Краще хмарне зберігання для Mac 2020: хмарні параметри для Apple

Для власників продуктів Apple iCloud видається розумним вибором для зберігання в Інтернеті. Ви можете ділитися фотографіями та файлами між пристроями, автоматично створювати резервні копії продуктів Apple тощо. Хоча є кілька планів зберігання iCloud, робота з його системою зберігання є незграбною, і є кілька хороших альтернатив iCloud.


Оскільки керувати документами в iCloud може бути складно, користувачі Mac, які хочуть більше контролювати свої дані, повинні ознайомитись із кількома варіантами, перш ніж погодитися з пропозицією Apple. Ось чому ми створили цей список з п’яти найкращих варіантів хмарного зберігання для Mac. Якщо у вас немає Mac, ви все ще можете ознайомитися з нашим найкращим посібником із зберігання хмар.

Якщо ви шукаєте найкращий варіант, ми вибрали Sync.com. Це наш улюблений постачальник хмарних пам’яток загалом через його найвищу безпеку, простий інтерфейс та конкурентні ціни. Безпека нульових знань, крім інших функцій, робить її одним із найбільш безпечних доступних варіантів зберігання хмар.

Найкраще хмарне сховище для Mac 2020

Вибір найкращої послуги хмарного зберігання для Mac

Apple перевела більшість своїх комп’ютерів – особливо MacBooks – з жорсткого диска на SSD, щоб забезпечити користувачам більш тонкі пристрої та швидше, надійніше зберігання. Вирішуючи питання про найкраще хмарне сховище для Mac, ми переконалися, що ми подивимось на сервіси, які надають вам кілька варіантів зберігання.

Під час зберігання документів у хмарі порушення безпеки – це найгірше, що може статися з вашими даними. Ми переконалися, що кожна опція у цьому списку має чудову безпеку, щоб ваші особисті файли були захищені від несанкціонованих користувачів, які бажають отримати доступ до вашого облікового запису.

Хоча всі послуги у цьому списку безпечні, розширене фізичне зберігання може забезпечити вам додатковий спокій. Якщо ви це хочете, або якщо ви хочете найкращий персональний хмарний пристрій для зберігання даних для Mac, ви можете перевірити наш найкращий зовнішній жорсткий диск для виходу з ладу Mac.

Нарешті, ми хотіли переконатися, що всі наші варіанти зберігання у хмарі прості у використанні. Ніщо не відключає людей від нової послуги швидше, ніж купа складних меню та функцій. Чистий інтерфейс, що дозволяє легко завантажувати та взаємодіяти з вашими файлами, важливий для загального досвіду.

Кращий хмарний сховище для Mac: Sync.com

Що стосується хмарного сховища, то важко знайти ідеального постачальника. У деяких є чудові варіанти зберігання, але їм не вистачає чудової безпеки. Інші пропонують велику безпеку, але не мають деяких основних функцій. Sync.com може мати декілька недоліків, але це далеко не найкращий постачальник хмарних пам’яток, який ми знайшли.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5

Попередній

Далі

Там, де Sync.com справді виділяється, є її безпека, яка буквально у ваших руках. Шифрування нульових знань – одна з таких особливостей, яка захищає ваш пароль від усіх, крім вас. Це стосується і самої Sync.com, тож майте на увазі, що втратити пароль означає втрату акаунта. Однак ця функція є необов’язковою, якщо ви не хочете цим ризикувати.

Хоча деякі інші сервіси хмарного зберігання, такі як OneDrive, пропонують лише кілька планів і обмежені можливості зберігання, Sync.com пропонує шість різних планів. Плани Sync.com варіюються від безкоштовного плану на 5 ГБ до 10 ТБ пам’яті, що охоплює всіх користувачів Mac, від тих, хто має найосновніші потреби, для ділових користувачів з кількома працівниками.

Навігація вашим сховищем за допомогою Sync.com здебільшого дуже проста. Ви можете переглядати файли в режимі сітки або списку, а також можете шукати вміст. 

Переміщення папок вимагає використання меню, а не просто перетягування та завантаження файлів, а для завантаження файлів потрібен зайвий додатковий крок, але загальна Sync.com – це просто і легко навчатися..

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Ще одна причина, що нам подобається Sync.com – це обмін файлами. Sync.com дозволяє створювати та обмінюватися посиланнями на ваші файли. Хоча ця функція не є унікальною, Sync.com шифрує ваші посилання безкоштовно, незалежно від того, який обліковий запис у вас є.

В цілому, Sync.com пропонує широкий вибір варіантів зберігання, хорошу безпеку та корисні функції для порівнянної (якщо не нижчої) ціни, ніж багато інших варіантів хмарного зберігання. Ви можете ознайомитися з нашим оглядом Sync.com для отримання додаткової інформації, або ви можете розпочати роботу зараз і спробувати безкоштовний план. 

Якщо ваша мета – чистий простір, ви можете ознайомитися з нашим оглядом хмарних накопичувачів Amazon щодо місця для зберігання до 30 ТБ.

pCloud

pCloud там з найкращими хмарними послугами зберігання на ринку. Можливість відтворювати музику та відео, а також переглядати зображення безпосередньо з pCloud дозволяє відчувати себе справжньою альтернативою iCloud. 

Незважаючи на те, що pCloud укомплектований можливостями, його обмежений вибір плану залишає користувачам потенційно занадто багато або занадто мало місця. Це, плюс його більш висока вимога користувачів до облікових записів бізнесу, тому в кінцевому підсумку займає друге місце для Sync.com.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Однією з найкращих особливостей pCloud є її здатність взаємодіяти з вашими медіа, як і раніше. Користувачі Mac зможуть переглядати зображення, а також відтворювати музику та відео безпосередньо з хмари. Ви також можете створювати та слухати списки відтворення на вашому Mac чи смартфоні через додаток pCloud.

pCloud використовує 256-бітове шифрування AES, нульове знання та двофакторну автентифікацію для захисту ваших файлів від тих, хто може шукати доступ до них. 

Незважаючи на те, що pCloud має чудовий захист, не всі його заходи безпеки поставляються із безкоштовним обліковим записом. Для конфіденційності ми рекомендували платити за доповнення Crypto, оскільки ви отримуєте нульове шифрування знань, що запобігає доступу pCloud до ваших файлів.

Крім того, легко переміщуватися по pCloud. Ви можете переглядати свої файли та папки у списку або сітці, а також можете ділитися своїми файлами через дозвіл або посилання. Ви також можете синхронізувати папки між pCloud та вашим Mac, якщо у вас є щось, що потрібно створити резервну копію.

pCloud постачає безкоштовний план, який дає 10 Гб пам’яті. Для користувачів iCloud, які прагнуть замінити свої безкоштовні 5 Гб пам’яті чимось іншим, безкоштовний план pCloud надає вам подвоєння пам’яті Sync.com та iCloud, а також ви маєте можливість отримати більше пам’яті, виконавши певні завдання в pCloud.

Якщо вільний план виглядає трохи тісно, ​​ви можете вибрати один з двох додаткових планів: план на 500 ГБ або план 2 ТБ. Ці плани можна або виплачувати щомісяця, або ви можете придбати план життя за одну велику плату. План криптовалути – це також додаткові 3,99 долара на місяць.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Хоча обмежений вибір плану pCloud не дозволив йому зайняти перше місце, це дійсно хороший варіант для тих, хто зосереджений на засобах масової інформації та хоче отримати доступ до їх вмісту як з Mac, так і зі свого смартфона. Нам також подобається, що pCloud дозволяє не тільки зберігати зображення в повній роздільній здатності, але й завантажувати їх у менших розмірах.

Для отримання додаткової інформації про pCloud – включаючи повне розкриття її безпеки та функцій – ознайомтеся з нашим оглядом pCloud або ознайомтеся з безкоштовним планом проби без ризиків.

Тресорит

Tresorit – це сильний хмарний сервіс зберігання даних, який працює добре і має чудову безпеку. Однак користувачів Mac, які віддають перевагу більш традиційній файловій системі, можна відкласти, створивши та керуючи «тресорами» для кожної папки, яку ви хочете синхронізувати, яку потрібно синхронізувати окремо. Однак, коли ви пройдете це, клієнт настільних ПК знайомий і простий у навігації.

Tresorit-домашня сторінка-2019

Tresorit не возиться там, де йдеться про безпеку та конфіденційність. Він не тільки має схожий захист із Sync.com, але також має кілька сертифікатів конфіденційності, які захищають вас незалежно від використання. Tresorit розташований також у Швейцарії, де він пов’язаний з чудовими законами про конфіденційність країни.

Для користувачів, які платять, Tresorit має чудову функцію версій, яка дозволяє повернути свої файли до попередніх версій, якщо файл яким-небудь чином порушений або було внесено ненавмисну ​​зміну. Tresorit також має надбудову для Microsoft Outlook, яка дозволяє надійніше надсилати вкладені файли.

Хоча Tresorit має декілька цікавих функцій, найбільший його недолік – у його планах. Безкоштовний план пропонує лише 3 Гб пам’яті та відсутність версій. Решта планів варіюється від 200 ГБ до необмеженого облікового запису підприємства для компаній, що мають не менше 10 працівників. Витрати на плани дорожчі, ніж Sync.com, починаючи з 10,42 долара на рік, якщо платити щороку.

Інші причини, які нам подобаються Тресорит

Зважаючи на вартість Tresorit, важко рекомендувати його як кращий варіант хмарного зберігання для користувачів Mac. Однак Tresorit відрізняється безпекою і його не важко використовувати, коли пройдеш початкову криву навчання. Якщо ви шукаєте надзвичайно безпечну альтернативу Sync.com або pCloud, ви можете ознайомитися з нашим оглядом Tresorit.

МЕГА

MEGA – це досить простий, але захищений хмарний сервіс зберігання даних, який добре допомагає замінити основні функції iCloud на більш надійну систему зберігання. Цей безкоштовний план пропонував набагато більше пам’яті, але користувачі Mac, яким зручно користуватися iCloud, 5 Гб безкоштовного плану, насолоджуватимуться MEGA 15 Гб хмарного сховища, включеного безкоштовно.

МЕГА-домашня сторінка-2018

Щоб захистити свій обліковий запис та файли, серед інших заходів MEGA використовує 128-бітове шифрування AES та двофакторну автентифікацію. Хоча шифрування MEGA не на тому самому рівні, як Sync.com або pCloud, ви все одно можете бути впевнені, що ваші дані є безпечними. MEGA також має широку та детальну політику конфіденційності, яку ви можете прочитати тут.

MEGA включає такі функції, як версія та можливість переглядати фотографії та відтворювати відео. Він не може відтворювати музику чи керувати списками відтворення, але додаткові 5 ГБ безкоштовного пам’яті через pCloud роблять це чудовим варіантом, якщо вам не потрібен такий тип управління мультимедіа.

Щедрі 15 Гб безкоштовного сховища роблять MEGA одним з найкращих безкоштовних планів у цьому списку. Якщо ви просто потрапляєте в хмарне сховище і хочете гарну суму, не платячи багато, MEGA – гідний вибір. MEGA також має чотири платні плани, починаючи від плану 200 Гб Pro Lite до 8TB Pro III.

Менш ніж за 6 доларів США план Pro Lite є найкращою цінністю планів MEGA, хоча він не такий конкурентоспроможний, як Sync.com або pCloud, які обидва пропонують 500 ГБ менше, ніж 5 доларів на місяць. В цілому, вільний план MEGA – це її особливість, оскільки він пропонує більше ніж Sync.com або навіть pCloud.

Інші причини, які нам подобаються МЕГА

Ще одна додаткова функція, яка нам подобається, – це доповнення MEGA Thunderbird, MEGAbird, яке дозволяє надсилати великі вкладення електронною поштою. 

Поєднання MEGAbird, 15 Гб безкоштовного сховища та можливість відкриття зображень та перегляду відео споконвічно робить MEGA справді хорошим введенням у хмарне зберігання даних, взагалі. Ви можете прочитати наш повний огляд MEGA або розпочати роботу з безкоштовним планом прямо зараз.

Хоча MEGA має велику кількість безкоштовного сховища, серед інших функцій є також кілька інших постачальників, які пропонують аналогічні безкоштовні сховища у хмарі. Щоб отримати більше постачальників хмарних сховищ із безкоштовними планами, ознайомтеся з нашою найкращою статтею про безкоштовне хмарне зберігання.

OneDrive

Microsoft давно відома тим, що встановлює рівень продуктивності офісу. Зараз на основі хмарних ситуацій Microsoft пропонує Office 365 і разом з ним OneDrive. Хоча OneDrive можна використовувати як окремий сервіс, він дійсно сяє, коли він постачається в комплекті з Office 365.

OneDrive простий у навігації. Веб-клієнт має на це погляд Microsoft, тому це не надто на відміну від менеджера файлів Windows. Завантаження та переміщення файлів і папок так само просто, як перетягування та видалення їх.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

У минулому Microsoft була слабкою щодо безпеки. На даний момент Microsoft захищає вашу інформацію кількома способами, включаючи шифрування в кінці. Конфіденційність викликає занепокоєння у Microsoft та OneDrive, оскільки компанія базується в США. Це означає, що Microsoft поширюється законами про конфіденційність США..

Незважаючи на те, що закони про конфіденційність США не є обов’язковими для споживачів, припущення, що Microsoft передбачає PRISM, є тим, що важко рекомендувати OneDrive як місце для зберігання конфіденційної інформації. Якщо безпека є найважливішим фактором, перегляньте наш список найбільш безпечних хмарних служб зберігання даних.

OneDrive постачається з 5 Гб безкоштовного сховища та пропонує три платні плани. Існує дешевий план на 50 Гб за 1,99 доларів на місяць, але реальна цінність полягає в двох пакетах Office 365.

«Особистий» пакет Office 365 коштує 6,99 доларів на місяць за 1 ТБ пам’яті, а пакет “домашній” Office 365 коштує 9,99 доларів на місяць за 5 ТБ пам’яті.

Інші причини, які нам подобаються OneDrive

Хоча OneDrive підозрює, що стосується безпеки, він все ще може бути чудовою альтернативою іншим хмарним службам зберігання в цьому списку, особливо якщо ви вже використовуєте інші продукти Microsoft. Хоча Microsoft підозрюється, що допомагає урядові США в обстеженні громадян, шанси на те, що трапиться з вашими даними, дуже малі.

Якщо ви хочете дізнатися більше про PRISM, безпеку Microsoft або більше про ціни та функції OneDrive, ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом OneDrive. Ви також можете спробувати безкоштовний план та основні функції Office зараз. Користувачі підприємств також можуть перевірити OneDrive for Business для отримання додаткових функцій, орієнтованих на компанію (читайте наш огляд OneDrive for Business).

Якщо ви шукаєте іншу хмарну службу зберігання даних, яка інтегрується з Office, ви можете перевірити Dropbox. Прочитайте наш огляд Dropbox, щоб дізнатися більше про сервіс, а також Dropbox щодо ціни.

Існують також інші варіанти, якщо ви шукаєте хмарне сховище з інтеграцією для редагування документів та інших функцій офісу. Google Drive пропонує варіанти створення та редагування документів безпосередньо зі сховища Google Диска, а також 15 ГБ безкоштовних варіантів зберігання та оновлення для тих, кому потрібно більше (читайте наш огляд Google Диска).

Якщо ви хочете дізнатися більше про ці два сервіси, ви можете ознайомитись із порівнянням глибокого занурення Dropbox та Google Drive.

Фінальні думки

Пошук дивовижної хмарної служби, яка працює з вашим Mac та відповідає всім вашим потребам, важко. Там багато послуг, але пошук того, хто має чудову безпеку, правильні функції та простий у користуванні, зробить ваш досвід використання хмарного сховища замість постійного головного болю.

Хоча всі хмарні служби зберігання в цьому списку справді корисні, Sync.com виграє завдяки широкому вибору планів зберігання даних. Насправді, Sync.com – найкращий хмарний сховище для користувачів Mac та PC. pCloud уважно стежить за спиною, але має менше варіантів зберігання.

Якщо ви шукаєте спеціально сайти для обміну файлами замість хмарного сховища, ви можете отримати більше інформації про MEGA, Dropbox та OneDrive в нашому посібнику про те, як надіслати великі файли електронною поштою.. 

Як завжди, ми б любили ваш внесок. Якщо у вас є щось, що ви хочете додати про ці хмарні служби зберігання даних, повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map