Найкраще хмарне зберігання з нульовими знаннями 2020 року: Перш за все безпека

Закони, проекти та положення в усьому світі перетворюють конфіденційність у розкіш. Основним серед країн, які виконують такі закони, є дядько Сейма США – проект PRISM, Закон про патріоти США та Закон CLOUD. Агентство національної безпеки США не проти використовувати ці закони, тож найкраще хмарне сховище з нульовими знаннями для захисту ваших файлів є першорядним..


Однак, інші країни не відстають. Деякі країни ЄС іноді діють, не враховуючи вашу конфіденційність. У французів є власний шпигунський проект, і Великобританія ухвалила Закон про слідчі повноваження, що навіть страшніше, ніж американські колеги.

Ви можете прочитати більше про закони про конфіденційність по країнах, у яких країнах є найкращий посібник із хмарних законів про конфіденційність. Канади немає в цьому списку, оскільки ми створили окрему статтю про суворі закони про конфіденційність в країні клена.

За умови прийняття відповідних законів про конфіденційність та належного захисту нульових знань служби хмарного зберігання даних допоможуть вам звільнити місце на жорсткому диску, перемістивши файли у хмару. Крім того, ваші файли будуть захищені від збоїв на жорсткому диску та несправностей. Це важливо, оскільки не певне програмне забезпечення для відновлення даних зможе отримати ваші файли.

Кращий хмарний сховище нульових знань 2020 року

Що таке нульове знання?

Нульове знання – це альтернативна назва приватного шифрування в кінці. Приватне означає, що ніхто, крім вас, не може читати ваші файли. Це тому, що шифрування виконується на вашому локальному пристрої до передачі файлів у хмару. Оскільки ви використовуєте пароль, який ви знаєте лише для шифрування, файли не можуть бути розшифровані після передачі. Це частина “від кінця до кінця”. 

Це забезпечує вашу конфіденційність, оскільки хмарний сервіс зберігання даних, який надає нульові знання, не може доставити ваші незашифровані файли властям. Однак, якщо ви забудете свій пароль, служба хмарного зберігання не зможе відновити його для вас, і ви втратите доступ до своїх файлів. Щоб уникнути цього, ви повинні використовувати один з кращих менеджерів паролів, щоб зберігати свій пароль.

Ми вибрали наших конкурентів з наших кращих хмарних сервісів зберігання даних. Якщо ви шукаєте резервну копію, прочитайте наш список найкращих онлайн-служб резервного копіювання. Дізнатися більше про різницю між хмарним сховищем та хмарним резервним копією можна тут. 

Перш ніж ми потрапимо до нашого списку найкращих хмарних сервісів зберігання даних із нульовим знанням, давайте визначимось із критеріями, якими ми його склали.

Що є найкращим хмарним сховищем нульових знань

Очевидно, що хмарний сервіс зберігання повинен забезпечити захист від нульових знань. Ми переконаємось, що він міцний і не має прорізів, які компанія може використовувати для вторгнення у вашу конфіденційність. 

Потрібна також сильна безпека хмар. Сюди входять такі функції, як протокол SSL / TLS, які захищають ваші файли під час транзиту, захист від програмного забезпечення та інше. Також важлива двофакторна автентифікація, яка захищає ваш обліковий запис.

Найкраще мати плани, які забезпечують дешеве зберігання. Чим більше планів пропонує послуга, тим краще, тому що легше буде знайти той, який відповідає вашим потребам. Якщо ви шукаєте велику пропозицію, ознайомтеся з нашими виборами найкращих пропозицій у хмарному сховищі.

Приємне та просте користувацьке враження приємно мати, тому що це зробить вашу взаємодію з хмарним сервісом зберігання набагато приємнішим. З цим допоможе інтуїтивний та простий у користуванні інтерфейс. Крім того, клієнти повинні працювати на найпопулярніших операційних системах і працювати на робочому столі, Інтернеті та мобільних пристроях.

Швидкість передачі файлів залежить від вашого постачальника послуг Інтернету, служби хмарного зберігання даних та того, наскільки ви близькі до свого сервера. Чим ближче ви знаходитесь до послуги, тим краще буде швидкість вашого з’єднання. Передача багатьох файлів може оподатковувати ваш комп’ютер, тож добре, якщо служба може обмежити використання системних ресурсів. Також хороший варіант скорочення швидкості завантаження.

1. Найкраще хмарне зберігання з нульовими знаннями: Sync.com

Sync.com була заснована в Торонто в 2011 році, і її відданість сильній безпеці та конфіденційності користувачів допомогла їй очолити цей список та порівняти хмарні сховища. Він базується в Канаді, тому ви отримуєте переваги законів про конфіденційність Канади.

Він розшифровує ваші файли, використовуючи AES 256-бітове шифрування, і використовує протокол TLS для захисту файлів, які перебувають під час передачі на його сервери, від атак людини в середині. Послуга сумісна з нульовими знаннями. Крім того, вона забезпечує двофакторну автентифікацію, яка допомагає захистити ваш пароль від хакерів, але вам слід створити надійний пароль незалежно.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5

Попередній

Далі

Центри обробки даних Sync.com використовують архітектуру RAID для запобігання збоїв на сервері, що призводять до втрати даних та мають сертифікат SOC 1. Завдяки цим можливостям Sync.com знаходиться у верхній частині нашого найбільш безпечного списку хмарних пам’яток.

Перш ніж вирішити передплату, ви можете використовувати Sync Starter, безкоштовний план, що забезпечує 5 Гб пам’яті. Це не багато, але це допомагає зробити найкраще хмарне сховище з великими планами обслуговування. І все-таки достатньо перевірити, чи працює Sync.com для вас. Якщо виконати кілька кроків, ви можете отримати 1 Гб додаткового місця для зберігання. Ви також можете додати 1 Гб за рефералом до 20 ГБ.

Є два особисті плани: Personal Pro 500GB та Personal Pro 2TB. Перший – 49 доларів на рік, а останній – 96 доларів на рік. Однак місячних планів немає. Однак ці конкурентоспроможні ціни роблять плани Sync.com одними з найкращих на ринку.

Ділові користувачі можуть почати з Business Solo, який постачає 2 ТБ за 96 доларів на рік. Business Pro отримує 1 ТБ на користувача за 60 доларів на рік. Потрібно як мінімум двох користувачів, а максимум 50. Якщо вам потрібно більше місця для зберігання, ви можете підписатися на розширений план Business Pro, який пропонує до 10 ТБ пам’яті на користувача за 180 доларів на рік.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Клієнт робочого столу Sync.com простий у використанні. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою значка панелі завдань. Він працює в Windows та macOS, але не в Linux. Якщо ви хочете підтримати Linux, прочитайте наш кращий хмарний сховище для порівняння Linux. 

Швидкість передачі Sync.com повільніше середньої. Те, що його сервери знаходяться в Онтаріо, Канада, а ми були в Белграді, Сербія, коли ми виконували тести в нашому огляді Sync.com, мало щось спільне з цим. Ви повинні розраховувати на швидкість, якщо ви ближче до її серверів.

Якщо для передачі використовується занадто багато системних ресурсів, ви можете придушити процес синхронізації. Існує можливість обмежити щомісячні завантаження та завантаження, якщо у вас також обмежений план даних.

Sync.com не використовує синхронізацію на рівні блоків. Це нормально, оскільки синхронізація на рівні блоку та шифрування нульових знань не працюють разом.

Sync.com робить чудову роботу із забезпечення конфіденційності та безпеки користувачів, має дешеві плани підписки і простий у використанні, що допомагає йому очолити цей список.

2. pCloud

pCloud – компанія у Швейцарії, але вона зберігає ваші дані на місцях дядька Сема. На щастя, воно забезпечує шифрування нульових знань, щоб збалансувати це. Однак, у цьому не так добре, що потрібно заплатити додатково.

pCloud називає своє приватне шифрування “pCloud Crypto”, і вам потрібно платити $ 3,99 на місяць, щоб ним користуватися. Ми пропонуємо вам отримати це, враховуючи закони та положення США. Крім того, ми чули від читачів, що pCloud перегляне ваші файли, щоб переконатися, що нічого не порушує його умови використання, якщо ви не використовуєте Crypto.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Як свідчення своєї безпеки, pCloud приймав виклик для злому криптовалюти pCloud, але ніхто не зміг її виконати..

Крім приватного шифрування, pCloud використовує протокол TLS / SSL для захисту файлів під час передачі та 256-бітове шифрування AES для захисту їх у спокої. Коли файли потрапляють до одного з його центрів обробки даних, створюється п’ять примірників і розподіляються щонайменше на три сервери. Центри обробки даних захищені та контролюються цілодобово.

pCloud використовує двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису, якщо хтось викраде ваші облікові дані.

Перед передплатою ви можете скористатися безкоштовним планом, який дає щедрі 10 Гб пам’яті. Ви можете виконати кілька кроків після реєстрації, щоб отримати додаткові 4 ГБ безкоштовного сховища. Крім того, кожен друг, якого ви посилаєте, отримує 1 Гб додаткового місця до 20 ГБ. Завдяки цьому вона знаходиться у верхній частині наших кращих хмарних компаній з великим списком безкоштовних планів.

Як і Sync.com, pCloud має лише два особисті плани, але вони є конкурентоспроможними. План Premium 500 ГБ становить 4,99 долара на місяць, а план Преміум Плюс 2 ТБ – 9,99 доларів на місяць. Якщо ви платите за рік наперед, ціни знижуються до 47,88 доларів і 95,88 доларів на рік відповідно. 

Якщо ви вважаєте, що pCloud чудовий, і ви хочете ним користуватися тривалий час, вам слід придбати довічну ліцензію, оскільки це дозволить заощадити багато грошей у довгостроковій перспективі.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Використовувати настільний клієнт – це приємно і просто. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою піктограми системного трея або диска pCloud у вашому менеджері системних файлів. Інтерфейс дещо чудовий, але чіткий та інтуїтивний. Він доступний для Windows, macOS та Linux.

Якщо ви перебуваєте на іншому комп’ютері та вам потрібно отримати доступ до своїх файлів, ви можете скористатися веб-інтерфейсом. Це швидко, має більше функцій та пропонує відчуття рідини. Однак це не добре для передачі великих файлів, тож для цього слід використовувати клієнт-настільний клієнт.

Мобільний додаток також простий у використанні. Ви можете використовувати його для автоматичного завантаження фотографій та відтворення аудіо- та відеофайлів. Він доступний для Android та iOS.

pCloud зберігає свої сервери в США, але в наших тестах він виявився набагато кращим, ніж Sync.com. Швидкість передачі відповідала тому, що ми очікували, враховуючи швидкість з’єднання. Ви можете обмежити швидкість вручну, якщо pCloud займає занадто велику частину вашої пропускної здатності. Прочитайте наш огляд pCloud, щоб дізнатися деталі про наші тести на швидкість.

pCloud стягує додаткові кошти за шифрування нульових знань, що є основною причиною того, що ми розмістили його за Sync.com.

3. Тресорит

Tresorit – одне з найбільш захищених хмарних систем зберігання даних завдяки шифруванню нульових знань та іншим функціям безпеки. Це вимагає від вас більше платити, щоб насолоджуватися ними.

Служба використовує шифрування нульових знань для захисту вашої конфіденційності, протокол TLS для запобігання атак, на які спрямовані файли під час передачі, та 256-бітове шифрування AES для захисту файлів у спокої. Крім того, для захисту вашого облікового запису доступна двофакторна автентифікація, якщо хтось зламає ваш пароль.

tresorit vs vs dropbox-tresorit-desktop

Ніхто не зумів зламати Тресоріт під час його відкритого виклику злому. Якщо ви хочете дізнатися більше про розширені функції безпеки Tresorit, прочитайте її документ про безпеку.

Tresorit тримає свої сервери в центрах обробки даних Microsoft Azure в Ірландії та Нідерландах, читайте наш огляд Microsoft Azure, щоб дізнатися більше.

Tresorit копіює ваші файли на декількох серверах у центрі обробки даних, щоб зменшити ризик втрати даних та збільшити доступність ваших файлів.

Немає безкоштовного плану, але ви можете скористатися безкоштовним пробним випробуванням. Найдешевший план преміум – 10,42 доларів на місяць за лише 200 ГБ місця для зберігання. Інший особистий план – соло, і він забезпечує 2 ТБ місця за $ 24 на місяць.

Tresorit також має бізнес-плани. Малий бізнес складає 20 доларів на користувача на місяць і надає 1 ТБ пам’яті для кожного користувача. На момент написання цього бізнесу компанія має 50-відсоткову знижку, що складає 12 доларів на користувача на місяць. Підприємство складає $ 24 на користувача на місяць і підтримує понад 100 користувачів.

Інші причини, які нам подобаються Тресорит

Tresorit – один з наших кращих хмарних сервісів зберігання даних, але його користувацький досвід складніший за середній. Це тому, що вам потрібно створити окремі тресори для синхронізації файлів. Настільний клієнт працює на Windows, macOS та Linux. Синхронізація є складною, але настільний клієнт зрозумілий і простий у використанні. Це також одна з найпривабливіших на ринку.

Ви можете використовувати веб-додаток Tresorit для доступу до свого хмарного сховища. Він має мінімальний дизайн, тому легко переміщуватися.

Додаток для смартфонів Tresorit працює на Android та iOS. Ви можете використовувати його для доступу до свого сховища, роботи в режимі офлайн та завантаження фотографій та відео з телефону. Крім того, ви можете захистити його блокуванням пароля.

Швидкість завантаження Tresorit середня, але швидкість завантаження менша, ніж повинна бути. Якщо ви виявите, що Tresorit заважає вашій роботі або ви перебуваєте на обмеженому плані даних, ви можете обмежити пропускну здатність мережі. Детальніше про Tresorit ви можете прочитати в нашому огляді Tresorit.

4. МЕГА

MEGA була запущена в 2013 році Кімом Дотком, і це одна з найбільш суперечливих хмарних систем зберігання даних. Однак він має потужну безпеку, яка має шифрування знань із нульовим знанням.

Рівень шифрування в спокої – це 128-розрядний AES, який не настільки сильний, як 256-бітний AES, але ніхто не зміг його зламати, наскільки хтось знає. Він також використовує протокол TLS для захисту даних під час передачі. Він також пропонує двофакторну аутентифікацію.

МЕГА-домашня сторінка-2018

MEGA має чотири плани, але жоден не може відповідати значенням двох найкращих сервісів у цьому списку. PRO LITE складає 5,69 дол. США на місяць і забезпечує лише 200 ГБ місця для зберігання. Для 2 ТБ місця для зберігання потрібно підписатися на план PRO II, який становить 11,38 доларів на місяць. Якщо ви заплатите за рік наперед, ви отримаєте два місяці безкоштовно.

Що робить MEGA більш привабливим – це його безкоштовний план, який спочатку пропонує 50 Гб вільного місця, але він знижується до 15 ГБ, оскільки через деякий час 35 ГБ закінчується.

Інші причини, які нам подобаються МЕГА

Настільний клієнт MEGA привабливий, чіткий і не залишить вас чесати голову. Він працює в Windows, macOS та Linux. 

Веб-інтерфейс також зручний і простий. Він має одну з найкращих функцій перетягування, оскільки ви можете скидати свої файли практично будь-де.

У вас також не буде проблем із мобільними додатками. Він доступний для Android та iOS. Основна частина екрану дозволяє отримувати доступ до своїх файлів, а нижнє меню дозволяє отримувати доступ до чату та камери, завантажувати та переглядати спільні папки та офлайн-файли. Ви також можете встановити додаток для автоматичного завантаження фотографій та відео.

MEGA зберігає свої сервери в Європі, Канаді та Новій Зеландії. Однак це не допомогло нам досягти швидкості, яку ми очікували. МЕГА була повільнішою за середню. Плюс до нашого огляду MEGA є багато коментарів, які скаржаться на низькі швидкості.

5. Woelkli

Woelkli заснований на Nextcloud, який допомагає вам створити та підтримувати власне хмарне сховище. Якщо це вас цікавить, прочитайте нашу найкращу статтю про інструменти для зберігання хмарних продуктів. Woelkli зберігає ваші файли у Швейцарії, щоб ви могли насолоджуватися деякими найкращими законами про конфіденційність у світі. 

Однак вам не доведеться покладатися на ці закони, оскільки в Woelkli є шифрування знань із нульовим знанням. Woelkli не може відновити ваш пароль за замовчуванням, але ви можете вимкнути нульові знання, якщо ви думаєте, що можете забути свій пароль.

Домашня сторінка Woelkli-2019

Woelkli використовує протокол TLS та 256-бітне шифрування AES, яке сканує ваші файли в спокої. Для захисту свого облікового запису Woelkli також використовує двофакторну автентифікацію. Крім того, користувачі Pro можуть сканувати свої файли за допомогою ClamAV для захисту своїх пристроїв від троянів, вірусів тощо.

Безкоштовний план Woelkli забезпечує лише 1 Гб місця для зберігання, але цього достатньо, щоб відчути, як працює служба.

Платні плани Woekli є одними з найдорожчих на ринку. За 10 Гб місця для зберігання потрібно платити $ 7,54 на місяць. Наступний план, рівень C2, подвоює ціну і збільшує ваше сховище в п’ять разів до 50 Гб. Інші плани не покращуються.

Її бізнес-плани також дорогі і не пропонують достатнього місця для того, що потребує більшість підприємств. Перший план починається від 10 ГБ за 402,45 доларів на рік, або 33,53 долара на місяць, що може бути достатньо для одного користувача. Рівень C6 забезпечує 100 Гб, але це 8 доларів на місяць більше. Найбільший план отримує 500 ГБ і коштує $ 83 на місяць. Ціни не включають 7,7% ПДВ.

Інші причини, які ми любимо Woelkli

Використання настільного клієнта не є простим, оскільки Woelkli заснований на Nextcloud. Для цього потрібно встановити Nextcloud та підключитися до Woelkli. 

Хоча веб-клієнт – це інша справа. Це швидкий, привабливий, інтуїтивний та простий у використанні. Додаток для смартфонів також простий у використанні, оскільки він схожий на додатки інших хмарних служб зберігання даних. Він дозволяє завантажувати файли, робити фотографії та завантажувати їх та завантажувати вміст з інших програм.

Швидкість передачі буде залежати від того, наскільки ви близькі до Швейцарії. Наші тести показали, що у Woelkli є швидкості, які можна порівняти з іншими сервісами. За замовчуванням Woelkli не обмежує пропускну здатність, але ви можете це зробити, якщо бажаєте.

Ми поставили Woelkli останньою, оскільки це дорого і не просто у використанні. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд Woelkli.

Почесні згадки: Найкращі резервні копії з нульовими знаннями

Якщо ви скопіюєте резервне копіювання файлів і вам потрібна служба, яка допоможе вам це зробити, вам слід шукати не далі, ніж IDrive, Acronis True Image та BigMIND Home. Вони перебувають у верхній частині нашого найкращого онлайн-списку порівняння резервних копій.

IDrive – наш найкращий вибір, однак завдяки конкурентним цінам, міцній безпеці та можливості резервного копіювання необмежених зовнішніх пристроїв. Його функції включають в себе резервне копіювання соціальних медіа, резервне копіювання пам’яті з додатком до мережі та розширені варіанти планування та відновлення резервного копіювання. Крім того, подібно до хмарних служб зберігання даних, вони можуть синхронізувати та обмінюватися файлами. Дізнайтеся більше про IDrive в нашому огляді IDrive.

Acronis True Image має сильні захисні функції, включаючи активний захист від викупу. Він також надає багато інструментів у своєму настільному клієнті, які допомагають вам керувати резервною копією. Ви також можете встановити сторонні інструменти, створити резервну копію Facebook та Instagram і синхронізувати файли. Детальніше про це читайте в нашому огляді Acronis True Image.

BigMIND Home дозволяє переглядати свої мультимедійні файли, використовувати його функції AI для управління фотографіями, насолоджуватися її безкоштовним планом та резервним копією інших хмарних сервісів, включаючи Facebook, Instagram, Google Drive, Microsoft OneDrive та Dropbox. BigMIND Home також дозволяє обмінюватися та синхронізувати файли. Детальніше про його багато можна прочитати в нашому огляді BigMIND Home.

Фінальні думки

Що стосується захисту конфіденційності, то шифрування нульових знань – ваш найсильніший союзник. У всіх службах у нашому списку є, але вони відрізняються в інших категоріях. Це означає, що всі мають міцну безпеку, тому для прийняття рішення вам потрібно покладатися на інші фактори, особливо на ціну. 

Хоча перші два сервіси, Sync.com та pCloud, є конкурентними, інші відстають. Це також стосується швидкості, тому що Sync.com та MEGA повільніші за середні. Тим не менш, Sync.com – наш найкращий вибір завдяки потужним характеристикам безпеки, хорошому простоту використання, дешевим планам та законам про конфіденційність Канади.

Woelkli покладається на чіткі закони про конфіденційність Швейцарії, але це не допомагає їй перемогти інші служби. 

Якщо жодна із служб у цьому списку не працює для вас, прочитайте наші найкращі огляди хмарного сховища для альтернативних ідей.

Що ви думаєте про наші вибори? Ми пропустили послугу? Який хмарний сервіс, що захищає вашу конфіденційність, ви використовуєте? Залиште свою відповідь у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map