Найкраще хмарне сховище для відео 2020

Незалежно від того, чи це домашні відеоролики, знімки для відпустки чи спогади, які ви хочете зберегти, забезпечивши достатньо місця для збереження відео. Замість того, щоб ризикувати ними на локальному жорсткому диску, варто подумати про хмарне сховище. 


Це позбавить клопоту від зберігання вашої колекції відео, особливо із постійно зростаючими роздільними здатностями відео (і розмірами файлів). Щоб допомогти вам вирішити, який найкращий хмарний сервіс для зберігання відео, ми склали короткий список, щоб допомогти вам просісти добрі, погані та по-справжньому потворні. У вас є вісім провайдерів, щоб ви могли ознайомитись, кожен зі своїми плюсами і мінусами.

Що є найкращим хмарним сховищем для відео?

Ми відразу скажемо, що pCloud – це послуга, яку ми рекомендуємо як найкращий хмарний сховище для відео на даний момент. Він оснащений пам’яттю до 2 ТБ, без обмежень розміру файлів, інтегрованим медіаплеєром та мобільними програмами, які автоматично завантажуватимуть ваші відео під час їх зйомки. Однак ми маємо повний рейтинг нижче.

 1. pCloud
 2. Sync.com
 3. Google Диск
 4. МЕГА
 5. Amazon Drive
 6. Dropbox
 7. SugarSync
 8. Коробка

Sync.com не відстає на другому місці, і інші наші постачальники теж не дуже погані. Перегляньмо кожного постачальника, щоб допомогти вам прийняти рішення.

1. pCloud

Почнемо з нашого найкращого вибору для зберігання відео хмари. Це вже давно одне з наших улюблених, і, як ми говорили в огляді pCloud, є багато плюсів, включаючи його основні функції безпеки, доступні плани зберігання, чудові варіанти спільного доступу та вбудований медіаплеєр, який відтворює головне відео формати. Він добре працює і на робочому столі, і на мобільному додатку.

pcloud-desktop-app

Якщо ви працюєте з великими 4K або 8K відеофайлами, ви будете задоволені pCloud. Це не обмежує вас розміром файлу, тобто ви можете завантажувати величезні відеофайли без проблем. Як ми вже згадували, він також вбудовується вбудованим медіаплеєром, який дозволяє переглядати збережені відео з улюбленого веб-браузера.

Медіаплеєру pCloud може знадобитися конвертувати ці відеоролики для вас, перш ніж вони відтворюватимуть їх, але це робити автоматично. Він не замінить ваші оригінальні файли, але дасть вам дружню веб-копію, яку ви можете без проблем відтворювати через Інтернет.

Мобільні пристрої також добре підтримуються. Програми для Android та iOS дозволяють отримувати доступ до вашого хмарного диска в Інтернеті, а автоматичне завантаження дозволяє вам постійно створювати резервні копії файлів.

Пропозиції pCloud

Вам не потрібно платити за пробні послуги pCloud, просто введіть свою електронну адресу. З безкоштовним онлайн-сховищем до 10 Гб, ви можете спробувати більшість пропонованих функцій, не платячи нічого. Платні плани починаються з pCloud, розмір планів на жорсткому диску – 500 ГБ або 2 ТБ.

З вільного плану виключаються лише захист паролем та термін придатності для публічних файлів, як і шифрування з нульовими знаннями. Якщо ви переживаєте про безпеку відео, вам потрібно буде підписатися на платний план.

2. Sync.com

Якщо pCloud не був на зображенні, то Sync.com був би нашим варіантом номер один. Однак він є гідним учасником, і він як і раніше вважається одним з найкращих хмарних сховищ для фотографій та відео, як показує наш попередній огляд Sync.com.

sync.com-sync-web-додаток

Почнемо із законів про конфіденційність. Як компанія, що базується в Канаді, Sync.com користується одним з найкращих і підтримуючих законів про конфіденційність у світі. Це пояснює, чому він займає високий рейтинг і в нашому найбезпечнішому списку хмарних пам’яток.

Як і pCloud, Sync.com має безкоштовний план із щедрою системою рефералів. Позаду Sync.com пропонує досить обмежений об’єм пам’яті 5 Гб, що є половиною пам’яті, яке pCloud пропонує безкоштовно. Однак ви можете розширити це, маючи до 20 Гб додаткового місця для зберігання, завдяки новим користувачам. Кожна реєстрація, яку ви отримаєте, додає додаткові 1 ГБ до вашої ліміту пам’яті.

Це вимагає трохи зусиль, але це ще більш позитивна позиція, ніж pCloud або інші постачальники, такі як MEGA, у яких є політика додавання пам’яті для рефералів, що закінчується протягом року.

Ціни на хмарне зберігання Sync.com

Sync.com пропонує плани зберігання від 200 ГБ до 4 ТБ, коливаючись від 60 до 180 доларів на рік. Підписуючись, ви отримуєте безпеку своїх відеофайлів найвищого рівня, використовуючи одне з найкращих хмарних рішень для зберігання хмарних знань на ринку. Пропонується 256-бітове шифрування AES, а також двофакторну автентифікацію, щоб захистити ваш обліковий запис від хакерів.

Ви також отримуєте здорову кількість практичних функцій за свої гроші. Sync.com пропонує версію файлів до місяця, захист паролем для захисту ваших найчутливіших відео та потужну облікову систему, яка дозволяє контролювати доступ до свого облікового запису. Ви також можете віддалено видалити доступ до користувачів та стерти файли з пов’язаних пристроїв.

Абоненти Sync.com також не повинні турбуватися про розміри файлів. Як і pCloud, Sync.com не має обмежень для файлів, тобто ваші відео можуть бути такими ж великими, як вам потрібно. На жаль, хоча pCloud дозволяє відтворювати медіа безпосередньо зі свого веб-сайту чи додається додатку, Sync.com не надає цю функцію.

Якщо вам цікаво відмінності між Sync.com та pCloud, ви можете подивитися наш огляд Sync.com проти pCloud.

3. Диск Google

Будучи першою з масових технологічних компаній, що потрапила до цього списку, Google Drive заробляє щедре третє місце в нашому найкращому хмарному сховищі для переліку відеофайлів. Це хороший всебічний постачальник, завдяки потужному інтегрованому офісному набору, який конкурує з Microsoft Office та 15 Гб вільного місця для зберігання, як пояснюється в попередньому огляді Google Drive.

sync.com-sync-web-додаток

Якщо у вас є обліковий запис Google, ви вже знаєте, з чим маєте справу, коли справа стосується Google Диска. Включене сховище Диска поширюється на весь набір продуктів Google – від Gmail до Google Фото та пов’язаних із ними мобільних додатків. 

На відміну від Sync.com, Google не має зоряної репутації конфіденційності. Попередні випадки, коли Google підробляє файли, припиняючи облікові записи будь-якого користувача, якого він не схвалює, можуть викликати занепокоєння. 

Найкраще робити, особливо без включеного шифрування файлів, що пропонуються, – використовувати Google Drive з таким рішенням, як Boxcryptor, для найкращого захисту.

Необмежене зберігання відео

Що відрізняє Google Drive, особливо порівняно з деякими іншими постачальниками у цьому списку, – це те, що він пропонує необмежену кількість фотографій та відеозаписів, що робить його одним з найкращих онлайн-сховищ для фотографій та відео. Це означає, що фотографії та відео не застосовуватимуться до вашого безкоштовного обмеження 15 Гб або до будь-яких наступних лімітів оплаченого зберігання.

У вас також є декілька способів ділитися відео безпосередньо в соціальних мережах, що є великим плюсом, якщо ви великі в тому, щоб підтримувати свої облікові записи Facebook та Instagram..

Перш ніж поспішати відкривати обліковий запис Google, є кілька важливих застережень, оскільки в необмежене зберігання файлів включені лише певні формати відео. Вам потрібно буде скористатися опцією резервного копіювання “високої якості”, щоб перетворити свої відео в якість 1080p за допомогою програми Google Фото, або вони будуть зараховані до загального ліміту пам’яті на Диску Google.

Якщо безкоштовний обсяг пам’яті 15 ГБ, це не дозволить вам зберегти занадто багато відео 1080p або вищої якості. Для цього вам потрібно буде подумати про доплату. Ціни на Диску Google починаються від 19,99 доларів на рік за 100 Гб додаткового сховища, до 2 ТБ за 99,99 доларів на рік. 

Платна підписка розблокує можливість ділитися вашим більшим лімітом пам’яті з іншими членами сім’ї, що зробить Google Диск хорошим варіантом для спільного використання великого сімейного альбому з вашими найціннішими спогадами.

Сервіс не є ідеальним (йому бракує блокового копіювання, тому завантажувати файли буде повільно), але це також одна з найпростіших хмарних сервісів, яку ви могли вибрати, з хорошим користувальницьким інтерфейсом і дешевим ціноутворення.

4. МЕГА

MEGA є частою згадкою у наших хмарних списках зберігання через вражаючий щедрий безкоштовний план, який пропонує до 50 Гб місця для зберігання без будь-яких платежів.

МЕГА

Він називає себе “компанією конфіденційності”, і, як пояснюється в нашому огляді МЕГА, це не є несправедливою оцінкою навіть при суперечці щодо Кім Дотком, засновника MEGA.

Хоча він більше не бере участі в операціях MEGA, рішучість Dotcom створити притулок для шифрування для даних, вільних від державного втручання, залишається..

Безкоштовне хмарне зберігання

Вражаюче, як це ім’я, привабливіше – кількість інтернет-сховищ, які пропонує MEGA. Для отримання безкоштовних 50 Гб вам доведеться проскочити кілька циклів, але це значно щедріше, ніж безкоштовні плани, пропоновані іншими його конкурентами.

Нові користувачі MEGA починають з 15 Гб пам’яті, додаткові 35 ГБ додаються протягом 30 днів. Ще 10 ГБ, 15 ГБ та 20 ГБ пам’яті можна додати до вашого облікового запису, посилаючись на нових користувачів та встановивши настільні та мобільні програми. Однак термін дії закінчується через певну кількість днів (від 180 до 365 днів, залежно від досягнення).

Повернувшись до 15 Гб безкоштовного пам’яті за замовчуванням, вам потрібно буде направити користувачів на те, щоб продовжувати ліміти, якщо ви не готові платити. Кожна реєстрація заробляє додаткові 10 Гб. В іншому випадку вам потрібно буде переглянути плату за підписку на MEGA.

Це ще одна відмінна область: MEGA пропонує від 200 Гб до колосальних 8 ТБ пам’яті від 5 до 30 доларів на місяць. Існують певні ліміти передачі (від 1 ТБ до 16 ТБ), які можуть вплинути на вас, якщо ви думаєте багато отримати доступ до своєї колекції.

Це не так дешево, як наш найкращий варіант, pCloud, але він пропонує більше місця для зберігання, максимум 8TB проти pCloud максимум 2TB. Але справа не лише в пам’яті, оскільки ви отримаєте доступ до ряду преміальних функцій, включаючи захищений чат і версію файлів для регулярних оновлень файлів.

5. Amazon Drive

Будучи однією з найбільших технологічних компаній, Amazon може поставляти рішення для зберігання хмарних систем дешевше, ніж конкуренти, такі як MEGA. Amazon Drive – це результат, і хоча наш огляд Amazon Drive показує, що це не без проблем, це, безумовно, гідний суперник, який опиниться у першій п’ятірці..

Amazon-Drive

Однією з найвидатніших можливостей Amazon Drive є необмежене зберігання фотографій. Якщо ви шукаєте службу, яка може слугувати крайнім сховищем ваших домашніх відео та фотографій, це претендент, тим більше, що це безкоштовно для членів Amazon Prime.

Якщо ви живете під скелею, Amazon Prime – це передплатний пакет Amazon, який включає безкоштовну доставку продуктів на Amazon наступного дня, а також інші онлайн-сервіси, включаючи Amazon Prime Video (з фільмами та потоковим телебаченням) та безкоштовні 5 Гб пам’яті, що Amazon Диск забезпечує.

Ціни на Amazon Drive

Прикро, що необмежений обсяг пам’яті не поширюється на включення відео, але все ж варто врахувати Amazon Drive. Вам потрібно буде збільшити обсяг пам’яті, щоб зберегти багато відеовмісту. 100 Гб Amazon Drive поверне вам 19,99 дол. США на рік, тоді як 1 ТБ пам’яті коштуватиме вам 59,99 дол. США на рік. 

Однак вам потрібно пам’ятати про первісну вартість для Amazon Prime. Будь-який додатковий накопичувач, який ви купуєте, буде перевищувати передплату Prime, яка коштує 119 доларів на рік. На відміну від Google Drive, він пропонує блокове копіювання на рівні з комплексними інструментами, що входять до його настільних додатків, щоб допомогти вам обмежити швидкість синхронізації та запобігти сповільненню.

З іншого боку, ця важка інтеграція означає, що ви можете відтворювати власний відеовміст у додатку Amazon Prime, доступному для телевізора та мобільних пристроїв.

6. Dropbox

Хоча це не найкраще хмарне сховище для трансляції відео, вбудований медіаплеєр Dropbox і досить дешеві плани зберігання роблять його потенційним варіантом для тих, хто шукає простого, простого у користуванні інтернет-провайдера для своєї колекції відео, як досліджує наш огляд Dropbox.

dropbox-web-додаток

Ми наголошуємо на “дешевому”, оскільки, хоча Dropbox пропонує безкоштовний план, ви обмежені 2 Гб. Це крихітно для будь-якої потенційної колекції відео, тобто вам доведеться платити, якщо ви думаєте про використання Dropbox або вам потрібно буде сильно вдарити по рефералам, додаючи 500 МБ за кожну реєстрацію, яку ви отримаєте.

Її можливості також обмежені. Ви можете ділитися файлами, але ви не можете захистити їх паролем або додавати дати закінчення терміну дії до будь-яких загальнодоступних посилань на створені вами файли. Хоча це швидкий провайдер із синхронізацією файлів на рівні блоку, щоб прискорити процес.

Dropbox також дозволяє вам відтворювати відеофайли прямо з браузера, не вимагаючи сторонніх додатків.

Ціни на Dropbox

Незважаючи на те, що це все ще досить дешево, Dropbox не є найбільш конкурентоспроможним постачальником. Погляд Dropbox порівняно з Диском Google показує, що за стільки ж 2TB пам’яті ви заплатите подвійно за Dropbox (99,99 дол. США проти 198,96 дол. США на рік).

Dropbox пропонує більш дешевий план, з 1 ТБ пам’яті, що пропонується на рівні 99 доларів на рік (або 9,99 доларів на місяць на місячному плані). Найкращий план – це необмежений план хмарного зберігання даних, який ми раніше оцінювали як один з найкращих необмежених онлайн-планів зберігання даних на ринку..

За $ 240 на рік (або $ 25 на місяць на місячному плані) ви отримаєте необмежену кількість файлів. Це дорогий варіант, але може працювати добре для користувачів із дуже великою колекцією відео. Dropbox також постачається з простими програмами для встановлення та забуття для Android, iOS, macOS та Windows. 

Як батько сучасних хмарних постачальників послуг, Dropbox має багато позитивних результатів, але це не завжди було так. Попередні порушення даних та відсутність шифрування знань із нульовими знаннями можуть бути сприятливими для конфіденційності, особливо для чутливих відео. Прочитайте наш Dropbox vs Google Drive vs OneDrive, щоб побачити, як він порівнюється з іншими постачальниками хмарних сховищ.

7. Коробка

Box, ймовірно, не буде першим хмарним диском, про який ви думали б розмістити свою колекцію відео. Для початку, як пояснює наш огляд Box, Box – це, перш за все, рішення для корпоративного сховища, яке фокусується більше на своїх додатках для продуктивності, ніж на будь-якому конкретному фокусі на зберіганні відео..

box-web-клієнт

Однак, при наявності необмежених планів зберігання, Box цілком може бути одним з найкращих хмарних сховищ для відеоредакторів. Це стало однією з найкращих служб EFSS, із шифруванням приватних файлів та інтеграцією з обома основними офісними пакетами, Microsoft Office та Google Docs.

Box дуже схожий на Dropbox, особливо його веб-клієнт, з аналогічним користувацьким досвідом завантаження. Синхронізація файлів дозволяє легко обмінюватися відеофайлами між усіма своїми пристроями, включаючи мобільні пристрої.

Оскільки він пропонує бізнес-плани, Box гарантує максимально можливу безпеку для ваших файлів, заплановане 256-бітове шифрування AES і регулярне тестування на проникнення, щоб обмежити шанс пошкодження даних.. 

Цінова коробка

За 100 Гб пам’яті в базовому плані Starter Box коштує дорожче таких варіантів, як Google Drive, який за той же обсяг пам’яті стягує $ 19,99 на рік. Необмежений обсяг зберігання починається з $ 17,30 на місяць.

Мінусом, особливо якщо ви хочете зберігати великі відеофайли, є обмежений розмір файлу. Box має обмеження розміру файлу 5 Гб, що є досить поганим, особливо порівняно з деякими іншими постачальниками у цьому списку.

Багато функцій Box Box орієнтовані на ділових клієнтів і не стосуються особистого користувача. Однак її потужна безпека, потенціал необмеженого зберігання та захист паролем та терміни придатності публічних файлів можуть зробити цей варіант зберігання лівим полем для вашої колекції відео.

8. SugarSync

SugarSync може бути однією з найважливіших, але це не так, як наш огляд SugarSync досліджується в більшій глибині. Дорогий і обмежений у функціях, це не перший постачальник, про який можна було б подумати, якби ви шукали хмарне сховище для своїх відео. Для початку немає вбудованого медіаплеєра, і цінові плани на пропозицію надзвичайно дорогі порівняно з іншими гравцями на ринку.

SugarSync-FileTransfer-Моніторинг

Єдиною реальною перевагою цієї послуги, якщо ви можете назвати це перевагою, є швидкість. Швидкість завантаження пристойна, хоча швидкість завантаження може бути досить повільною. На жаль, все інше, що ми можемо висвітлити про SugarSync, вказує на використання іншого постачальника, наприклад, pCloud.

Дорогий без причини

Описаний на веб-сайті SugarSync як «найпопулярніший» пакет, 250 Гб пам’яті коштує 9,99 доларів на місяць. Тим часом 100 ГБ коштує 7,49 долара на місяць, а 500 ГБ – цілих 18,95 доларів на місяць.

Порівняємо це з pCloud, який пропонує 500 Гб місця для зберігання за $ 4,99 на місяць. За рік ви заплатили додатково 167,52 долара за підписку на SugarSync. Тільки цієї цифри повинно бути достатньо, щоб відкласти вас, але якщо це не так, напевно інтерфейс і відсутність будь-якого вбудованого медіаплеєра, ймовірно,.

Ще одним важливим недоліком є ​​відсутність вбудованих функцій відтворення медіа. Любителі відео, перекресліть SugarSync зі свого списку та перейдіть замість pCloud, Sync.com чи Google Drive.

Як ми обирали наших постачальників

Ми використовуємо один і той же підхід для кожного нашого огляду хмарного сховища та зведення. Великі гравці не отримують безкоштовного проходу, і ми вважаємо кожного провайдера своїм достоїнством. Ми дивимось на зберігання, безпеку, функції, ціноутворення та загальну простоту використання, перш ніж класифікувати їх у наших списках.

Якість переважає, тому ми є великими шанувальниками хмарних служб зберігання даних, як pCloud, але також ми не боїмося згадати посередніх конкурентів, таких як SugarSync, щоб дати вам загальну картину ринку – бородавки та всі.

Фінальні думки

Через вісім постачальників онлайн-сховищ ми сподіваємось, що ви приймете рішення і вибрали план пам’яті, найкращий для вашої колекції відео. Якщо ви все ще не впевнені, майже всі перераховані тут провайдери пропонують безкоштовний план спокусити вас, включаючи нашу головну рекомендацію, pCloud.

Якщо pCloud не є для вас варіантом, то рішенням можуть стати високоякісні альтернативи, такі як Sync.com, Google Drive та MEGA. У кожної послуги є свої плюси і мінуси, але, можливо, вам доведеться переглянути індивідуальні огляди кожного постачальника, перш ніж приймати остаточне рішення.

Якщо ви використовували будь-яку із служб у цьому списку або хочете розширитись чи не погоджуватися з тим, що ми сказали, залиште коментар нижче цієї статті. Дякуємо за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map