Найкраще хмарне сховище із синхронізацією 2020 року

Вже майже всі знайомі з певною формою зберігання хмари. Це дозволяє вам легко зберігати та отримувати доступ до своїх файлів через Інтернет. Крім простого зберігання вмісту в Інтернеті, багато постачальників також дозволяють синхронізувати вміст безпосередньо між вашим робочим столом та хмарним сервісом зберігання даних. Це дозволяє зберігати точні копії файлів як у хмарі, так і на пристрої.


Хоча ця зручна функція може підвищити вашу продуктивність, але, на жаль, не всі постачальники хмарних сховищ пропонують найкращі функції безпеки або синхронізації. Пошук найкращого хмарного сховища за допомогою синхронізації може бути непростим, тому ми перевірили їх і склали цей посібник.

Краще хмарне зберігання з синхронізацією на робочому столі

 1. Dropbox – Проста у використанні, синхронізація на рівні блоків, “розумна синхронізація”
 2. Egnyte Connect – Багатокористувацькі плани, синхронізація на рівні блоків, хороша безпека
 3. pCloud – Простота у використанні, синхронізація на рівні блоків, життєві плани
 4. Sync.com – Простота у використанні, хороша безпека
 5. Тресорит – Краща безпека в класі, сумісна з Linux
 6. Google Диск – Співпраця, стороння підтримка, хороший безкоштовний план

1. Dropbox

Не дивно, що Dropbox очолює пакет, коли справа доходить до синхронізації на робочому столі. У нашому вичерпному посібнику з найкращого хмарного сховища Dropbox перерахований значною мірою через функції синхронізації. За допомогою таких інструментів, як синхронізація на рівні блоків та “розумна синхронізація”, Dropbox дозволяє легко робити резервне копіювання та перегляд файлів у хмарі.

dropbox-desktop

Клієнт настільних пристроїв Dropbox простий у встановленні та вході в систему. Після його встановлення ви можете переглядати збережені у хмарі файли через свою папку. Однією з особливостей, яка відрізняє Dropbox, є синхронізація на рівні блоків. Більшість постачальників хмарних сховищ перезаписують весь файл під час внесення змін до нього. За допомогою синхронізації на рівні блоків Dropbox лише синхронізує зміни.

Поряд із синхронізацією на рівні блоків, Dropbox має функцію під назвою “розумна синхронізація”, яка дозволяє переглядати всі завантажені файли, роблячи їх лише в Інтернеті. Це дозволить вам бачити документи, не займаючи місця на жорсткому диску. Хоча “розумна синхронізація” не є безкоштовною функцією, вона доступна у всіх платних планах Dropbox.

Для користувачів, які все ще користуються безкоштовним планом, Dropbox пропонує “селективну синхронізацію”. Хоча “інтелектуальна синхронізація” дозволяє переглядати файли лише з Інтернету з робочого столу, “селективна синхронізація” вимагає завантаження ваших файлів на ваш жорсткий диск, щоб переглядати їх.

знижувальна ціна

Безкоштовний план Dropbox запускає 2 Гб пам’яті, щоб випробувати програмне забезпечення. Хоча 2 Гб – це не багато, Dropbox також пропонує два індивідуальні плани. План 2 Тб починається з 11,99 дол. США на місяць, а 3ТБ – від 19,99 дол. На місяць.

Для безпеки Dropbox пропонує 256-бітний AES для захисту ваших файлів у спокої. Перебуваючи в дорозі, Dropbox використовує SSL / TLS для захисту ваших файлів під час їх переміщення між програмами Dropbox та серверами. На жаль, Dropbox не використовує повне шифрування. На щастя, Boxcryptor може додати кінцеве шифрування до кінця до Dropbox. Щоб дізнатися більше про Boxcryptor, перегляньте наш огляд Boxcryptor.

Інші причини, які нам подобаються Dropbox

Про Dropbox дуже багато подобається. Він має просту криву навчання, функції синхронізації, що випереджають гру та хороший вибір планів зберігання даних. Dropbox також має досить гарну безпеку, і хоча йому не вистачає шифрування в кінці – також відоме як шифрування нульових знань – Dropbox сумісний з Boxcryptor, що робить нульові знання не проблемою.

Якщо ви стоїте на огорожі про Dropbox, ви можете дізнатися більше в нашому вичерпному огляді Dropbox.

2. Egnyte Connect

Egnyte Connect приходить близько секунди до Dropbox. Це постачальник EFSS, розроблений з урахуванням команд. За його словами, він використовує деякі ті ж функції синхронізації, що і Dropbox, і має чудову безпеку.

egnyte-desktop

Egnyte Connect пропонує папку синхронізації, а також мережевий диск. Мережевий накопичувач зберігає ваші файли у хмарі та дозволяє отримати доступ до них через диск на робочому столі, подібний до “розумної синхронізації” з Dropbox. Ви також можете вибрати папки для офлайн-використання, які завантажуватимуть їх на ваш жорсткий диск. Як і в Dropbox, Egnyte Connect також пропонує синхронізацію на рівні блоків.

egnyte-ціноутворення

Egnyte Connect не має безкоштовного плану, хоча ви можете записатися на 15-денний пробний період. Якщо ви вирішите, що вам подобається Egnyte Connect, у вас є опція план Office, бізнес-план або план підприємства. 

План Office починається від $ 40 на місяць і включає 5 ТБ пам’яті. Майте на увазі, що для цього плану також потрібно як мінімум п’ять користувачів і коштує 8 доларів на місяць для кожного користувача.

Бізнес-план починається з 20 доларів на кожного користувача на місяць, принаймні 25 користувачів, і він включає 10 ТБ пам’яті. План підприємства включає налаштовані варіанти зберігання та підтримку більш ніж 100 співробітників. Цей план вимагає, щоб ви звернулися безпосередньо до Egnyte Connect, щоб отримати пропозицію.

Для тих, хто потребує трьох або менше користувачів, є також командний план, який пропонує 1 ТБ пам’яті за 10 доларів на користувача на місяць.

Egnyte Connect пропонує високу безпеку 256-бітного шифрування AES у спокої, шифрування під час транзиту, багатофакторної аутентифікації та – якщо у вас є план підприємства – шифрування нульових знань. Якщо у вас немає плану Enterprise, ви все одно можете шифрувати нульові знання за допомогою Boxcryptor.

Інші причини, які нам подобаються Egnyte Connect

Egnyte Connect не для всіх. Він створений як корпоративне або багатокористувацьке рішення для хмарного зберігання, і сервіс робить це дуже добре. Хоча не існує безкоштовного плану, Egnyte Connect пропонує декілька планів на будь-яку кількість користувачів, і він має великі параметри безпеки та синхронізації..

Якщо ви плануєте спробувати Egnyte Connect, перегляньте наш повний огляд Egnyte Connect. Ви також можете прочитати наш посібник Egnyte Connect, який допоможе вам налаштуватись за допомогою Egnyte Connect.

3. pCloud

pcloud-desktop

pCloud – ще одна дійсно хороша універсальна послуга, яка пропонує цілий ряд додаткових послуг разом із гідним клієнтом для настільних ПК. pCloud підтримує блок-рівень синхронізації, що дозволяє швидше синхронізувати. Він також пропонує життєві плани та гарну безпеку, щоб ви могли впевнено створювати резервні копії та отримувати доступ до своїх файлів. 

Замість папки синхронізації pCloud використовує мережевий накопичувач, що дозволяє отримувати доступ до файлів із робочого столу під час роботи в Інтернеті. pCloud також дозволяє синхронізувати папки для використання в автономному режимі, приєднавши їх до локальної папки.

pcloud-ціна

pCloud захищає ваші файли у стані спокою та в дорозі. Він використовує 256-бітове шифрування AES, а також шифрування нульових знань та багатофакторну автентифікацію. На відміну від більшості постачальників хмарних сховищ, pCloud включає більшу частину своєї безпеки в окремий план під назвою Crypto, який можна додати за додаткові $ 47,88 на рік або одноразову плату в розмірі 125 доларів.

Модель життя підписки pCloud поширюється за межі пакету Crypto. Обидва плани зберігання pCloud можна купувати щомісяця, щорічно або один раз протягом життя. План преміум 500 ГБ починається від 47,88 долара на рік або 175 доларів за все життя. План 2TB Premium Plus починається від $ 95,88 за рік або 350 $ за все життя.

Якщо ви не повністю віддані одному з преміальних планів pCloud, але вам цікаво, у pCloud також є безкоштовний план на 2 Гб, який ви можете вирости до 10 Гб, виконавши певні завдання. Це цікавий підхід, але 10 Гб – це не малий обсяг даних, і він повинен дати вам хороше уявлення про те, як вам сподобається послуга.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Простий інтерфейс та життєві плани pCloud роблять його вартим інвестицій. Окрім цього, pCloud також пропонує відтворення рідних медіа, що робить його одним з найкращих онлайн-сховищ для фотографій. В цілому, pCloud є чудовим рішенням для синхронізації з робочим столом і лише трохи заважає додатковим витратам на безпеку. Щоб дізнатися більше про pCloud, перегляньте наш повний огляд pCloud.

4. Sync.com

Sync.com – це дійсно хороший хмарний сервіс зберігання даних, який простий у навчанні та простий у використанні. Він також забезпечує велику безпеку, пропонуючи шифрування нульових знань з усіма своїми планами. Хоча клієнтові робочого столу бракує можливостей, до ваших файлів легко отримати доступ через папку синхронізації. 

синхронізована ціна

Sync.com – це досить основна послуга, що стосується функцій синхронізації, але вона дійсно сяє, коли мова йде про її плани зберігання. Sync.com пропонує безкоштовний план, який починається від 5 Гб, але ви можете додати додаткових 1 Гб, виконавши різні завдання.

Окремі користувачі також мають три різних програми Pro Solo. Щомісячних варіантів немає, але річні плани неймовірно конкурентоспроможні і щомісячний еквівалент становить 8 доларів на місяць за 2 ТБ, 10 доларів на місяць за 3 ТБ та 15 доларів на місяць за 4 ТБ.

Поряд із чудовими планами зберігання, Sync.com також має велику безпеку. Sync.com пропонує 256-розрядне шифрування AES, багатофакторну автентифікацію, шифрування під час транзиту та шифрування нульових знань.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Sync.com – один з найкращих хмарних постачальників пам’яті для використання навколо них. Він має хороші функції спільного використання, великі плани та чудову безпеку. На жаль, нам не вдалося класифікувати його з Dropbox через те, наскільки спрощеним є настільний клієнт. Тим не менш, Sync.com – це чудовий хмарний сервіс зберігання даних, який можна багато запропонувати, і це, безумовно, варто врахувати для потреб вашого зберігання.

sync-desktop

Якщо вам цікаво, як Sync.com порівнюється з Dropbox, вам слід ознайомитись із розбиткою Sync.com проти Dropbox, де ми порівнюємо дві голови. Ви також можете ознайомитися з нашим оглядом Sync.com, щоб дізнатися більше про безпеку, ціни та багато іншого.

5. Тресорит

Tresorit – це безпечна хмарна служба зберігання даних, яка має більш круту криву навчання, ніж інші сервіси. Tresorit зберігає ваші файли у зашифрованих папках, які називаються “tresors”, які потрібно синхронізувати окремо. Після налаштування, але Tresorit – це чудовий сервіс, який приділяє більшу увагу своєму захисту файлів.

tresorit-desktop

Настільний клієнт Tresorit є надійним порівняно з багатьма іншими хмарними службами зберігання даних. До цього потрібно трохи звикнути, але як тільки ви це зробите, більшість того, що ви можете зробити з Tresorit, можна зробити з фактичної програми на робочому столі. Якщо ви хочете використовувати Tresorit, як і будь-який інший диск, ви можете отримати доступ до мережевого накопичувача, як і на локальному диску.

тресорит-ціна

Безкоштовний план Tresorit запускає 3 ГБ, з можливістю оновлення до двох планів преміум-класу. Плани преміум-класу є дорогими, починаючи від всього 200 ГБ за 10,42 доларів на місяць, коли виставляють рахунок щороку. Для порівняння, план 2CB pCloud починається від 7,99 дол. США на місяць, коли ви розбиваєте річну вартість.

План Solo збільшує ваш обсяг пам’яті до 2 ТБ, що приноситиме вам 24 долари на місяць при щомісячному рахунку. Хоча плани зберігання є дорогими, одне місце, де Tresorit перевершує, є в його безпеці.

Tresorit захищає ваші файли у стані спокою та в дорозі. Він також використовує 256-бітове шифрування AES, шифрування нульових знань та багатофакторну автентифікацію, плюс кожен “тресор” є власною зашифрованою папкою. Щоб дізнатися більше про “tresors” та безпеку Tresorit, перегляньте наш огляд Tresorit.

Інші причини, які нам подобаються Тресорит

Tresorit – це дуже безпечна послуга зберігання даних, яку перешкоджають її високі витрати та крива навчання. Якщо ваша основна проблема – це безпека або вам потрібен хмарний сховище, щоб мати можливості Linux, Tresorit все ще є чудовим рішенням для зберігання даних. Якщо ви не хочете використовувати Tresorit, але все ще потребуєте сумісності з Linux, перегляньте наш посібник з найкращого хмарного сховища для Linux.

6. Диск Google

Google Drive – одна з найпопулярніших хмарних служб навколо. Завдяки чудовим варіантам зберігання та можливостям співпраці, єдине, що не дозволяє йому бути вище в списку, – це безпека та відсутність синхронізації на рівні блоків.

googledrive-desktop

Використання Google Диска – це легкий вітер. Його інтерфейс простий і простий у навігації, а папка синхронізації – це майже те, що ви очікували. Співпраця легко завдяки його інтеграції з Google Документами. Однак Google Диску бракує синхронізації на рівні блоків, що збільшує час, необхідний для оновлення файлів між робочим столом та хмарою. Хоча це не зловмисник, варто щось врахувати.

googledrive-ціна

Просто наявність облікового запису Google надає 15 Гб безкоштовного пам’яті, тому це один з найкращих безкоштовних постачальників хмарних пам’яток. Якщо ви переросли ваші сховища, Google має кілька індивідуальних планів. 

У Google є план 100 ГБ за 1,99 долара на місяць, план 200 ГБ за 2,99 доларів на місяць і, нарешті, 2 ТБ план за 9,99 доларів на місяць. У Google також є кілька планів із високим сховищем для користувачів, які потребують цього.

Google захищає ваші файли як у спокої, так і в дорозі. Він використовує 128-бітове шифрування AES, що не так добре, як багато інших сервісів, але він все одно захищає ваші файли майже у всіх випадках. 

Там, де Google не світить, це причетність до PRISM, проекту спостереження уряду США. Детальніше про безпеку Google ви можете прочитати в нашому огляді Диска Google.

Інші причини, які нам подобаються на Google Диску

Окрім зберігання документів, Google Photos дозволяє завантажувати необмежену кількість фотографій та відео на сумісні пристрої, що робить його одним з найкращих хмарних сховищ для фотографій. Google також має надійну підтримку сторонніх додатків, яка дає вам майже необмежені способи взаємодії з Диском Google, додатком Google Диск та іншим набором програмного забезпечення Google.

Фінальні думки

Вибираючи кращу послугу синхронізації хмарного зберігання, ми хочемо переконатися, що ви можете впевнено вибрати безпечне програмне забезпечення, порівняно просте у навчанні та хороші можливості зберігання. Ми надавали бонусні бали хмарним сервісам, які мали додаткові смаколики, такі як плани життя або необмежене зберігання фотографій. Ми також давали високі оцінки послугам із синхронізацією на рівні блоків.

Синхронізація на рівні блоку збільшує час передачі при синхронізації файлів, оскільки синхронізує лише зміни, а не весь файл. Зрештою, “розумна синхронізація” та синхронізація на рівні блоків ставлять Dropbox на перше місце. Нам також сподобалися його варіанти зберігання та простота.

Egnyte Connect та pCloud пропонують подібні функції, а також висаджуючи їх на друге та третє місце. Однак усі рішення щодо зберігання у цьому списку – це чудові послуги, про які ви не пошкодуєте, спробувавши. Яка, на вашу думку, найкраща послуга? Повідомте нас у коментарях і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map