Найкраща резервна копія в Інтернеті на мобільний 2020: резервне копіювання в дорозі

Смартфони є скрізь, і вони можуть зберігати більше даних, ніж будь-коли. Вони рясніють фотографіями, відео, контактами, повідомленнями тощо. Втратити телефон, викрасти його або забути залишити його на пляжі перед плаванням набагато дорожче, ніж просто його ціна.


Щоб уникнути втрати даних, можна створити резервну копію зі свого смартфона за допомогою служб онлайн-резервного копіювання. Якщо ви новачок у цій темі, ви можете ознайомитися з нашим посібником із резервного копіювання Android. У ньому є вбудована служба Google резервного копіювання Android та IDrive, яка також є однією з найкращих служб резервного копіювання в Інтернеті..

IDrive – наш найкращий вибір, а власні програми для Android та iOS не зробили це. Це може бентежити деяких читачів, але ми поговоримо про те, чому ми додали Google нижче. Перш ніж розпочати рейтинг, ми обговоримо наші критерії відбору, які, сподіваємось, зробить наш процес більш зрозумілим.

Якщо ви тут натрапили на пошуки хмарного сховища, вам слід ознайомитися зі списком найкращих хмарних сервісів зберігання ідей. Якщо ви не знаєте різниці між хмарним сховищем та резервним копієм, прочитайте наше пояснення.

Найкраща онлайн-резервна копія для мобільних пристроїв 2020

Що робить найкращу Інтернет-резервну копію для мобільних пристроїв

Якщо ви прочитаєте наш огляд Google Диска, ви дізнаєтесь, що нам подобаються функції співпраці платформи, але ми не любимо підхід компанії до безпеки та конфіденційності. Google зобов’язаний допомагати державному нагляду через проект PRISM Американського агентства національної безпеки. Можливо, не було б великого вибору, але справа стоїть.

Крім цієї тіньової історії конфіденційності, Google залишає за собою право сканувати та аналізувати ваш вміст для цільового маркетингу в його умовах та умовах.

Ви можете взяти цю справу в свої руки, використовуючи такі інструменти, як Boxcryptor (читайте наш огляд Boxcryptor) для шифрування файлів на вашому смартфоні, але ми вирішили дотримуватися онлайн-сервісів резервного копіювання, які мають міцну безпеку та конфіденційність і не діляться лаксом Google підхід.

Вбудована безпека набагато зручніша, і ви будете впевнені, що хакери не зможуть отримати доступ до ваших файлів. Ми взяли до уваги, чи запропонував сервіс шифрування для вашої резервної копії та чи було це нульовим знанням. Нульові знання не дозволять будь-кому, окрім вас, включаючи шахраїв, читати ваші файли.

Блокування блоку пароля також добре, оскільки інші люди не зможуть отримати доступ до вашого сховища, навіть якщо вони мають ваш телефон.

Ми розглядали якість програми, коли мова йде про простоту використання, оскільки складний досвід користувача може призвести до розладу і недооцінених файлів для резервного копіювання. Віддається перевагу навпаки, тому ми шукали приємного та інтуїтивного досвіду користувача.

Ми врахували, що може зробити резервна копія сервісу. Хоча такі сервіси, як pCloud, Sync.com та інші записи в нашому найкращому хмарному сховищі для фотографій та найкращі хмарні сховища для статей відео, можуть пропонувати автоматичне завантаження фотографій та відео на ваш мобільний пристрій, онлайнові сервіси резервного копіювання в ідеалі пропонують ширший захист.

Текстові повідомлення, контакти, журнали викликів та резервне копіювання даних програми – це можливості, які ми шукали з різною мірою успіху.

Усі ми хочемо зробити резервні копії більше і платити менше, так що саме ми шукали з переглянутих послуг. Крім того, чим більше можливостей надають плани, тим краще. Добре, якщо служба також має безкоштовний план чи пробну версію. Деякі сервіси пропонують також плани з необмеженим резервним простором.

Останній критерій – це різноманітність платформ, а це означає, що ми кивнули додаткам, які також можуть працювати та створювати резервні копії комп’ютера. На відміну від багатьох програм Google Play та App Store, які можуть створювати резервні копії лише вашого мобільного телефону, деякі сервіси резервного копіювання у нашому найкращому списку онлайн-сервісів резервного копіювання можуть робити і те, і інше. Ми говоримо про деякі, оскільки нам довелося включити G Cloud та Degoo, яких немає в нашому списку.

1. Краща онлайн-резервна копія для мобільних пристроїв: IDrive

Скріншот_20190218-155532_IDrive Online

Недарма IDrive – наш найкращий вибір, оскільки це наш найкращий онлайн-сервіс резервного копіювання. Це завдяки великій цінності та безпеці.

Сервіс забезпечує захист від нульових знань на всіх платформах, включаючи мобільну. Рівень шифрування – 256-бітний AES, який за будь-яких намірів і цілей неможливо зламати. Він також має блокування пароля. Якщо ввімкнути це, вам доведеться ввести чотиризначний пароль для входу IDrive на мобільний.

У додатку є велика, червона кнопка «резервного копіювання», яка переведе вас до меню, де ви можете вибрати те, що ви хочете створити для резервного копіювання. Звідти ви можете увімкнути автоматичне завантаження камери, яка працює для зображень та відео. Додаток має поважну 4,2-зіркову оцінку в магазині Google Play та понад 1 мільйон завантажень.

Автоматичне резервне копіювання всього вмісту даного типу легко. Ви просто натисніть прапорець біля нього в додатку.

Ви можете створювати резервні копії фотографій, відео, контактів, текстів, журнали викликів та календар на Android. Можна зробити те ж саме на iOS, за винятком текстів та журналів викликів. Якщо потрібні файли не належать до цих категорій, ви можете скористатися опцією “інші файли”, щоб вибрати конкретні файли. Браузер файлів працює чудово, але виграш від додавання вибору папок.

Мобільне резервне копіювання за допомогою IDrive відбувається лише один раз на день, тобто постійне резервне копіювання – це не варіант. Це прикро, тим більше, що ви можете відключити використання свого мобільного плану передачі даних, щоб операції з резервного копіювання не пережовували щомісячний розподіл даних. При цьому одна резервна копія в день є нормою для мобільних додатків для резервного копіювання, тому IDrive не один.

Ви також можете обмежити роботу резервного копіювання, коли заряджаєте телефон, якщо ви не хочете, щоб він перешкоджав вашому використанню..

Цікаво, що IDrive дозволяє обмінюватися резервними файлами. Це можна зробити, натиснувши довгий файл на будь-який файл або папку, яку ви створили. Це відкриє меню спільного доступу, де ви можете вводити адреси електронної пошти своїх одержувачів разом із повідомленням. Ви також можете переглядати свої файли в режимі офлайн. Ви також можете ввімкнути синхронізацію для синхронізації файлів на своїх пристроях.

Інші причини, які нам подобаються

Вам не доведеться платити багато, щоб насолодитися IDrive, оскільки його ціни конкурентоспроможні. Це одне з найкращих безкоштовних хмарних сервісів резервного копіювання.

IDrive Personal має два варіанти. Перший дозволяє зберігати до 2 ТБ вмісту за $ 52 на рік. Другий дозволяє зберігати 5 ТБ за 75 доларів. Ви також отримуєте 2 ТБ або 5 ТБ простору синхронізації, залежно від обраного вами, що становить усього 4 ТБ або 10 ТБ місця. Крім того, обидва дозволяють створювати резервні копії необмежених пристроїв.

Якщо у вас є бізнес, бізнес-план IDrive більше відповідатиме вашим потребам. Він починається від 75 доларів для необмежених пристроїв та користувачів та забезпечує 250 ГБ резервного простору. Ви можете збільшити простір до 12,5 ТБ. Ви можете платити щомісяця за всі, крім двох найдешевших бізнес-планів.

Перш ніж вирішити передплату на довгострокову перспективу, ви можете скористатися безкоштовним планом, який передбачає 5 Гб простору резервного копіювання в Інтернеті.

IDrive працює в Windows, macOS та Linux, а це одна з небагатьох служб, яка підтримує всі три. Настільний досвід має незначну криву навчання, оскільки IDrive вимагає, щоб ви вручну вибирали файли для резервного копіювання на відміну від необмежених сервісів, які створюють резервну копію всього. Однак, це не важко використовувати. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді IDrive.

2. G Хмара

Скріншот_20190218-155610_G Хмара

Ні, G Cloud – це не додаток Google, хоча зрозуміло, що ви можете так вважати. Це не резервне копіювання на Диску Google, а швидше веб-службах Amazon. Він не входить до числа наших найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, оскільки він не може створити резервну копію вашого комп’ютера, але це добре працює, захищаючи ваші мобільні дані.

G Cloud використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів, але йому не вистачає приватного шифрування. Існує функція блокування пароля, яка також захищає ваш обліковий запис.

Додаток відкриється на вкладці “Домашня сторінка”, на якій відображається обсяг пам’яті, який ви використовували. Щоб вибрати те, що потрібно створити для резервного копіювання, потрібно скористатися вкладкою «дані» та вибрати конкретні файли та папки. Після цього ви можете скористатися вкладкою “Домашня сторінка” для резервного копіювання та відновлення потрібних даних. Додаток зрозумілий, і у вас не буде чесати голову, намагаючись знайти те, що вам потрібно.

Користувачі Google Play Store задоволені якістю користувальницької роботи та можливостей, оскільки додаток має рейтинг 4,6 та понад 5 мільйонів завантажень.

G Cloud дозволяє вибрати різні типи даних для резервного копіювання, включаючи контакти, журнали викликів, документи, налаштування системи, дані браузера, фотографії та відео. Ви можете редагувати типи файлів, які G Cloud вибирає для резервного копіювання з меню розширених налаштувань. Категорії, які ви можете редагувати, включають фотографії, відео, музику та документи. Для цього можна вибрати конкретну категорію, яку потрібно додати або видалити тип файлу.

Як і у випадку з IDrive, немає постійного резервного копіювання, але ви можете змусити резервні копії запускатись, якщо потрібно, встановити автоматичне завантаження під час зарядки або встановити графік. Графік дозволяє встановити конкретний час, день та рівень заряду акумулятора, необхідний для запуску резервного копіювання.

Інші причини, які нам подобаються G Cloud

Ви отримуєте лише 1 Гб безкоштовного резервного копіювання за допомогою G Cloud, але ви можете заробляти до 10 Гб за допомогою рефералів. Якщо вам потрібно більше, G Cloud має необмежений план резервного копіювання, який коштує лише $ 3,99 на місяць, і його можна використовувати для резервного копіювання п’яти пристроїв, включаючи iPhone. Дані також можна переміщувати між цими пристроями одним натисканням.

Якщо вам не потрібно необмежене місце для резервного копіювання, і ви хочете заощадити гроші, ви можете використовувати щорічний план в 100 Гб за 11,99 дол..

Немає програми для настільних ПК, яка б дозволила захистити файли на комп’ютері, але це незначний недолік, оскільки G Cloud – це чудова послуга для резервного копіювання даних для мобільних пристроїв.

3. Дегу

Скріншот_20190218-155627_Degoo

Degoo працює на пристроях Android та iOS, а також на Windows та macOS, але ми не можемо рекомендувати це через незграбні дизайнерські рішення та відсутність планувальника резервного копіювання. Ви можете отримати детальну інформацію про його недоліки на робочому столі в нашому огляді Degoo. Для кращих альтернатив, які підтримують Windows, прочитайте нашу найкращу статтю резервного копіювання в Інтернеті для Windows.

Проте Degoo використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів і забезпечує приватне шифрування за допомогою програми Premium. Щоб скористатись нею, вам потрібно вибрати парольну фразу та завантажити файли у свою “таємну папку”.

Мобільний досвід Degoo набагато кращий, ніж настільний. Його дизайн схожий на інші додатки для мобільних пристроїв, але він все ще вдається заплутати, оскільки вимагає виконати більше кроків, щоб почати створювати резервну копію даних, ніж потрібно. Відкриваючи додаток, ви бачите вкладку “Моя стрічка”, на якій відображаються фотографії та відео з вашого телефону.

Щоб вибрати резервну копію, вам потрібно перейти на вкладку «меню моїх файлів» та натиснути синє коло, щоб завантажити звідти. Ви можете завантажити файли чи папки, але не конкретні типи файлів.

Для цього вам потрібно відкрити меню праворуч і натиснути “Мої завантаження”. Категорія автоматичних завантажень дозволяє завантажувати фотографії, відео, документи та музику. SMS, контакти, календар та інші типи даних недоступні.

Однак це не завадило Degoo отримати 4,5-зірковий рейтинг і понад 10 мільйонів завантажень у Play Store. У цьому допомагав факт, що він дає вам 100 Гб простору резервного копіювання в Інтернеті, що набагато більше, ніж інші сервіси.

Як і попередні два додатки, Degoo не має безперервного резервного копіювання, але це також не дозволяє планувати резервні копії. Доступні варіанти – налаштувати його на запуск лише підключення до Wi-Fi або лише під час зарядки.

Інші причини, які нам подобаються Дегу

Degoo може допомогти вам очистити місце на вашому пристрої, завантаживши фотографії, а потім зменшивши їх під час перегляду на телефоні. Повнорозмірні фотографії все ще будуть доступні для доступу до Degoo.

Ви можете додати до 100 Гб вільного місця для резервного копіювання, посилаючись на друзів. Ви можете робити реферали, поки не потрапите на 500 Гб, що є досить щедрим. Крім того, ви можете використовувати безкоштовний план на необмежених пристроях. Майте на увазі, що вам потрібно мати доступ до свого облікового запису кожні 90 днів, або Degoo видалить ваші дані.

Якщо це викликає занепокоєння, ви можете передплатити план на 2 ТБ за 10 доларів на місяць. Ви можете спробувати план, скориставшись безкоштовною 14-денною пробною версією перед передплатою. При цьому це однакова кількість пропозицій, які IDrive пропонує, за двічі ціни.

І все-таки безкоштовний план пропонує багато чого, а досвід користувача не сильно впливає на загальне враження.

4. Головна сторінка BigMIND

Скріншот_20190218-155545_BigMIND

BigMIND Home – це ще одна послуга онлайн-резервного копіювання від компанії, яка створила Zoolz Home Backup та G Cloud. Він схожий на G Cloud, але він має нові функції на робочому столі та мобільних клієнтах, які його аналог не має. Зважаючи на це, його користувацький досвід не зовсім відповідає G Cloud.

BigMIND Home буде добре піклуватися про ваші файли, оскільки використовує 256-розрядний AES з нульовим знанням для шифрування їх у спокої.

Мобільний додаток починається з вибраної вкладки «виявити». Це нічого не показувало нам, незалежно від того, що ми завантажили. Щоб вибрати те, що ви хочете завантажити, потрібно скористатися меню ліворуч та торкнутись «Вибір даних».

Звідти ви можете вибрати контакти, журнали викликів, фотографії, повідомлення, відео та інші типи файлів. Після цього вам потрібно натиснути кнопку «зберегти», щоб зберегти свій вибір. Потім ви побачите вкладку “приладова панель”, яка дозволяє завантажувати, натискаючи “завантажити зараз”. Проста кнопка завантаження у вікні вибору даних зробить процес більш зручним.

BigMIND Home не входить до числа найпопулярніших додатків, у магазині Play трохи більше 10 000 завантажень. Однак він має 4,6-зірковий рейтинг.

У ньому немає постійної резервної копії, але ви можете встановити її запуск під час зарядки, за розкладом або підключення до WiFi. Ви можете встановити графік для конкретного часу, дня та рівня акумулятора.

BigMIND Home може розпізнавати обличчя та речі на ваших фотографіях, тому дозволяє відфільтрувати їх за цими категоріями. Коли він виявить обличчя, ви можете додати до них імена, щоб ви могли легше шукати людей. Те саме стосується речей.

Ви можете використовувати програму BigMIND Home для підключення до додатків соціальних медіа, таких як Facebook та Instagram, і резервного копіювання даних, які у вас є. Ця функція не обмежується лише соціальними мережами, але також працює з хмарними службами зберігання даних, такими як Box, Google Drive, Dropbox та OneDrive.

Інші причини, які нам подобаються вдома BigMIND

BigMIND Home має кілька преміальних планів. 16 Гб – це 99 центів на місяць і дозволяє мати одного користувача, який може створити резервну копію трьох мобільних пристроїв та трьох комп’ютерів. План на 100 Гб дозволяє зробити те саме за 2,99 доларів на місяць. План на 500 Гб коштує 6,99 доларів на місяць і може вмістити трьох користувачів, які можуть створити резервну копію дев’яти комп’ютерів і шести мобільних пристроїв.

Остаточний план пропонує 1 ТБ резервного простору для п’яти користувачів. Він може створювати резервні копії необмежених мобільних пристроїв та комп’ютерів та передавати відео високої чіткості. Це $ 12,99 на місяць.

Ви можете скористатися безкоштовним планом 5 Гб для тестування послуги перед передплатою. Якщо цього недостатньо, ви можете переконати друзів приєднатися та отримати 1 Гб додаткового місця для кожної людини.

BigMIND Home не має найкращого значення, але у нього є потужні функції та простий досвід користувача. Ви можете дізнатися, як це працює на робочому столі в нашому огляді BigMIND Home.

5. Онлайн-резервне копіювання SOS

Скріншот_20190218-155632_SOS

Онлайн резервне копіювання SOS – це гідний сервіс, але вартість передплати – найменше, дорога. Однак це не повинно стосуватися резервного копіювання смартфонів, оскільки ви можете вибрати дешевший план. Ми поговоримо докладніше про значення нижче, але спочатку поговоримо про безпеку.

Додаток не шифрує файли за замовчуванням, але ви можете ввімкнути їх, і ми радимо це зробити. SOS Online Backup використовує 256-бітове шифрування AES і дозволяє керувати вашим ключем, що робить його нульовим знанням.

Відкриваючи додаток, ви бачите просту стартову сторінку з опцією “захист”, яка дозволяє вибирати категорії. Ви можете створювати резервні копії зображень, відео, музики та даних програми та вибирати будь-яку іншу папку чи файл для резервного копіювання вручну. Однак це не можна робити для текстових повідомлень або журналів викликів.

Дизайн виглядає застарілим і не настільки інтуїтивно зрозумілий, як інші програми у нашому списку.

Користувачі Play Store погоджуються з місцем, яке займає SOS Online Backup у цьому списку, даючи йому 3,8-зірковий рейтинг. Кількість завантажень трохи більше 10 000.

Немає постійної резервної копії, але ви можете встановити розклад або обмежити його роботу лише підключеним до WiFi. Якщо ви вирішите запланувати, ви можете встановити резервну копію для виконання в певний час і дату або щодня.

Інші причини, які нам подобаються в Інтернеті

Існує 5 Гб безкоштовного плану та 14-денна безкоштовна пробна версія для преміум-акаунтів. Ми радимо спробувати його перед покупкою, оскільки плани преміум-класу є одними з найгірших на резервному ринку. За всього 50 Гб резервного простору вам потрібно витратити $ 4,99 на місяць або $ 44,99 на рік. Інші плани не кращі, але якщо ви хочете повного списку, прочитайте наш огляд резервної копії SOS в Інтернеті.

Фінальні думки

Немало якісних додатків на вибір, тому нам довелося заповнити ранги, включивши SOS Online Backup. Однак, ви все ще можете обирати, оскільки інші додатки хороші.

IDrive – наш найкращий вибір, оскільки його плани мають велику цінність, він має нульове шифрування знань, дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв та забезпечує потужну роботу користувачів.

У нашому другому виборі, G Cloud, немає шифрування нульових знань, тому він відстає від IDrive. Тим не менш, він пропонує необмежений простір для резервного копіювання всього за $ 3,99 і приємний у використанні.

Degoo – найкращий варіант, якщо ви не хочете платити ні копійки, оскільки він пропонує щедрий 100 Гб безкоштовного резервного простору. План Premium не є дешевим, але він має нульове шифрування знань. Degoo не може завантажувати SMS або контакти, але його мобільний інтерфейс потребує роботи.

Те саме можна сказати і про BigMIND Home, оскільки додаток може часом заплутатись, але він пропонує цікаві функції. Це не дешево, але ціни на нього набагато кращі, ніж наш останній вибір, SOS Online Backup.

Що ви думаєте про онлайн-резервне копіювання для мобільних пристроїв? Вам подобається наш найкращий вибір або ви схиляєтесь до вільного плану, який пропонує Degoo? Якщо ви користуєтесь послугою, яку ми пропустили, що це? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me