Найкраща онлайн-резервна копія для Linux 2020

Підібрати найкраще рішення в Інтернеті для вас важко, і ще важче, якщо вам подобається програмне забезпечення з відкритим кодом та працює під прапором пінгвіна. Це тому, що в нашому списку найкращих онлайн-сервісів резервного копіювання багато хто підтримує Linux. Проте ми знайшли більш ніж достатньо, щоб допомогти вам вибрати правильний сервіс для вас та створити резервну копію важливих даних.


Робота над Linux має свої переваги. Вам не доведеться платити за нього так, як ви б з Windows або macOS, ви можете зайти в код і попрацювати з ним, і вам не доведеться мати справу з знаменитим синім екраном смертельних аварій Windows.

Розумне використання хмарного резервного копіювання розумно, тому що ваш жорсткий диск може вийти з ладу, хтось може викрасти ваш ноутбук, або інша аварія може призвести до втрати ваших даних.

Ви можете скористатися нашим підбором найкращого програмного забезпечення для відновлення даних, щоб спробувати відновити свої файли, але це не надійний метод. Ви також не можете залежати від твердотільних накопичувачів, оскільки вони відчувають більше помилок даних, навіть якщо рівень відмов менше 1 відсотка.

Краще покладатися на хмару на додаток до локальної резервної копії. Це все-таки правило 3-2-1. За допомогою служби хмарного резервного копіювання ви можете віддалено отримувати доступ до своїх даних, налаштовувати автоматичні резервні копії та робити їх з кроком, щоб прискорити процес.

Найкраща онлайн-резервна копія для Linux 2020

Що робить резервне копіювання в Інтернеті найкращим для Linux

Підтримка Linux є найважливішою. Ми хочемо сервіс, який підтримує його за допомогою настільного додатка, який працює на привабливому, простому у використанні та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі. Клієнти в Інтернеті та мобільних мережах повинні мати однакові якості.

Сильна безпека збереже ваші файли в безпеці. Її сила залежить від шифрування, яке використовує служба, коли вона використовує її, наскільки безпечними є її центри обробки даних тощо. Найкраще, якщо сервіс не має знань, що робить неможливим читати ваші файли хтось, крім вас. Двофакторна автентифікація теж допоможе, якщо хтось вкраде ваш пароль.

Більше резервного простору за менші гроші – це краще, ніж спорожнення гаманця для резервного копіювання файлів. Окрім вартості, послуги відрізняються від кількості планів передплати, які вони пропонують. Чим більше планів у лінійці, тим краще шанси знайти той, який відповідає вашим потребам. Найкраще необмежений простір для резервного копіювання. Якщо ви шукаєте безкоштовне резервне копіювання, прочитайте наш посібник щодо найкращого резервного резервного копіювання у хмарі.

Багато дешевого сховища – це добре, але він не буде корисним, якщо потрібно назавжди перенести файли. Усі початкові завантаження тривають тривалий час, але вони не повинні займати більше часу, ніж потрібно. Швидкість вашого з’єднання буде залежати від інфраструктури сервісу, від того, наскільки ви близькі до його серверів та вашого постачальника послуг Інтернету. Передача на рівні блоку допоможе з подальшим завантаженням.

Багато дешевого сховища – це добре, але він не буде корисним, якщо потрібно назавжди перенести файли. Усі початкові завантаження тривають тривалий час, але вони не повинні займати більше часу, ніж потрібно. Швидкість вашого з’єднання буде залежати від інфраструктури сервісу, від того, наскільки ви близькі до його серверів та вашого постачальника послуг Інтернету. Передача на рівні блоку допоможе з подальшим завантаженням.

Тепер, коли ми визначили наші критерії, давайте подивимося на резервну копію CloudBerry з Wasabi, наш найкращий вибір для Linux.

1. Краща хмарна резервна копія для Linux: CloudBerry Backup

CloudBerry Backup – це не стандартна послуга резервного копіювання в Інтернеті. Скоріше, це центр управління, який допомагає керувати планами резервного копіювання в інших хмарних службах зберігання даних. У технічній розмові це рішення інфраструктури як послуга, яке не пропонує резервного простору.

Через це йому потрібна служба партнера, щоб забезпечити простір, який ви зможете використовувати для резервного копіювання. Для Linux це Васабі, оскільки він має чудові ціни та інфраструктуру сервера. Послуга недорога та масштабована, тобто ви можете встановити потрібний обсяг пам’яті та продиктувати, скільки ви платите. Ви можете знайти більше інформації про це в нашому огляді Васабі.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3

CloudBerry-Backup-Source-Slider4

CloudBerry-резервне копіювання-графік-слайдер5

Попередній

Далі

CloudBerry Backup підтримує безліч стандартних методів захисту хмарних рішень, але їх доступність також залежить від послуги партнера. При правильному партнері CloudBerry Backup може використовувати до 256 біт AES на стороні клієнта.

Багато сервісів підтримують лише шифрування на стороні сервера. Якщо у вас це є на стороні клієнта, ви тільки можете керувати ключем шифрування та читати ваші дані. Якщо ви вирішили використовувати шифрування на стороні клієнта, не забудьте запам’ятати свій пароль, оскільки CloudBerry Backup не зможе скинути його.

Під час передачі служба використовує протокол TLS для захисту ваших файлів. Також пропонується версія, яка допоможе, якщо ви потрапили до сказу з програмним забезпеченням.

Wasabi підтримує шифрування в режимі спокою і дає двофакторну автентифікацію. Хоча воно не має вбудованого приватного шифрування, воно буде працювати з реалізацією резервного копіювання CloudBerry.

Данними центрами Васабі є рівень 4, що є найвищим рейтингом, який дає Інститут Uptime, з гарантією тривалості 99,9%. Вони мають патрульні, телевізійне спостереження із замкнутим контуром та біометричні сканери, щоб уникнути зловмисників. Прочитайте це для отримання додаткової інформації про них.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання CloudBerry

Налаштування CloudBerry резервного копіювання не для слабких сердець. Вам потрібно додати свій обліковий запис до партнерської послуги, яку ви використовуєте вручну, і створити план резервного копіювання, який вимагає вибрати один з багатьох варіантів. Якщо ви хочете возитися з налаштуваннями, вам це сподобається, але основні користувачі захочуть чітко керуватися.

Якщо ви один з цих користувачів, вам слід ознайомитись із нашим використанням CloudBerry Backup з посібником Amazon S3, щоб зрозуміти, що потрібно зробити, щоб його запустити..

Відновити файли також непросто, але це дозволяє створювати складний план резервного копіювання, що відповідає вашим потребам.

Клієнт для настільних ПК має чіткий інтерфейс, подібний до Microsoft Office, але це не найпривабливіше, що ми бачили. Тепер для користувачів Linux доступне резервне резервне копіювання на рівні блоків, і резервне копіювання на основі зображень вже на шляху.

Користувачі Linux, які не використовують графічний інтерфейс користувача, можуть отримати доступ до веб-інтерфейсу через настільний додаток. Також є веб-інтерфейс, до якого можна потрапити через веб-сайт CloudBerry, але він працює лише з Amazon S3. Ви можете дізнатися більше про простоту використання CloudBerry Backup у нашому огляді CloudBerry Backup.

Більшість постачальників хмарних резервних копій стягує плату за кількість комп’ютерів та гігабайт простору, яким ви користуєтесь, але для CloudBerry Backup потрібна лише разова ліцензія. За ціною 49,99 долара стільниця – найдешевший варіант. Найдорожчий, Ultimate, коштує $ 299,99. Ви можете протестувати резервне копіювання на робочому столі з 15-денною безкоштовною пробною версією, перш ніж вирішити підписку.

Після цього вам потрібно отримати сервіс резервного копіювання, який забезпечує простір резервного копіювання. Wasabi стягує 0,0049 центів за гігабайт пам’яті. Це означає, що 1 ТБ коштує лише 5 доларів на місяць. На відміну від інших служб IaaS, Wasabi також не стягує плату за завантаження.

CloudBerry Backup не впливає на вашу швидкість, але послуга сторонньої сторони може бути. Васабі має центри обробки даних в Орегоні та на півночі Вірджинії. Ще один відкриється в Нідерландах у січні 2019 року.

Ми перевірили його з південно-східної Азії і отримали середню швидкість 19 хвилин для папки 1 Гб. Це чудовий результат, враховуючи, що файли були зашифровані за допомогою клієнтського шифрування CloudBerry Backup перед надсиланням. Крім того, швидкість стане кращою, чим ближче до серверів Wasabi.

CloudBerry Backup має гарну безпеку, швидкісні швидкості та низьку ціну в партнерстві з Васабі. Однак це не просто у використанні і вимагає запуску сторонньої служби. Враховуючи, що користувачі Linux не є середніми Джозами, однак вони будуть почувати себе як вдома. Все, що робить комбо, щоб бути найкращим вибором для Linux.

2. CrashPlan для малого бізнесу

CrashPlan був запущений у 2007 році, але вийшов зі споживчого ринку в 2017 році. Проте план є дешевим, пропонує хороші функції та може бути використаний домашніми споживачами.

Встановити настільний клієнт легко, і процес займає лише пару хвилин. Використовувати це не важко, але створення першої резервної копії не є операцією одним клацанням миші. Це тому, що неможливо створити резервну копію за типом файлу. Вам доведеться скласти план резервного копіювання вручну, навіть якщо він необмежений.

Клієнт інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації. Навігаційні вкладки для резервного копіювання, відновлення, налаштувань, історії та місця призначення розташовуються вертикально уздовж лівого боку.

Якщо вам потрібно контролювати створення резервної копії, веб-інтерфейс повинен зробити свою справу. Ви можете використовувати його для перевірки статистики користувачів, створення звітів та моніторингу відновлення файлів. Був також додаток для смартфонів, але його було припинено.

CrashPlan для малого бізнесу використовує AES 256-бітне шифрування для того, щоб скремтувати ваші файли перед передачею та 128-розрядний AES для захисту їх під час передачі. За замовчуванням сервіс зберігає ваш ключ, тому він може скинути ваш пароль, якщо ви його загубите. Проблема полягає в тому, що він також дає можливість працівникам шахраїв переглянути ваші дані. Ви можете зберегти свій ключ, щоб уникнути цього.

У будь-якому випадку, ви повинні переконатися, що у вас є надійний пароль, оскільки CrashPlan for Small Business не пропонує двофакторну автентифікацію.

Захищеність у своїх центрах обробки даних є сильною, передбачає цілодобове спостереження та інші заходи для запобігання вторгнення, і вони можуть протистояти відключенню електроенергії, стихійним лихам та пожежам. Послуга також відповідає HIPAA.

Інші причини, які нам подобаються CrashPlan для малого бізнесу

За 10 доларів на місяць ви отримуєте необмежену кількість резервних копій для одного комп’ютера. Це не найкраща цінність, але і не найгірша. Оскільки це щомісячна підписка, ви можете скасувати її в будь-який час, що незвично для хмарної служби резервного копіювання. Перш ніж купувати його, ви можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб побачити, чи працює ця послуга для вас.

Важко подобатися швидкості CrashPlan для малого бізнесу, оскільки це не швидко. Ви можете відключити деякі його процеси під час створення резервної копії файлів, але ми не рекомендуємо це робити. Якщо ваші системні ресурси є низькими, ви можете ввімкнути перемикання та налаштувати клієнта на зняття ліміту після відсутності. Копіювання на рівні блоку прискорить подальше резервне копіювання.

CrashPlan for Small Business не створює резервну копію за типом файлу, не має двофакторної автентифікації та може бути швидшим. Однак, щомісячний план має гідну цінність, необмежену кількість резервних копій, високу безпеку та хорошу простоту використання. Це гарна послуга в цілому, тому вона друга в нашому списку. Дізнайтеся більше про це в нашому поглибленому огляді CrashPlan.

3. SpiderOak ONE

SpiderOak ONE не є вашою типовою хмарною службою резервного копіювання, оскільки, як і наші найкращі сервіси хмарного зберігання, він забезпечує простір синхронізації, який ви можете використовувати для синхронізації файлів на своїх пристроях.

Його настільний клієнт не має привабливого інтерфейсу. Він здається датованим, але, завдяки своїй утилітарній природі, його зрозуміло та просто. П’ять вкладок у верхній частині клієнта дозволяють вам переходити по ньому. Це “інформаційна панель”, “резервне копіювання”, “керування”, “синхронізація” та “обмін”.

SpiderOakONE-DesktopDashboard-Slider1

SpiderOakONE-Backup-Files-Slider2

SpiderOakONE-Завантажити-Файл-Слайдер3

Папка синхронізації SpiveOak Hive

Вулик веб-інтерфейсу SpiderOakONE

Попередній

Далі

Дзеркала веб-інтерфейсу SpiderOak ONE, зокрема, функції настільного клієнта. Немає домашньої вкладки, яка б відображала діяльність у вашому обліковому записі, і ви не можете змінити план резервного копіювання. Однак, ви можете отримати доступ до свого простору синхронізації, а також керувати та ділитися вкладками. Також є вкладка облікового запису, щоб отримати та змінити вашу особисту та платіжну інформацію.

Додаток для смартфона простий у використанні, але він обмежений у функціональності. Меню зліва дозволяє отримувати доступ та завантажувати резервні копії файлів із пристроїв. Ви також можете перейти до свого простору синхронізації Hive та “ShareRooms”. Він доступний для Android та iOS.

SpiderOak ONE побудований на основі конфіденційності та використовує приватне шифрування за замовчуванням. Це допомагає захистити вашу конфіденційність, але служба не зможе скинути ваш пароль через неї. SpiderOak ONE використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів, перш ніж вони покинуть ваш комп’ютер, і TLS / SSL для захисту їх під час передачі..

Він не зберігає центральну базу даних ваших метаданих файлів, але створює локальну на вашому комп’ютері. Метадані шифруються під час обміну між пристроями. Такий підхід однолітків – це хороший спосіб захисту вашої конфіденційності.

Хоча ваші дані зашифровані, і ніхто не зможе їх прочитати, SpiderOak облаштовує свої центри обробки даних, щоб вони могли протистояти віртуальним та фізичним атакам, землетрусам, повені та пожежам. Вони відповідають стандартам SAS 70 типу II і віднесені Інститутом Uptime до 3 рівня.

SpiderOak ONE не пропонує двофакторну автентифікацію для нових користувачів, але деякі застарілі користувачі мають її.

Інші причини, які нам подобаються SpiderOak ONE

SpiderOak ONE має чотири плани. План 150 Гб коштує 5 доларів на місяць або 59 доларів за рік. План на 400 ГБ становить 9 доларів на місяць або 99 доларів на рік. Третій план – найкраще співвідношення $ 12 на місяць, або 129 доларів на рік, за 2 ТБ. Останній план дає 5 ТБ за 25 доларів на місяць або 279 доларів за рік. Усі вони дозволяють створити резервну копію необмежених пристроїв.

SpiderOak каже, що для завантаження 1 ГБ даних потрібно близько години, і наші тести підтверджують це твердження. Це може здатися повільним, але це стосується правильного резервного копіювання в Інтернеті. Як тільки це закінчиться, резервне копіювання на рівні блоків прискорить роботу.

SpiderOak ONE дуже піклується про захист вашої конфіденційності та пропонує гідну швидкість, але це не зовсім відповідає нашим першим топ-сервісам за вартістю. Його простота використання також не велика. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, ви можете прочитати наш огляд SpiderOak ONE.

4. Дублікати

Duplicati – це рішення з резервного копіювання з відкритим кодом, яке, як і CloudBerry Backup, дозволяє вибирати хмарну службу для резервного копіювання файлів. Крім того, ви можете використовувати його для локальної резервної копії на зовнішній жорсткий диск, локальний сервер або приєднаний до мережі пристрій зберігання даних.

Оскільки Duplicati не надає місця для зберігання, вам потрібно вибрати постачальника пам’яті. Однак є велика гнучкість, якщо ви не заперечуєте проти роботи. Його можна поєднати з MEGA, Google Drive, OneDrive та іншими. Таблицю цін ви можете побачити в нашому огляді дублікатів.

Дублікати Додати резервну копію слайдера1

Дублікати Додати слайдер призначення

Дублікати Додати слайд налаштувань льодовика3

Дублікати Додати файли Slider4

Повторник шифрування дублікатів5

Попередній

Далі

Дублікати вимагає завантаження настільного клієнта, але ви будете користуватися веб-клієнтом більшу частину часу. Веб-інтерфейс має чіткий вигляд, і його легко обійти за допомогою навігаційних вкладок ліворуч. Хоча він пропонує багато варіантів, користувацька робота залишається простою, але це не так просто, як автономні резервні рішення.

Після створення плану резервного копіювання Duplicati надасть вам можливість шифрувати файли перед передачею їх у хмару. Він використовує 256-бітове шифрування AES, яке ніколи не було зламано, наскільки хтось знає. Дублікати дозволяють увімкнути і SSL. Це захистить ваші дані від підслуховування, але також сповільнить ваші резервні копії.

Якщо ви шифруєте свої дані, вам доведеться створити пароль. Дублікаті скаже вам, чи вона слабка, і створить для вас сильну, якщо вам це потрібно.

Це все, що залежить від дублікатів. Решта залежить від послуг партнера. Деякі, наприклад, Amazon Drive та OneDrive, не шифрують ваші дані, але це не повинно бути проблемою, оскільки Duplicati може. Дуплікаті ми також містимо в нашій кращій статті про резервну копію Mac, ви можете прочитати більше про його параметри.

Інші причини, які нам подобаються дублікати

Дублікати є відкритим кодом, тому вам не доведеться платити за нього. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити його з Duplicati.com. Вам потрібно буде зареєструватися на сумісному веб-сервісі резервного копіювання або хмарного зберігання даних, але це, ймовірно, обійдеться вам.

Швидкість вашого початкового завантаження буде залежати більше від послуги партнера, яку ви вибрали, ніж Duplicati, але вона відіграє певну роль. Він може швидко стискати та шифрувати файли, що має великий вплив на швидкість. Ми перевірили її, передавши стиснуту папку об’ємом 1 Гб на Google Диск, і закінчилося лише 12 хвилин.

Доступними партнерами хмарного сховища для 1 ТБ місця для зберігання є Dropbox за $ 99,99, Amazon Drive за $ 59,99 і Backblaze B2 за $ 60. Заднє плаття B2 заряджається за гігабайт, тому ви можете знижуватись чи вище, залежно від ваших потреб. Якщо ви зацікавлені, прочитайте наш огляд Backblaze B2, щоб дізнатися більше.

5. Диск з джунглями

Jungle Disk – це онлайн-резервне рішення, спрямоване на бізнес. Через це вам потрібно мати принаймні двох користувачів. Це не ідеально, але користувачі Linux не мають багатьох варіантів. З іншого боку, це швидко і дозволяє вам вибрати, скільки місця вам потрібно, співпрацюючи з Amazon S3. Щоб дізнатися більше про Amazon S3, прочитайте наш огляд Amazon S3.

Він також підтримує файли хмарних файлів Rackspace, який на сьогоднішній день є найдорожчим постачальником IaaS. Якщо ви хочете переглянути таблицю цін, прочитайте наш огляд файлів хмарних файлів Rackspace.

Після реєстрації за допомогою Jungle Disk ви повинні створити персоналізований домен для свого головного облікового запису. Після цього ви можете додавати користувачів. Щоб полегшити процес, сервіс пропонує підтримку чату в реальному часі, що є приємним штрихом.

Ви можете використовувати веб-портал для управління своїми користувачами та надання дозволу на доступ до звітів про використання та резервного копіювання.

Кожен користувач повинен буде встановити клієнта окремо. Майстер буде вести їх через процес, але він все ще заплутаний, оскільки їм доведеться підключитися до онлайн-диска, налаштувати папки синхронізації та інше, більшість з яких знаходиться поза межами звичайної області онлайн-резервних копій.

Користувацький досвід не такий простий, як у сервісах встановлення і забування, таких як Backblaze. Якщо вам цікаво дізнатися більше про процес її налаштування, прочитайте наш огляд Backblaze.

Jungle Disk шифрує файли у спокої та під час транзиту за допомогою алгоритму шифрування 256-бітного AES. Він також підтримує приватне шифрування в кінці кінців, якщо ви хочете затримати свій ключ шифрування. Ви можете дозволити службі впоратися і з цим. Якщо ви це зробите, він не зможе скинути ваш пароль.

Захист центру обробки даних буде залежати від того, ви вибрали Amazon S3 або Cloud Rackspace Cloud Files як свого постачальника хмар. Обидва вживають звичайних заходів для захисту своїх серверних засобів від фізичних та віртуальних зловмисників та стихійних лих.

Немає вбудованої двофакторної автентифікації, але адміністратори облікових записів можуть отримати її за допомогою облікових записів Google для входу на панелі керування Jungle Disk..

Інші причини, з якими нам подобається диск з джунглями

Jungle Disk потребує щонайменше двох користувачів та підтримує до 250. Коштує 4 долари за ліцензію на резервну копію комп’ютера. Ліцензії дають 10 Гб резервного копіювання безкоштовно, тому абсолютний мінімум, який ви будете платити, становить 8 доларів на місяць (двоє користувачів, 4 долари кожен).

Це пристойна ціна, але вартість може зрости, оскільки вам виставлено 15 центів за гігабайт понад перші 10 Гб. Вам також потрібно брати участь у сервісі-партнері. У випадку Amazon S3 вартість становить 2,3 копійки за гігабайт, поки ви не досягнете 50 ТБ. Хмарні файли Rackspace дорожчі за 10 центів за гігабайт.

Зауважте, що Amazon S3 також стягує 9 центів за гігабайт, завантажений у плату за користування. Дивіться тут повну таблицю цін.

Jungle Disk не настільки швидкий, як деякі сервіси, які ми перевірили, наприклад, Acronis True Image (читайте наш огляд Acronis True Image), але це не так вже й погано, як повільніші.

Ми перевірили послугу з підключенням WiFi, яка мала швидкість завантаження 25 мегабіт в секунду та швидкість завантаження 10 Мбіт / с. В середньому на завантаження папки 1 Гб в середньому пішло півтори години та близько дев’яти хвилин.

Послуга не має хорошого плану для одиноких користувачів, і використання її заплутано. Ось чому ми поставили його останньою у своєму списку. Якщо ви все ще хочете дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд диска Jungle.

Фінальні думки

Користувачі Linux не можуть бути вибагливими, оскільки в операційній системі не так багато служб якості. Однак є кілька якісних, зокрема CloudBerry Backup з Wasabi та CrashPlan для малого бізнесу. Вони обоє мають міцну безпеку та гідні ціни. Якщо жодне з вас не працює, ви також можете вибрати Duplicati або SpiderOak ONE.

Однак ми не рекомендуємо диск Jungle Disk, оскільки він не є зручним для користувачів і націлений на бізнес.

Що ви думаєте про наш список? Чи згодні ви з тим, що резервна копія CloudBerry з Wasabi – найкращий варіант для Linux? Чи знаєте ви про інші сервіси, які задовольняли б користувачів Linux? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map