Найкраща онлайн резервна копія для NAS 2020

Ви один із тих енергокористувачів, які люблять бавитись та вдосконалювати обладнання та програмне забезпечення. Ви задоволені домашнім резервним копієм, але ви хочете додати до нього один або кілька пристроїв NAS. Вибрати резервну копію в Інтернеті може бути важко, але ми повернулися. У цій статті ми надамо вам список найкращих онлайн резервних копій для NAS, щоб ви могли завершити налаштування.


Приєднане до мережі сховище – це міні-сервер із мережею, до якого інші пристрої можуть отримати доступ за умови наявності у них облікових даних. Це чудовий спосіб створити персональну медіасистему, засновану на хмарі, або створити резервну копію жорсткого диска. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте нашу статтю про NAS.

Якщо ви натрапили на резервне копіювання в Інтернеті і цікавитеся, навіщо це робити, відповідь проста: захистити свої дані. Ви не можете бути впевнені, як довго триватиме ваш жорсткий диск до виходу з ладу чи несправності. На твердотільних накопичувачах частота відмов нижча за 1 відсоток, але виникає більше помилок даних. Ваш ноутбук або Western Digital My Passport теж легко вкрасти.

Краще покластися на хмару, а також на місцеве резервне копіювання. Це все-таки правило 3-2-1. Ви можете отримати доступ до своїх даних віддалено, налаштувати автоматичне резервне копіювання і робити це з кроком, щоб прискорити процес.

У цій статті ми розглянемо хмарне резервне копіювання, яке підтримує NAS. Якщо ви шукаєте сховище та не знаєте різниці між ним та хмарним резервним копією, прочитайте пояснення тут. Перш ніж розпочати рейтинг резервного копіювання в Інтернеті, давайте розглянемо критерії, якими ми користувалися для вибору.

Найкраща онлайн резервна копія для NAS 2020

Що найкраще в Інтернеті для резервного копіювання

Усі ми хочемо зробити резервні копії більше і платити менше, так що ми шукали від цих послуг. Крім того, чим більше планів має послуга, тим краще, оскільки вона дає більше шансів знайти той, який вам підходить. Добре, якщо служба також має безкоштовний план чи пробну версію. Також є сервіси, які пропонують плани з необмеженим резервним простором.

Коли ви надсилаєте свої дані в хмару, ви хочете, щоб вони були безпечними, тому безпека – наш наступний критерій. Він повинен мати шифрування під час транзиту та спокою, двофакторну автентифікацію, протокол TLS / SSL для захисту ваших даних під час передачі, потужні центри обробки даних із надмірною архітектурою сервера та шифруванням нульових знань..

Користувацький досвід повинен бути простим. Чим краще, тим більше ви можете зосередитися на своїй роботі і не турбуватися про свої дані. Для того щоб забезпечити, що настільний клієнт повинен працювати в більшості операційних систем, а їхні інтерфейси, а також веб-і мобільних додатків, повинні бути приємними та інтуїтивно зрозумілими у використанні.

Нарешті, початкові резервні копії потребують тривалого часу, але вони не повинні займати більше часу, ніж потрібно. З’єднання не повинно зависати, перетягуватися або виходити з ладу. Це залежить від інфраструктури служби резервного копіювання, а також від вашого постачальника послуг Інтернету та того, наскільки ви близькі до серверів.

З урахуванням наших критеріїв, давайте розглянемо наш найкращий вибір резервного копіювання зовнішнього диска.

1. Краща онлайн-резервна копія для NAS: IDrive

База даних IDrive знаходиться в долині Сан-Фернандо в Каліфорнії. Компанія була запущена в 1995 році, що робить її справжнім ветераном. Однак його вік не показує лише багатий досвід. Насправді він розташований у верхній частині нашого найкращого списку резервного онлайн-копіювання.

IDrive не пропонує необмежену кількість резервних копій, але він дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв, включаючи NAS. Є два щорічні особисті плани на вибір: 2 ТБ та 5 ТБ. План 2 ТБ поверне вам трохи більше 50 доларів, тоді як план на 5 ТБ коштує близько 75 доларів.

Крім цього місця зберігання, ви отримуєте 2 ТБ або 5 ТБ місця синхронізації, залежно від плану, який становить 4 ТБ або 10 ТБ фактичного простору. Якщо ви заплатите за два роки наперед, ви отримаєте додаткову знижку. Обидва плани розраховані на одного користувача та необмежену кількість пристроїв. Для тестування послуги IDrive пропонує також безкоштовний план із 5 ГБ резервного простору.

IDrive-Client-Backup-Slider1
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Restore-Slider2
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Scheduler-Slider3
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Sync-Slider4
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Бізнес-користувачі можуть вибирати з декількох планів, які не обмежують кількість користувачів або комп’ютерів, на які вони можуть створювати резервні копії. Плани починаються від 250 ГБ за 99,50 доларів і піднімаються до 12,5 ТБ за 2999,50 долара. Бізнес-плани отримують ті самі знижки, що і особисті. Ви можете платити щомісяця за плани, які пропонують 2,5 ТБ або більше пам’яті, але робити це дорожче.

IDrive використовує 256-бітний алгоритм AES для шифрування даних у режимі спокою та під час транзиту. Він зберігає ключ для розшифровки ваших даних, але ви можете зберегти його, якщо хочете забезпечити приватне шифрування. Потрібно ввімкнути це до початку першої резервної копії.

Дивно, що крім цих сильних заходів безпеки немає двофакторної автентифікації. Оскільки для захисту своїх облікових даних він недоступний, вам потрібно впевнитись, що ваш пароль надійний. Дізнайтеся більше про ці функції безпеки в нашому огляді IDrive.

IDrive зберігає свої сервери в захищених центрах обробки даних в США. Вони можуть протистояти катастрофам, таким як землетруси, повені та пожежі. Сигналізація, датчики спостереження та руху захищають ваші дані також від зловмисників.

Інші причини, які нам подобаються

Складніше працювати з IDrive, оскільки він не пропонує необмежену кількість резервних копій. Ви повинні вибрати та вибрати файли, які потрібно створити для резервного копіювання. Це можна зробити на основі місцезнаходження, але не за типом файлу. Крім того, у IDrive є багато варіантів налаштувань, тому до цього доведеться звикати. Однак це не повинно бути проблемою для більшості людей.

Ви можете використовувати IDrive в Windows, macOS та Linux. Існують також програми для смартфонів для Android або iOS.

IDrive може перетягуватись при початкових завантаженнях. На жаль, не існує налаштування ініціювати створення багатопотокової резервної копії, щоб пришвидшити її. Однак, IDrive має безкоштовну послугу резервного копіювання кур’єра, що називається IDrive Express, що може допомогти. Безкоштовно раз на рік для особистих користувачів та тричі на рік для бізнес-користувачів. Ви також можете використовувати його для завантаження.

Крім цього, існує блокове копіювання файлів на рівні блоку, яке завантажує лише ті частини файлів, які були змінені з часу останньої резервної копії, щоб пришвидшити передачу.

IDrive має велику цінність та високу безпеку, з шифруванням у спокої та під час переходу та додатковим приватним шифруванням для захисту вашої приватності. Це не блискавично, але він має IDrive Express і копіювання на рівні блоку для компенсації. Цього достатньо, щоб ми стали найкращим вибором для цього списку.

2. Істинне зображення Acronis

Acronis займається резервним бізнесом з 2003 року, і його багатий досвід очевидний в його останньому випуску, Acronis True Image 2018.

Ви можете отримати довічну ліцензію на Acronis True Image. Це не дозволяє створювати резервні копії даних у хмарі, однак лише на локальному сховищі. Ось чому ми рекомендуємо отримати річний план. Можна вибрати два: Advanced та Premium.

Розширений коштує 4,16 долара на місяць, або 49,99 доларів на рік, за 250 Гб. Він включає повне резервне копіювання зображень, активне клонування диска, універсальне відновлення та резервне копіювання соціальних медіа. Преміум коштує 8,33 долара на місяць, 99,99 доларів на рік, за 1 ТБ. Він додає блокчейн-сертифікацію файлів та електронних підписів до списку функцій.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Якщо ви заплатите за збільшення розміру пам’яті, ви отримаєте його за зниженою ціною. Це також стосується кількості комп’ютерів, включених у план.

Acronis True Image використовує 256-бітове шифрування AES та протокол TLS / SSL для захисту ваших даних під час передачі. Ви можете зашифрувати файли, перш ніж надсилати їх на сервери Acronis. Для цього потрібно ввести свій пароль, який ви тільки знаєте. Файли залишатимуться зашифрованими у хмарі, поки ви не розшифруєте їх. Це робить Acronis True Image нульовим знанням.

Існує також нова функція під назвою Acronis Active Protection, яка допомагає проти атак викупу. Якщо це не вдалося, ви можете розраховувати на версію, щоб отримати свої файли. На жаль, не існує двофакторної аутентифікації.

Дані центри Acronis використовують біометричне сканування, ключові картки, патрулювання та моніторинг, щоб упевнитись у порушенні. Ваші дані також зберігаються на декількох серверах, захищених від стихійних лих та пожеж.

Інші причини, які нам подобаються істинним образом Acronis

Клієнт настільного ПК інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації, але його текст повинен бути більшим. Ліворуч є меню для навігації в додатку.

Ви можете використовувати його для резервного копіювання всього, а не для вибору конкретних файлів. Це займає більше місця, але це спрощує створення плану резервного копіювання. Якщо ви вирішите це зробити так, ви можете виключити файли, які ви не хочете створювати в резервному режимі. Крім того, його сповіщення є корисними та постійно оновлюватиме вас.

Він працює в Windows та macOS. Якщо ви користуєтесь Linux, перегляньте нашу кращу онлайн-резервну копію статті для Linux, щоб знайти відповідну послугу.

Ви можете використовувати онлайн-інформаційну панель для виконання резервного копіювання вручну та відновлення файлів. Це робить його корисним для віддаленого управління. Інтернет-інтерфейс зрозумілий і вас не бентежить.

Служба не бореться з початковими завантаженнями. Насправді він здивував нас своєю швидкістю, тому що для резервного копіювання та відновлення папки 1 Гб знадобилося лише 15 хвилин. Ми використовували “оптимальний” параметр для завантаження, але є і “максимум”, який, мабуть, навіть швидший. Таблицю з результатами тестування ви можете знайти в нашому огляді Acronis True Image.

Acronis True Image швидкий, має гарну безпеку та пропонує кращий досвід користувачам, ніж IDrive, але він не може відповідати його значенню чи резервному копіюванню необмеженого пристрою. Це робить його номером два у нашому списку.

3. Головна сторінка BigMIND

BigMIND Home – це сервіс онлайн-резервного копіювання від компанії, яка створила Zoolz Home Backup. Це не дивно, що вони схожі, але BigMIND Home має нові функції, які Zoolz Home не має.

Особистий план BigMIND Home коштує $ 2,99 на місяць, але він сплачується щорічно і дає мізерні 100 ГБ резервного простору для одного користувача та трьох комп’ютерів.

Сімейний план коштує 6,99 долара на місяць і надає 500 Гб місця для зберігання даних для трьох користувачів, дев’яти комп’ютерів та шести мобільних пристроїв. Це вигідніше, але, мабуть, не вистачає місця для багатьох користувачів.

Інформаційна панель робочого столу BigMIND

Параметри підключення BigMIND

Інтелектуальний вибір BigMIND

Розклад резервного копіювання BigMIND

Інтернет-файли BigMIND

Попередній

Далі

Ви можете отримати 1 ТБ хмарного резервного копіювання за $ 12,99, підписавшись на план Family Plus. Це пристойний обсяг місця, але це не найкраща пропозиція. План дозволяє вам ділитися ще чотирма користувачами на 15 комп’ютерах та необмеженому кількості мобільних пристроїв.

Ви можете протестувати послугу, скориставшись безкоштовним планом, який дає 5 ГБ резервного простору для одного користувача. Це дозволяє створити резервну копію одного комп’ютера, одного зовнішнього накопичувача та двох мобільних пристроїв.

BigMIND Home шифрує файли на серверах за допомогою 256-бітного алгоритму AES. Служба керує вашим ключем шифрування за замовчуванням. Щоб уникнути цього, ви можете вибрати приватне шифрування під час налаштування резервного плану, але ви не можете цього робити. Вигода полягає в тому, що BigMIND Home не зможе отримати ваш пароль, якщо ви це зробите.

Файли захищені протоколом SSL під час транзиту, але, що цікаво, ви повинні його включити. BigMIND забезпечує двофакторну автентифікацію для захисту ваших облікових даних.

Інші причини, які нам подобаються вдома BigMIND

Клієнт робочого столу корисний тим, що він показує ваш статус резервної копії, коли була остання резервна копія, скільки резервних копій файлів і скільки очікує на розгляд. Ця інформація корисна, а інтерфейс привабливий і зрозумілий.

Ви можете створити резервну копію за типом файлу чи місцеположенням. Пропонувати вибір – це приємний штрих, враховуючи, що інші сервіси використовують лише один метод.

Веб-інтерфейс, який відображає категорії файлів і пристрої, більш барвистий і дозволяє легко переглядати вміст у хмарі. На її інформаційній панелі показано, скільки пристроїв підключено до BigMIND Home і скільки резервного копіювання. Також є графік, на якому відображається ваша резервна активність із часом, і кругова діаграма, яка представляє огляд типів ваших файлів.

BigMIND Home доступний для Windows, macOS, Android та iOS.

Початкове завантаження має бути швидким, а завантаження повільним, оскільки BigMIND Home використовує Amazon Glacier, холодне сховище, призначене для тривалого архівування, для резервного копіювання. Якщо це звучить як ваша чашка чаю, прочитайте наш огляд льодовика Amazon. Середній час завантаження 1 ГБ даних повинен становити близько 30 хвилин. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді BigMIND Home.

4. Carbonite Safe Backup Pro

Карбоніт – одна з найстаріших служб резервного копіювання. Він має два рішення: Carbonite Safe та Carbonite Safe Backup Pro. Перший підходить для одного комп’ютера, а другий пропонує резервне копіювання NAS.

Carbonite Safe Backup Pro пропонує три варіанти вибору: Core, Power та Ultimate.

Основний коштує $ 24 на місяць, але він сплачується щороку. Якщо ви сплатите два-три роки наперед, ви отримуєте знижку 20 або 30 відсотків. Це дає 250 ГБ резервного простору для до 25 комп’ютерів.

Ви також отримуєте зовнішній жорсткий диск та автоматичне резервне копіювання відео, централізоване управління обліковими записами та консолі адміністратора та можливість отримання жорсткого диска для відновлення поштою..

План живлення дозволить вам отримати 66,67 доларів на місяць, щомісячно виставляти рахунок (але це 50 доларів протягом обмеженого часу), 500 ГБ резервного простору та можливість резервного копіювання цілих 25 комп’ютерів та одного сервера.

Ultimate додає резервне копіювання необмежених серверів до попереднього плану на $ 108,34. В даний час ціна становить 83,34 долара за обмежений час.

Carbonite Safe Backup Pro використовує 128-розрядне шифрування AES для того, щоб сканувати ваші файли. Ви можете перейти на 256-бітний AES, якщо вирішите ввімкнути приватне шифрування та керувати ключем самостійно. Якщо ви це зробите, ви не зможете отримати доступ до своїх даних, якщо їх втратите.

Ви можете захистити ключ паролем, але Carbonite не зможе скинути його, якщо ви забудете його. Він також не зможе скинути пароль вашого облікового запису. Це робить Carbonite Safe Backup Pro нульовими знаннями. Не забудьте паролі та зробіть їх надійними. Ви можете підвищити безпеку свого облікового запису, включивши також двофакторну автентифікацію.

Інші причини, які ми любимо карбоніт Safe Backup Pro

Настільний клієнт Carbonite Safe Backup Pro легко встановити. Після цього вам потрібно виконати лише один крок, щоб завершити процес резервного копіювання, оскільки більшість з них працює автоматично. Однак він виключає деякі файли та розширення і не створює резервні копії файлів розміром більше 4 ГБ за замовчуванням. Якщо потрібно включити їх, потрібно позначити їх вручну.

Клієнт також кодує ваші файли, щоб ви могли легко бачити їх стан під час резервного копіювання, але вам потрібно включити цю функцію, оскільки вона за замовчуванням не ввімкнена.

Також є привабливий веб-інтерфейс, який ви можете використовувати для перевірки стану резервної копії, доступу до файлів та керування своїм обліковим записом.

Мобільний додаток має ті ж функції, які упаковані в чіткий та мінімалістичний інтерфейс. Крім зберігання файлів, ви можете використовувати додаток для автоматичного резервного копіювання фотографій на телефоні. Ви не можете цього зробити з іншими типами файлів, але необмежене резервне копіювання фотографій все ще дуже багато. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд Карбоніту.

Початковий процес резервного копіювання Carbonite Safe Backup Pro повільний і не наближається до конкурентів. Подальші резервні копії будуть набагато швидшими, але завдяки алгоритму передачі на рівні блоку.

5. MozyPro

MozyPro – це універсальний сервіс резервного копіювання, який підходить для підприємств, які хочуть створити резервну копію декількох комп’ютерів.

Її плани надають резервне місце, яке ви можете ділити між комп’ютерами та серверами. Ви можете платити щомісяця, щорічно чи на дворічну основу. Плани починаються від 10 Гб і піднімаються до 4 ТБ, але Mozy на своїх веб-сайтах лише котирує ціни до 250 ГБ. Якщо вам потрібно більше, ви повинні запитати ціни. Також є плани без серверів, які дешевші, ніж їх аналоги.

Приємно, що є гнучкість, але проблема полягає в тому, що MozyPro починається від 10 Гб. Цього недостатньо для резервного копіювання комп’ютера, не кажучи вже про сервер. Якщо у вас кілька серверів, 4 ТБ може бути навіть недостатньо. Однак найбільшим питанням є те, наскільки це дорого. MozyPro стягує смішні ціни в 850 доларів на рік за 250 ГБ резервного копіювання. Інші послуги надають набагато вищу вартість.

MozyPro добре піклується про свою безпеку. Він пропонує сторонній аудит, щоб переконатися, що його центри обробки даних вирішують завдання збереження ваших даних. Заклади можуть протистояти стихійним лихам, вірусним атакам та іншим небажаним подіям, які можуть поставити під загрозу ваші дані. Персонал охорони працює 24/7 на майданчику, а центри обробки даних захищені телекамерами закритого типу, воротами та електронним доступом до ключів.

Ваші файли зашифровані на серверах Mozy. Насправді вони зашифровані до того, як покинуть ваш комп’ютер і захищені під час транзиту за допомогою TLS-з’єднання. MozyPro зберігає ваш ключ за замовчуванням і використовує 448-бітове шифрування Blowfish.

Ви можете вибрати приватне шифрування, яке перемикає алгоритм шифрування на 256-бітний AES.

Недолік – MozyPro не зможе скинути пароль та попередній перегляд файлів, а ескізи зображень не відображатимуться в Інтернеті. Ви також не зможете завантажувати файли з веб-браузера.

На жаль, MozyPro не забезпечує двофакторну автентифікацію.

Інші причини, які нам подобаються MozyPro

MozyPro вимагає більше роботи, ніж інші резервні копії в Інтернеті, перш ніж ви можете почати створювати резервні копії даних. Однак, як тільки ви його налаштуєте, він має цікаві функції, які полегшують процес, що рухається вперед. Для пояснення кроків, які потрібно виконати, прочитайте наш огляд MozyPro.

Завантажити настільний клієнт нескладно, і установка не займе багато часу. Не потрібно багато робити для налаштування резервної копії, оскільки MozyPro сканує вашу файлову систему та вибирає найпоширеніші типи файлів для резервного копіювання. У ньому немає найефективнішого інтерфейсу, який ми бачили, але майстер допомагає виконати роботу. Він працює в Windows, macOS та Linux.

Веб-інтерфейс має консоль адміністратора із зручними функціями, що полегшують керування адміністрацією облікового запису. Ви можете шукати підключення до свого облікового запису за користувачем чи пристроєм і бачити, скільки резервних даних буде зроблено та коли виконувалася остання резервна копія. У розділі «графіки та звіти» відображається історія резервного копіювання та стан здоров’я, а також ви можете встановлювати сповіщення електронною поштою.

Програми для смартфонів MozyPro не можуть створити резервну копію ваших даних, але вони дозволяють вам отримати доступ до них. Вони доступні для Android та iOS.

Наші тести показали, що MozyPro потрібно близько години, щоб створити резервну копію стисканої папки 1 Гб у хмару. Ми пройшли свої тести з Бангкоку, Таїланд, через Wi-Fi з 55 мегабітами в секунду та швидкістю завантаження 22 Мбіт / с. І все-таки година на 1 ГБ занадто довга. Проблема може полягати в тому, що MozyPro не стискає дані.

Подальші резервні копії будуть працювати набагато швидше за допомогою алгоритму копіювання файлів на рівні блоку.

Фінальні думки

Ваш NAS може бути резервним пристроєм для вашого жорсткого диска, але його потрібно також захистити. Ми розглянули це в цій статті, надаючи вам список найкращих онлайн-резервних копій для NAS.

IDrive – наш найкращий вибір, оскільки він має велику цінність, високу безпеку, дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв та дозволяє безкоштовно використовувати IDrive Express раз на рік.

Ми не можемо рекомендувати MozyPro, оскільки він дорогий і не пропонує багато пам’яті, крім того, що він малий і не забезпечує двофакторну автентифікацію. BigMIND Home спрощує створення резервного плану та швидко завантажує файли. Однак відновлення файлів відбувається повільно, і це може запропонувати кращі пропозиції.

Acronis True Image 2018 також забезпечує хороший досвід користування, але страждає від високої цінності. Крім того, кількість пристроїв, на які можна створити резервну копію, обмежена. Carbonite Safe Backup Pro пропонує необмежений обсяг пам’яті, але це повільно і не пропонує щомісячних підписок.

Чи використовуєте ви інший сервіс для резервного копіювання пристроїв NAS? Що ви думаєте про наш вибір? Розкажіть про це у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me