Краще хмарне зберігання: вибір правильної послуги у 2020 році

Наша робота повністю підтримується читачем, тому ми можемо заробити комісію, якщо придбати план пам’яті на основі наших відгуків. Нас не спонсорує жоден постачальник, а думки – власні.


Ласкаво просимо до нашого оновленого довідника до 2020 року щодо найкращих хмарних служб зберігання даних. Cloudwards.net вже кілька років проводить огляд зберігання хмарних даних, і за цей час багато що змінилося.

Конкуренція між великими корпораційними гравцями, такими як Dropbox, Google Drive та OneDrive, та поява провайдерів, орієнтованих на конфіденційність, таких як Sync.com, pCloud та MEGA, стала доброю користю для споживачів. Щоб заощадити певний час, ми створили список того, що ми робимо, – найкращих гравців за ваші гроші.

Ось 5 найкращих постачальників хмарних сховищ:

Ви хочете переглянути повний список? Ми вас висвітлювали внизу .

Ми розпочнемо наш посібник із швидкого пояснення основної різниці між хмарним сховищем та резервним копією в Інтернеті, перш ніж обговорити переваги використання хмарного сховища. Тоді ми представимо наші найвищі сховища хмарного сховища за категоріями із записами, такими як синхронізація файлів, обмін файлами та безпека хмари. Такий підхід розроблений, щоб допомогти вам приєднатися до послуги, яка робить це найбільш сенсом для ваших потреб.

Якщо ви все ще з’ясовуєте, як найкраще підібрати потрібний для вас сервіс, нижче ми маємо зручне відео-посібник.

Хмарне зберігання проти онлайн резервного копіювання

Перш ніж серйозно розпочати покупки хмарного сховища, це допомагає добре зрозуміти, що насправді означає “хмарне зберігання”. Таким чином, ви не закінчуєте програмне забезпечення, яке не відповідає вашим очікуванням.

Перше перешкоду для подолання – це знати різницю між хмарним сховищем та резервним копією в Інтернеті. Неважко зрозуміти, чому можна плутати ці терміни: і захист файлів у хмарі, і резервне копіювання в Інтернеті використовуються для захисту файлів у віддалених центрах обробки даних. Обидва дозволяють отримувати доступ до файлів, що зберігаються в цих центрах обробки даних, з різних пристроїв. Резервне копіювання в Інтернеті навіть іноді заплутано називається “хмарне резервне копіювання”.

Різниця між ними полягає в тому, що кінцевою метою онлайн-резервного копіювання є відновлення після аварій, тоді як хмарне зберігання, як правило, найкраще підходить для швидкого доступу до файлів та співпраці. Як правило, ми хочемо думати про хмарне зберігання як інструмент продуктивності тут на Cloudwards.net, хоча багато людей використовують такі рішення для таких речей, як потокова музика, перегляд відео та обмін фотографіями.

Онлайн-резервні копії захищають жорсткі диски краще, ніж хмарне сховище, завдяки планувальникам резервного копіювання, кращим варіантам відновлення даних та іншим речам, про які ви можете прочитати в нашому посібнику з найкращого резервного копіювання в Інтернеті..

Окрім пам’яті, є ще дві особливості, загальні для хмарного зберігання: обмін файлами та синхронізація файлів. На додаток до цього, декілька інструментів для зберігання хмарних обладнань містять інтегровані програми, такі як текстові процесори та менеджери завдань, які допомагають сприяти продуктивності.

У нас є ціла стаття, присвячена різницям між резервними копіями та сховищами, якщо ви хочете дізнатися більше про цю тему. Також важливо зауважити, що існує декілька хмарних рішень, які розмивають лінії між пам’яттю та резервною копією. IDrive та SpiderOak ONE – два найкращих.

Чому ми використовуємо хмарне сховище

Люди використовують хмарне сховище з багатьох різних причин, починаючи зі сховища. Хоча такі служби, як Dropbox та Sync.com, можливо, не підходять для відновлення після аварій, вони дуже добре працюють для короткочасного зберігання файлів, до яких ви часто отримуєте доступ.

Насправді саме про це мав на увазі Дрю Х’юстон, коли мріяв про модель папок «синхронізація», яку зазвичай використовували служби хмарного зберігання сьогодні, у 2007 році. Він їхав з Нью-Йорка до Бостона на автобусі в китайському кварталі і зрозумів, що залишив свій USB-накопичувач позаду. Він вирішив, що бажає засобу зберігання та доступу до файлів в Інтернеті таким чином, що з його боку вимагають невеликих зусиль.

Папки синхронізації полегшують синхронізацію пристроїв, яку ми коротко називаємо «синхронізацією». Будь-який файл, який ви перетягуєте у папку синхронізації, автоматично надсилається до хмари, а потім надсилається на будь-які інші пристрої із встановленим клієнтом синхронізації. Таким чином, вам ніколи не доведеться турбуватися про возитися зі знімним сховищем. Зміни у файлах також синхронізуються на різних пристроях, і це робить хмарне сховище ідеальним для роботи навіть віддалено.  

Інструменти для зберігання в хмарі також зазвичай мають мобільні додатки для Android та iOS, які дозволяють отримувати доступ до файлів, що зберігаються в хмарі. Багато хто дозволяє вам також завантажувати файли вручну та автоматично. Це робить їх зручними для збереження фотографій, зроблених за допомогою камери смартфона, та заощадження пам’яті.

Жменя хмарних інструментів для зберігання даних не синхронізують пристрої. Ми не можемо придумувати жоден інструмент, який не дозволяє ділитися файлами. Обмін файлами можна використовувати як для співпраці, так і для спілкування. Більшість інструментів хмарного зберігання дозволяють запрошувати конкретних користувачів отримати доступ до файлів на основі їх електронної адреси та генерувати посилання на файли, які можна широко використовувати. Багато інструментів хмарного зберігання також дозволяють вам ділитися папками, навіть надаючи іншим дозволу на редагування та завантаження.  

Деякі хмарні рішення для зберігання даних також інтегруються з такими інструментами продуктивності, як Office Online, Google Docs, Trello, DocuHub і DocuSign. На жаль для домашніх користувачів, такі інтеграції частіше зустрічаються з інструментами EFSS, які в основному є хмарними послугами зберігання даних для бізнесу.

Кращий вибір хмарного сховища за категоріями

На протязі решти цього кола ми виявимо вибір Cloudwards.net для найкращих хмарних рішень для зберігання даних у наступних категоріях:

 • Файлообмінник
 • Синхронізація файлів
 • Інтегровані програми
 • Ціноутворення
 • Безпека

Для кожної категорії ми швидко обговоримо ключові елементи, які вважаються критичними для кожної, які будуть функціонувати на зразок посібника із придбання хмарного сховища, щоб допомогти вам зрозуміти, які функції ви хочете отримати у своєму хмарному сховищі. Тоді ми познайомимо вас із нашими основними виборами для цієї категорії.

Ми впевнені, що ці вибори можуть спричинити невеликий розлад у деяких, враховуючи, що різні користувачі мають різні потреби. Крім того, ми технофілів, як правило, трохи прив’язуємося до брендів, які нам подобаються (дивлячись на вас, фанати Mac). Ми завжди раді відгуку, який ви можете надати у коментарях нижче.

Однак ці вибірки були зроблені на основі широкого тестування характеристик, внутрішніх дебатів та відгуків, зібраних за останні кілька років від наших читачів. Хоча не кожен вибір задовольнить кожного користувача, ми майже впевнені, що є щось для кожного. Якщо ви все ще з’ясовуєте, як найкраще підібрати потрібний для вас сервіс, нижче ми маємо зручне відео-посібник.

Кращий вибір файлів хмарного обміну файлами

Майже всі хмарні засоби зберігання даних дозволяють вам обмінюватися файлами, але деякі роблять це краще, ніж інші. Хороші інструменти дозволяють ділитися вмістом як на папці, так і на рівні файлів, як електронною поштою, так і посиланням на файл. Чудові інструменти дозволяють зберегти точний контроль над своїми акціями.

Існують різні способи управління. Одне з найпоширеніших – це просто встановлення дозволів користувача, таких як перегляд та редагування доступу до папки.

Дві інші ключові можливості включають можливість захисту спільних ресурсів із паролями та термінами дії. Без захисту паролем кожен, хто отримає посилання, зможе легко отримати доступ до нього. Тим часом, термін дії яких означає, що вам не потрібно пам’ятати, щоб вимкнути посилання самостійно.

Більш рідкісними, але не менш цінними є можливості встановлювати обмеження для завантаження посилань та отримувати сповіщення щоразу, коли посилання використовується. Ці функції можуть значно обмежити використання.

Нарешті, нам також подобається можливість швидко перевіряти спільні папки та файли. Зазвичай це має форму спеціальної “загальної” вкладки. Без цього перегляду вам доведеться переглядати весь вміст, щоб побачити, який доступ ви ввімкнули, що може призвести до того, що ви не помітите примірники.  

Перше місце: Sync.com

Sync.com займає перше місце в цій категорії, завдяки вражаючий майже кожен ключовий інгредієнт, зазначений вище, а потім деякі. Однак для більшості цих функцій потрібна платна підписка; сервіс пропонує зменшений безкоштовний план, який дає 5 Гб, без запитань. Відвідайте Sync.com, якщо хочете дізнатися більше.

Папками можна ділитися певними особами через електронну адресу. Під час надання доступу ви можете призначити дозволи на перегляд, редагування, запрошення та видимість користувача.

Якщо вимкнути спільні папки, Sync.com також дозволяє віддалено стерти вміст, який завантажували інші. Це особливість, яку зазвичай можна знайти лише у вдосконалених рішеннях EFSS, і то лише рідко.

Sync.com також дозволяє генерувати спільні посилання, що вказують на папки та файли, які можна надсилати електронною поштою або копіювати та розповсюджувати вручну.  

Незалежно від того, чи є ви безкоштовним або платником Sync.com, ви можете створити паролі посилань. Користувачі, які платять, також можуть:

 • Встановіть терміни придатності за посиланнями
 • Встановіть ліміти завантаження на посиланнях
 • Показати кількість завантажень посилань
 • Дозволити іншим завантажувати посилання
 • Отримувати сповіщення про активність посилань

Все це вище та поза варіантами контролю вмісту, які ви отримуєте за допомогою більшості інших хмарних служб зберігання даних. Однак Sync.com піде на крок далі, дозволяючи додати те, що компанія називає «покращеною конфіденційністю», до будь-якого посилання.

Якщо ця функція ввімкнена, посилання лише розшифровуються на клієнтській стороні через браузер. Це робить їх нульовими знаннями: ні Sync.com, ні хтось, з ким ви безпосередньо не ділитесь своїм вмістом, ніколи не зможуть розшифрувати ваші файли.  

Нарешті, Sync.com дозволяє перевіряти як посилання, так і спільні папки за допомогою двох окремих представлень.  

Загалом, Sync.com робить все, що правильно, про що ми можемо придумати, коли справа стосується спільного використання файлів. Щоб отримати повний перелік функцій, перегляньте наш огляд Sync.com або дізнайтеся, чому ми вважаємо, що це найкраще хмарне сховище для фотографій та відео.

Друге місце: pCloud

pCloud не має стільки функцій спільного використання, як Sync.com, але все-таки виконує відмінну роботу порівняно з рештою поля. Перевірка цього питання полягає у відвідуванні pCloud та підписанні на дуже щедрий 10 Гб безкоштовного сховища; Зрештою, є причина, чому pCloud – наш найкращий вибір для безкоштовного зберігання у хмарі.

Папки спільного доступу можуть бути спрямовані на конкретних осіб на основі електронної адреси, або ви можете створити окремі посилання доступу для завантаження та завантаження файлів.

Запрошуючи електронною адресою, ви можете надати дозволи на перегляд чи редагування.

Також можна створити посилання для окремих файлів. Незалежно від того, чи створюється посилання для завантаження для папок або файлів, варіанти однакові. Ви можете скопіювати посилання для спільного доступу вручну або поширити його електронною поштою, Facebook, Twitter або Google Plus.

Якщо ви підписник pCloud, ви також можете встановити паролі та термін дії.

Ви навіть можете переглядати статистику завантажень за тиждень для кожного створеного посилання.

Як і Sync.com, pCloud дозволяє вам перевірити, які спільні акції ви створили, щоб не втрачати з них вигляд. Існує також перегляд того, яким вмістом ви поділилися з вами.

Незважаючи на те, що pCloud пропонує додаткові функції з нульовим знанням завдяки додатку Crypto, ви не можете розширити це, щоб подати спільні спільні доступні дані з Sync.com. Насправді будь-якими файлами, захищеними Crypto, фактично не можна ділитися. Нам подобається бачити pCloud, яке обмежує цю проблему, перш ніж розглядати її як перше місце в майбутніх раундах; але сказати, що є багато інших смаколиків, які можна прочитати, як ви можете прочитати в нашому огляді pCloud.

Третє місце: MEGA

Як і Sync.com, MEGA дозволяє обмінюватися файлами за посиланням та підтримувати повний контроль над вашим ключем шифрування. Це не дозволяє комусь із MEGA сканувати ваш спільний вміст. З цієї причини, у поєднанні з великим безкоштовним зберіганням та розташуванням у Новій Зеландії, що підтримує приватне життя, MEGA залишається популярним для завантаження та обміну піратськими відео, музикою та іншим вмістом.  

Хоча MEGA не дає вам встановити спеціальний пароль для спільного доступу, кожен раз, коли ви створюєте посилання, він генерує (на стороні клієнта) ключ розшифровки для цього посилання. Ви можете або поділитися посиланням із доданим ключем дешифрування, або просто поширити ключ дешифрування окремо, як і пароль.

Причина, за якою ми віднесли МЕГА до рівня pCloud, полягає в тому, що окрім переваги того, що є нульовими знаннями, обмін MEGA не дуже добре розроблений (у нас є стаття порівняння pCloud проти MEGA, якщо ви хочете дізнатися більше). Нам подобається, що ви можете ділитися папками та надавати доступ для читання, редагування та повний (адміністратор) доступ до них.

Однак ви не можете створювати посилання для доступу до папок, немає перегляду для аудиту вмісту, яким ви поділилися (є такий для вмісту, яким ви ділитесь із вами), немає способу встановити обмеження на завантаження і немає способу відстеження активності. Повний огляд наших симпатій і не любить, ознайомтеся з нашим оглядом MEGA; Ви також можете зареєструватися на безкоштовних 50 Гб MEGA в MEGA.

Найкращі вибірки хмарного зберігання файлів

Сьогодні більшість хмарних систем зберігання застосовують той самий підхід, що стосується синхронізації. Це включає в себе папки синхронізації для комп’ютерів, додатків для смартфонів та інтерфейсів браузера. Хоча подібність є незаперечною, однак, все ж є функції, які відокремлюють чудові рішення синхронізації від просто нормальних.

Однією з таких особливостей є підтримка платформи. У більшості хмарних систем зберігання даних є клієнти Windows, Mac, Android та iOS. Деякі також мають підтримку Linux та Windows Phone.

Ще одна особливість – “селективна синхронізація”. За допомогою селективної синхронізації можна вимкнути синхронізацію певних папок, щоб вони більше не зберігалися на вашому пристрої. Розміри жорсткого диска для ноутбуків в останні роки помітно зменшуються, оскільки надто тонкі ноутбуки з твердотільними накопичувачами (SSD) стали більш поширеними, тому можливість контролювати синхронізацію файлів стала важливішою..

«Синхронізація синхронізації» – ще одна особливість, яку ви повинні оглядати, і одна, яку додано більшість хмарних систем зберігання даних. Ця функція дозволяє обмежити пропускну здатність, споживану процесами завантаження та завантаження, щоб синхронізація не впливала на ваші системні ресурси..

Як селективна синхронізація, так і синхронізація синхронізації, як правило, керуються із значка панелі завдань клієнта пам’яті, якщо вони доступні.    

Набагато менш поширеною особливістю синхронізації є блокове копіювання файлів на рівні, що є способом прискорити процес синхронізації. Зазвичай, коли відбувається зміна файлу, весь файл повторно копіюється в хмару та кожен синхронізований пристрій. При копіюванні файлів на рівні блоку синхронізується лише змінена частина файлу. Результатом цього є те, що синхронізація ближче наближається майже до реального часу.

Перше місце: Dropbox

Більшість рішень для зберігання хмари копіюють модель папки синхронізації. Дрю Х’юстон мріяв про поїздку в автобусі Chinatown більше десяти років тому, але жоден не робить це так добре, як сам Dropbox, як ви можете прочитати в нашому оновленому огляді Dropbox.

Dropbox має клієнтів для настільних ПК для Windows, Mac та Linux, а також додатки для смартфонів для iOS, Android та Windows Phone. Це дозволяє синхронізувати широкий спектр пристроїв.

Найбільша перевага, яку Dropbox має перед конкуренцією, – це використання копіювання файлів на рівні блоку. У той час як більшість гідних онлайн-резервних рішень обробляють файли в блоках, лише деякі інші хмарні сховища, які ми знаємо, роблять те саме. Це один із факторів, який підкреслив ваги на користь Dropbox у нашому порівнянні з OneDrive та Google Drive.

Dropbox також має найбільш зручний для користувачів підхід до вибіркової синхронізації з усіх розглянутих нами хмарних рішень для зберігання даних, які він обгрунтовано називає “розумною синхронізацією”. Різниця між способом Dropbox і майже всіма іншими послугами полягає в тому, що коли ви вимикаєте синхронізацію папок, збережених у хмарі Dropbox, ви все одно можете їх бачити у своїй папці синхронізації.

Нарешті, Dropbox дозволяє контролювати пропускну здатність, яка використовується як для завантаження, так і для завантаження.

Один з найчастіших коментарів, які ми чуємо про Dropbox, – це наскільки добре працює синхронізація порівняно з іншими службами, і для цього є вагома причина. У Dropbox є свої проблеми: синхронізація не одна з них. Dropbox пропонує 2 Гб безкоштовно, і ми рекомендуємо його для будь-яких дрібних потреб.

Друге місце: Amazon Drive

До недавнього часу Amazon Drive фактично не дозволяв користувачам синхронізувати пристрої. Ця промах завадила йому по-справжньому конкурувати з подобами Dropbox за увагу користувачів, незважаючи на дуже хороші ціни. Поки Amazon Drive вирішив цю проблему, і тепер може синхронізувати пристрої під керуванням Windows, MacOS, iOS та Android, як ви можете прочитати в нашому огляді Amazon Drive.

Що вражає, він приєднався до Dropbox, пропонуючи копіювати файли на рівні блоку, скачуючи жабування багатьох інших хороших варіантів синхронізації. Amazon також підтримує селективну синхронізацію, яку можна налаштувати за допомогою піктограми панелі завдань Amazon.

Amazon Drive також дозволяє швидко вимкнути швидкість синхронізації, якщо ви виявите, що процес передачі файлів заважає іншій діяльності в Інтернеті.

Коли ми переглядали Amazon Drive рік тому, нас це мало що вразило. Незважаючи на те, що у нього все ще є такі проблеми, як відсутність шифрування в режимі спокою та його версій, робота розробників над його можливостями синхронізації є помітною. Відвідайте Amazon Cloud Drive, щоб отримати 5 Гб безкоштовно і перевірте послугу на себе.

Третє місце: Microsoft OneDrive

OneDrive також використовує блокове копіювання файлів на рівні блоку, але лише для файлів Microsoft Office. Ця функція була не так давно у дорожній карті OneDrive на Q2 217, але вона була видана з планів на початку цього року.

Тим не менш, включення блокового копіювання для документів Office більше, ніж ви отримуєте з більшості хмарних служб зберігання даних, і користувачі Office Online або Office 365 виявлять, що це значно прискорює зусилля співпраці.

OneDrive також підтримує синхронізацію синхронізації, щоб контролювати використовувану пропускну здатність, і селективну синхронізацію, щоб контролювати, які файли зберігаються на вашому жорсткому диску. Загалом, це гідне рішення, як ви можете прочитати в нашому огляді OneDrive, але, швидше за все, не виграє жодного іншого в чесній боротьбі. При цьому він пропонує 5 Гб безкоштовно, якщо ви хочете перевірити його на OneDrive.

Кращі вибір інтегрованого додатка для хмарного зберігання

Програми продуктивності роботи, пов’язані з хмарним сховищем, дозволяють вам відкривати та редагувати документи з вашого браузера. Опції можуть включати додатки для заміток, текстові процесори, електронні таблиці, конструктори форм та редактори зображень.

На жаль, хоча подібні додатки значно покращують хмарне зберігання, технологічні партнерські стосунки між хмарним сховищем та розробниками додатків поки що досить рідкісні, принаймні, якщо мова йде про хмарне зберігання споживачів. Є кілька сервісів, які їх інтегрували, це наші улюблені.

Перше місце: Диск Google

Конкурсу насправді немає: якщо ви хочете використовувати хмарний інструмент для зберігання з багатьма інтегрованими опціями додатків, Google Drive – це інструмент для вас. Google здійснив чудову співпрацю з розробниками, щоб створити бібліотеку додатків, що містить більше варіантів, ніж ми могли легко порахувати (так, більше десяти).

Google також не змушує вас полювати на додатки. Повну бібліотеку додатків можна шукати з Google Диска. Як тільки ви знайдете потрібний варіант, інтеграція займає один клік.

Багато програм, які ви знайдете, є абсолютно безкоштовними. Приклади включають:

 • CloudConvert: конвертувати типи файлів
 • Редактор Pixlr: клон PhotoShop
 • WeVideo: відеоредактор
 • DocuHub: PDF-редактор

Однак, найкраща інтеграція Google вже додана: Google Документи. Google Docs посилається на безкоштовний офісний пакет Google, який дещо заплутано включає текстовий процесор, який також називається Docs. Він також включає таблиці, слайди, форми та креслення.

Документи Google безпосередньо конкурують з Microsoft Office Online і настільки ж зручні для користувачів. Підтримка можливостей спільного використання та синхронізації файлів на Диску Google дозволяє легко співпрацювати з іншими людьми майже в реальному часі на документах. Насправді, це те, що ми використовуємо тут на Cloudwards.net для створення контенту.

Є багато причин зберігання файлів на інших хмарних платформах зберігання через Google Drive, включаючи безпеку. Однак це не означає, що ви також не можете підписатись на 15 Гб безкоштовного хмарного сховища за допомогою Диска Google, щоб скористатися його додатками для продуктивності.

Друге місце: OneDrive

Коли мова йде про OneDrive проти Google Drive, OneDrive програє здебільшого через те, що не має сторонніх інтеграцій, доступних для окремих споживачів. Принаймні, розробники не включили пошукову бібліотеку стороннього пошуку, як у Google Drive.

Microsoft відкрила розробникам API OneDrive ще в 2015 році; Це, здається, поки що, що призвело лише до інтеграції для бізнес-клієнтів.

Однак OneDrive інтегрується в Office Online. Безкоштовна браузерна версія Microsoft Office на базі браузера не настільки гарна, як настільна версія Office 365, але виконує цю роботу. Додатки, доступні в Office Online, включають Word, Excel та PowerPoint. Також інтегровано Microsoft OneNote, одне з найкращих додатків для запису приміток, які ми оцінили.

OneDrive також інтегрується з Office 365. Насправді план 1DB OneDrive отримує Office 365, до якого входить Microsoft Access.

Третє місце: ящик

Box більше орієнтований на бізнес-користувачів, але компанія має і безкоштовні, і платні особисті плани. Як особистий користувач, ви матимете доступ як до рідних, так і сторонніх додатків; для повного огляду ознайомтеся з нашим оглядом Box.

Народні програми включають примітки до Box Box та Box Edit. Перший, як ви здогадуєтесь, – це додаток для запису приміток і пристойний. Тим часом поле редагування використовується для редагування збереженого вмісту. Це вимагає використання на комп’ютері нативних програм, але все ж дозволяє редагувати їх безпосередньо зі свого браузера.

Відповідно до Box, будь-який тип файлу, який можна відкрити на вашому комп’ютері, може відкрити Box Edit, включаючи: .docx, .xlsx, .pdf, .pptx та .txt.  

Box також має велику бібліотеку сторонніх додатків, яка дозволяє шукати програми та переглядати за такими категоріями, як співпраця, управління проектами, редагування та безпека. Існує багато варіантів, серед яких Trello, Office Online, Google Docs та DocuSign.

Для того, хто хоче скористатися хмарою, щоб виконати якусь роботу, Box Personal має багато що запропонувати; сервіс пропонує досить пристойну пробну версію, тому відвідайте Box і підпишіться, щоб скуштувати.

Найкращі ціни на хмарне зберігання

Перше, на що люди звертаються, намагаючись знайти хмарне сховище, – це скільки місця вони отримують і скільки коштуватиме це сховище. Для багатьох людей це все важливо.

Насправді багато людей дотримуються безкоштовного сховища у хмарі. У цьому немає нічого поганого, якщо вам не потрібно більше кількох гігабайт; Однак проблема полягає в тому, що ви можете пропустити додаткові функції та гнучкість.

Гнучкість у цьому випадку стосується запропонованого діапазону цінових планів. Багато планів хмарного зберігання пропонують план 1 ТБ або 2 ТБ, і це все. Хоча це може подобатися деяким користувачам чудово, іншим може знадобитися лише план на 100 Гб або навіть лише 10 ГБ. Наведені нижче послуги запропонують щось для всіх, а також утримуючи низькі загальні витрати.

Перше місце: Amazon Drive

На Amazon Drive раніше існував необмежений план зберігання всього за 60 доларів на рік. Однак цей план було припинено у червні 2017 року. Тепер Amazon Drive дає вам 1 ТБ за ту ж ціну.

Незважаючи на те, що зняття необмеженого плану невтішно, Amazon все ще пропонує відмінне значення в порівнянні з конкуренцією. Наприклад, Dropbox і Google Drive коштують на $ 40 більше на рік за стільки ж пам’яті.   

Якщо вам не потрібно зберігати кілька жорстких дисків, Amazon Drive має план на 100 Гб, який допоможе вам повернути цілих 12 доларів на рік. Диск Google теж робить, але це 20 доларів. Крім цього, в Amazon Drive є ще 11 цінових планів – від двох до 30 терабайт.

Бічна примітка, якщо ви є учасником Amazon Prime, ви можете безкоштовно зберігати необмежені фотографії через Amazon Photos, який підключений до Диска для легкого доступу.

Друге місце: OneDrive

Ви можете зробити дуже переконливий випадок, що OneDrive заслуговує на перше місце в цій категорії, і ми, мабуть, не сперечалися б надто сильно. Насправді, можливо, найкраще вважати Amazon Drive та OneDrive спів капітанами загальної вартості.

У OneDrive немає майже стільки планів зберігання, скільки Amazon, і його план на 1 ТБ коштує 9 доларів більше на рік. Однак ви також отримуєте Office 365 разом із ним, завдяки якому ви завантажуєте версії Microsoft Word, Excel, PowerPoint та Access.

У OneDrive також є сімейний план під назвою Office 365 Home, який є однією з найкращих пропозицій у всіх хмарних сховищах. За ціну, яку платять Google Drive і Dropbox на рік за 1 Тб хмарного сховища, ви отримуєте п’ять планів на 1 ТБ для п’яти різних користувачів, кожен з Office 365.

Третє місце: Sync.com

Останнє, що надходить із Sync.com, просто демонструє потужність великого бізнесу: Amazon та Microsoft просто випустили його з ринку. У сервісі немає майже стількох варіантів особистого плану, як Amazon Drive або OneDrive. Насправді у нього всього два: план на 500 ГБ і план на 2 ТБ.

План Sync.com 50 Гб коштує більше, ніж план 50 Гб OneDrive. Обидва коштують дорожче, ніж план на 100 Гб Amazon Drive. Коротше кажучи, Sync.com проходить тест на гнучкість. Однак план Sync.com на 2 ТБ працює лише на 8 доларів на місяць, і саме це заробило це третє місце.

Це лише на долар більше, ніж на 1 ТБ плану OneDrive, і приблизно на 25 доларів менше, ніж на 2 ТБ плану Amazon Drive. Якщо вам потрібно більше 1 Тб хмарного сховища та менше 2 ТБ, не можна знайти кращу торгу, ніж Sync.com.

Кращі вибір хмарної безпеки

Кінцева категорія, яку ми будемо рейтингувати – це хмарна безпека. Багато людей переглядають аспекти безпеки хмарного сховища, зачаровані досвідом та цінністю користувачів, незважаючи на заголовки, які регулярно потрапляють на новини. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, які типи загроз в Інтернеті ви повинні шукати, ми написали короткий посібник з кіберзлочинності для наших читачів..  

Існує кілька критичних особливостей, на які ми звертаємо увагу, оцінюючи, наскільки добре хмарний сервіс зберігання даних захищає дані користувачів. Перша з цих функцій – шифрування, яке є засобом скрембліровки файлів, щоб вони не були в простому тексті.

Клієнт пам’яті повинен зашифрувати ваші файли, перш ніж надсилати їх у хмару, щоб вони були захищені під час переміщення по Інтернету. Коли вони прибувають на сервер призначення, вони повинні залишатися зашифрованими, перебуваючи на стані спокою на них. Більшість, але не всі послуги хмарного зберігання виконують обидва ці кроки. Різниця полягає в тому, що деякі хмарні сховища зберігають ключі для розшифровки ваших файлів, а інші надають вам повне право власності.

Хмарні постачальники пам’яті, які пропонують приватне шифрування в кінці, називаються постачальниками нульових знань. Кожен із наших найкращих хмарних сховищ даних для безпеки також є у нашому списку найкращих хмарних сервісів з нульовим знанням, показуючи, наскільки важливим є цей тип шифрування насправді.

Ми також розглядаємо безпеку центрів обробки даних, наскільки ми можемо базуватися на інформації, наданій про ці засоби. Ми написали статтю про характеристики хорошої безпеки центрів обробки даних, якщо ви хочете дізнатися більше.  

Двофакторна автентифікація – ще одна особливість, яку ми настійно рекомендуємо скористатись, якщо вона є. Двофакторна автентифікація захищає вас від злому пароля, вимагаючи спеціального коду безпеки для входу у ваш обліковий запис хмарного сховища від незнайомої машини. Зазвичай цей код надсилається на ваш мобільний пристрій.

Є й інші, менш поширені функції безпеки, про які ми тут не будемо говорити, але, якщо це застосовано, під час обговорення наших виборів, наведено нижче.

Перше місце: Sync.com

Sync.com став нашим вибором для найбільш безпечного хмарного рішення для зберігання даних майже з того часу, як ми почали його перегляд. Насправді ми дали йому ідеальну 100 із 100 для категорії “політика безпеки та конфіденційності” в нашому нещодавно оновленому огляді, і ми настійно рекомендуємо всім, хто хвилює питання безпеки, відвідати Sync.com та зареєструватися; немає більш безпечного обслуговування.

Sync.com за замовчуванням дорівнює нулю знань. Ви не платите додатково за користь приватного шифрування або не вживатимете спеціальних заходів для його ввімкнення. Цей захист поширюється на вміст файлу та метадані. Мало того, що файлові спільноти теж є нульовими знаннями. Це означає, що компанія ніколи не може сканувати та читати ваші файли для маркетингових цілей чи чогось іншого.

Протокол шифрування, який використовується Sync.com для того, щоб сканувати ваші дані, є 256-бітним AES. AES – найпоширеніший протокол, що використовується сьогодні, хоча багато сервісів дотримуються 128-бітового AES. Так чи інакше, немає практичного способу зламати АЕС. Підраховано, що розрив грубої сили ключа шифрування AES (128-розрядного або 256-бітного) займе мільярди років.

Паролі – інша справа. Щоб захистити від можливості зламати ваш пароль і отримати доступ до ваших даних, Sync.com дозволяє увімкнути двофакторну автентифікацію.

Передача даних також захищена за допомогою тунелів TLS, а ключі шифрування захищені за допомогою 2048-бітного RSA. Sync.com зберігає дані в сертифікованих централізованих центрах даних, сертифікованих SOC-1, призначених протистояти стихійним лихам та фізичним та віртуальним вторгненням..

Sync.com робить ще дві речі, які є дуже рідкісними для інструментів зберігання хмарних даних для споживачів, і навіть не особливо поширені для тих, що застосовуються для підприємств. По-перше, це дозволяє віддалено виходити з сеансів із веб-браузера. По-друге, він дозволяє віддалено витирати папки, якими надано доступ до інших користувачів, про які ми згадували раніше, коли обговорювали спільний доступ до файлів.

Немає сумніву, що Sync.com – король пагорба, коли мова йде про хмарну безпеку. Однак наш вибір на другому місці може бути готовим до виклику за цей титул.

Друге місце: SpiderOak ONE

SpiderOak зробив безпеку та конфіденційність користувачів частиною своєї ДНК ще до того, як конфіденційність була прохолодною (тобто, до того, як до Едварда Сноудена нас усі допитували, чи проводить НСА наші особисті файли чи ні). Як і Sync.com, за замовчуванням шифрування знань із нульовим знанням є. Компанія не зацікавлена ​​у триманні ваших ключів шифрування і навіть не містить метаданих файлів журналу.

Центри обробки даних SpiderOak ONE відповідають стандартам SAS 70 Type II і працюють цілодобово. Його центри обробки даних Інститутом Uptime вважають ІІІ рівнем, тобто він пропонує 99,8 відсотків доступності. Компанія також дотримується вимог HIPAA щодо передачі даних, хоча вона не є самосертифікованою службою відповідності HIPAA.

Основна причина, по якій ми займаємо рейтинг SpiderOak ONE нижче Sync.com, полягає в тому, що він ще не пропонує двофакторну автентифікацію для всіх клієнтів. Однак ця функція є у бета-версії, і багато давніх клієнтів вже мають доступ до неї. Ще немає жодного слова, коли ця функція буде розгорнута для всіх.

SpiderOak ONE також дозволяє очищати дані з синхронізованих пристроїв. Це корисно у випадку втрачених чи викрадених пристроїв. Повний список причин, чому нам це подобається, перегляньте наш огляд SpiderOak.

Третє місце: pCloud

pCloud має шифрування нульових знань як частину своєї моделі безпеки, але не за замовчуванням. Він пропонується як додаток під назвою pCloud Crypto, вартість якого становить 4,99 доларів (ви можете зекономити 20 відсотків, заплативши за рік наперед).

Перевага опціонального шифрування нульових знань полягає в тому, що ви можете керувати, які папки шифруються вашим приватним ключем, а які – ні. Не використовуючи шифрування нульових знань, сервери pCloud здатні індексувати файли та надавати більш розширені можливості для роботи з ними, включаючи попередній перегляд мініатюр та можливість відтворення медіа в хмарі.

pCloud шифрує файли 256-бітним AES та ключами шифрування за допомогою 4096-бітного RSA. Дані центри сертифіковані SOC-1, хоча вони передаються в аутсорсинг, а не керуються самим pCloud.

Як і SpiderOak ONE, pCloud ONE напрочуд ще не підтримує двофакторну автентифікацію. Нам повідомили співробітники компанії, що над нею працюють, на все, що варто. Тим не менш, включення безпеки з нульовим знанням ставить її перед такими послугами, як Dropbox, які пропонують двофакторну безпеку, але не дають вам можливості приватного шифрування.

Всі номери хмарного зберігання даних

Висновок

Вищезазначені категорії класифікують хмарне сховище на основі функцій, які ми знайшли, як правило, є найважливішими для наших читачів та власного використання хмарного сховища. Однак є й інші аспекти хмарного зберігання, які можуть відігравати більшу роль у визначенні того, що є рішенням для вас. Однак ми вважали, що включення їх у одну статтю може призвести до занадто великого хаосу та плутанини.

Зважаючи на це, ми писали про багато з цих аспектів раніше і постійно оновлюємось та додаємо до списку. У той же час ми відчуваємо, що Sync.com – це найкращий всебічний сервіс, і ви просто не можете помилитися, вибравши його.

Щоб допомогти кожному знайти те, що шукає, ось кілька статей, які допоможуть у вашому власному пошуку:

 • Кращий хмарний сховище для співпраці
 • Кращий хмарний сховище для Linux
 • Найкраще хмарне сховище для зовнішніх жорстких дисків
 • Кращий хмарний сховище для спільного використання
 • Кращі хмарні сховища з Європи
 • Кращий онлайн-сховище для фотографій
 • Кращий інтернет-сховище для відео
 • Кращі альтернативи Dropbox

Ми сподіваємося, що вам сподобалось читати наш огляд того, що сприяє хорошому хмарному сховищу та які вибору рекомендуємо. Майте на увазі, що хмарне зберігання часто змінюється, тому ми очікуємо, що наш рейтинг зміниться зовсім небагато. Якщо у вас є якісь питання або пропозиції щодо варіантів, які ми пропустили, не соромтеся повідомити нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map