Найкраще інтернет-сховище для фотографій у 2020 році: надійне зберігання знімків

Найкраща камера – це, мабуть, та, яка у вас в кишені. Смартфони керують цим днем, завдяки постійно зростаючим можливостям та мегапіксельним рейтингам, здатним робити знімки відео та фотографії високої роздільної здатності, 4К Чим краща якість, тим більше файлів, а це знаходить правильне місце для зберігання вашої колекції фото любителів.


Є просте рішення: хмарне сховище. Завантаження останніх зображень та відеороликів до хмарних провайдерів звільняє простір на ваших портативних пристроях, дозволяючи легко отримувати доступ до них, де б ви не були і на всіх платформах. Це також ідеальний спосіб звільнити жорсткий диск від фотографій протягом усього життя, а також захистити їх від втрати через апаратну помилку.

У нас є не менше 13 різних претендентів, які слід вважати одними з найкращих хмарних сховищ для фотографій, кожна з яких має різні функції, ліміти пам’яті та цінові плани, які слід враховувати..

Яке найкраще Інтернет-сховище для фотографій?

 1. Фотографії Амазонки
 2. Google Фото
 3. pCloud
 4. Sync.com
 5. Flickr
 6. 500 пікс
 7. МЕГА
 8. Dropbox
 9. OneDrive
 10. SmugMug
 11. iCloud
 12. Затвора
 13. Я їду

На наш погляд, найкращим хмарним сховищем для фотографій є Amazon Photos. Він пропонує необмежену кількість фотографій, і ви можете ділитися своїм обліковим записом ще до п’яти інших людей. Ви також отримуєте всі інші привілеї прем’єрського членства, включаючи безкоштовну доставку Amazon та Prime Video Prime Amazon. 

Кожен провайдер пропонує сховище для фотографій, хоча лише деякі провайдери дозволяють також завантажувати відеовміст. Більшість пропонують хорошу кількість безкоштовного сховища для пробної послуги, але платні плани є досить доступними. Давайте докладніше розглянемо кожного постачальника.

1. Фотографії Амазонки

Клієнти Amazon можуть зберігати свої фотографії одним із двох способів. Перший – використовувати Amazon Photos, послугу, присвячену зберіганню фото та відео. Ви також можете зберігати свій медіа-вміст за допомогою Amazon Drive, але у ньому бракує багатьох функцій, які роблять Amazon Photos таким привабливим варіантом.

Ми зосередимось на фотографії Amazon тут, але якщо ви хочете зберігати більше, ніж просто фотографії та відео, перегляньте наш огляд Amazon Drive.

Амазонський хмарний диск

Кожен, хто має обліковий запис Amazon, отримує 5 Гб безкоштовного сховища для фотографій та відео на Amazon Prime Photos. При членстві в Amazon Prime у розмірі 12,99 доларів США на місяць ви отримуєте необмежену кількість фотографій в Інтернеті. 

Зберігання вашого відео все ще обмежено 5 Гб, тому вам доведеться заплатити за додатковий обсяг, якщо це обмеження є проблемою. Додаткові витрати на зберігання становлять від 19,99 доларів на рік за 100 ГБ і 59,99 доларів на рік за 1 ТБ. Додаткове зберігання коштує додаткові $ 59,99 на рік за кожен додатковий TB пам’яті.

Завантаження зображень на Amazon Photos досить просто. На настільному ПК або ноутбуці ви можете увійти на веб-сторінку Amazon Prime Photos і просто перетягнути файли або встановити спеціальний додаток для настільних ПК, що дозволяє копіювати фотографії в папку синхронізації на комп’ютері. 

Завантажувати фотографії з телефону ще простіше: просто встановіть додаток iOS або Android, а потім зможете встановити автоматично завантажувати будь-які зроблені вами фотографії.

Переваги Amazon Photos

Amazon Photos також пропонує функцію під назвою “сімейний сейф”, яка дозволяє запросити до п’яти людей, щоб ділитися вашим необмеженим сховищем. Ви можете переглядати фотографії всіх разом або сортувати їх окремо. Для додаткової конфіденційності ви можете обмежити певні зображення від інших користувачів, навіть якщо ви ділитесь тим самим сховищем.

Як ми вже згадували раніше, членство в Прем’єр пропонує більше, ніж просто зберігання фотографій, з безкоштовною доставкою та доступом до Amazon Prime Video та Prime Music. Учасникам Amazon Prime не потрібно думати про іншу підписку на вашу колекцію фотографій, оскільки ви отримаєте необмежене зберігання фотографій без зайвих витрат. 

Amazon стверджує, що ви не можете використовувати Amazon Prime Photos для некомерційного зберігання, тому якщо ви хочете зберігати фотографії для свого малого бізнесу, вам потрібно буде розглянути найкращий хмарний сховище для бізнесу.

2. Google Photos

Як і в Amazon, існує кілька способів зберігання фотографій в Google. Google Photos створено для архівації фотографій та відео, а Google Drive також може зберігати більшість інших типів файлів. Ми зосередимо увагу на сховищі Google Фото тут, але перегляньте наш огляд Google Диска, якщо вам цікаво дізнатися більше.

Google Photos пропонує безлімітне зберігання фотографій безкоштовно – абсолютно безкоштовно, не потрібно платити. На відміну від Amazon Photos, ви також можете зберігати необмежену кількість відео. 

Єдиний компроміс полягає в тому, що для безкоштовного необмеженого зберігання ваші фотографії повинні бути зменшені до розміру 16 мегапікселів, якість відео не вище 1080p HD. Якщо вони перевищують ці межі, вони автоматично стискаються. 

Насправді всі зображення у вільному «високоякісному» ярусі стиснуті для економії місця, навіть якщо вони менше 16 Мп. Хоча стиснення є чудовим, це знижує якість ваших фотографій, які можна змінити, щоб вони “підходили” до вимог.

Якщо ви хочете зберігати свої фотографії та відео без стиснення, вам потрібно буде вибрати рівень “оригінальної якості”. Тут ви отримаєте лише 15 Гб безкоштовного пам’яті, але якщо ви хочете більше, ви можете заплатити до 30 ТБ пам’яті Google Диска, основний план – 2 ТБ коштуватиме 9,99 дол. США на місяць.

Особливості Google Фото

Додаток резервного копіювання та синхронізації Google для настільних ПК дозволяє автоматично завантажувати файли з будь-якої папки на вашому жорсткому диску або вкладеному сховищі. Для мобільних пристроїв додаток Google Фото на iOS або Android автоматично створить резервну копію будь-яких знімків, зроблених на телефоні, а також видалить попередньо завантажені зображення, щоб заощадити місце.

Використовуючи систему тегування на AI, ви можете вводити фрази на зразок “собака” або “весілля” в пошуку Google Фото, щоб знайти відповідні фотографії. Amazon Photos має подібну особливість, але результати менш точні. 

Одна з проблем Google Photos – це поганий досвід компанії щодо конфіденційності. Щоб скористатися системою тегів, потрібно дозволити Google проаналізувати вашу колекцію фотографій, передавши вашу конфіденційність у процесі.

Як і у багатьох продуктах Google, ви отримуєте безкоштовну послугу за те, щоб Google використовував ваші дані для маркетингу, що є великою причиною того, що вона не входить до найкращого списку безкоштовного хмарного зберігання даних..

3. pCloud

Це перша послуга в нашому списку, яка не є спеціалізованою послугою зберігання фотографій. Ми є великими шанувальниками pCloud як всебічного постачальника пам’яті, і це послуга, яку ми часто рекомендуємо для типового використання хмарного сховища. Ми зосередимо увагу на використанні pCloud для онлайн-зберігання фотографій тут, але ви можете дізнатися більше про інші чудові функції в нашому огляді pCloud.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

Плани ціноутворення на pCloud є розумними, об’єм пам’яті від 10 ГБ до 2 ТБ коштуватиме від 5,99 до 9,99 дол. США на місяць. Також доступні варіанти зберігання: 500 ГБ “для життя” доступно за $ 175 або 2 ТБ за $ 350. Якщо ви думаєте, що збираєтесь дотримуватися pCloud більше трьох років, то це може заощадити значну суму грошей.

Існують клієнти pCloud для Windows, macOS та Linux, що дозволяють використовувати віртуальний диск для резервного копіювання файлів. Мобільні додатки для iOS та Android піклуються про ваші фотографії, дозволяючи створювати резервні копії, які ви робите автоматично.

Використання pCloud для фотографій

Якщо ви намагаєтеся зібрати свою колекцію фотографій, але не хочете зберігати речі на локальному диску, допоможе pCloud. Він не тільки пропонує мобільні та настільні програми, але також дозволяє створювати резервні копії файлів із соціальних мереж, таких як Facebook та Instagram. Це робитиметься кожні три дні, тому ваші останні соціальні знімки завжди залишатимуться в безпеці.

Це всебічний постачальник, і хоча він пропонує декілька функцій для серйозних користувачів фотографій, він не має цього чітко мати на увазі. Ось чому це не наш провідний постачальник даних для зберігання фотографій, але, маючи хороший обсяг пам’яті для відеоконтенту, це найкраща рекомендація щодо найкращого хмарного сховища для відео..

4. Sync.com

Sync.com – наш номер один, якщо ви шукаєте постачальника хмарних сховищ, який може це зробити. Він не тільки пропонує хороші обмеження для зберігання даних, але також забезпечує високу оцінку безпеки та конфіденційності завдяки використанню шифрування нульових знань. Ви можете прочитати про це детальніше в нашому огляді Sync.com.

sync.com-безпека

Цей фокус конфіденційності є причиною того, що Sync.com є однією з наших рекомендацій щодо зберігання фотографій в Інтернеті, оскільки це один із найбезпечніших доступних постачальників послуг хмарного зберігання. Він розширює шифрування знань із нульовим знанням на вашу колекцію фотографій, навіть якщо ви ділитесь фотографіями з іншими користувачами, те, що більшість інших постачальників не може відповідати.

Він пропонує додатки для настільних ПК для Windows та macOS, створюючи резервну копію ваших локальних фотографій та відео (а також інших файлів). Як і інші провайдери, такі як pCloud, Sync.com також пропонує автоматичне завантаження фотографій через додатки для Android та iOS. Ви також можете переглядати свої файли в Інтернеті, хоча ви не можете переглядати зображення через веб-переглядач.

Ціни на Sync.com

Безкоштовний план Sync.com пропонує 5 Гб пам’яті, але ви можете додати його, запросивши до нього інших користувачів, отримуючи 1 ГБ за кожну реєстрацію. Щомісячних планів немає, тому вам доведеться заплатити за рік за додаткове зберігання.

Однак ціни виявляються дуже конкурентоспроможними. Ви можете отримати 2 ТБ місця для зберігання в еквіваленті 8 доларів на місяць, що робить його одним з дешевих пропозицій у нашому списку, якщо вам потрібна розумна кількість місця для зберігання. 

5. Flickr

Якщо ви хочете поділитися своїми фотографіями з усім світом, Flickr – це, мабуть, послуга, про яку ви чули та розглядали. Це один із найстаріших постачальників даних для зберігання фотографій у хмарі, але кілька разів він змінив руки, і по дорозі повзуть погані зміни.

flickr-photostream

У рамках нещодавнього захоплення компанією SmugMug у 2018 році, щедрий 1 ТБ безкоштовного онлайн-сховища Flickr було замінено максимум 1000 фото та відео для вільних користувачів, а зображення обмежені до 200 МБ та відео до 1 ГБ. Потік відеоконтенту також обмежений трьома хвилинами.

Flickr Pro коштує $ 5,99 на місяць, надаючи необмежену кількість пам’яток для фотографій та відео в повному дозволі. Відео може тривати до 10 хвилин, а рекламний вміст не відтворюється. Якщо ви вибрали щорічну підписку, ви також отримаєте знижки на інші послуги підписки, такі як Adobe Creative Cloud.

Обмін вмістом за допомогою Flickr 

Якщо ви пишаєтесь своїми фото та відео, цілком природно хотіти їх показувати. Інші постачальники дозволяють ділитися фотографіями з окремими людьми або групами, але Flickr розроблений так, щоб ваш вміст був видно світові. Якщо ви хочете залишати свої зображення приватними, ви можете змінити це, але налаштування за замовчуванням роблять ваш вміст загальнодоступним. 

У Flickr було більше 15 років, щоб створити спільноту однодумців. Це прекрасне місце для зустрічі з іншими фотографами, обміну порадами та отримання порад, але відсутність щедрої безкоштовної версії покалічила одну з найбільших причин приєднання до сайту.

6. 500 пікс

Як і Flickr, 500px – це ще один сайт для обміну фотографіями з громадськістю, хоча цей сайт зосереджений більше на серйозних фотографах, а не на любителів. Якість фотографій, які ви знайдете на 500px, в основному відмінна, але ви можете завантажувати лише зображення.

500 пікс. Всіх фотографій

Частиною стратегії підтримки якості на 500 пікселів є обмеження кількості завантажень. У вільному плані ви можете завантажувати лише сім зображень на місяць, намагаючись заохотити користувачів “ділитися найкращим чином та зосереджуватися на якості над кількістю”. 

Це, мабуть, скоріше хитрість, щоб відрізнити себе від інших сайтів обміну фотографіями, ніж з будь-якої справжньої причини, правду кажучи, так як завантажувати необмежену кількість зображень вам доведеться лише 2,99 долара на місяць..

Заробіток із 500 пікселів

Як веб-сайт для серйозних фотографів, 500px дозволяє ліцензувати ваші фотографії для придбання та використання інших людей. Вони повинні бути схвалені спочатку сайтом, але, якщо вони затверджені, ви можете отримати до 60 відсотків гонорарів за будь-які продажі, які ви здійснюєте.

Як і Flickr, 500px має сильне почуття спільноти, що дозволяє голосувати та коментувати фотографії інших користувачів, а також слідкувати за улюбленими фотографами.

7. МЕГА

MEGA – це дітище Кім Дотком, горезвісного бізнесмена, який також створив закритий Megaupload. Оскільки Кім Дотком більше не відіграє жодної ролі в операціях MEGA, він пропонує хороший варіант для зберігання фотографій з 50 Гб безкоштовного сховища. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді MEGA.

мега-проти-тресорит-мега-акція

Однак є кілька застережень до цього безкоштовного сховища. З безкоштовних 50 Гб, 35 ГБ – це бонус за реєстрацію рахунку, який закінчується через 30 днів. 

Деякі з них можна заробити за допомогою “досягнень”, таких як встановлення мобільного додатка або запрошення друга, але навіть ці нагороди обмежені максимум 365 днями. Вартість варіюється, починаючи з приблизно 11 доларів на місяць за 2 ТБ місця зберігання.

Існує настільний додаток для Windows, macOS та Linux, або ви можете завантажувати свої фотографії вручну за допомогою веб-інтерфейсу. Як ми бачили з іншими постачальниками, програми MEGA для Android та iOS автоматично створюють резервну копію ваших фотографій. Ці програми також пропонують чат у реальному часі з іншими користувачами MEGA, що незвично і не є функцією, яку ми зазвичай бачимо.

MEGA Security 

Як ви й очікували, враховуючи, що це скелясте народження, MEGA – все про безпеку. Він не тільки зберігає ваші файли в безпеці при шифруванні нульових знань, але і зберігає ваші файли в безпеці, навіть якщо ви ділитесь ними з іншими. 

Ніхто не може відкривати ваші посилання, крім призначеного одержувача. Якщо приватне зберігання фотографій є однією з ваших основних проблем, то варто врахувати MEGA, враховуючи, що це один з найкращих хмарних сервісів зберігання даних із нульовим знанням..

Жоден ключ шифрування не означає контролю, тому якщо ви втратите свій пароль до MEGA, ви втратите свої файли. Шифрування нульових знань саме це, тому MEGA не зможе відновити ваш доступ, якщо це станеться. Ви можете зберегти офлайн-ключ відновлення, але ми радимо зберігати ваш пароль, використовуючи один з найкращих доступних менеджерів паролів, наприклад 1Password, щоб обмежити ризики.

8. Dropbox

Коли ви згадуєте хмарне сховище, більшість людей думають про Dropbox. Це був один з перших постачальників хмарних пам’яток, з великою кількістю корисних функцій, які роблять його чудовим для співпраці. Як пояснюється в нашому огляді Dropbox, це суцільний вибір, якщо він не є видовищним – для зберігання фотографій. 

При 9,99 дол. США на місяць (щомісячно стягується плата) за 2 ТБ пам’яті, це також дорожче, ніж деякі інші варіанти. Якщо ви шукаєте найкращий безкоштовний хмарний сховище для фотографій, ви можете спробувати Dropbox безкоштовно з 2 Гб безкоштовного сховища, але вам, мабуть, доведеться оновити для великих колекцій фотографій.

dropbox-sync-online-файли

Dropbox працює краще, ніж деякі його конкуренти, коли мова йде про файли RAW. Dropbox не стискає ваші файли, тому будь-які зображення RAW або фотографії з високою роздільною здатністю будуть завантажуватися в оригінальному розмірі та якості, без обмежень щодо розміру файлів. Настільні та мобільні програми Dropbox також дозволяють попередньо переглядати файли RAW поряд з іншими типами файлів зображень.

Завдяки Dropbox for Business ви також можете завантажувати фотографії для використання в бізнесі, на відміну від Amazon Photos.

Конфіденційність Dropbox

Dropbox не пропонує шифрування знань із нульовим знанням, тому він не настільки безпечний, як деякі інші постачальники у цьому списку. Однак вона інтегрується з Boxcryptor, але це стороннє додаток, яке дозволяє вам шифрувати свої файли до їх завантаження. Детальніше про те, як це працює, ви можете прочитати в нашому огляді Boxcryptor.

У Dropbox в минулому також виникали проблеми з порушеннями безпеки, і мільйони акаунтів постраждали. Минуло кілька років, як це сталося, але варто пам’ятати про це, тим більше, що Dropbox не пропонує шифрування нульових знань.

Якщо ви стурбовані збереженням своїх зображень та відеозаписів приватними, то замість цього розгляньте інші варіанти, наприклад Sync.com.

9. OneDrive

Microsoft OneDrive – це не лише постачальник пам’яті, а й потужний інструмент для співпраці, який пропонує повну інтеграцію з іншими програмами Office, завдяки чому наш кращий хмарний обмін для співпраці в цьому списку..

Ви можете дізнатися більше про інтеграцію Office у нашому огляді OneDrive, але ми зосередимось на тому, як OneDrive обробляє фотографії тут.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

OneDrive починає з безкоштовного плану, який включає 5 Гб пам’яті, тому, ймовірно, вам захочеться розглянути можливість оновлення для великих колекцій фотографій. Маючи 1 ТБ пам’яті, коштує 9,99 доларів на місяць, хоча ви можете заощадити, якщо платите щороку. Тим часом 2TB обійдеться вам у $ 19,99 на місяць, що, як ми визнаємо, значно вище, ніж у інших постачальників у цьому списку. 

Одним з основних пунктів продажу Microsoft OneDrive є те, що ви також включаєте Office для ПК або Mac, включені в цей план, але це не за конкурентоспроможними цінами, якщо вас цікавить лише зберігання фотографій.

Особливості OneDrive

OneDrive автоматично зберігає фотографії та відео з будь-якого пристрою, який ви підключите до ноутбука чи настільного комп’ютера, на якому встановлено. Це буде працювати з камерами та телефонами, а також з портативною флеш-пам’яттю на зразок SD-карт та USB-накопичувачів. Ви також можете мати OneDrive автоматично робити резервну копію будь-яких знімків екрана, зроблених на своїх пристроях.

Додатки для Android та iOS також дозволяють автоматично створювати резервні копії фотографій у вашому телефоні, завдяки чому OneDrive входить у наш список найкращих хмарних сховищ для Android. Це стосується і користувачів iPhone, хоча OneDrive не може завантажувати фотографії, оптимізовані для iCloud. 

OneDrive взагалі не стискає ваші фотографії чи відео. Якщо ви хочете зберігати зображення RAW або 4K відео, то OneDrive – хороший вибір, хоча максимальний розмір файлу – 100 Гб.

10. SmugMug

Уважні читачі відзначать, що ми вже згадували SmugMug – це сервіс, який володіє Flickr з 2018 року. Хоча Flickr трохи ширший за привабливістю, SmugMug орієнтований більше на професійних фотографів, конкуруючи з послугами на зразок 500 пікселів. Однак це все ще корисно для любителів, які просто хочуть десь зберігати та демонструвати свої фотографії. 

контрабанда-фото-сторінка

Щоб допомогти вам переміщувати великі колекції фотографій, SmugMug дозволяє синхронізувати папки та папки непошкодженими. Це означає, що будь-які фотографії, які ви організували в різні папки на своєму ПК або Mac, збережуть цю структуру.

Професійні фотографи можуть налаштувати загальнодоступні портфоліо для демонстрації своєї роботи за допомогою вбудованих функцій електронної комерції, які дозволять продавати свої зображення іншим користувачам в Інтернеті. Ви також можете додавати власні водяні знаки до своїх зображень, щоб ніхто не вкрав їх.

Ціноутворення на SmugMug

Немає безкоштовних планів у програмі SmugMug, але ви можете пробувати пробну службу протягом 14 днів. Після закінчення терміну дії вам потрібно буде підписатись на один із платних планів. Базовий рівень – 5,99 долара на місяць, або 48 доларів на рік, якщо ви платите щороку.

Однак у планах зберігання різниці немає різниці. Необмежений об’єм зберігання фотографій та відеозаписів застосовується через діапазон SmugMug, хоча розмір файлу має максимальний розмір 3 Гб та обмеження 20 хвилин на відео.

Мінусом є підтримка різних типів файлів, оскільки ви можете завантажувати лише файли JPEG, GIF, PNG або HEIC з розміром файлу трохи більше 500 Мб. Якщо ваші зображення більше, ніж вони, вони будуть стискатися. Якщо ви хочете створити резервну копію файлів RAW, ви не можете, тому шукайте в іншому місці.

11. iCloud

Користувачам Mac рідко потрібно шукати далі, ніж послуги, які пропонує Apple, і якщо iCloud пропонує надійний варіант зберігання фото та відео, це не дивно. Як ми згадували в огляді iCloud Drive, iCloud інтегрується у ваші пристрої macOS та iOS, пропонуючи швидке та просте хмарне зберігання ваших файлів та фотографій.

iCloud-Windows-Photos-Integration

Це означає, що користувачі Windows та Android не в центрі уваги iCloud, хоча ви можете отримати доступ до сервісу за допомогою веб-сайту та основного клієнта для настільних ПК. Обидва вони досить бідні у використанні, але це вже інша історія для користувачів Apple.

iCloud постачається безкоштовно з 5 Гб місця для зберігання. Додаткові 50 Гб коштують менше 1 долара на місяць, або ви можете оновити до 2 ТБ за 9,99 доларів на місяць. Це робить його трохи дорожчим, ніж деякі інші варіанти нашого списку, якщо у вас є багато фотографій та відео для зберігання. 

Він обробляє файли RAW, зберігаючи оригінальний файл у хмарі та показуючи вбудований JPEG для попереднього перегляду на своїх пристроях, щоб заощадити місце.

Проблеми конфіденційності iCloud

Apple не застрахована від питань конфіденційності, тому що кілька знаменитостей отримали інтимні зображення, викрадені з iCloud у 2014 році. На щастя, Apple тут не винна, оскільки фішинг-атаки на знаменитостей стали причиною. З тих пір Apple підсилила захист свого облікового запису двофакторною автентифікацією, яка тепер застосовується до облікових записів за замовчуванням.

iCloud використовує шифрування нульових знань для деяких даних, таких як ваші збережені паролі та платіжна інформація. Однак це не стосується фотографій та відео. Під час доступу до iCloud.com використовується мінімум 128-бітове шифрування AES для даних у спокої та протокол TLS 1.2..

Ваші дані досить безпечні, але інші постачальники можуть, мабуть, запропонувати кращий захист для вашої колекції фотографій.

Плюси:

 • Добре інтегрується з продуктами Apple
 • Може обробляти зображення RAW
 • Доступний додаток для Windows

Мінуси:

 • Мінімальне безкоштовне зберігання
 • Без шифрування знань із нульовим знанням
 • Ціноутворення iCloud дорожче, ніж деякі варіанти

12. Шаттерфляй

Цифрові фотографії чудові, але вони мають один великий недолік – переважна більшість з них ніколи не бачиться. Деякі з них можуть бути опубліковані в соціальних мережах, але лише фотокниги, відбитки та картки дозволяють знімати свої зображення з екрану та в реальному світі. Ось тут заходить Shutterfly.

Затвора

Shutterfly має величезний асортимент продуктів, які ви можете створити за допомогою своїх фотографій, включаючи фотокниги, листівки, канцтовари, календарі, настінне мистецтво тощо. Щоб заманювати вас придбати його продукти, Shutterfly також пропонує необмежену хмарну пам’ять для фотографій, хоча немає можливості зберігати відео. 

За зберігання фотографій плата не стягується – ви платите лише при покупці продуктів через сайт.

Завантаження фотографій на Shutterfly

Хоча Shutterfly пропонує необмежену кількість пам’яті, він приймає файли лише у форматі JPEG. Якщо ваші фотографії є ​​в будь-якому іншому форматі, вам потрібно спочатку їх перетворити. Розмір файлу не обмежений, але якщо ви шукаєте спосіб зберігання своїх RAW-зображень, Shutterfly – це не.

Існує три способи завантаження фотографій у свій обліковий запис. Ви можете перетягнути їх із свого комп’ютера на сайт, використовувати додаток Shutterfly, щоб додати знімки зі свого телефону або автоматично імпортувати зображення з Facebook, Instagram та SmugMug. Немає можливості налаштування автоматичного завантаження, тому вам доведеться додавати фотографії вручну. 

Якщо ви любитель любителів, який зберігає всі свої фотографії у форматі JPEG, це розумний спосіб зберігати необмежену кількість фотографій повністю безкоштовно та переносити їх у “реальний” світ. Однак для завантаження їх потрібно трохи більше зусиль, ніж більшість інших постачальників у цьому списку.

Плюси:

 • Необмежене зберігання фотографій
 • Повністю безкоштовно
 • Доступний асортимент фотопродуктів

Мінуси:

 • Ви можете зберігати лише файли JPEG
 • Немає відеозберігання
 • Немає автоматичних завантажень

13. IDrive (для безкоштовного зберігання)

Хоча IDrive – це резервне рішення, ви можете налаштувати папки синхронізації, які не враховуються вашим лімітом резервного зберігання, ефективно надаючи резервне копіювання та типове хмарне сховище в одному. 

Якщо у вас є лише невелика колекція фотографій, збережених у стандартних форматах, то 5 Гб безкоштовного сховища, запропонованого IDrive, може бути достатньо для задоволення ваших потреб. Це досить добре закруглений продукт, як ви можете дізнатись у нашому попередньому огляді IDrive. 

IDrive-Timeline

Якщо ви шукаєте додатковий обсяг пам’яті IDrive, тоді вам доведеться платити попереду, оскільки IDrive не пропонує щомісячних планів. Це добре порівнюється з іншими постачальниками за ціною, однак, 2TB пам’яті пропонується всього за 69,50 доларів на рік, хоча зазвичай є знижки на пропозицію. За 5 ТБ пам’яті ви будете платити 99,50 долара на рік.

Особливості IDrive

IDrive пропонує клієнт для настільних ПК для Windows та macOS, використовуючи стандартний метод папки синхронізації, який ми бачимо від інших постачальників, таких як Dropbox. Також є додатки для Android та iOS, які автоматично створюють резервну копію ваших фотографій та зберігають їх як часову шкалу в додатку. 

IDrive використовує стиснення та шифрування без втрат, тобто ви можете зберегти всі ваші файли RAW, не боячись втрати роздільної здатності. Ви також можете завантажувати відеофайли, хоча максимальний ліміт – 2 ГБ на файл. 

Хоча платні плани IDrives великі, 5 Гб безкоштовного сховища – хороший варіант для менших колекцій фотографій, що конкурує з іншими рішеннями, такими як iCloud.

Плюси:

 • Безкоштовне сховище 5 Гб
 • Без стиснення
 • Плани ціноутворення зі знижкою

Мінуси:

 • Немає щомісячних планів ціноутворення

Як ми обирали наших постачальників

З інших наших відгуків про зберігання хмарних даних ви дізнаєтесь, що ми холодно і важко переглядаємо кожного постачальника, щоб дізнатися його плюси та мінуси. Якщо провайдер робить чудову роботу, ми це скажемо. Якщо це поганий варіант, ми не будемо боятися говорити вам.

Ось чому ми розглядаємо функції, ціноутворення та безпеку в наших кругових оглядах, і для цього огляду ми розглянули, наскільки добре кожна служба хмарного зберігання обробляє фото зберігання. Ось чому pCloud та Sync.com, два наших улюблених багатоборців, складають лише середину пакету.

Фінальні думки

Якщо ви просто хочете зберегти тисячі JPEG, які засмітили ваш телефон і жорсткий диск, то будь-який з постачальників у цьому списку, ймовірно, зробить чудову роботу. Однак придивіться трохи ближче, і ви побачите, що Amazon Photos – це один з найкращих варіантів для більшості користувачів, який має необмежений обсяг пам’яті, а також доступ до інших служб Amazon.

Диск Google – це найближче друге місце, він має необмежене безкоштовне сховище, якщо ви не заперечуєте проти стиснення файлів. SmugMug – хороший вибір, якщо ви професійний фотограф, Sync.com пропонує чудову безпеку, і навіть Shutterfly може зробити чудову роботу безкоштовно, якщо ваші фотографії мають правильний формат.

Цей список свідчить про те, що ви любитель чи професіонал, є безліч сайтів для розміщення зображень та постачальників хмарних сховищ, які дозволять вам зберігати або демонструвати свою колекцію фотографій, від Amazon до IDrive (і все інше між ними).

Якщо у вас є досвід використання будь-якої з наведених вище служб, або ви думаєте, що ми пропустили основного гравця, то повідомте нас про це у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map