Краще хмарне зберігання для iPhone 2020

IPhone не в змозі робити фотографії, знімати відео та створювати документи. Однак не потрібно багато часу, щоб заповнити внутрішній простір пристрою, що вказує на необхідність додаткового зберігання у хмарі. Однак, додавання пам’яті недостатньо. Збережені файли теж повинні бути легкодоступними та безпечними.


Часто його плутають із резервною копією в Інтернеті, хмарний сховище не створює дубліката всього, що зберігається на iPhone, але додає більше до того, що вже існує. Замість того, щоб займати обмежений простір на iPhone, хмарне сховище розміщується на серверах провайдера. Щоб дізнатися більше про те, як вони відрізняються, ознайомтеся з порівнянням онлайн-сховищ та онлайн-резервними копіями.

Ми протестували п’ять найкращих постачальників хмарних систем зберігання даних для iPhone та оцінювали їх за тим, наскільки добре вони виконувались за нашими критеріями. Наш найкращий вибір – Sync.com, який добре працює з iOS і забезпечує надійну безпеку, не стягуючи ні копійки.

Хмарне сховище, яке найкраще залежить від того, для чого ви його використовуєте. Фотонаркотикам потрібно шукати не далі, ніж найкращий онлайн-сховище для фотографій. Так само відеооператори знайдуть найкраще хмарне сховище для відео корисним. У нас навіть є спритні користувачі, охоплені нашою найкращою статтею про безкоштовне хмарне зберігання.

Краще хмарне зберігання для iPhone 2020

Що є найкращим хмарним сховищем для iPhone

Перша область, яку ми будемо висвітлювати – це те, наскільки добре кожен провайдер інтегрується з iOS. Чим більше додаток використовує вбудовані функції iPhone, тим швидше та простіше буде виконувати завдання, наприклад, обмін файлами з іншими.  

Далі, дані, збережені у хмарному сховищі, повинні залишатися синхронізованими, незалежно від того, від кого користувачі пристрою вносять зміни. Коли користувач виявить, що фотографії на їхньому iPhone не відображаються у хмарному сховищі, він змушує їх розібратися в тому, наскільки давно почалася проблема. Оновлення фотографій, відео чи документів повинні відображатись автоматично в режимі реального часу на підключених пристроях.

Спільний доступ – це ще один важливий орієнтир, який ми розглянемо, оскільки користувачі захочуть мати можливість надсилати дані, які не зберігаються безпосередньо на їхніх iPhone. Це повинно бути простим, нескладним та забезпечувати набір спеціальних варіантів для кожної обставини та одержувача. Наприклад, ви можете створити документ лише для перегляду, перш ніж поділитися ним, щоб запобігти його редагуванню.

Коли користувачі завантажують у хмарний сховище, вони довіряють іншій компанії свої особисті дані. Ось чому фізичне розташування його серверів та заходи безпеки, які він пропонує, також враховують. Дізнайтеся більше про те, як служби зберігання захищають ваші дані за допомогою нашого огляду щодо безпеки хмар.

Нарешті, об’єм місця для зберігання, яке пропонує послуга, може прийняти або порушити рішення щодо того, з якою послугою потрібно звернутися. Ми розглянемо, скільки місця надає кожна послуга безкоштовно і що входить для користувачів, які доплачують.

1. Краще хмарне зберігання для iPhone: Sync.com

Image-3-Sync.com-camera-upload-2

Продукти Apple прості, легкі в навчанні та мають репутацію надійності. Sync.com ділиться цими ознаками, що робить їх природним вибором для потреб хмарного зберігання користувачів iPhone.

Файли доступні з будь-якого пристрою Apple завдяки веб-панелі для комп’ютерів Mac та додатку, який працює для iPhone, iPad та iPod Touch. Sync.com вирізняє свої функції безпеки, які забезпечують захист даних та приватність даних користувачів, і саме тому він займає перше місце. Ознайомтеся з нашим оглядом Sync.com, щоб ознайомитись із повним проходом послуг, які може запропонувати.

Синхронізація відображається на iPhone миттєво і навпаки з Mac. Додаток iPhone працює інакше, ніж веб-панель, роблячи файли доступними на вимогу. Це означає, що для завантаження зображення чи відео з програми iPhone знадобиться лише кілька секунд, і це не займе місця в процесі.

За допомогою натискання перемикача в налаштуваннях користувачі також можуть автоматично завантажувати свої фотографії у свій обліковий запис Sync.com, так що турбуватися про одну меншу річ..

Файли можуть надаватися спільно з іншими користувачами Sync.com або іншими особами поза мережею за допомогою посилань лише для перегляду.

Інші користувацькі налаштування доступні між користувачами Sync.com, такими як спільні папки команди з можливістю додавання або видалення інших у будь-який час, обмеження їх прав на редагування та перегляд файлів для попереднього перегляду, щоб запобігти їх завантаженню..

Sync.com – це наш улюблений хмарний сервіс зберігання даних тут у Cloudwards через свою безпеку. Його сервери даних проживають в Онтаріо, де вони підпадають під дію Закону про захист особистої інформації та електронних документів Канади. Якщо ви не знаєте, що це таке або як воно працює, ми розповімо про це в нашій статті про хмарне зберігання в Канаді.

Sync.com використовує шифрування нульових знань, тому лише користувач має доступ до своїх даних, що робить їх єдиним розпорядником приватного ключа. Детальніше про те, як працює це шифрування, перегляньте посилання вище щодо безпеки хмари.  

Основний план Sync Starter надає користувачам 5 Гб пам’яті безкоштовно. Наступний, що отримав назву Personal Pro, починається від 49 доларів на рік за 500 ГБ. Ті, хто страждає від зрікань покупця, можуть скористатися 30-денним відшкодуванням за сплачені плани.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Sync.com не тільки спрощує обмін файлами, але й пропонує способи контролю доступу інших до них. Плани вищого рівня, що називаються Sync Pro and Business, навіть дозволяють користувачам надсилати посилання з термінами придатності як додатковий захід безпеки.

2. pCloud

Зображення-9-pCloud-Crypto

Тут не тільки pCloud є високо оціненим на Cloudwards.net, але і його додаток працює бездоганно з функціями iOS. Незалежно від того, чи це обмін файлами через AirDrop або друк за допомогою AirPrint, pCloud вмикає функції iPhone. Це в поєднанні з його безпековими особливостями ставить pCloud на друге місце. Якщо лише його функції безпеки не коштували додатково, воно було б ближче, якщо не дорівнює Sync.com.

Прочитайте наш огляд pCloud, щоб дізнатися, чому це одна з наших улюблених хмарних служб зберігання даних.

Похвалившись тим, що pCloud називає «миттєвою синхронізацією файлів», файли відповідають у режимі реального часу на комп’ютерах Mac, iPhone та iPad. Користувачі отримують два способи завантаження файлів у свій онлайн-сховище з програми: вручну або шляхом включення автоматичного завантаження. Ця функція економить час та проблеми користувачів, надсилаючи фотографії та відео до пам’яті, як тільки вони будуть зроблені.

Базуючись у Швейцарії, де існують суворі закони про конфіденційність, користувачі можуть знайти спокій у зберіганні своїх даних на своїх серверах. Прочитайте наш фрагмент про кращі хмарні закони про конфіденційність, щоб дізнатися більше про тонкощі законів Швейцарії.  

Серед пунктів продажу pCloud для безпеки сервіс робить п’ять копій файлів на своїх серверах. За додаткову щомісячну плату пропонується криптовалюта pCloud. У мобільному додатку є вбудований розділ для більш чіткого варіанта шифрування, який робить дані користувачів приватними та доступними лише їм. Він працює з функціями безпеки iPhone, такими як TouchID та FaceID для особистої безпеки.

Безкоштовний план pCloud пропонує лише 2 Гб пам’яті та до 50 ГБ трафіку посилання на місяць. Наступний план Premium – 500 Гб пам’яті за $ 4,99 на місяць. Крім цього, є преміум плюс, який забезпечує 2 ТБ пам’яті за 9,99 доларів на місяць. Додатковий варіант 39 доларів для будь-якого плану пропонує рік версії файлів та історію сміття.

Ставки зі знижкою доступні із щорічним зобов’язанням.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Маючи обмежений обсяг пам’яті, iPhone змушує користувачів постійно очищати дані. Функція “звільнити зберігання пристрою” автоматично переміщує файли у кошик після їх збереження на серверах pCloud. Користувачі можуть увімкнути його до тих пір, поки вони включать опцію автоматичного завантаження фотографій та відео.

pCloud пропонує декілька гнучких платіжних планів та пожиттєвий варіант, який дозволяє користувачам платити одноразову плату і ніколи не потрібно турбуватися про регулярні платежі знову.

3. Тресорит

Зображення-20-Tresorit-Activity-особливість

Далі – Tresorit, який є провайдером, відомим своїми інтуїтивними функціями та можливостями безпеки. Папки програми, які вони називають «тресорами», працюють аналогічно Dropbox, але не так глибока інтеграція з iOS. Хоча функції безпеки кращі, ніж Dropbox, вони коштують додатково, що приземляє Tresorit на четверте місце.

Прочитайте, як постачальники змінюються в розмірі один від одного у всіх категоріях у нашому порівнянні Dropbox vs Tresorit.

Tresorit підтримує додаток Файли iOS, що дозволяє користувачам керувати файлами з концентраційного файлу на iPhone. Будь-які файли iWork – для сторінок, чисел та ключових повідомлень – зберігатимуть у тресорах, якщо вони не перевищують 500 Мб.

Помітна різниця у часі завантаження файлів, оскільки документи тривають довше, ніж фотографії. Піктограма, що нагадує пристрій зі стрілкою вниз, полегшує завантаження файлів для використання в режимі офлайн. Це зручно, коли користувачі хочуть працювати без підключення до Інтернету, що ідеально підходить для повітряних подорожей. Tresorit включив вкладку на нижній панелі інструментів, щоб також організувати офлайн-елементи в одному місці.

Користувачі отримують два способи обміну файлами. Перший метод найкраще працює, якщо в трезорі зберігається кілька файлів. Ви можете запросити інших і визначити, чи вони менеджер, редактор чи переглядач. Глядачі можуть читати лише файли, редактори можуть вносити зміни до них, а менеджери мають усі права, включаючи спільний доступ.

Інший спосіб спільного використання, який найкраще працює для окремих файлів, – це створення посилання. Як і на вкладці “офлайн”, є зручна вкладка “Посилання”, яка пропонує ярлик до поданих активних посилань. Якщо ці підходи до спільного доступу не вирішують, перегляньте найкращу хмарну пам’ять для спільного доступу, щоб побачити, чи працює інша служба.

Хоча Tresorit пропонує шифрування знань із нульовим знанням, воно доступне лише у платних планах. Кожен файл має унікальні ключі шифрування, і ці ключі змінюються, коли відбувається редагування. Надіслання посилання надає користувачам можливість додати термін придатності, пароль та встановити кількість разів, коли інші можуть відкрити файл. Користувачі можуть змінити ці налаштування в будь-який час.

Існує можливість доступу коду для запобігання входу інших у ваш обліковий запис Tresorit та двофакторна автентифікація для платних планів.

Безкоштовний план передбачає 5 Гб пам’яті та шифрування в кінці. Premium пропонує 200 Гб за 12,50 доларів на місяць, з шифруванням нульових знань, до п’яти пристроїв, обмеженим відновленням даних та ін. План Solo пропонує 2 ТБ за 30 доларів на місяць, до 10 пристроїв, необмежене відновлення даних, підтримка телефону та багато іншого. Щорічне зобов’язання Premium або Solo знижує місячні тарифи.

Інші причини, які нам подобаються Тресорит

У меню є функція активності, яка відстежує всі дії в додатку. Нам подобається мати записи про те, що ми зробили, і коли ми це зробили для довідки. Існує навіть спосіб експорту журналу у файл .csv у версії для робочого столу.

Tresorit також додав функцію сканування документів, яка працює в тандемі з її шифруванням від кінця до кінця, щоб забезпечити надійне збереження чутливих фотографій.

4. Dropbox

Зображення-12-Dropbox-Link-Ready-To-Share

Компанія Dropbox, що була запущена у вересні 2008 року, є одним з найдовших постачальників хмарних систем зберігання даних. Однак його статус ветерана не робить його найкращим варіантом, особливо коли це стосується безпеки. Незважаючи на свої недоліки, він простий у використанні та чудово працює на iOS. Ось чому він приземляється посередині. Перегляньте наш огляд Dropbox для отримання більш детальної інформації.

Користувачі можуть завантажувати файли зі свого iPhone на Dropbox вручну або автоматично надсилати фотографії та відео за допомогою функції “Завантаження камери”. Однак він схильний до затримок і падінь, тому підтримка Dropbox рекомендує включати служби локації при включенні функції.

Спільний доступ до файлів – це швидке торкання завдяки значку ланцюга, яка автоматично генерує посилання. Dropbox також підтримує інші методи, такі як електронна пошта та iMessage.

Dropbox працює з декількома вбудованими функціями iOS, такими як AirPrint та TouchID. Він також працює з додатком Файли, де користувачі можуть отримувати доступ до файлів із багатьма тими ж функціями, які вони отримували з папки Dropbox. Dropbox інтегрується з сторонніми програмами, які добре працюють і на iPhone, наприклад, 1Password, про який ви можете дізнатися більше в нашому найкращому огляді менеджера паролів.

Одним з його недоліків є неможливість редагування певних типів файлів у папці Dropbox. Наприклад, якщо збережено документ Word, в який потрібно внести зміни, натискання кнопки, яка виглядає як олівець і папір для редагування, запропонує користувачам відкрити її в додатку Microsoft Office. Коли вони внесуть зміни там, то їх легко зберегти в Dropbox знову.

Безпека може не бути сильною стороною Dropbox, але вона додає захист при шифруванні під час транзиту та в режимі спокою. Перейдіть до нашого порівняння Dropbox і Google Drive проти OneDrive для глибокого пояснення.

Основний план Dropbox постачається з 2 Гб безкоштовного сховища. Користувачі можуть посилатися на інших, щоб отримати додаткові 500 МБ, з потенціалом отримати до 16 ГБ більше.

План Plus – це перший платний план і коштує $ 9,99 на місяць за 1 ТБ. Наступний рівень вгору – професіонал, який становить $ 19,99 на місяць за 2 ТБ. Існує знижка на річні зобов’язання, і платні користувачі отримують 1 Гб додаткового сховища за кожне звернення, з потенціалом до 32 ГБ більше.

Інші причини, які нам подобаються Dropbox

У додатку iOS є практична функція, яка перетворює фотографію, що містить текст, у документ. Вдало названий «сканування документів», він може заощадити користувачам цінний час від введення тексту вручну. Навіть у безкоштовній версії.

Нам подобається, як Dropbox присутній в районах нашого iPhone, де інших служб немає. На сторінці “віджетів”, до якої користувачі можуть отримати доступ, перетягнувши правою панеллю на свій головний екран, є плагін, який сканує та завантажує файли. Також в iMessage є кнопка швидкого доступу до Dropbox, тому файли, які доступні для обміну, є лише натисканням на чат під час чатів.

5. Диск Google

Image-22-Google-Drive-Options

Як один з найкращих конкурентів Apple, Диск Google може здатися віддаленим прихильником iPhone. Це є надійним варіантом Apple, але, незважаючи на проблеми з безпекою, варто розглянути. Крім того, він працює з програмами спільної роботи в G Suite, такими як Gmail та Google Документи, що робить його привабливим пакетом. І все-таки його відсутність можливостей безпеки та конфіденційності достатньо, щоб зафіксувати її на п’ятій частині.

Прочитайте наш огляд Google Диска, щоб побачити, як ми класифікували його у всіх категоріях.

Як звичайно, додаток на iOS дозволяє користувачам редагувати та переглядати файли. Якщо користувачі завантажують файли в чужу папку, це все одно займе місце для їх зберігання. На щастя, безкоштовна версія дає користувачам колосальні 15 Гб для гри, хоча майте на увазі, що місцями ділиться всі програми Google. З iPhone користувачі можуть зберігати файли вручну або вмикати автоматичне завантаження своїх фотографій.

Параметр обміну за замовчуванням відкриває вікно чернетки, де користувачі можуть вибирати одержувачів та параметри файлів. Існує три способи вибрати спосіб використання файлу іншими користувачами: “перегляд”, “редагування” або “коментар”. “Перегляд” дозволяє іншим бачити це, “редагувати” дає їм можливість переглядати та ділитися привілеями, а “коментувати” лише для перегляду, але створює потік для публікації повідомлень для інших.

Google знаходиться в США, де закони не сприяють конфіденційності хмарного зберігання. Щоб поглибити це, прочитайте нашу статтю про хмарне зберігання за межами США.

Google Диску бракує нульового шифрування знань, але Boxcryptor працює як альтернатива, як ми рекомендуємо в нашому кращому хмарному сховищі для Android-посібника. Для отримання додаткової інформації про шифрування файлів поза додатками хмарного зберігання читайте наш огляд Boxcryptor.

Не платячи нічого, користувачі отримують 15 Гб безкоштовного сховища. Користувачі можуть оновити до 100 ГБ за 1,99 долара на місяць, 1 ТБ до 9,99 доларів на місяць або 2 ТБ до 19,99 доларів на місяць. Є ще більші плани зберігання.

Інші причини, які нам подобаються на Google Диску

Найкращі функції Диска Google мають менший зв’язок із зберіганням хмарних даних і більше продуктивності. Якщо ви вже використовуєте Gmail та Документи Google на iPhone, додавання Google Диска в суміш має сенс через те, наскільки вони добре працюють разом.

Технічна підтримка Google Диска також є хорошим ресурсом, на який можна скористатися, коли будете обов’язково. Довідковий центр Google Диска полегшує пошук рішень та пропонує комплексну базу даних із покроковими інструкціями.

Почесні згадки

Ми будемо відмовляти, не кажучи вже про iCloud Drive, вбудованому хмарному сховищі iPhone. Після злому iCloud Drive, який ставив під загрозу дані гучних знаменитостей, віра в безпеку iPhone та хмарне зберігання опинилася на хитких місцях. Потім з’явилися повідомлення про те, що хмара та безпека Apple залишилися цілими і що інцидент був результатом фішингу, а не порушення даних..

Однак, незважаючи на надійну безпеку та зоряне обслуговування клієнтів Apple, iCloud Drive пропонує менше, ніж постачальники вище. Прочитайте наш огляд iCloud Drive для отримання додаткової інформації.

Microsoft також кидає капелюх у хмарний накопичувач із OneDrive, який доступний на iOS. Як і Google Диск, він не робить конфіденційність користувачів пріоритетною, але вона має повністю завантажені функції, такі як сканування документів. Прочитайте наш огляд Microsoft OneDrive, щоб побачити, де це успішно та невдало.

Фінальні думки

П’ять постачальників, яких ми охопили, сильно відрізняються один від одного. У кожного постачальника є своя спеціальність, яка змушує користувачів відвідувати хмарну службу зберігання, яка найкраще відповідає їх потребам..

Ми посіли перші місця за Sync.com за методами безпеки та швидшим завантаженням.

Найкраще інтегруються з iPhone – це pCloud та Dropbox, які також пропонують зручні функції, такі як сканування документів. Tresorit пропонує майже все те ж саме, але лише у своїх платних планах, інакше він буде вищим. Диск Google не надасть спокою користувачам свою невпевнену безпеку, однак пропонує великі продуктивність, такі як Документи Google.

Не забудьте вивчити, як можна додати більше захисту, прочитавши найкращі VPN-сервіси для iPhone. Ознайомтеся з нашою найкращою обласною обласною пам’яттю для зберігання даних, щоб побачити, які сервіси нам найбільше подобаються, а решту наших відгуків про хмарне зберігання для отримання додаткової інформації.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me