Краще хмарне зберігання для юристів 2020 року

Адвокати мають багато на своїй тарілці, більшість із них включає купу рахунків, звітів, дослідницьких документів та інших документів. Збір усіх цих документів з конфіденційною інформацією та їх організація може зайняти сотні годин. Простіше зберігати їх в Інтернеті, тому ми створили список найкращих хмарних сховищ для юристів.


Важливою причиною переміщення важливих документів у хмару є уникнення несправностей жорсткого диска, які б знищили вашу роботу (читайте нашу статтю про те, як довго буде тривати ваш жорсткий диск.) Ви можете покластися на зовнішні накопичувачі, DVD-диски та флешки, але вони можуть пошкодитися або вкрастись. 

Твердотільні накопичувачі мають відмову менше 1 відсотка, що б’є жорсткі диски. Однак твердотільні накопичувачі мають більше помилок даних. Крім того, всі ці варіанти є вразливими до пожеж, повеней чи інших актів природи. Звичайно, хмарні центри зберігання даних також можуть бути знищені, але ці засоби обладнані для боротьби з загрозою таких аварій.

Основною стратегією того, як хмарні центри зберігання даних захищають ваші дані, є надмірність, це означає, що вони зберігають кілька копій ваших даних у географічно окремих місцях. Це схоже на те, як працює RAID. Центри обробки даних також захищають від вторгнення та крадіжок.

Якщо це переконало вас у вартості переміщення файлів у хмару, ми можемо розпочати з нашого списку пропозицій. Однак, перш ніж ми підійдемо до нашого найкращого вибору, ми поговоримо про критерії, за якими ми обирали свій вибір.

Що є найкращим хмарним сховищем для юристів

Не дивно, що сильна безпека у хмарі повинна стати нашою основною проблемою при виборі підходящої послуги. Адвокати мають конфіденційні дані, і першорядно, що це не потрапляє в чужі руки. 

Безпека повинна включати такі функції, як шифрування в спокої, захист від програмного забезпечення, протокол SSL / TLS, який захищає ваші файли під час транзиту, та багато іншого. Також важлива двофакторна автентифікація, яка захищає ваш обліковий запис.

З очевидних причин служба хмарного зберігання повинна мати приватне шифрування в кінці, яке гарантує, що ніхто, крім вас, не може читати ваші дані (докладніше про те, як працює нульове знання в хмарі.)

Оскільки юристи – це зайнята купа, сервіс повинен працювати швидко і мати просто та приємно користувальницький досвід. Клієнти настільних ПК повинні працювати на більшості операційних систем, а також легко синхронізувати та отримувати доступ до файлів. Загалом, сервіс повинен бути досить простим, щоб основні користувачі не потребували виклику експерта за допомогою.

Юристи можуть заробити багато зелених, але ми сподіваємось, що вони не хочуть платити більше, ніж потрібно. Ось чому ми будемо розглядати, наскільки хороші плани передплати. Найкраще, якщо місця для зберігання є дуже дешевим. 

Також добре, якщо служба має більше планів, що полегшує пошук підходящого для вашого налаштування. Якщо вам потрібно багато місця, ознайомтеся з нашим найкращим посібником для постачальників пам’яті в Інтернеті.

Спільний доступ також важливий, оскільки адвокати співпрацюють з іншими людьми і мають надсилати свої файли просто та безпечно. Ось чому ми розглянемо, які параметри спільного доступу доступні та наскільки вони безпечні. 

Параметри контролю вмісту – наприклад, термін придатності, захист паролем та дозволи – допоможуть у цьому (читайте нашу статтю про безпечне зберігання паролів у хмарі.) Тепер, коли ми детально ознайомилися з критеріями, ми можемо почати з нашого найкращого вибору, синхронізації .com.

Кращий хмарний сховище для юристів: Sync.com

Наші давні читачі не здивуються тому, що Sync.com знаходиться у верхній частині цього списку. Зрештою, це сервіс, який лежить на вершині нашого найкращого порівняння хмарного сховища. Найбільший внесок у це – сильна безпека та конфіденційність Sync.com.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5

Попередній

Далі

Sync.com використовує 256-розрядне шифрування AES для того, щоб сканувати ваші файли в спокої та протокол TLS, щоб захистити їх від атак людини в середині під час транзиту на його сервери. Послуга також забезпечує приватне шифрування в кінці до кінця (докладніше читайте в нашій статті про небезпеку громадського Wi-Fi.)

Крім того, ви можете використовувати двофакторну автентифікацію, щоб захистити свій пароль від хакерів. Це, однак, не повинно перешкодити вам вжити заходів щодо встановлення надійного пароля.

Sync.com використовує архітектуру RAID для серверів у своїх центрах обробки даних, щоб запобігти помилкам обладнання, що призвели до втрати даних. Центри обробки даних також сертифіковані SOC 1. Завдяки цим можливостям, Sync.com також знаходиться вгорі нашого найбезпечнішого списку хмарних пам’яток.

Користуватися Sync.com легко, незалежно від того, використовуєте ви його настільні, веб-або мобільні клієнти. Настільний клієнт працює на Windows та macOS, але не на Linux. Якщо ви хочете, щоб сервіс, який добре працює з пінгвіном, ознайомтеся з кращим хмарним сховищем для Linux. Ви можете запустити настільний клієнт за допомогою значка панелі завдань, а решта досвіду проста.

Якщо ви перебуваєте на іншому комп’ютері, ви можете отримати доступ до того ж набору функцій за допомогою веб-клієнта. Його інтерфейс швидкий і зрозумілий, що дозволяє легко помітити те, що вам потрібно.

Додатки для смартфонів впорядковані та доступні для Android та iOS. Ви можете використовувати його для автоматичного завантаження фотографій та відео в хмару, доступу до своїх хмарних файлів та надання їх доступності в режимі офлайн.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Перш ніж поставити свій лот на Sync.com, ви можете скористатися безкоштовним планом під назвою Sync Starter, щоб перевірити послугу. Це дає 5 Гб безкоштовного сховища, що не так багато, але ви можете виконати кілька кроків, щоб отримати 1 Гб бонусного сховища. Крім того, ви отримуєте 1 ГБ за кожну особу, яку ви звертаєте, до 20 Гб. 

Ті, хто бажає особистого плану, можуть вибрати між персональним Pro 500GB та Personal Pro 2TB. Перший коштує 49 доларів на рік, що становить близько 4 доларів на місяць, а другий коштує 96 доларів на рік, що становить 8 доларів на місяць, що робить його однією з найкращих пропозицій у хмарному сховищі. Однак ви повинні заплатити за весь рік заздалегідь. 

Обмінюватися файлами чи папками легко як посилання. Sync.com зашифрує їх навіть у вільному обліковому записі. Ви можете надіслати їх електронною поштою або скопіювати та вставити. Незалежно від способу, ви можете встановити пароль, використовуючи безкоштовний обліковий запис, видалити посилання, щоб зупинити обмін або включити розширену конфіденційність, що дозволяє шифрувати в кінці до спільних посилань. 

Ви також можете створити командні папки за допомогою веб-клієнта, який можна захистити за допомогою дозволів, таких як лише читання або читання-запис. Неважко зрозуміти, чому Sync.com знаходиться у верхній частині нашого найкращого хмарного сховища для спільного доступу.

Sync.com робить чудову роботу в кожній категорії. Це безпечний, дешевий, простий у використанні і забезпечує чіткі можливості контролю вмісту під час обміну. З огляду на це, користувальницький досвід може бути більш відполірованим, і можливість платити за місяць буде вітатися. Якщо ви хочете дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд Sync.com.

pCloud

pCloud – компанія, що базується в Швейцарії, яка в цьому списку та нашому загальному порівнянні посідає лише відстань від Sync.com. І все-таки різниця не величезна, а pCloud також надає вам надійну безпеку, хорошу простоту використання та здатні можливості спільного доступу. Однак pCloud стягує додаткові кошти за його приватне шифрування. pCloud називає це “pCloud Crypto” і стягує з вас 3,99 долара на місяць за його використання. Ми радимо вам це отримати, враховуючи закони та положення США.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Крім того, деякі наші читачі повідомили, що якщо ви не використовуєте Crypto, pCloud сканує ваші файли, щоб переконатися, що нічого не порушує його умови використання. Якщо ваші файли будуть зроблені, вони будуть видалені.

Крім приватного шифрування, pCloud використовує 256-бітове шифрування AES для захисту файлів у спокої та протокол TLS / SSL для захисту файлів під час передачі. Коли файли дістаються до одного з його центрів обробки даних, pCloud створює п’ять копій і розподіляє їх щонайменше на три сервери. 

Центри обробки даних pCloud під охороною та мають цілодобове спостереження. Крім того, воно використовує двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису, якщо хтось викраде ваші облікові дані.

Користуватися настільним клієнтом pCloud легко. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою піктограми системного лотка або диска pCloud у вашому менеджері системних файлів. Інтерфейс не привабливий, але чіткий та інтуїтивний.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Перш ніж ввести реквізити вашої кредитної картки, ви можете переконатися, що pCloud є хорошим вибором, скориставшись своїм безкоштовним планом, який дає вам до 10 Гб місця для зберігання. Це відмінна пропозиція, яка допомогла pCloud зробити кращі хмарні компанії з великими безкоштовними планами обслуговування.

Є лише два особисті плани, але цього достатньо, оскільки вони є конкурентоспроможними. Преміум надає 500 ГБ за 4,99 доларів на місяць, що знижується до 3,99 долара на місяць, якщо ви платите за рік наперед. 

Premium Plus повертає вам суму в еквіваленті 7,99 дол. США на місяць, якщо ви платите за весь рік, і забезпечує 2 ТБ пам’яті. Якщо ви вирішите платити протягом місяця, ви заплатите 9,99 дол. 

Щоб надати спільний доступ до файлу чи папки своїм співробітникам за допомогою pCloud, потрібно додати їх імена чи електронні листи. Інші можуть використовувати посилання для завантаження для завантаження файлів у вашу хмару.

Ви можете встановити паролі та термін придатності для захисту посилань, але обидва вимагають підписки на преміальний план. pCloud надає корисну таблицю, яка також показує статистику ваших акцій. Зауважте, що ви можете ділитися лише файлами, які не зашифровані за допомогою додатка шифрування нульових знань pCloud.

Як ми вже говорили, різниця між pCloud та Sync.com зводиться до безкоштовних та платних нульових знань. Це не незначна різниця, а саме pCloud посідає друге місце у цьому списку. Тим не менш, у pCloud є багато плюсів, які виходять за межі цього списку. Детальніше про них ви можете прочитати в нашому огляді pCloud.

Тресорит

Як і попередні сервіси, Tresorit знаходиться в цьому списку завдяки широкому арсеналу сильних функцій безпеки. Через них, проте, Tresorit не дешевий.

Tresorit використовує 256-бітове шифрування AES для захисту файлів у спокої, шифрування нульових знань для захисту вашої конфіденційності та протоколу TLS для запобігання атакам, на які спрямовані файли під час передачі. Крім того, вона забезпечує двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису у випадку, якщо комусь вдасться вкрасти ваші облікові дані.

Tresorit-домашня сторінка-2019

Tresorit піддався відкритому виклику хакерів, але ніхто не зміг зламати захист служби. Якщо ви хочете дізнатися більше про безліч функцій безпеки Tresorit, прочитайте інформацію про її безпеку.

Tresorit також зберігає свої сервери в центрах обробки даних Microsoft Azure в Ірландії та Нідерландах. Microsoft Azure має високу безпеку, як ви можете прочитати в нашому огляді Microsoft Azure. 

Крім того, Tresorit копіює ваші файли на декількох серверах у центрі обробки даних, щоб зменшити ризик втрати даних та збільшити доступність ваших файлів.

Настільний клієнт Tresorit працює на Linux, а також Windows та macOS. Це зрозуміло і привабливо, але це також складніше у використанні, ніж середній настільний клієнт, оскільки для синхронізації файлів вам потрібно створити окремі папки синхронізації, які називаються “тресорами”..

Крім настільного клієнта, ви також можете використовувати веб-додаток Tresorit для доступу до свого хмарного сховища. Він відрізняється мінімалістичним дизайном, що дозволяє легко орієнтуватися.

Додаток для смартфонів Tresorit працює на Android та iOS. Ви можете використовувати його для завантаження фотографій та відео з телефону, доступу до хмарного сховища та надання файлів для використання в режимі офлайн. Крім того, він має блокування пароля, щоб зробити його більш безпечним.

Інші причини, які нам подобаються Тресорит

Ціни Tresorit важко сподобатися, але принаймні є безкоштовна пробна версія, яку ви можете використовувати, перш ніж зважитися на оплату. Найдешевший план – Преміум, який стягує $ 10,42 на місяць і дає лише 200 ГБ місця для зберігання. Інший особистий план Solo передбачає 2 ТБ місця за 24 долари на місяць.

Якщо вам потрібне сховище для всієї юридичної фірми, ви можете скористатись одним із бізнес-планів Tresorit. Малий бізнес складає 20 доларів на місяць за користувача за 1 ТБ пам’яті для кожного користувача. На даний момент бізнес має 50-відсоткову знижку, що складає 12 доларів на місяць на користувача. 

Ви можете ділитися файлами та папками, використовуючи веб-або настільний додаток. Щоб поділитися вмістом з певними особами, ви можете надіслати посилання електронною поштою або створити посилання та скопіювати та вставити його. Ви можете поділитися папкою, створивши посилання або запросивши користувачів електронною поштою.

Якщо Tresorit вас заінтригує, і ви думаєте, що це може бути вдалий збіг, прочитайте докладніше про це в нашому огляді Tresorit.

МЕГА

MEGA рекламує як приватну компанію, і це виправдано шифруванням нульових знань, яке доступне навіть вільним користувачам. Крім того, у нього є інші функції безпеки.

Він використовує AES-шифрування для сканування файлів у спокої, але його рівень – 128-розрядний, який не настільки сильний, як 256-бітний AES. Однак, ніхто не зміг його зламати, наскільки хтось знає. Крім того, він використовує протокол TLS для захисту даних під час передачі. 

МЕГА-домашня сторінка-2018

Для захисту облікових даних також доступна двофакторна автентифікація. Інший плюс полягає в тому, що його вихідний код є загальнодоступним, тому кожен, хто хоче перевірити безпеку MEGA, може це зробити.

Настільний клієнт MEGA привабливий і простий. Він працює в Windows, macOS та Linux. Веб-інтерфейс швидкий, зрозумілий, зручний і дозволяє перетягувати файли майже з будь-якого місця для завантаження файлів. Більшість сервісів не пропонують такий простий спосіб перетягування та перетягування.

Додаток для смартфонів доступний для Android та iOS, і вони прості у використанні. Крім того, що ви дозволяєте отримувати доступ до своїх файлів, автоматично завантажувати фотографії та відео та робити файли доступними для офлайн-використання, ви також можете використовувати додаток для спілкування з іншими користувачами MEGA.

Інші причини, які нам подобаються МЕГА

Безкоштовний план починається з 50 Гб, але 35 зникають через місяць. Ви можете пройти певні кроки, щоб оновити свій простір до 45 Гб, але і цей термін закінчується. Врешті-решт, це залишає вам 15 Гб, на що все одно нічого не можна знущатися.

Про передплати – це не дуже гарна угода. Перший, Pro Lite, коштує 5,79 долара на місяць за всього 200 ГБ пам’яті. За 11,59 доларів США на місяць ви отримуєте 1 ТБ місця, що є пристойною угодою, якщо ми заплющимо очі на інші угоди на ринку. Решта двох планів теж не є великою пропозицією.

Ви можете ділитися своїми файлами зі своїми контактами MEGA безпосередньо або генеруючи та надсилаючи посилання. Щоб поділитися папками, ви можете створити посилання або надіслати запрошення електронною поштою. Якщо ви використовуєте електронну пошту, ви можете надати різні рівні дозволів, включаючи читання, читання і запис або повний доступ. 

Приємним штрихом є те, що MEGA зі своїми частками з нульовим знанням не може бачити, чим ви ділитесь. Інші, хто хоче отримати доступ до вашого вмісту, спочатку повинні використовувати ключ розшифровки. Платні підписки дозволяють також додавати терміни дії та паролі до ваших посилань.

MEGA є безпечним і приватним, але він не має кращих цінових планів, а також у нас є повідомлення про те, що його швидкість може змінюватись на велику маржу. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд MEGA.

OneDrive

Microsoft OneDrive – одна з найпопулярніших служб, поруч із Диском Google і Dropbox (див. Порівняння цих служб у нашому огляді Dropbox та Google Drive). OneDrive раніше бракував сильних функцій безпеки, але останнім часом оновив їх, що зробило його придатним до цього списку. 

Однак, OneDrive не має приватного шифрування, і це головна причина, що він знаходиться в кінці списку. OneDrive включає шифрування в режимі спокою, яке складається з шифрування на рівні диска BitLocker та шифрування файлів контенту на файл. Її рівень AES 256-бітний. 

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

Крім того, OneDrive використовує протокол TLS для захисту файлів під час передачі на сервери. Обидва плани Office 365 можуть виявляти напади викупних програм та допомогти вам відновити свої файли в OneDrive. Коли OneDrive виявить атаку, ви отримаєте сповіщення електронною поштою або її мобільними або настільними програмами, і вам буде запропоновано пройти процедуру відновлення..

Як і в більшості сервісів, настільний клієнт OneDrive складається з папки синхронізації та піктограми системного лотка. Він простий у використанні, але працює лише в Windows та macOS. Це не дивно, але, враховуючи, що це походить від Microsoft.

Веб-додаток є простим, простим у навігації та дозволяє маніпулювати файлами у хмарі. Інтерфейс має кольори, які підкреслюють важливі, чіткі лінії поділу та багато негативного простору, що робить його приємним для очей.

Інші причини, які нам подобаються OneDrive

У OneDrive є кілька особистих планів. План на 50 Гб становить лише 1,99 долара на місяць. Це гідна угода, але вона не забезпечує багато місця для зберігання. Все-таки юристам може бути достатньо, якщо вони лише завантажують документи.

Якщо вам потрібно більше місця, ви можете підписатися на персональний план Office 365 за $ 6,99 на місяць або $ 69,99, якщо платите за рік. Ви отримуєте 1 ТБ пам’яті.

Якщо вам потрібно кілька користувачів та потрібні бізнес-функції, ви можете підписатися на OneDrive for Business Plan 1 або 2, які є частиною окремої послуги під назвою OneDrive for Business. Якщо це вас заінтригує, прочитайте наш огляд OneDrive for Business. 

Бізнес-план 1 становить 5,00 доларів на місяць на користувача та пропонує 1 ТБ пам’яті на користувача, тоді як Бізнес-план 2 становить 10,00 доларів на місяць на користувача та пропонує необмежену кількість пам’яті.

OneDrive – це здатна послуга, але така, яка не включає приватне шифрування і не підтримує Linux. Для отримання додаткової інформації про інші функції OneDrive читайте наш огляд OneDrive.

Фінальні думки

Вибір послуги, придатної для юристів, найбільше залежить від міцної безпеки та простоти користування. Ми це відобразили в нашому списку і піднесли Sync.com та pCloud до початку, а Tresorit третій, завдяки високим цінам. MEGA – гідний вибір, але той, який намагається відповідати цінам двох найкращих послуг. OneDrive коштує краще, але не має приватного шифрування.

Чи знаєте ви про іншу службу, яка підходить для юристів, яку ми тут не включили? Розкажіть нам про це і висловлюйте свої думки щодо статті в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map