Найкраща онлайн-резервна копія для фотографій 2020: Знімки надійно відтягнуті

За підрахунками, у 2017 році було зроблено близько 1,2 мільярда фотографій, близько 85 відсотків з яких зроблено за допомогою смартфонів. Такий попит рухає технологію вперед, і зараз смартфони мають окремі камери для різних цілей використання та покращені об’єктиви. Через це у нас є фотографії вищої якості, але вони використовують більше місця для зберігання.


Це може призвести до накопичення величезної колекції фотографій, яку буде простіше зберегти, ніж аналогові фотографії, але її також буде легше втратити, тому що хтось може вкрасти ваш телефон або може зламатися.

Збереження фотографій на вашому комп’ютері також не є надійним, оскільки на жорсткому диску може вийти з ладу, програмний збій може змусити вас втратити свої файли, дія природи може знищити комп’ютер або ви можете випадково видалити свої фотографії. Найкраще програмне забезпечення для відновлення даних не на 100 відсотків впевнене, а твердотільні накопичувачі не є надійними, оскільки вони відчувають більше помилок даних.

Якщо ви хочете бути впевнені, що ваші фотографії будуть безпечними, вам слід створити резервну копію до хмари, а також створити резервну копію на локальному рівні. Це правило 3-2-1 для збереження ваших даних. Щоб вибрати правильний постачальник хмарних резервних копій, ми створили список найкращих онлайн-резервних копій для фотографій.

Ми оцінили провайдерів у нашому найкращому порівнянні в режимі резервного копіювання, щоб знайти найбільш підходящі файли зображень. Перш ніж ми потрапимо до списку постачальників послуг, ми поговоримо про фактори, які ми врахували під час його створення.

Найкраща онлайн резервна копія для фотографій 2020

Що робить найкращу Інтернет-резервну копію для фотографій

Цінність стане нашим головним критерієм, тому що найкраще, якщо ви можете створити резервну копію багатьох фотографій. Гнучкість плану, тобто ви можете вибрати план, який найбільше відповідає вашим потребам. Крім того, чудово, якщо постачальник пропонує безкоштовний план або безкоштовну пробну версію, тому що це дозволяє протестувати послугу, перш ніж вирішити оплатити вашими заробленими грошима.

Далі ми розглянемо, які функції резервного копіювання доступні та чи спеціально підібрані спеціально для фотографій.

Сервіс не повинен бути складним у використанні. Більшість користувачів, які хочуть створити резервну копію фотографій, ймовірно, повинні зробити це і продовжувати свій шлях. Для цього сервіс повинен мати простий та приємний досвід роботи користувачів. Він також повинен працювати в більшості операційних систем і полегшувати резервне копіювання та відновлення файлів.

Передача фотографій може зайняти багато часу, але скільки часу залежить від вашої пропускної здатності, наскільки ви близькі до сервера та служби резервного копіювання. Найкраще, якщо служба має глобальну мережу серверів, оскільки це збільшує ваші шанси бути близьким до одного. Також чудово, якщо ви можете використовувати всю доступну пропускну здатність для резервного копіювання та алгоритм копіювання на рівні блоків.

1. Ідею

IDrive – ветеранська служба, яка знаходиться вгорі нашого найкращого списку порівняння в Інтернеті. Він має конкурентоспроможні ціни, потужні функції резервного копіювання, попередній перегляд фотографій та пристойну швидкість.

IDrive має два плани для персональних користувачів, які хочуть створити резервну копію багатьох фотографій. Перший план передбачає 2 ТБ резервного простору за $ 52,12 на рік, а другий передбачає 5 ТБ за 74,62 долара на рік. На обидва плани нараховується знижка 50 відсотків, але ви повинні заплатити за один-два роки наперед. Ви можете використовувати або резервну копію необмеженої кількості пристроїв.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

Попередній

Далі

На верхньому просторі резервного копіювання IDrive забезпечує 2 ТБ або 5 ТБ місця синхронізації. Це означає, що в цілому потрібно 4TB або 10TB простору.

IDrive, на відміну від більшості резервних сервісів, пропонує безкоштовний план на 5 Гб. Можливо, ви не зможете створити резервну копію всіх своїх фотографій, використовуючи їх, але достатньо, щоб спробувати послугу.

Щоб використовувати простір синхронізації IDrive, потрібно ввімкнути синхронізацію. Після цього IDrive створить на вашому жорсткому диску папку синхронізації, і будь-який файл, який він змінив, або зміни цих файлів буде синхронізований до хмари та підключених пристроїв. Ви також можете ділитися своїми фотографіями та встановлювати дозволи для доступу електронною поштою.

Якщо у вас вже багато фотографій у ваших акаунтах Facebook та Instagram, ви можете легко дихати, оскільки IDrive також може створити резервну копію..

IDrive дозволяє створювати резервні копії необмежених зовнішніх пристроїв. Ви також можете створити резервну копію фотографій на локальних пристроях, таких як мережеве сховище даних або зовнішні диски. Ця стратегія називається гібридною резервною копією. Використання його допоможе вам реалізувати правило резервного копіювання 3-2-1.

Функція “справжнього архівації” є особливо корисною, оскільки вона може зберігати ваші фотографії у хмарі, навіть якщо ви видаляєте їх із комп’ютера.

“Хронологія” – це ще одна корисна функція. Він показує ваші резервні фотографії у веб-клієнті. Це працює так, як це передбачається, коли ви включаєте автоматичне завантаження фотографій на телефон. Якщо ви зробите це, всі ваші фотографії та відео, включаючи нові знімки, будуть резервні копії до хмари.

Інші причини, які нам подобаються

Веб-клієнт простий та інтуїтивно зрозумілий. На початковій сторінці відображаються папка синхронізації, спільний доступ, резервне копіювання та веб-журнали. Ви також можете переглянути попередньо підключені пристрої. Також доступний попередній перегляд фотографій.

Він працює в Windows та macOS, але не в Linux. Якщо вам це потрібно, прочитайте нашу кращу онлайн-резервну копію для Linux. При цьому користувачі Linux, які віддають перевагу IDrive, можуть використовувати сценарії або веб-клієнт для користування послугою.

Мобільний додаток – це просто і приємно. Ви можете використовувати його для доступу до часової шкали фотографій, створення резервного копіювання та використання функції розпізнавання обличчя для пошуку осіб на ваших фотографіях. Крім того, він може створити резервну копію даних вашого смартфона. Це допомогло йому зробити найкращу онлайн-резервну копію для мобільного списку.

Первісне завантаження IDrive не швидко, але наступні – набагато швидше завдяки резервній копії на рівні блоків. Крім того, ви можете скористатися послугою кур’єра під назвою IDrive Express для відновлення файлів. Це безкоштовно один раз на рік для особистих користувачів. Якщо ви хочете дізнатися деталі, прочитайте наш огляд IDrive.

Ми розмістили IDrive вгорі завдяки його дешевим планам, які пропонують багато резервного простору, необмежену кількість резервних копій зовнішнього диска, мобільний додаток, який може автоматично створювати резервні копії ваших фотографій, резервного копіювання в соціальних мережах та функцій часової шкали фотографій.

2. Заднє світло

Backblaze є частиною резервного ринку з 2007 року та займає друге місце в нашому онлайн-списку оглядів резервних копій. Основні фактори, які сприяють цьому, – це його простота у використанні, дешева схема ціноутворення та необмежена кількість резервного простору.

Є лише один план особистого резервного копіювання, і він коштує 6 доларів на місяць і забезпечує необмежену кількість пам’яті. На відміну від більшості резервних сервісів, Backblaze дозволяє вам платити щомісяця замість року. Якщо ви платите за рік наперед, ви можете знизити ціну до 5 доларів на місяць або навіть менше, якщо платите за два. Крім того, ви можете протестувати Backblaze перед передплатою, скориставшись безкоштовною 15-денною пробною версією.

Зворотно-заслінка1

Backblaze-Slider2

Backblaze-Slider3

Backblaze-Slider4

Backblaze-Slider5

Попередній

Далі

Backblaze не має функцій, орієнтованих на фотографії, але його головна перевага, проста та безперебійна необмежена резервна копія, все ж застосовується. Завдяки цьому він знаходиться у верхній частині нашого найкращого необмеженого онлайн-списку резервного копіювання.

Backblaze дозволяє ділитися фотографіями, створюючи посилання. Ви можете створити резервну копію, скориставшись опцією Bacbklaze для спадкування станів резервного копіювання. Ви також можете використовувати веб-клієнт, щоб знайти ваш комп’ютер, якщо хтось його викраде. Інші функції включають в себе версії, безперервне та зовнішнє резервне копіювання диска.

Інші причини, які нам подобаються

Клієнт настільного ПК спрощує створення резервного плану, оскільки вам не потрібно керувати тим, що ви створюєте. З цього приводу ви можете виключити файли, які не є фотографіями або папками, які не містять їх, на вкладці виключення меню налаштувань. Настільний клієнт Backblaze працює в Windows та macOS.

Веб-клієнт також простий у використанні. Ви можете використовувати його для доступу до резервних файлів, відновлення їх, перегляду того, чим ви поділилися, та пошуку свого комп’ютера. Мобільний додаток також простий і має ті самі принципи дизайну. Ви можете використовувати його для перегляду резервної копії та перегляду того, що ви відновили з хмари, але він не може автоматично створити резервну копію ваших фотографій.

Чим ближче ви знаходитесь до Каліфорнії та Арізони, де Backblaze зберігає свої сервери, тим кращими будуть ваші швидкості. Backblaze має інструмент передбачення, який повідомляє нам, що Backblaze працює так само швидко, як і більшість сервісів. З огляду на це, ви повинні прочитати наш огляд Backblaze, щоб отримати детальну інформацію про швидкість передачі.

3. Jottacloud

Jottacloud – хмарне резервне копіювання хмарних служб, що має також характеристики хмарних служб зберігання даних. У ньому є спеціалізований додаток Photos, і він також дешевий.

Особистий план Jottacloud забезпечує необмежену кількість резервного простору. Це $ 7,92 на місяць, але ціна падає до 6,59 $ на місяць, якщо ви платите за рік, який становить 79,19 $. Це пристойна ціна, але вона дорожча, ніж потрібно платити, якщо ви використовуєте карбоніт або Backblaze.

jotta-відновити-почати

Якщо вам потрібен план для кількох користувачів, сімейний план підходить до рахунку. Він може вмістити п’ятьох користувачів із 5 ТБ резервного простору. Це 11,36 доларів на місяць або 9,46 доларів на місяць, якщо ви платите за рік, який становить 113,61 долара. Перед передплатою ви можете скористатися безкоштовним планом 5 Гб, щоб спробувати Jottacloud.

Додаток Jottacloud Photos дозволяє завантажувати фотографії та керувати ними відповідно до медіафайлів. Крім того, додаток не стискає ваші фотографії. Він також підтримує багато форматів, включаючи RAW. Jottacloud Photos дозволяє створювати альбоми та ділитися ними безпосередньо у Facebook чи Twitter також.

Jottacloud також пропонує онлайн-архів, тому ви можете переміщати до нього фотографії, якщо вам потрібно звільнити місце на жорсткому диску. Якщо вам не потрібно звільняти місце, ви можете перемістити фотографії в папку синхронізації Jottacloud, щоб синхронізувати їх з іншими пристроями.

Інші причини, які нам подобаються Jottacloud

Настільний клієнт Jottacloud працює в Windows та macOS, але не в Linux. Це не красиво, але прямо і зрозуміло. Тим не менш, це дозволяє вибрати файли для резервного копіювання, перейшовши через вашу файлову систему або перетягуючи їх.

Веб-клієнт – це інша справа, оскільки він швидший і зручніший для користувачів. Це стосується і мобільного додатку. Ви можете використовувати його для автоматичного резервного копіювання фотографій, але не своїх мобільних даних. З огляду на це, вони можуть робити фотографії доступними для використання в режимі офлайн, синхронізувати їх на пристрої та звільнити місце, архівуючи їх у хмарі.

Датські центри Jottacloud перебувають у Норвегії, тому швидкість буде залежати від того, наскільки ви близькі до них. Ми були поруч, і це знайшло своє відображення в нашому огляді Jottacloud. Ви можете пришвидшити передачу, якщо ввімкнути багатопотокове резервне копіювання, але копіювання на рівні блоку відсутнє.

4. Резервне копіювання домашньої хмари Zoolz

Zoolz Home Cloud Backup – продукт компанії Genie9, британської компанії. Це чудово для домашніх користувачів, але дешеві плани передплати та функції фотографій роблять його особливо гарним для резервного копіювання фотографій.

Zoolz Home Cloud Backup має два плани для вибору: сімейний та важкий. Ціни на деякий час знижуються. Зі знижкою сімейний план складає 39,95 доларів на рік і забезпечує 1 ТБ резервного простору для п’яти комп’ютерів та користувачів. План важких можливостей дозволяє зробити те саме, але збільшує простір для резервного копіювання до 4 ТБ. Це $ 99,95 на рік.

Клієнт домашнього робочого столу Zoolz

Домашній автоматичний вибір Zoolz

Розклад резервного резервного копіювання Zoolz

Оптимізація домашніх ресурсів Zoolz

Домашній інтернет-інтерфейс Zoolz

Попередній

Далі

Якщо ви не впевнені, що Zoolz Home Cloud Backup підходить, ви можете використати його безкоштовну 14-денну пробну версію, яка має 50 Гб пам’яті, щоб перевірити послугу.

Zoolz Home Cloud Backup також може створювати резервні копії форматів RAW та генерувати попередній перегляд зображень у своєму веб-клієнті. Ви можете використовувати “Сейфи” для завантаження фотографій у свій обліковий запис Zoolz. Якщо ви завантажили у «сховище», ваші фотографії перенесуть у хмару, що заощадить ваші місця на жорсткому диску. Однак, додавання «сховища» становить 400 доларів на рік. Ви також можете ділитися своїми фотографіями з іншими.

Інші причини, якими ми любимо резервну копію домашньої хмари Zoolz

Веб-клієнт Zoolz Home Cloud Backup простий. У вікні інформаційної панелі відображаються ваші активні комп’ютери, стан облікового запису, обсяг пам’яті, що ви використовуєте, і системні сповіщення. Якщо ви хочете переглянути свої фотографії, це можна зробити на вкладці “мій комп’ютер”.

Якщо ви хочете, ви можете отримати доступ до резервної копії за допомогою програми для смартфонів для Android або iOS.

Додаток є заплутаним, оскільки на його головному екрані не відображаються параметри резервного копіювання або варіант запуску резервного копіювання. При цьому використовувати це не складно, і він дозволяє налаштувати автоматичну резервну копію фотографій. Він не створює резервну копію ваших фотографій, як ви їх робите, але це дивно.

Zoolz Home Cloud Backup використовує глобальну мережу серверів Amazon S3. Якщо ви не знаєте, що це за послуга, прочитайте наш огляд Amazon S3. Тим не менш, Zoolz Home Cloud Backup має середню швидкість завантаження та низьку швидкість завантаження.

Однак, для його прискорення доступні багатопотокові резервні копії та алгоритм передачі на рівні блоку. Якщо ви хочете дізнатись більше про резервну копію домашньої хмари Zoolz, прочитайте наш огляд резервної копії Zoolz Home Cloud.

5. Головна сторінка BigMIND

BigMIND Home – це нова послуга резервного копіювання в Інтернеті від компанії, яка створила резервну копію Zoolz Home Cloud Backup. У ньому є функції, які старша служба не має, і багато з них обертаються фотографіями. Цінові плани BigMIND Home не мають великої цінності, але вони прекрасні, якщо вам не потрібно робити резервну копію величезної кількості фотографій і потрібно створити резервну копію декількох пристроїв.

Перш ніж платити, ви можете скористатися безкоштовним планом, щоб побачити, про що йдеться у BigMIND Home. Він забезпечує 5 Гб резервного простору, який можна використовувати для резервного копіювання одного комп’ютера, одного зовнішнього накопичувача та двох мобільних пристроїв.

Інформаційна панель робочого столу BigMIND

Параметри підключення BigMIND

Інтелектуальний вибір BigMIND

Розклад резервного копіювання BigMIND

Інтернет-файли BigMIND

Попередній

Далі

Якщо ви вирішили, що BigMIND Home – це хороший варіант, ви можете вибрати між трьома преміум-планами. Усі вони вимагають заплатити за рік наперед. Особистий план поверне вам $ 35,88 на рік, що знизиться до $ 2,99 на місяць, за 100 ГБ резервного простору для одного користувача, трьох комп’ютерів та трьох мобільних пристроїв.

Сімейний план становить $ 6,99 на місяць і збільшує резервне копіювання до 500 Гб для трьох користувачів, дев’яти комп’ютерів та шести мобільних пристроїв. Він також може створювати резервні копії необмежених зовнішніх накопичувачів. Це тверда угода, але це може бути і дешевше.

Якщо вам потрібно більше місця, ви можете підписатися на план Family Plus, який дає вам 1 ТБ. Знову ж таки, є дешевші пропозиції на таку кількість місця. План підтримує до п’яти користувачів, і вони можуть створювати резервні копії 15 комп’ютерів та необмежену кількість зовнішніх накопичувачів та мобільних пристроїв.

Що викуповує круті ціни BigMIND Home – це його мультимедійні функції. Якщо у вас багато фотографій, у вас не виникне проблем із пошуком конкретної, оскільки BigMIND Home витягує їх метадані, що дозволяє звузити результати пошуку за розширенням, домінуючим кольором, розмірами, датою, тегами, розміром файлу та ін..

Крім того, функції інтерфейсу BigMIND Home сканують фотографії та дозволяють шукати в них текст, обличчя або речі. Коли він знаходить людей або речі, він дозволяє приєднати до них ім’я. Ви можете зробити те ж саме на мобільному.

Ви також можете створити опис зображення, використовуючи AI BigMIND Home. Це дозволить шукати ваші зображення на основі опису. Це не завжди точно, але він працює досить добре для простих об’єктів.

Домашня сторінка BigMIND може підключатися до Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive, Instagram, Facebook та Box, тому ви можете створювати резервні копії своїх фотографій на них.

Ви можете переглядати свої фотографії в Інтернеті та ділитися ними з іншими. Завдяки всім цим можливостям, BigMIND Home добре порівнює сервіси в нашому найкращому хмарному сховищі для переліку фотографій та відео.

Інші причини, які нам подобаються вдома BigMIND

Клієнт настільних ПК BigMIND Home простий у використанні, і він дозволяє вам вибирати всі фотографії для резервного копіювання одним клацанням миші.

Веб-клієнт зрозумілий та інтуїтивно зрозумілий. На ній відображаються підключені пристрої, нещодавно завантажені носії інформації, кругова діаграма із деталізацією типів даних тощо.

Розділ про швидкість у нашому огляді BigMIND Home показує, що сервіс при першому завантаженні швидше середнього. Якщо цього недостатньо, можна ввімкнути багатопотокове резервне копіювання. Крім того, пізніші завантаження отримають користь від його алгоритму копіювання файлів на рівні блоку.

Фінальні думки

IDrive – наш найкращий вибір, тому що він дешевий і забезпечує багато місця для зберігання. Він може синхронізувати та обмінюватися фотографіями, попередньо переглядати їх за допомогою функції «шкали часу», створювати резервні копії, як тільки ви їх оснащуєте на мобільних пристроях та резервних копіях необмежених пристроїв.

Але це не означає, що Backblaze – кращий вибір.

Якщо вам потрібен спеціалізований менеджер фотографій та інші параметри, пов’язані з фотографіями, ви можете використовувати Jottacloud, який дає вам необмежену кількість резервного простору на кілька доларів більше, ніж Backblaze.

Ми наголосили на цінності більше, ніж на фотографіях, оскільки не кожному буде потрібен доступ до них. Це означає, що якщо вони вам потрібні, вам варто подумати про використання резервного копіювання Zoolz Home Cloud Backup або BigMIND Home.

Вони походять з тієї ж компанії, але Zoolz Home Cloud Backup дає вам більше місця для менше. Якщо вам потрібні функції, що працюють на AI, і багато варіантів фільтрації фотографій, BigMIND Home – найкращий вибір. Ви можете дізнатися більше про хмарне резервне копіювання та пов’язані функції у нашій онлайн-бібліотеці резервного копіювання.

Що ви думаєте про наш список? Чи використовуєте ви послугу, якої немає у списку для ваших фотографій? Розкажіть нам у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map