Найкраще хмарне сховище для сімей у 2020 році: Зберігання, діти та ви

Використання хмарного сховища стало звичним для більшості людей. Однак намагатися керувати сім’єю в хмарі може бути складніше. Пошук найкращого хмарного сховища для вашої родини не настільки простий, коли ви шукаєте сховище для п’яти людей. На щастя, такі компанії, як Microsoft та Google, полегшують управління хмарним сховищем для всіх.


Існує багато різних варіантів зберігання хмари, тому ми хотіли надати деякі рекомендації при створенні цього найкращого хмарного сховища для сімей..

Що робить найкраще сімейне хмарне зберігання

  1. OneDrive
  2. Google Диск
  3. pCloud
  4. Sync.com
  5. iCloud

Коли ви додаєте щось нове до своєї родини динамічно, добре, коли це не створює проблем. Хмарне зберігання нічим не відрізняється. Ваша родина зберігатиме фотографії, відео та інші файли, тому ми вважаємо, що ваше хмарне сховище повинно бути надійним, швидким, простим у використанні та надавати вам багато місця для ціни.

Для безпеки ми розглянули двофакторну автентифікацію (2FA) та шифрування нульових знань. Двофакторна автентифікація – це функція, яка вимагає підтвердити свою особу, ввівши код, який надісланий вам. 

Шифрування нульових знань гарантує, що навіть ваш постачальник хмарних сховищ не може отримати доступ до ваших файлів, тож ви знаєте, що до вашої інформації не має доступу жодна третя сторона.

Ці два функції безпеки працюють переважно – або повністю – у фоновому режимі і практично не мають кривої навчання, тому ваші файли залишатимуться в безпеці незалежно від того, наскільки ваші сім’ї можуть бути сприятливими для технологій.. 

Щоб дізнатися більше про нульові знання та найпопулярніші хмарні сервіси зберігання даних, що їх надають, перегляньте наш список найкращих хмарних сховищ із нульовими знаннями.

Нарешті, ми розглянули додаткові функції, такі як офісні інструменти, такі як Word або Google Docs, які значно полегшують редагування та створення документів у хмарі.

Майте на увазі, що завжди спостерігається компроміс при погляді на безпеку та функціональність. Хмарні постачальники пам’яті, які більше зосереджуються на безпеці, зазвичай не мають багато функцій або підтримки сторонніх додатків. Зважаючи на характер безпеки хмари, програмне забезпечення має бути значною мірою обмежено, щоб забезпечити найкращий захист.

1. Microsoft OneDrive

OneDrive – це рішення хмарного сховища Microsoft, а також єдиний варіант у цьому списку, який має недорогий план зберігання даних для великих сімей. Це, плюс включення пакету Microsoft Office, робить OneDrive ідеальною для студентів та випускників шкіл, бізнес-професіоналів та всіх серед них.

onedrive-file-manager

Доступ до OneDrive можна отримати через сайт, папку синхронізації на робочому столі або ноутбуці або будь-який пристрій Android або iOS. У користувальницькому інтерфейсі використовується папова система, тому вона буде знайома більшості людей. Ви також можете ділитися файлами та папками з іншими людьми за допомогою спільного посилання. OneDrive також дозволяє захистити ваші посилання паролем, щоб вони надійно захищені, навіть якщо вони потрапляють в інші руки.

OneDrive має чотири плани зберігання – від 5 ГБ до 1 ТБ. Домашній план Office 365 – це сімейний план OneDrive і пропонує 1 ТБ для кожного до шести користувачів і загальної 6 ТБ. План становить 99 доларів на рік або 9,99 доларів на місяць, залежно від способу оплати.

Інші причини, які нам подобаються OneDrive

У сімейний план входить Office 365 Home, тому ви маєте доступ до родини продуктів Microsoft Office на своїх ПК, Mac, планшетах та смартфонах. Microsoft Office широко використовується в школах та в діловому світі, тому незалежно від того, чи ведете ви журнал, робите домашні завдання чи інтерпретуєте дані для роботи, Microsoft охоплює вас.

Поряд з Microsoft Office, OneDrive має ще одну акуратну функцію для користувачів із кількома ПК. Натиснувши на вкладку “ПК” в OneDrive на робочому столі або ноутбуці, ви зможете отримати доступ до всіх файлів на будь-якому ПК, до якого ви вже підключилися.

onedrive-pc-доступ

Microsoft також включив 2FA в OneDrive, хоча він не використовує шифрування нульових знань, а це означає, що вам доведеться використовувати стороннє програмне забезпечення, наприклад Boxcryptor, якщо ви хочете цю функцію безпеки. Ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом Boxcryptor, щоб дізнатися більше про те, як захистити OneDrive, а також інше онлайн-програмне забезпечення.

У OneDrive є ще одна функція безпеки під назвою Особистий Сейф. За допомогою особистого Сейфу ви можете сканувати важливі документи – такі як свідоцтва про народження, податкові записи та все інше, що хочете бути в безпеці – безпосередньо до захищеної папки. Є також додаткові функції безпеки, які автоматично зберігають ваші файли в захищеному стані.

Для вашого особистого сховища потрібні 2FA, і 20 хвилин бездіяльності автоматично заблокують папку, тому ви захищені, якщо випадково відійдете від чогось важливого. Ви можете отримати доступ до Personal Vault з усіх своїх пристроїв, а сканування документів можна здійснити через мобільний додаток.

2. Диск Google (Google One)

Вибір Google-інструментів та служб в Інтернеті не завжди був найпростішим, особливо якщо мова йде про Google Drive та його різні плани. Прагнучи змінити це, Google зібрав свої плани зберігання під торговою маркою Google One, яка має на меті забезпечити чіткі варіанти зберігання користувачів та сімей, а також інші переваги.

Доступ до Google Диска можна отримати через сайт, мобільний додаток та папку для синхронізації Windows або Mac. Диск Google також організований через папки, і їх легко зберігати та отримувати доступ до будь-яких своїх файлів, коли вам потрібно. Файли також можна легко поділитися з іншими за допомогою посилання.

google-drive-file-manager

Google Drive має чотири стандартних плани, які варіюються від безкоштовного плану 15 Гб аж до 2 ТБ. Усі платні плани рекламують можливість додавання членів сім’ї, що робить Google Диск хорошим варіантом для сімей, які хочуть перевірити недорогий план або мають низькі вимоги щодо зберігання.

Інші причини, які нам подобаються на Google Диску

Поряд із пам’яттю через Google Drive, Google One включає також переваги для членів усіх своїх платних планів. На даний момент ви можете отримати знижки на вибрані готелі при пошуку за допомогою Google. Ви також можете отримати до 10 відсотків назад у покупках Google Store, і Google обіцяє, що ще більше.

Поряд із сховищем через Google Диск, ви також маєте безкоштовний доступ до пакету офісних програм Google із кожним планом. Ці програми дозволяють створювати та редагувати документи безпосередньо з Диска Google, співпрацювати з іншими користувачами Диска тощо. Google Docs – це ще один популярний офісний набір для шкіл та робочих місць, що додає його корисності.

google-docs

Як і OneDrive, Google використовує 2FA. Також, як і OneDrive, Google не забезпечує шифрування знань із нульовим знанням, тобто для додаткової безпеки вам доведеться шукати сторонніх служб. Boxcryptor також буде працювати з Google Drive для тих, хто потребує чи не потребує захисту з нульовими знаннями. 

Якщо ви хочете порівнювати OneDrive та Google Drive поруч, ви можете ознайомитись із порівнянням Dropbox порівняно з Google Drive та OneDrive. Ви зможете порівняти Диск Google і OneDrive, а також Dropbox, інший провідний хмарний сервіс для загального користування.

3. pCloud

pCloud – це безпечне рішення для зберігання хмарних областей, яке зосереджено більше на захисті вашого облікового запису, ніж на будь-якому іншому. pCloud також пропонує один з найбільш цікавих планів сім’ї. Замість того, щоб платити щомісяця, ви здійснюєте одноразовий платіж у розмірі 1400 доларів, що наразі відмічається до 500 доларів на момент написання.

У pCloud також є цікавий безкоштовний план, який запускає вас з 2 Гб і надає більше місця для зберігання простих завдань.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Як і інші параметри цього списку, pCloud має сучасний інтерфейс на основі папок, який спрощує зберігання та пошук файлів. Документи також можна надсилати за допомогою посилань, тому інші можуть мати легкий доступ до фотоальбомів, відео та файлів на ваш вибір. Ви також можете отримати доступ до pCloud з мобільного додатку на Android та iOS або з сайту.

pcloud-file-manager

pCloud також має інший спосіб спільного використання файлів – pCloud Transfer – який не вимагає від когось облікового запису pCloud. Просто перейдіть до веб-клієнта та додайте файл (до 5 Гб), яким ви хочете поділитися, та одержувача, а потім натисніть «надіслати файли». Одержувач отримує електронний лист із посиланням, яке дозволяє їм завантажити файл.

Файли, які ви надсилаєте через pCloud Transfer, також можуть бути зашифровані паролем, щоб лише люди, які мають пароль, отримували доступ до того, що ви надсилаєте.. 

Цей варіант відмінно підходить для літніх батьків або бабусь і дідусів, які не мають достатньо технічних зусиль, але хочуть бачити сімейні фотографії та відео без зайвих кроків. Крім того, пароль можна додати або видалити, залежно від ваших потреб.

pcloud-передача

Сімейний план дає 2 ТБ пам’яті і до нього можуть отримати доступ до п’яти користувачів. План – це план життя, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про оплату підписки або втрату даних через пропущений платіж. Ви також можете вибрати, скільки пам’яті отримує кожен користувач, щоб член сім’ї, який голодує на зберігання, міг мати необхідний простір.

pCloud використовує 2FA для безпеки, а також шифрування нульових знань, хоча ця функція вимагає додаткової плати в розмірі 3,99 долара на місяць. Щойно ви заплатите за папку Crypto, доступ до всього, що ви там збережете, може отримати лише ви.

Для сімей, які мають багато медіа-пам’яті, pCloud пропонує вбудований відеоплеєр та вбудований аудіоплеєр зі створенням списку відтворення.

4. Sync.com

Sync.com – це основний хмарний сервіс зберігання даних, який простий у використанні та дуже безпечний. Sync.com підтримує 2FA, і шифрування нульових знань увімкнено поза коробкою, що робить Sync.com найбільш безпечним варіантом зберігання хмар у списку.

Незважаючи на те, що Sync.com технічно не пропонує сімейний план, план з 4 користувачами для одного користувача Plus доступний у розмірі 180 доларів на рік. Ви також можете вибрати план бізнес-команд, який коштує 180 доларів на рік для трьох користувачів та 1 ТБ місця для зберігання. Бізнес-плани складаються з 1 ТБ, 4 ТБ та 10 ТБ, і вони можуть вмістити від двох до 100 користувачів, залежно від вашого бюджету.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Sync.com простий у навігації та доступ до нього можна отримати через папку синхронізації, Sync.com або додаток. Ви можете створити спільні папки, до яких можна додати людей, або перетворити звичайні папки в загальні папки. Файли також можна ділитися за посиланням, окрім окремих відео чи інших спогадів та документів.

sync-file-manager

Поряд із спільним доступом, ви можете легко налаштувати свої посилання за допомогою кнопки “керувати посиланням”, захищеною паролем, обмежити завантаження, бути лише для читання та багато іншого.

синхронізація

Sync.com може не мати багато додаткових функцій через шифрування нульових знань та 2FA, але якщо ваша сім’я цінує конфіденційність та безпеку понад усе, ви не можете перемогти Sync.com.

Якщо у вас виникають проблеми з вирішенням питання щодо безпечного сімейного зберігання між pCloud та Sync.com, ви можете ознайомитися з нашим повним порівнянням у голові в нашій статті Sync.com проти pCloud.

5. iCloud

Якщо ви користуєтеся iPhone або Mac, швидше за все, ви вже використовуєте iCloud у певній якості. iCloud забезпечує ваші резервні копії та зберігання фотографій, і він безперебійно управляє ними на інших ваших пристроях Apple.

Ціни Apple досить прості з чотирма планами, два з яких мають спільний доступ до сім’ї: 200 ГБ та 2 ТБ..

Інші причини, які нам подобаються iCloud

Поряд із сховищем iCloud Drive, Apple включила кілька корисних функцій для користувачів Apple. За допомогою iCloud ви можете зберігати резервні копії всіх своїх пристроїв Apple, користуватися такими функціями, як Find My iPhone, та легко ділитися фотографіями з іншими користувачами Mac та iOS, чи є вони у вашому сімейному плані чи ні.

icloud-drive

Сам iCloud Drive простий у використанні на пристроях Mac чи iOS, і єдиним недоліком є ​​його клієнт Windows. Клієнт iCloud для Windows в кращому випадку засмучує і забезпечує дуже невеликий доступ до вашого вмісту.

icloud-drive-windows

Ще одна функція економії грошей iCloud – це можливість ділитися своїми програмами, музикою та іншим вмістом з усіма членами вашого сімейного плану. Це дозволяє кожному грати в ігри та користуватися преміальними програмами, не купуючи їх окремо для кожної людини у вашому домогосподарстві.

Фінальні думки

Хмарне зберігання – це те, про що більшість людей не замислюється. Хоча деякі, безумовно, кращі, ніж інші, все хмарне програмне забезпечення для зберігання даних по суті служить одній і тій же цілі. Коли ви шукаєте хороший варіант зберігання хмари для вашої родини, проте, дуже мало, які пропонують вигідне зберігання для кількох користувачів, а також хорошу безпеку та функції.

OneDrive стоїть над рештою як найкращий хмарний сховище для сімей, з доступним планом, який пропонує 1 ТБ на користувача до шести користувачів, повний доступ до основного пакету Microsoft Office та гідна безпека. Google уважно стежить за цим, бо якщо ціна та інтеграція Документів Google One.

Для сімей, орієнтованих на безпеку, ідеально підходять pCloud та Sync.com, коли Sync.com має кращу безпеку. Нарешті, є iCloud, який майже необхідний, якщо ви пов’язані з Apple, але це також досить непоганий варіант, якщо ви хочете зберігати файли або ділитися своїми програмами та вмістом Apple із сім’єю.

Якщо вам цікаво ще один варіант створення резервних копій сімейних фотографій, Amazon Drive – раніше Amazon Cloud Drive – пропонує необмежене зберігання фотографій і зайняв перше місце в нашому найкращому інтернет-сховищі для рейтингу фотографій. Безлімітний хмарний сховище будь-якого типу зустрічається рідко, і пропозиція Amazon необмежене онлайн-зберігання фотографій доступне з прем’єр-членом. Ви також можете переглянути наш повний огляд Amazon Drive тут. 

У всіх варіантах хмарного зберігання у цьому списку є невелика кількість безкоштовного сховища, тому ви можете спробувати їх, перш ніж представити його всій своїй родині. Якщо ви шукаєте інші варіанти безкоштовного зберігання хмари, то наш список найкращих безкоштовних хмарних сховищ на 2020 рік має 12 чудових пропозицій.

Нарешті, якщо хмарне сховище для всієї вашої родини – це не зовсім те, що ви шукаєте, але ви все ще хочете ділитися файлами зі своєю родиною та друзями, цей посібник допоможе вам ознайомитись із тим, як ділитися файлами в Інтернеті найпростішим способом.

Повідомте нам ваші думки про наші найкращі вибір найкращого хмарного сховища для сімей у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me