Краще хмарне зберігання документів у 2020 році: робота в режимі офлайн

Зобразіть сцену: ви набрали важливий документ на своєму ПК, і він раптом виходить з ладу. Ваш жорсткий диск вийшов з ладу, і ви втратили свої дані. Це ситуація, яка трапляється занадто часто, але її можна уникнути, зберігаючи документи у хмарі.


Інвестуючи в найкраще хмарне сховище для документів, ви можете бути впевнені, що, якщо ви втратите ваші дані до апаратної несправності або кібератаки, ви зможете відновити їх і швидко продовжити роботу. Щоб допомогти вам вибрати найкращого постачальника, ми створили список із п’яти найкращих хмарних служб зберігання письмових файлів.

Що є найкращим хмарним сховищем для документів?

  1. Sync.com – Відмінна безпека та безкоштовний план
  2. Інтеграція OneDrive – Office Online
  3. Google Drive – переважно безкоштовний та доступ до Документів Google
  4. Dropbox – швидка синхронізація
  5. iCloud – добре працює з Macs

Для ваших документів є багато чудових постачальників хмарних сховищ, але Sync.com легко є одним з наших улюблених. Завдяки безперервній синхронізації файлів для мобільних та настільних клієнтів, ви можете отримувати доступ до файлів документів на ходу за допомогою Sync.com, користуючись своїм вражаючим фокусом безпеки.

OneDrive та Google Drive мають на увазі редагування документів завдяки інтеграції Office і Google Docs, в той час як Dropbox і iCloud спрощують редагування документів з Windows, Mac та мобільних пристроїв.

Перегляньмо кожного постачальника, щоб допомогти вам вирішити, що найкраще підходить для ваших потреб у зберіганні документів.

1. Sync.com

Ми не боїмося визнати, що є великими шанувальниками Sync.com. Він послідовно знаходиться у верхній частині нашого списку виборчих списків, і, серед інших, вважається одним із найкращих варіантів зберігання хмарних фотографій. Як показує наш огляд Sync.com, він також є одним з найкращих (якщо не найкращим) хмарних сховищ для ваших важливих документів.

sync.com-sync-web-додаток

Sync.com Security

Спершу поговоримо про безпеку. Якщо ви турбуєтесь про свої конфіденційні документи, Sync.com піклується про проблему завдяки двофакторній автентифікації, захисту паролем файлів та 256-бітному шифруванню AES, що значно знижує шанси втратити доступ до своїх файлів або мати їх зламали хакери.

Саме цей рівень безпеки для нас робить Sync.com найкращим на сьогодні на ринку постачальником хмарних пам’яток з нульовим знанням та єдиним постачальником у цьому списку, що забезпечує цей рівень безпеки. 

Sync.com не пропонує інтеграцію з іншими службами, як, наприклад, Office або Google Docs, натомість надає пріоритет безпеці щодо продуктивності та стоїть окремо від інших постачальників у цьому процесі..

Це означає, що це не найкращий варіант для співпраці з вашими файлами, тому якщо ви хочете створювати та редагувати документи як команда, вам потрібно буде переглянути найкращий хмарний сховище для списку співпраці..

Однак, як сервіс резервного копіювання ваших документів, Sync.com не може бути винним. Навіть із безкоштовним обліковим записом Sync.com користувачі можуть скористатись до 30 днів версії файлів, що дозволить вам повернути зміни до файлів документів, якщо ви помилитесь або якщо вас ударило сканверсій.

Вам також не потрібно турбуватися про надмірність файлів. Sync.com використовує RAID для захисту від апаратних збоїв у своїх центрах обробки даних, щоб гарантувати, що ризик остаточно втратити ваші файли надзвичайно малий.

Ціни на Sync.com

Sync.com також постачає досить розумні 5 Гб вільного місця для зберігання, що дозволяє зберігати значну кількість документів, перш ніж коли-небудь потрібно платити. Ви також можете збільшити цю суму, якщо ви скеровуєте нових користувачів на Sync.com. Кожен новий користувач надає вам додаткові 1 ГБ пам’яті, до 20 Гб.

Якщо ви хочете використовувати Sync.com як основний інтернет-сховище, ви можете перевірити його платні плани, що варіюються від 200 ГБ до 4 ТБ, вартістю від 60 до 180 доларів на рік.

2. OneDrive

На відміну від Sync.com, де безпека є пріоритетною порівняно з продуктивністю, Microsoft застосувала інший підхід із OneDrive, зберіганням Microsoft у хмарі. Як ми згадували в нашому огляді OneDrive, ця послуга всебічна, інтегрується з додатками Office в Інтернеті та на робочому столі. 

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Інтеграція OneDrive та Office

Інтеграція безперебійна, що робить її гідним входженням до початку нашого списку. Навіть безкоштовні користувачі можуть скористатися пам’яттю для зберігання документів Office, завдяки Office Online, спеціалізованій версії послуги підписки на Office 365.

Це означає, що де б ви не ходили, ви можете створювати та редагувати файли за допомогою пакета Office. Документи Word, електронні таблиці Excel та презентації PowerPoint: Усі вони можуть бути створені, збережені та відредаговані з накопичувача OneDrive. OneDrive поставляється з блоковим копіюванням файлів на рівні, щоб будь-які зміни, внесені у файли на ПК, швидко завантажувались. 

Якщо ви використовуєте OneDrive for Business, ви можете скористатися великою кількістю функцій співпраці, що робить командну роботу простим процесом. Ви можете ділитися посиланнями на файли за допомогою електронної пошти чи соціальних мереж, а також обмежувати доступ до своїх файлів певним користувачам.

Ви навіть можете здійснювати дзвінки через Skype через веб-додаток OneDrive, додаючи більше функцій для користувачів, які шукають співпрацю з документами.

Безпека OneDrive

Microsoft не завжди ставила безпеку на перше місце порядку денного для OneDrive, але це все змінилося. Тепер він підтримує 256-бітове шифрування AES для максимальної безпеки. OneDrive також використовує протокол TLS для запобігання успішним атакам. 

Це не означає, що ваші файли повністю захищені. Microsoft є американською компанією, на яку поширюються її закони, які особливо драконічні, якщо стосується конфіденційності. Переслідування від державних агентів, мабуть, малоймовірно, але це все ще можливо. Якщо це стосується вас, вам може знадобитися переглянути інших постачальників зберігання документів у цьому списку.

Ціни на OneDrive

Як і Sync.com, OneDrive безкоштовно постачає 5 Гб місця для зберігання. Дорожчі плани мають додаткове сховище та передплату на Office 365, що дає вам повний доступ до Office. Вони починаються від $ 69,99 на рік за 1 ТБ пам’яті і до $ 99,99 на рік за 6 ТБ пам’яті. Плани OneDrive також доступні щомісяця – від 6,99 до 9,99 доларів на місяць.

3. Диск Google

Якби це гра з цифрами, Google вибивав би її з парку, на послугу підписалися близько 1 мільярда користувачів. Не дивно, оскільки Google Drive інтегрується з усім пакетом продуктивності Google Документів, а також з іншими службами Google, такими як Gmail. Ви можете переглянути наш огляд Google Диска для повного зображення.

Веб-інтерфейс Диска Google

Ця інтеграція означає, що ви можете створювати документи у всіх основних форматах прямо зі свого сховища на Диску Google. Ви можете створювати текстові документи, електронні таблиці та презентації з можливістю експорту їх у зручні для Office формати, якщо хочете..

Google Диск та співпраця

Якщо ви шукаєте функції співпраці, не підписуючись на бізнес-план, тоді вам слід розглянути питання про Google Drive з Документами Google. Ви можете одночасно редагувати файли з іншими, включаючи додавання коментарів. 

Ви також можете повернутись до старих копій своїх файлів за допомогою розгалуженої системи версій, яка зберігає кожне внесення змін, а також переглядає минулі зміни. Ви також можете інтегрувати сховище Google Диска з іншими сторонніми службами.

Google Диск дозволяє легко обмінюватися файлами з іншими людьми, хоча це не передбачає закінчення терміну дії посилань або функції захисту файлів паролем. 

Безпека Диска Google

Як інша американська компанія, ми, як правило, не вагаємось занадто високо хвалити Google, якщо мова йде про безпеку та конфіденційність. При цьому компанія проводить регулярний незалежний аудит безпеки своїх хмарних платформ, включаючи Google Drive. Він також пропонує програму винагороди для тестувальників проникнення, які знаходять потенційні ризики для безпеки.

Google шифрує ваші файли, але використовує більш слабке 128-бітове шифрування AES, хоча він використовує TLS для зупинки атаки “людина-в-середині”. З іншого боку, він містить ключ шифрування, тому Google Диск не є постачальником нульових знань.

Однак ви можете захистити свій рахунок двофакторною автентифікацією. Це має зменшити шанси втратити контроль над своїм обліковим записом, хоча це не дурне рішення.

Одним з великих попереджувальних знаків, який може відключити Google Диск, є причетність Google до проекту PRISM. Якщо цього недостатньо, щоб відкласти вас, Google також сканує ваші файли та вміст (включаючи електронні листи Gmail) для маркетингових цілей.

На щастя, Google Drive добре працює з Boxcryptor, тому ви можете зашифрувати свої файли та утримувати ключ шифрування самостійно, перш ніж завантажувати їх для додаткового захисту (див. Наш огляд Boxcryptor).

Ціни на Диску Google

Завдяки щедрому 15 Гб безкоштовного сховища, Google Drive все ще є одним з найкращих безкоштовних постачальників хмарних сховищ на ринку. Все, що вам потрібно для використання цього вражаючого безкоштовного сховища, – це зареєструвати обліковий запис Google.

Якщо цього недостатньо, ви можете перейти до планів від 100 Гб до колосальних 30 ТБ; 100 Гб пам’яті коштуватиме вам 1,99 дол. США на місяць (або 19,99 дол. США на рік), до 299,99 дол. США на місяць за 30 ТБ пам’яті.

4. Dropbox

Оскільки один з найбільш ранніх хмарних дисків потрапляє на споживчий ринок, Dropbox є гідним вибором для зберігання хмарних документів. Основна увага орієнтована на особистих користувачів, як показує наш огляд Dropbox, але також пропонує функції та плани, спрямовані на бізнес-користувачів.

dropbox-web-додаток

Dropbox не намагався наслідувати модель Google щодо розробки власного набору продуктивності за межами Dropbox Paper, спільної програми для обробки текстів, яка враховує функції. Натомість Dropbox пропонує повну інтеграцію з Office Online, що дозволяє вам редагувати та створювати документи на ходу за допомогою Word, Excel або PowerPoint.

Особливості Dropbox

Основні функції – такі як синхронізація на рівні блоків та Smart Sync (для вибору файлів і папок, які потрібно синхронізувати на ПК без використання накопичувача на жорсткому диску) – демонструють родовід компанії Dropbox як першу з хмарних служб синхронізації файлів. Ділові користувачі мають ще більше функцій, як пояснить наш огляд Dropbox Business.

Якщо у вас є план «Платні плюс», ви можете скористатися версією файлів, що надає можливість відновити видалені або змінені файли протягом 30 днів. Більш тривалі періоди доступні на професійному та бізнес-планах.

Хоча це не пріоритет для зберігання документів, Dropbox також пропонує засоби відтворення медіа, що допомагає зробити це найкращим хмарним сховищем для відео.. 

Якщо ви хочете поділитися своїми файлами з іншими, Dropbox пропонує хороший набір функцій співпраці, а також можливість встановити рівні доступу для своїх файлів і папок, а також створити посилання для спільного доступу до електронної пошти чи соціальних мереж.

Захист Dropbox

Dropbox не постачальник знань з нульовими знаннями, але він пропонує 256-бітове шифрування AES для ваших файлів, хоча він розшифрує ваші файли, щоб перевірити метадані під час їх завантаження.. 

Як і Google Диск, якщо ви хочете покращити безпеку файлів Dropbox, ви можете комбінувати його з Boxcryptor, щоб повністю контролювати шифрування файлу. Це захистить ваші документи, навіть якщо Dropbox зіткнеться з іншим порушенням даних.

Ціни на Dropbox

З 2 Гб безкоштовного сховища Dropbox не найкращий постачальник безкоштовних пам’яток. Безкоштовний план Dropbox заважає вам використовувати багато згаданих нами функцій, крім спільного використання файлів.

Два платні плани для людей різко збільшують ваш Dropbox зберігання та доступ до функцій. Dropbox Plus включає 2 ТБ пам’яті та 30-денну версію файлів, починаючи з 9,99 дол. США на місяць. 

Дорожчий план Dropbox Professional включає 3 ТБ пам’яті та низку додаткових функцій, включаючи AutoOCR для сканування документів, починаючи з $ 16,48 на місяць. 

Жоден із цих планів не є найдешевшим, особливо в порівнянні з такими альтернативами, як Google Drive. Якщо ви шукаєте необмежену кількість онлайн-сховищ, Dropbox пропонує це за 25 доларів на місяць.

5. iCloud

Багато продуктів, які ми розглядали, будуть добре працювати (або досить добре) на macOS, але лише один створений з урахуванням Apple. iCloud – це послуга хмарного зберігання Apple, до якої має доступ кожен власник пристрою Apple, як далі пояснюється наш огляд iCloud.

iCloud

На жаль, найбільша проблема продажу iCloud також може бути його найбільшою проблемою, особливо якщо ви хтось, хто любить змішувати та поєднувати ваші гаджети. Це тому, що iCloud найкраще працює на пристроях Apple, для яких він розроблений, що ускладнює його використання в Windows або на інших мобільних пристроях, таких як Android.

Інтеграція iCloud

Найбільша перевага iCloud – інтеграція. Вам не потрібно робити нічого особливого, щоб налаштувати iCloud, тому що це користь для власників облікових записів Apple. iCloud пропонує вам доступ як окремий накопичувач у додатку Finder macOS, а також у налаштуваннях iOS для резервного копіювання пристроїв.. 

Якщо ви створюєте документи, це не може бути простішим у використанні, оскільки ви можете зберегти у сховищі iCloud безпосередньо в додатках Office для Mac або Apple iWork. Якщо ваші файли зберігаються в іншому місці, ви можете перемістити їх у свій привід iCloud так, ніби ви переміщуєте файли в іншу папку.

Безпека є пріоритетним завданням для Apple, з переходом на двофакторну автентифікацію для облікових записів користувачів Apple. Користувачі з новими продуктами Apple також можуть скористатися Touch ID для входу в iCloud та будь-яких змін облікового запису.

Apple все ще є американською компанією, тому ми все-таки рекомендуємо зашифрувати свої найчутливіші файли, перш ніж завантажувати їх в iCloud, про всяк випадок. Apple пропонує 128-бітове шифрування AES, але – як і інші постачальники, наприклад Google Drive – це не система нульових знань, тобто Apple може розшифрувати ваші дані.

При цьому, як відомо, Apple жорстко грає з правоохоронними органами, і компанія регулярно відмовляється виконувати прохання розблокувати пристрої та дані. Це хороший знак, хоча ви все ще повинні бути трохи обережнішими.

Плани зберігання iCloud

Маючи 5 Гб безкоштовного сховища, користувачі iCloud мають достатньо місця, щоб почати зберігати найважливіші файли. Ви можете оновити до платних планів, від 50 Гб до 2 ТБ, з можливістю ділитися пам’яттю з членами сім’ї на більш дорогих планах.

Ці плани дозволять вам повернути 0,99 дол. США на місяць за 50 Гб пам’яті та до 9,99 дол. США на місяць за 2 ТБ. 

Як ми обирали наших постачальників

Якщо ви прочитали будь-який з наших попередніх оглядів і зберігання хмарних пам’яток, ви дізнаєтесь, що ми не тут, щоб робити речі з цукрового пальто. Якщо постачальник хороший, ми рекомендуємо його, а якщо це не так, ми не будемо – це все просто.

Ми розглядаємо кожного постачальника за власними достоїнствами, перш ніж розміщувати їх у наших списках, дивлячись на його ємність, загальні характеристики, якість безпеки, цінові плани та наскільки це легко у використанні. Ось чому тут рекомендується Sync.com, але ми також радимо рекомендувати безкоштовні постачальники хмарних пам’яток, як-от Google Drive.

Фінальні думки

Будь-який із п’яти постачальників хмарних пам’яток у цьому списку добре би працював для зберігання документів, але Sync.com отримує наш голос, завдяки шифруванню з нульовим знанням, що дозволяє контролювати безпеку вашого файлу. 

Великі імена, такі як OneDrive та Google Drive, далеко не відстають, завдяки вбудованій інтеграції з пропозиціями Office та Google Docs. Якщо вам потрібне рішення, яке добре працює на Mac, то iCloud стане гарною альтернативою, хоча користувачі крос-платформи вважають, що Dropbox є чудовим хмарним диском для їх важливих файлів. 

Якщо у вас є власні думки та думки, не бійтеся їх поділитися – залиште коментар нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me