Найкраща резервна копія в Інтернеті для студентів 2020 року: Збереження оцінок

Всупереч поширеній думці, коледж – це не лише гуляння, братства, федерації та дикий час. Значна частина цього навчання. Багато вивчення вимагає використання комп’ютера або виходу в Інтернет, але комп’ютери можуть несправно працювати, залишаючи вас без ваших заміток, звітів та есе. Для боротьби з цим. ми склали найкращі онлайн-резервні копії для студентів, із Backblaze очолює список.


Онлайн резервне копіювання допомагає створити резервну копію ваших персональних комп’ютерів та зовнішніх накопичувачів. Якщо ви зробите це, ви можете бути впевнені, що збої на жорсткому диску чи інші програмні збої не вплинуть на ваші файли. Резервне копіювання не переміщує ваші файли до хмари, тому це не заощадить місця. Швидше, це відображає структуру ваших файлів у хмарі.

З іншого боку, у хмарному сховищі для синхронізації файлів із хмарою ви використовуєте центральну папку, яку називають “папкою синхронізації”. У цьому головна відмінність хмарного резервного копіювання від хмарних служб зберігання даних. При цьому деякі сервіси резервного копіювання у нашому списку містять функції синхронізації та обміну файлами, які є основними функціями зберігання у хмарі.

Однак вони не можуть конкурувати з власними хмарними службами зберігання даних. Якщо ви думаєте, що ви можете отримати більше користі від хмарного сховища, ніж хмарне резервне копіювання, прочитайте наші кращі обласні служби зберігання хмар. Якщо ви хочете швидкого порівняння, прочитайте нашу статтю JustCloud vs. Backblaze vs. SugarSync.

Якщо ваш головний критерій при виборі хмарного резервного копіювання – ціна, прочитайте нашу найдешевшу статтю про резервне копіювання в Інтернеті. Ми зробили свій вибір для студентів, включаючи наш найкращий вибір, з нашого найкращого онлайн-списку резервного копіювання. Перш ніж ми почнемо з проходу, поговоримо про критерії, за якими ми їх оцінювали.

Найкраща онлайн резервна копія для студентів 2020 року

Що робить резервне копіювання в Інтернеті найкращим для студентів

Цінність – наш головний критерій, оскільки у більшості студентів не вистачає грошей. Це означає отримати максимальну користь від онлайн-резервного копіювання дешево. Чим дешевші плани пропонує сервіс, тим краще, оскільки це збільшує шанси знайти підходящий. Безкоштовні плани працюватимуть для деяких, тому ми також збираємось їх розглядати. Якщо ви хочете отримати безкоштовну резервну копію, прочитайте нашу найкращу статтю про безкоштовну резервну копію в Інтернеті.

Сервісом також не може бути важко користуватися. Створення плану резервного копіювання повинно бути простим, як і наступні резервні копії та відновлення. Клієнти настільних ПК повинні працювати в більшості операційних систем, а сервіс повинен мати веб-та мобільні додатки. Загальний досвід користувачів повинен бути досить інтуїтивним, що вам не потрібно просити підтримки.

Можливості поза онлайн інструментами для резервного копіювання голих кісток теж корисні. Ми шукаємо такі функції, як синхронізація та спільне використання, які допомагають вам співпрацювати з іншими користувачами на кількох пристроях та версіях файлів, що допомагає вам отримати попередні версії файлів, якщо ви помилилися або потрапили у програму викупу.

Швидкість – наш останній критерій, і це важливо через стрімкий спосіб життя студентів. Ваша початкова резервна копія зазвичай займе багато часу для завершення. Скільки часу залежить від інфраструктури сервісу резервного копіювання, який ви використовуєте, наскільки ви близькі до одного з його серверів та вашого постачальника послуг Інтернету. Резервне копіювання на рівні блоків є плюсом, оскільки прискорює подальше резервне копіювання.

1. Найкраща резервна копія в Інтернеті для студентів: Backblaze

Backblaze є частиною резервного ринку з 2007 року, і це одна з найпопулярніших послуг. Це також є вгорі наших оглядів онлайн резервного копіювання. Основний внесок у це полягає в тому, що він забезпечує просту та легку резервну копію для одного комп’ютера.

План ціноутворення є простим, оскільки він має лише один план, який пропонує необмежену резервну копію для одного пристрою за 6 доларів на місяць. Ви можете знизити це до 5 доларів на місяць, якщо заплатите за рік наперед. Більшість сервісів не пропонують можливість платити щомісяця, тому гнучкість Backblaze – плюс. Якщо ви не впевнені в роботі Backblaze, скористайтеся безкоштовною 15-денною пробною версією, щоб перевірити її.

Зворотно-заслінка1

Backblaze-Slider2

Backblaze-Slider3

Backblaze-Slider4

Backblaze-Slider5

Попередній

Далі

Створити план резервного копіювання легко, тому що вам не потрібно керувати кількістю або тим, що ви створюєте. Настільний додаток Backblaze має мінімальний дизайн, який не переповнить вас параметрами. Статус резервної копії зрозумілий. Ви можете отримати доступ до розширених опцій за допомогою кнопки «налаштування».

При цьому вам не доведеться возитися з ним, якщо процес резервного копіювання не працює так, як належить, але ми не відчували проблем під час тестування. Веб-клієнт також простий у використанні. Ви можете використовувати його, щоб переглянути резервні файли, відновити їх, побачити, чим ви поділилися, та знайти свій комп’ютер.

Настільний клієнт Backblaze працює в Windows та macOS, але не в Linux. Для підтримки Penguin прочитайте нашу кращу статтю резервного копіювання в Інтернеті для Linux. Мобільний клієнт дотримується тієї ж конструкції. Це простий у користуванні, а меню зліва дозволяє переглядати резервну копію та бачити, що ви відновили з хмари.

Інші причини, які нам подобаються

Недоліком простого сервісу є те, що Backblaze не має багатьох функцій. Однак, корисні ті, що є. Ви можете ділитися файлами за допомогою веб-клієнта. Це можна зробити, створивши посилання, яке ви можете скопіювати та вставити в соціальну мережу. Версія також доступна, але вона зберігає лише версії попередніх 30 днів.

Веб-клієнт також дозволяє знаходити ваш комп’ютер, якщо ввімкнути функцію зіставлення. Це означає, що якщо хтось викраде ваш комп’ютер, ви можете використовувати Backblaze, щоб допомогти знайти його.

Backblaze не обмежує ваші швидкості, тому чим ближче ви знаходитесь до його центрів обробки даних у Каліфорнії та Арізоні, тим краща буде ваша швидкість. Він дозволяє налаштувати параметри передачі та швидкість дроселю, і він використовує алгоритм передачі на рівні блоку, який працює за допомогою передачі лише частин файлів зміни, а не цілих файлів, для прискорення резервного копіювання після початкового.

Якщо ви хочете досягти більшої швидкості, ви можете збільшити кількість запущених резервних потоків. Є корисний інструмент, який перевіряє, наскільки швидко підключитися до центру обробки даних Backblaze, щоб дати оцінку, як пройде резервне копіювання..

Backblaze – це потужна послуга, яка забезпечує необмежену кількість резервного простору дешево. Це також просте та інтуїтивне використання. Крім того, він має корисні функції, такі як версія версій файлів, обмін та відображення. Якщо процес резервного копіювання повільний, Backblaze надає можливість прискорити його. Завдяки цьому він заробляє перше місце у нашому списку. Детальніше про це читайте в нашому огляді Backblaze.

2. Ідею

IDrive запущений у 1995 році, що є давнім у технологічному плані. На відміну від нашого вибору, він не забезпечує необмежену кількість пам’яті, але дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв на дешевих. У нього навіть є безкоштовний план, що є рідкістю серед сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Він забезпечує лише 5 Гб безкоштовного сховища, але цього може бути достатньо для деяких студентів. Також достатньо перевірити послугу.

IDrive має два плани для особистих користувачів. Один забезпечує 2 ТБ резервного простору, а інший – 5 ТБ. Вам потрібно заплатити за один або два роки вперед, оскільки немає підписки на місяць на місяць.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

Попередній

Далі

Щоб компенсувати це, IDrive надає 2 ТБ або 5 ТБ місця синхронізації поверх вашого резервного простору. Це означає, що ви отримуєте 4 ТБ або 10 ТБ місця для роботи, залежно від того, яку підписку ви купуєте. Наразі плани знижуються на 50 відсотків.

IDrive – це не послуга клацання та забуття. Він обмежує ваш резервний простір, а це означає, що вам потрібно вибрати файли залежно від місця розташування. Для цього потрібно пройти ієрархію файлів і перевірити файли, які ви хочете створити для резервного копіювання. Крім того, у IDrive є багато варіантів, які можна налаштувати, що може ускладнити спочатку основним користувачам.

Хоча веб-додаток є простим та простим у використанні. На сторінці за замовчуванням відображається ваша резервна копія. Ви також можете використовувати його для попереднього перегляду підключених пристроїв, синхронізації папки, спільних ресурсів та веб-журналів.

Мобільний додаток інтуїтивно зрозумілий і має мінімальний дизайн. Ви можете використовувати його для доступу до вашої резервної копії та часової шкали фотографій. Він також може відновити ваші файли та ввімкнути розпізнавання обличчя для аналізу людей з ваших фотографій.

Інші причини, які нам подобаються

IDrive не є суворим для функцій. Він використовує метод «справжнього архівування», який зберігає ваші файли у хмарі, навіть якщо ви видаляєте їх на комп’ютері. Це корисно, якщо ви хочете звільнити місце на своєму диску. Крім того, версія версії IDrive зберігає до 30 попередніх версій всіх файлів, резервних копій у вашому обліковому записі.

Ви також можете використовувати функції синхронізації та спільного доступу. Як і хмарні служби зберігання даних, функція синхронізації IDrive створює на вашому комп’ютері папку, яку ви можете використовувати для синхронізації файлів у хмарі. Щоразу, коли ви розміщуєте або редагуєте файл у папці синхронізації, зміна відображатиметься на всіх пов’язаних пристроях майже в режимі реального часу.

IDrive не входить до числа найшвидших служб резервного копіювання, і він не може збільшити кількість ниток резервного копіювання, як наш найкращий вибір. Чим ближче ви знаходитесь до США, де IDrive зберігає свої сервери, тим кращими будуть ваші швидкості. Однак це використовує резервне копіювання на рівні блоку для прискорення подальших резервних копій.

Ми розмістили IDrive за Backblaze, оскільки це складніше у використанні та повільніше, ніж Backblaze. При цьому IDrive недорогий, дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв і може синхронізувати та ділитися своїми файлами. Прочитайте наш огляд IDrive, щоб дізнатися більше.

3. Головна сторінка BigMIND

BigMIND Home дозволяє одному або більше користувачів резервного копіювання декількох комп’ютерів і пристроїв. Це не так добре, як наші перші два вибори, але це компенсує в інших аспектах.

При цьому вам не потрібно платити нічого, щоб користуватися BigMIND Home, оскільки у нього вільний план. Це дозволяє створити резервну копію одного комп’ютера, одного зовнішнього накопичувача та двох мобільних пристроїв, використовуючи 5 ГБ резервного простору. Зрозуміло, це не так багато місця для резервного копіювання, але може бути достатньо для деяких. Крім того, це дозволяє протестувати послугу і вирішити, чи варто ваших зароблених грошей.

Інформаційна панель робочого столу BigMIND

Параметри підключення BigMIND

Інтелектуальний вибір BigMIND

Розклад резервного копіювання BigMIND

Інтернет-файли BigMIND

Попередній

Далі

Якщо ви вважаєте, що BigMIND Home найкраще підходить для вас, можна вибрати три преміум-плани. Усі вони вимагають платити за рік. Особистий план становить 35,88 доларів на рік, що означає 2,99 долара на місяць, але він сплачується щорічно і дає вам мізерні 100 ГБ резервного простору для одного користувача та трьох комп’ютерів.

Сімейний план коштує $ 6,99 на місяць і забезпечує 500 Гб місця для зберігання даних для трьох користувачів, дев’яти комп’ютерів та шести мобільних пристроїв. Це краще, але це, мабуть, не пропонує достатньо місця для багатьох користувачів.

Ви можете отримати 1 ТБ хмарного резервного копіювання за $ 12,99, підписавшись на план Family Plus. Це пристойний обсяг місця, але це не найкраща пропозиція. План дозволяє вам ділитися ще чотирма користувачами на 15 комп’ютерах та необмеженому кількості мобільних пристроїв.

Інші причини, які нам подобаються вдома BigMIND

Клієнт настільних ПК є простим, привабливим та показує всю необхідну інформацію з першого погляду, включаючи ваш статус резервного копіювання, час, що минув з моменту останньої резервної копії, коли наступний збирається запуститись і скільки місця для резервного копіювання використовується. Ви також можете налаштувати дані, вибрані для резервного копіювання, отримати доступ до налаштувань та відновити файли.

Кнопка у верхньому лівому куті дозволяє запустити веб-клієнт. Її переглядом за замовчуванням є панель інструментів, на якій відображаються підключені пристрої, резервний трафік, кругова діаграма із деталізацією типів даних, потоку активності, ваших медіа-файлів та обсягу пам’яті, яке ви використовували. Спочатку це може бути непосильним, але це зрозуміло і просто у використанні.

Мобільний додаток дещо заплутано у використанні порівняно з додатками інших служб, оскільки вам потрібно виконати більше кроків для вибору даних для резервного копіювання. Це дозволяє вам отримати доступ до резервної копії, створити резервну копію для телефону та очистити на телефоні відео та зображення, які ви створили резервну копію, щоб заощадити місце.

BigMIND Home є швидким, але якщо вам потрібна більша швидкість, ви можете включити багатопотокове резервне копіювання, що дозволить сервісу використовувати всю доступну пропускну здатність мережі. Таблицю швидкості та ефективність роботи BigMIND Home ви можете побачити в нашому огляді BigMIND Home.

4. Істинне зображення Акроніса

Acronis True Image може створити резервну копію ваших даних, але вона також має багато функцій. Це хороший вибір, коли вам потрібно захистити кілька комп’ютерів, але схема ціноутворення не відповідає рівним конкурентним послугам.

Розширений план забезпечує 250 ГБ резервного простору та дозволяє створити резервну копію одного комп’ютера за 49,99 доларів на рік. 500 Гб пам’яті становить 69,99 дол. США, а ціна збільшується в міру додавання пам’яті та комп’ютерів. План Преміум починається від 1 ТБ за 99,99 доларів і закінчується в 5 ТБ за 259,95 доларів на рік, що дорого..

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1

Acronis-True-Image-Destination-Slider2

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3

Acronis-True-Image-Settings-Slider4

Acronis-True-Image-Tools-Slider5

Попередній

Далі

Першої версії розширеного плану має бути достатньо для більшості студентів. Його ціна знижується до 4,16 долара на місяць, що є хорошою угодою. Перш ніж підписатися, використовуйте безкоштовну 30-денну пробну версію, щоб переконатися, що ви отримуєте те, що вам потрібно від Acronis True Image.

Настільний клієнт працює в Windows та macOS, але не в Linux. Він має сучасний і прямолінійний дизайн. Хоча Acronis True Image не є послугою необмеженого резервного копіювання, робочий стіл дозволяє створювати резервну копію комп’ютера замість вибору конкретних файлів і папок. Це швидко, але це займає більше місця. Щоб заощадити місце, ви можете виключити файли із резервної копії.

Ви також можете відкрити онлайн-інформаційну панель від клієнта. Він показує підключені пристрої та дозволяє виконувати відновлення. Ви також можете переглядати свій архів, статус пам’яті, чим ви поділилися з іншими та отримати доступ до свого місця синхронізації.

Програми для смартфонів працюють на Android та iOS. Вони прості у використанні та дозволяють отримувати доступ до файлів та створювати резервну копію мобільних даних.

Інші причини, які нам подобаються істинним образом Acronis

Acronis True Image – це корисний інструмент, за допомогою якого ви можете звільнити місце на жорсткому диску. Ви також можете використовувати синхронізацію для дзеркальних файлів на інших пристроях. Версія Acronis True Image дозволяє зберігати 20 попередніх версій файлів, і ви можете сказати Acronis True Image, коли видаляти старіші версії.

Крім того, настільний клієнт може допомогти вам очистити вашу систему, перенести вашу файлову систему на новий комп’ютер, створити завантажувальний носій та видалити старі дані. Ви також можете встановити сторонні інструменти, розроблені спільнотою користувачів Acronis True Image. Ентузіасти соціальних медіа можуть використовувати програму Acronis True Image для резервного копіювання своїх акаунтів у Facebook та Instagram.

Acronis True Image має глобальну мережу серверів, що допомагає їй досягти кращої швидкості, ніж сервіси, які мають сервери в одному регіоні. Завдяки цьому він швидше, ніж у більшості сервісів резервного копіювання. Він також має алгоритм копіювання файлів на рівні блоку, який прискорює подальше завантаження. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд Acronis True Image.

5. Карбоніт

Карбоніт є частиною резервного ринку з 2005 року. Це чудово для користувачів, які хочуть необмежену кількість резервних копій на одному чи декількох комп’ютерах і не проти платити більше, щоб отримати його. На відміну від більшості сервісів резервного копіювання в Інтернеті, Carbonite має три необмежені плани резервного копіювання: Basic, Plus та Prime. Однак вони дозволяють створити резервну копію одного внутрішнього жорсткого диска.

карбоніт-відновлення-етап1

Базовий – це $ 71,99 на рік і забезпечує необмежену резервну копію голих кісток. Плюс додає резервне копіювання зовнішнього диска та автоматичне резервне копіювання відео за $ 111,99 на рік. Prime складає 149,99 доларів США на рік і постачається кур’єрською службою відновлення, що відповідає версій функцій плану Plus.

Ви можете зекономити 5 відсотків, якщо ви підписалися на два роки або 10 відсотків, якщо підпишитесь на три. Якщо ви не можете сказати, чи добре підійде карбоніт, ви можете скористатися безкоштовним 15-денним пробним періодом, щоб переконатися.

Настільний клієнт Carbonite працює в Windows та macOS, але не в Linux. Простий у використанні, і вам потрібно виконати лише один крок, щоб створити резервну копію. Карбоніт вибирає найпоширеніші типи файлів для постійного резервного копіювання. Якщо це добре, ви можете просто запустити процес резервного копіювання, не торкаючись.

Колір карбоніту кодує ваші файли, тож ви можете з першого погляду побачити їх стан у програмі провідника файлів.

Веб-клієнт «Карбоніту» є непростим, але функціональним. На головній сторінці відображаються комп’ютери, на яких ви створили резервну копію, і ви можете переглядати або відновлювати свої файли, додавати комп’ютер або перевстановлювати Carbonite.

Мобільний додаток мінімальний і простий. Ви можете використовувати його для доступу до вашої резервної копії та збереження файлів із резервної копії для доступу в автономний режим.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Карбоніт не багатий функціями, але ви можете використовувати його для резервного копіювання фотографій, зроблених на телефоні. Він також забезпечує автоматичне резервне копіювання відео, віддалений доступ до файлів та версію версій, що не працює на macOS. Крім того, всі плани, крім найдешевших, можуть створювати резервні копії зовнішніх жорстких дисків.

Carbonite зберігає принаймні три найновіші версії файлу, незалежно від віку. Крім того, він зберігає щоденні, щотижневі та щомісячні версії не старше трьох місяців. Видалені файли зберігаються протягом 30 днів. Ви можете дізнатися деталі версії в нашому огляді карбоніту.

Карбоніту знадобилося багато часу, щоб перенести файли в нашому тесті. Насправді настільки, що це одна з найповільніших служб, яку ми перевірили. Це означає, що ваша швидкість буде кращою, чим ближче до США. Ви не можете збільшити кількість резервних ниток, щоб збільшити швидкість, але ви можете призупинити використання Інтернету Carbonite, якщо це заважає вашій роботі.

Фінальні думки

Послуги в нашому списку обрані з кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Це означає, що вони здатні створювати резервні сервіси, але ми їх класифікували на основі критеріїв, які підходять студентам. Цінність – це наше головне питання, яке супроводжується простотою використання, особливостями та швидкістю.

Зважаючи на це, Backblaze займав перше місце. Це завдяки тому, що він дешевий, необмежений і простий у використанні. IDrive є другим, тому що він складніший у використанні, повільний і не обмежений. Інші служби також є хорошими кандидатами залежно від ваших потреб. Ви можете дізнатися більше про онлайн-резервне копіювання в нашій онлайн-бібліотеці резервного копіювання.

Що ви думаєте про наші вибори? Чи згодні ви з тим, що Backblaze – найкращий вибір? Ви використовуєте послугу, якої немає в списку? Розкажіть нам у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map