MEGA vs Tresorit: Хто трупить, хто в 2020 році?

MEGA рекламує себе як “приватну компанію”, тоді як Tresorit наголошує на своїх функціях безпеки. Колишній сервіс знаходиться біля вершини нашого найкращого списку хмарних сховищ, а останній займає місце під ним. Ми побачимо, чи є такий порядок, коли порівняємо їх у цій битві МЕГА – Тресорит.


Якщо ви хочете дізнатися більше про них, прочитайте наш окремий огляд MEGA та огляд Tresorit. Якщо ви не можете прийняти рішення, зверніться до нашого найкращого посібника з зберігання хмар. Обидва знаходяться на ньому і їх легко можна порівняти з іншими.

Хмарні послуги зберігання даних можуть бути різними для різних користувачів, але ми можемо порівняти більшість, використовуючи загальні фактори. Вони включають вартість зберігання, безпеку та конфіденційність, додаткові функції, користувацький досвід та обмін. Вам потрібно розібратися, що для вас найголовніше. Ми збираємось оголосити загального переможця наприкінці, щоб полегшити вибір.

1

Вартість зберігання

Якщо послуга пропонує багато за ціною, це добре. Додайте до цього велику кількість планів, і ви отримаєте гарну гнучкість плану, щоб ви могли вибрати план, який підходить вам як рукавичка. Чудово, якщо сервіс також пропонує безкоштовний план або пробну версію, тому ви можете протестувати його перед тим, як зробити це. Якщо ви переймаєтесь хорошим співвідношенням, прочитайте наші найкращі пропозиції у хмарному сховищі.

MEGA має вільний план, тоді як Tresorit має лише безкоштовну пробну версію 14 днів. Безкоштовний план MEGA починається з 50 Гб пам’яті, але 35 ГБ випаровується через деякий час. Ви можете повернути його, перескочивши кілька обручів, але він знову зникне через 180 днів. Tresorit Send – послуга, яка дозволяє надсилати файли розміром до 5 Гб, знаходиться в бета-версії та безкоштовно.

МЕГА володіє хорошою гнучкістю завдяки чотирьом платним планам. Перший, Pro Lite, дає 200 Гб пам’яті за 5,70 доларів на місяць. Другий розширює це до 1 ТБ і коштує $ 11,42 на місяць. Третій план пропонує вражаючі 4 ТБ, але він коштує $ 22,85 на місяць. Останній план – $ 34,28 на місяць, вдвічі збільшує обсяг пам’яті, який ви отримуєте, не подвоюючи ціну.

Tresorit має високі ціни, щоб компенсувати його міцну безпеку, але його платні плани не співпадають з MEGA. Преміум – найдешевший, але коштує $ 10,42 на місяць за 200 Гб. Це більше, ніж платити за 2 ТБ. Інший особистий план Solo передбачає 2 ТБ місця за $ 24 на місяць.

Сервіс пропонує також бізнес-плани. Малий бізнес коштує 20 доларів на кожного користувача на місяць і надає 1 ТБ пам’яті для кожного користувача. Наступний крок, Бізнес, наразі знижується на 50 відсотків, тому він коштує 12 доларів на користувача на місяць. Він покращує попередній план за допомогою додаткових функцій, таких як розширений контроль над файлами та підтримка.

Підприємство коштує $ 24 на користувача в місяць і дозволяє вам мати більше 100 користувачів, користуватися API адміністратора та проходити навчання персоналу.

У цій категорії ми розглядаємо обсяг пам’яті, який ви отримуєте за гроші, тому очевидним переможцем є MEGA. Її плани коштують вдвічі менше або збільшити вдвічі більше.

Раунд: Точка витрат на зберігання для MEGA

Логотип MEGA
Tresorit Логотип

2

Безпека та конфіденційність

Інтернет переповнений загрозами, тому забезпечити належну безпеку обов’язково. Хакери не соромляться націлювати ваші дані за допомогою програм викупу або атаки, що надходять із посередництва, і вони можуть також викрасти ваші дані для входу..

Хмарні сервіси використовують безліч методів для захисту даних від потенційних загроз. Наприклад, протокол TLS перешкоджає успішним атакам людини в середині, а шифрування захищає ваші дані під час транзиту та спокою. Приватне, повне шифрування заважає будь-кому, крім вас, читати ваші файли.

Двофакторна автентифікація зупинить хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису. Тим не менш, ви повинні переконатися, що у вас надійний пароль в першу чергу.

mega-vs-tresorit-mega-безпека

MEGA підкреслює свою конфіденційність і використовує приватне шифрування для захисту файлів на стороні клієнта. Рівень шифрування – 128-розрядний AES, який не настільки сильний, як 256-розрядний AES, але це не повинно бути проблемою, оскільки його розробка все-таки займе мільйони років. Протокол TLS додає ще один рівень захисту файлам під час транзиту. MEGA також пропонує двофакторну аутентифікацію.

Якщо користувач MEGA втратить пристрій, він може віддалено знищити сеанс, щоб запобігти збитковій шкоді від їх облікового запису MEGA. Доступна також версія версії, тож ви можете відновити свої файли, якщо вони потраплять у програму викупу. Якщо вам потрібні більш сильні можливості версій, прочитайте наш кращий хмарний сховище для версій.

Його вихідний код також є загальнодоступним, тому кожен, хто хоче перевірити безпеку MEGA, може це зробити.

MEGA має центри обробки даних у Новій Зеландії, Люксембурзі, Німеччині, Франції, Нідерландах та Канаді, які є більш безпечними для конфіденційності, ніж США. MEGA навіть поширює захист Загальних даних про захист даних на всіх своїх користувачів, а не лише на тих, хто з них ЄС.

Як одна з найбезпечніших хмарних служб зберігання даних, Tresorit намагається забезпечити безпеку ваших даних. Протокол TLS захищає ваші файли під час передачі, а 256-бітове шифрування AES забезпечує їх спокій.

mega-vs-tresorit-tresorit-безпека

Tresorit використовує приватне шифрування для захисту вашої конфіденційності, але це означає, що він не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його загубите. Служба також забезпечує двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису.

Tresorit зберігає ваші дані на серверах в Ірландії та Нідерландах, тож ви можете бути впевнені, що вони також відповідають GDPR.

У його центрах обробки даних працює цілодобова безпека, спостереження та біометричне сканування. Вони відповідають найновішим стандартам ISO і також запускають Microsoft Azure (читайте наш огляд Microsoft Azure для отримання додаткової інформації про цю послугу).

Якщо хтось викраде ваш пристрій, ви можете віддалено витерти дані на ньому, щоб злодій не потрапив на нього. Якщо зловмисне програмне забезпечення пошкоджує ваші файли і вимагає грошей на викуп, ви можете уникнути оплати, використовуючи його версію файлів, щоб отримати їх також..

Дорожчі плани дозволяють визначити політику безпеки для набору користувачів, дозволити адміністраторам контролювати пристрої та відкликати доступ до них.

Цей раунд закінчується, оскільки обидві служби сильно прихильні до конфіденційності та безпеки, але Tresorit виграє незначно, завдяки 256-бітному шифруванню AES. Якщо ви не задоволені тим, як один із них реалізує приватне шифрування, прочитайте нашу найкращу статтю про послуги з нульовим знанням.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для Tresorit

Логотип MEGA
Tresorit Логотип

3

Досвід користувача

Приємний і простий досвід користувача краще, ніж той, який є незграбним, застарілим і складним для основного користувача. Сервіс повинен працювати в Інтернеті, настільних і мобільних, а клієнти повинні мати привабливий та інтуїтивний інтерфейс.

mega-vs-tresorit-mega-desktop

Настільний додаток MEGA має приємний інтерфейс, який використовує стандартну модель синхронізації – папку синхронізації та піктограму системного трея, яка керує синхронізацією та дозволяє отримувати доступ до налаштувань. Він представляє інформацію чітко, що вас не бентежить. Клієнт працює в Windows, macOS та Linux.

мега-vs-тресорит-мега-інтерфейс

Веб-інтерфейс швидкий і простий, і нові користувачі не будуть втрачати з приводу того, що їм потрібно робити. Ви можете переміщатися за допомогою меню зліва, а інші функції розташовані в меню у верхньому правому куті екрана. Ви можете використовувати верхнє меню для загальних дій, але для окремих дій потрібна клацання правою кнопкою миші на файлі.

Мобільний додаток, який доступний для Android та iOS, дозволяє легко переглядати файли та дозволяє автоматично завантажувати фотографії та відео. Ви також можете отримати доступ до своїх файлів в режимі офлайн і з ним. Існує функція чату, яка використовує шифрування MEGA для захисту ваших повідомлень. Це цікаве доповнення, але його корисність є дискусійною з огляду на спеціальні програми для чату там.

На відміну від MEGA та більшості інших хмарних служб зберігання даних, Tresorit має багатий на робочий стіл клієнт. Однак це пов’язано з ціною, тому що використовувати його не просто. Він вимагає від вас створити папки, які називаються тресорами, і синхронізувати їх окремо. Клієнт доступний у Windows, macOS та Linux.

Веб-інтерфейс схожий на настільний, але він не має однакових варіантів. Немає сторінки для “прийомів”, але є “для контактів”.

Мобільний додаток доступний для Android та iOS. Це дозволяє завантажувати мобільні файли, такі як фотографії та відео, та отримувати доступ до хмарного сховища.

Обидва сервіси представлені в нашому кращому хмарному сховищі для Linux. Також є й інші рекомендації, якщо ні MEGA, ні Tresorit не працюють для вас. Хоча в цій категорії немає обліку смаку, простота та інтуїтивність мають більшу вагу, тому MEGA виграє.

Раунд: Точка досвіду користувача для MEGA

Логотип MEGA
Tresorit Логотип

4

Обмін

Спільний доступ є однією з головних переваг завантаження файлів у хмару, і ви скоріше за все це зробите. Ось чому слід легко, швидко та мати можливість безпосередньо переходити до великих соціальних мереж, людей та груп. Ви також маєте можливість захищати свої акції, використовуючи елементи керування вмістом, такі як захист паролем, терміни придатності та дозволи також.

мега-проти-тресорит-мега-акція

Веб-клієнт MEGA дозволяє обмінюватися файлами, створюючи посилання, яке ви можете захистити ключем. Це робить їх нульовими знаннями, тому лише люди, яким ви даєте ключ, можуть їх читати. Ви можете прикріпити ключ зі своїм посиланням, що дозволить кожному, хто має посилання, отримати доступ до нього або надіслати ключ окремо. Ви також можете встановити пароль або термін придатності.

Ще один спосіб поділитися файлом – це надіслати його будь-кому, кого ви додали як контакт за допомогою інтерфейсу MEGA.

Ви можете поділитися папкою, створивши посилання, яке працює так само, як спільний доступ до файлів, або запросивши інших за допомогою їх електронної адреси. Якщо ви зробите це, ви можете встановити дозволи “лише для читання”, “читання і запис” або “повний доступ”. Щоб запросити інших завантажувати у вашу папку, включаючи користувачів, які не є MEGA, ви можете зробити її папкою “MEGAdrop”.

У веб-інтерфейсі є сторінка “Спільно зі мною”, але на ній відсутня та, яка показує, чим ви поділилися з іншими. Додаток для настільних комп’ютерів також дозволяє вам ділитися спільним доступом, але лише шляхом створення посилання.

Tresorit дозволяє ділитися вмістом з певними особами електронною поштою або створювати посилання, копіювати та вставляти його. Якщо ви використовуєте електронний лист для обміну папкою, одержувачам потрібно буде зареєструватися для облікового запису Tresorit. Файли можуть бути доступними лише за посиланням і не мають цієї вимоги.

Ви можете захистити посилання за допомогою пароля, терміну придатності або обмеження для завантаження. Папки мають три рівні дозволів. Вони є “менеджером”, який може ділитися, редагувати та переглядати; “Редактор”, який може читати та змінювати; і “перегляд”, який можна лише читати.

Існує перегляд “посилань”, який допоможе вам відслідковувати створені вами посилання. Інша вкладка “Контакти” показує, з якими людьми ви ділилися папкою. Однак немає жодного способу створити посилання для завантаження або поділитися в соціальних мережах.

Tresorit – у нашому списку найкращих хмарних сховищ для спільного використання. Він має сторінку “контакти” і може встановлювати обмеження на завантаження посилань. Тим не менш, MEGA має функціональність посилань для завантаження, а також можливість робити посилання нульовими знаннями, і це допомагає їй виграти цей раунд.

Круглий: Точка спільного використання для MEGA

Логотип MEGA
Tresorit Логотип

5

Додаткові характеристики

У цій категорії ми розглянемо функції, які зазвичай не пропонують хмарні служби зберігання даних. Прикладами цього є попередній перегляд файлів, розширені версії, програми продуктивності, відтворення медіа та інтеграція із сторонніми додатками.

У MEGA не дуже в дорозі утиліти, але вони пропонують попередній перегляд фото та відео. Однак ви не можете переглядати файли Office в Інтернеті, тому вам доведеться завантажити їх.

mega-vs-tresorit-mega-chat

Однією нечастою особливістю є чат, який можна розпочати із контактів, які ви додали до MEGA. Він використовує шифрування для забезпечення вашого спілкування в режимі реального часу. Для тих, хто хоче більш практичний підхід, MEGAcmd – це інструмент командного рядка, який дозволяє використовувати навички роботи на комп’ютері для роботи з файлами. Додаток MEGAbird дозволяє надсилати великі файли за допомогою Mozilla Thunderbird.

Настільний клієнт MEGA дозволяє передавати будь-який файл із хмари MEGA або посилання на ваш улюблений програвач.

Вибіркова синхронізація Tresorit

Tresorit має функцію мережевого диска під назвою Tresorit Drive. Він відрізняється від папки синхронізації тим, що зберігає ваші дані лише у хмарі, що звільняє місце на вашому жорсткому диску. Ви також можете вимкнути синхронізацію для будь-якої папки із селективною синхронізацією.

Якщо ви використовуєте Microsoft Outlook, вам пощастило, оскільки Tresorit має надбудову для цього. Однак немає сторонніх інтеграцій програм. У Tresorit також немає медіа-плеєра чи попереднього перегляду фотографій. Однак, компанія має гарне виправдання для цих недоліків: приватне шифрування перешкоджає їх використанню.

У MEGA є більше функцій, але Tresorit має функцію накопичувача, яка дозволяє несинхронізувати файли та папки, в той час як вони все ще можуть бачити їх у файлі провідника. Тресорит виграє цей раунд.

Раунд: Додаткові функції Точка для Тресоріта

Логотип MEGA
Tresorit Логотип

6

Вирок

Цей бій був близьким у кількох аспектах. Найбільш визначальною категорією є вартість зберігання, де MEGA вигравав з великим запасом. Обидві служби мають високу безпеку та конфіденційність, але Tresorit виявився кращим, навіть якщо MEGA був поруч. MEGA перекрила Tresorit в категорії користувачів, але це була не маленька різниця.

MEGA також перемогла в категорії обміну, завдяки своєму посиланню на завантаження та можливостям з нульовим знанням. Tresorit зуміла зменшити лідерство MEGA, вигравши в категорії додаткових функцій завдяки своїй функціональності приводу, але, врешті-решт, MEGA отримала більше перемог і є нашим загальним переможцем.

Переможець: MEGA

Що ви думаєте про це порівняння? Як ви вважаєте, безпека Tresorit виправдовує ціну? Чи згодні ви з тим, що MEGA – кращий вибір? Повідомте нас у коментарях нижче та прочитайте, як Dropbox та MEGA порівнюються. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me