нижче та дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map