Краще хмарне сховище для спільного використання 2020: найкращі рішення для спільного використання файлів у хмарі

Люди обмінюються файлами в Інтернеті щодня, від мемів та відео до конфіденційних документів. Хоча велика кількість вмісту ділиться соціальними мережами, хмарні служби зберігання пропонують більш безпечне місце для зберігання та обміну вашими файлами. Оскільки існує маса варіантів, ми склали керівництво щодо найкращого хмарного сховища для спільного доступу.


Найкращий спосіб ділитися та зберігати файли – це Sync.com, який є найкращим у нашому посібнику з найкращого хмарного сховища для великих файлів і, як правило, розглядається як провідне всебічне хмарне сховище тут на Cloudwards.net. 

Продовжуйте читати докладніше про найкращий хмарний сховище для спільного використання, але спочатку ми хочемо торкнутися деяких функцій, які виділяються у кожному з наших варіантів.

Найкраще хмарне сховище для спільного доступу

  1. Sync.com – Чудові функції спільного використання, безпечний, простий у користуванні
  2. pCloud – Прості та безпечні плани зберігання
  3. Google Диск – Інтеграція, співпраця, доступне сховище Google Документів
  4. Dropbox – Інтеграція офісу, надійні можливості спільного доступу, необмежена кількість можливостей зберігання
  5. Тресорит – Найвища безпека, простий обмін

1. Sync.com

Sync.com.com – це Інтернет-постачальник даних, який відомий своєю безпекою, можливостями зберігання та загалом приємним інтерфейсом користувача. Крім інших функцій, Sync.com пропонує кілька варіантів спільного доступу. При обміні посиланнями з Sync.com ви можете встановлювати паролі та обмежувати завантаження. Ви також можете отримувати сповіщення електронною поштою, коли у ваших спільних посиланнях є активність.

syncshare

Безкоштовний план Sync.com починається від 5 Гб, і ви можете отримати додатковий обсяг пам’яті 1 Гб, доповнивши навчальний посібник Sync.com. Безкоштовний план дасть вам гарний смак, чи сподобається вам Sync.com чи ні. 

Якщо ви виявите, що ви зростаєте своїм безкоштовним сховищем, Sync.com пропонує три плани Pro Solo, які починаються з базового плану, пропонуючи 2 ТБ за 8 доларів на місяць, при оплаті щорічно. Sync.com також має плани Pro Solo Standard і Plus, які пропонують 3TB і 4TB відповідно для зберігання.

Якщо у вас є кілька користувачів, Sync.com також пропонує три плани команд Business Pro Teams. Вони починаються від 1 ТБ за 5 доларів на місяць на користувача зі стандартним планом і переходять до 10 ТБ за 15 доларів на місяць на користувача з розширеним планом. Усі плани тарифікуються щорічно, тому порівнянна щомісячна ставка є конкурентоспроможною, а варіанти зберігання повинні легко вмістити більшість користувачів.

Sync.com має чудову безпеку, підтримує шифрування нульових знань та двофакторну автентифікацію, щоб захистити вас як від зовнішніх, так і від внутрішніх атак. Sync.com також використовує 256-бітове шифрування AES і захищає ваші файли як у спокої, так і під час передачі. Нарешті, Sync.com знаходиться в Канаді, яка є однією з найкращих країн для конфіденційності даних.

Інші речі, які нам сподобалися про Sync.com

Sync.com – це сервіс, який добре працює як на робочому столі, так і на мобільному додатку. Його користувальницький інтерфейс настільки ж простий, як і у вас, і на ньому є зручна вкладка для файлів і папок, якими ви поділилися. Sync.com надає кілька способів управління вашими посиланнями, хоча паролі посилань доступні лише з безкоштовного облікового запису.

Єдиним недоліком Sync.com є те, що він не чудовий для співпраці. Через свою зосередженість на безпеці Sync.com пожертвував сторонній інтеграцією, тобто не сумісний з Office або Документами Google. Щоб дізнатися більше про безпеку, плани та функції Sync.com, ознайомтеся з нашим повним оглядом Sync.com.

2. pCloud

pCloud – постачальник хмарних сховищ, який добре відомий своєю безпекою та простотою використання. У нього є інтерфейс, який постачається з легкою кривою навчання, і він навіть пропонує цілі плани життя, щоб ви могли одноразово оплатити і мати своє зберігання назавжди. Якщо ви новачок у pCloud, ви можете спробувати його безкоштовний план.

Безкоштовний план pCloud запускає 2 Гб пам’яті, що не так багато. На щастя, pCloud збільшить це до 10 Гб безкоштовно, якщо ви виконаєте різні завдання, такі як завантаження програми pCloud та клієнт синхронізації.

Крім безкоштовного плану, pCloud має два преміальні плани для індивідуальних користувачів. Зберігання з pCloud починається від 500 ГБ і переходить до 2 ТБ. Обидва плани можна виплачувати щомісяця, щорічно або один раз протягом життя.

План преміум 500 ГБ коштує або 4,99 долара на місяць, 47,88 доларів на рік, або одноразова оплата в 175 доларів за весь час зберігання. План 2TB Premium Plus коштує $ 9,99 на місяць, $ 95,88 на рік або 350 $ за життя.

Обмін файлами за допомогою pCloud – це простий процес. Натиснувши на налаштування файлу чи папки, ви покажете можливість поділитися ним. За допомогою папок ви можете запросити користувачів pCloud до папки або поділитися посиланням для завантаження чи завантаження. За допомогою файлів, натиснувши кнопку “Поділитися”, відкриється параметр спільного доступу, де ви можете встановити паролі, скоротити посилання та встановити термін дії.

pcloudshare

Що стосується особливостей безпеки, pCloud не є суворим. Він використовує 256-бітний протокол шифрування AES для захисту ваших файлів, і він використовує як в спокої, так і під час транзиту.. 

Двофакторна автентифікація або 2FA захистить вас від того, хто намагається отримати доступ до вашого акаунта за допомогою пароля. pCloud також пропонує шифрування нульових знань, щоб захистити вас від можливих внутрішніх атак.

На жаль, не вся безпека pCloud постачається з вашим обліковим записом. Багато функцій безпеки, які пропонує pCloud, є частиною його додатка Crypto, включаючи шифрування нульових знань. Додаток Crypto починається з додаткового pCloud, і його варто отримати, якщо вам подобається pCloud і цінуєте додаткову безпеку.

Інші речі, які нам сподобалися про pCloud

Спільний доступ за допомогою pCloud простий та не потребує навіть облікового запису. pCloud пропонує послугу під назвою pCloud Transfer, яка дозволяє вам просто ввести свою електронну адресу, а також адресу одержувача, а потім вибрати те, що ви хочете надіслати. Ви можете надсилати файли до 5 Гб таким чином, що робить pCloud одним з найкращих хмарних сховищ для опцій спільного використання файлів.

Окрім pCloud Transfer, pCloud пропонує великий вибір функцій медіа та надійну безпеку, що робить його загалом хорошим сервісом. План життя також означає, що вам не доведеться здійснювати щомісячні або щорічні платежі, заощаджуючи гроші в довгостроковій перспективі і виключаючи додаткову рахунку. Щоб дізнатися більше про безпеку та додаткові функції pCloud, перегляньте наш повний огляд pCloud.

3. Диск Google

Google Drive – один з найкращих онлайн-сервісів зберігання даних для спільного використання та співпраці. Її використовують школи, робочі місця та особи по всьому світу для віддаленої співпраці над документами, обміну вмістом з друзями та родиною тощо.. 

Ваш обліковий запис Google також пов’язаний із Google Photos, що робить його одним з найкращих варіантів зберігання в Інтернеті для обміну сімейними фотографіями.

Google запускає вас безкоштовно 15 Гб пам’яті, що достатньо для зберігання більшості документів та невеликих файлів. Якщо ви хочете зберігати більше, Google спрощує три додаткові плани. Google пропонує 100 ГБ, 200 ГБ та 2 ТБ за 1,99 дол., 2,99 дол. Та 9,99 дол. США на місяць відповідно.

Спільний доступ за допомогою Диска Google простий, як клацнути файл правою кнопкою миші та вибрати “надати спільний доступ”. Ви можете змінювати дозволи користувачів і з ким ви ділитесь, але існує не так багато поширених варіантів, як додавання пароля або встановлення дати закінчення терміну дії ваших посилань. Хоча контроль над тим, що користувач може зробити із вашими спільними файлами, чудовий, було б добре побачити більше варіантів.

драйвер

В цілях безпеки Google використовує 128-бітове шифрування AES і захищає ваші файли як у спокої, так і під час руху. Google також пропонує 2FA, щоб захистити вас від того, хто може мати ваш пароль. На жаль, Google не вистачає шифрування нульових знань, хоча це легко виправити за допомогою Boxcryptor.

Інші речі, які нам сподобалися в Google Диску

Хоча Google Drive взагалі чудовий постачальник хмарних сховищ, інтеграція з Google Документами створює більше способів обміну та співпраці. На жаль, відсутність функцій спільного доступу та менша кількість функцій безпеки, ніж конкуренція, ставлять її нижче у цьому списку. 

Проте Boxcryptor може багато чого поповнити у відділі безпеки, і на Google Drive варто поглянути. Докладніше про Диск Google, безпеку Google та інше ви можете прочитати в нашому повному огляді Google Диска.

4. Dropbox

Dropbox – одна з найпопулярніших хмарних служб зберігання даних, поруч із Google Drive. Він пропонує простий інтерфейс користувача, інтеграцію офісу та надійні функції спільного використання. Хоча йому не вистачає відділу безпеки, порівняно з таким сервісом, як pCloud, він все ще пропонує гарну безпеку та деякі найкращі функції спільного використання.

Безкоштовний план Dropbox Basic пропонує 2 Гб для запуску, що не так багато, хоча його преміальні плани коштують добре, якщо у вас не вистачає місця. Плани преміум-класу Dropbox для осіб включають план на 2 ТБ та план на 3 ТБ за 11,99 дол. США та 19,99 дол. США на місяць відповідно. 

Для тих, хто має сім’ї чи компанії, є також три бізнес-плани Dropbox, включаючи розширений план, який забезпечує необмежену кількість пам’яті за 25 доларів на кожного користувача на місяць, принаймні три користувачі.

Спільний доступ з Dropbox простий. Якщо натиснути параметр спільного доступу до будь-якого файлу, відкриються налаштування спільного доступу, де ви можете поділитися або самим файлом, або посиланням на нього. Ділячись посиланням, ви можете створювати паролі, встановлювати терміни придатності, змінювати дозволи, відключати завантаження, легко вибирати, чи дозволить ваше посилання редагувати чи переглядати та багато іншого.

дробовик

Захищеність за допомогою Dropbox достатня. Він захищає ваші файли як у спокої, так і в дорозі. Він також використовує 256-бітове шифрування AES і використовує двофакторну автентифікацію. Dropbox не пропонує нативного шифрування нульових знань, хоча Boxcryptor сумісний з Dropbox і може виправити це для вас.

Інші речі, які нам сподобалися про Dropbox

Dropbox – це чудовий сервіс для обміну. Він не тільки забезпечує безліч способів спільного доступу та великий вибір варіантів посилань, але робить їх легко доступними. Поряд із спільним доступом, Dropbox також пропонує конкурентоспроможні плани зберігання, а також необмежений план для тих сімей, груп друзів та підприємств, які мають декількох користувачів.

Окрім планів та функцій спільного використання, нам подобається, що Dropbox сумісний із документами Google Документи та Microsoft Office. Це робить обмін документами в бізнес-середовищі більш продуктивним, дозволяючи вам отримувати доступ до документів у Dropbox. Дізнайтеся більше про Dropbox в нашому повному огляді Dropbox.

5. Тресорит

Хоча він не має багато додаткових функцій, і він має трохи кривої навчання, Tresorit виконує велику роботу із забезпечення ваших файлів і папок. Це також чудовий варіант для тих, хто хоче ділитися файлами з іншими. На жаль, високі витрати Tresorit не дозволили йому стати рейтингом вищим, хоча це все-таки хороший варіант, який варто розглянути.

План Tresorit Basic починає безкоштовно з 3 Гб пам’яті, щоб відчути послугу. Хоча це не так багато місця для зберігання, як пропонують інші служби у цьому списку, вам достатньо зберегти кілька файлів. 

Якщо ви вирішили, що хочете зберегти ще трохи вмісту за допомогою Tresorit, є два додаткові індивідуальні плани. План преміум 200 Гб починається з 12,50 доларів США, коли виплачується щомісяця, а соло-план 2 ТБ починається з 30 доларів.

Спільний доступ за допомогою Tresorit дуже простий і його можна зробити повністю на вкладці посилань, якщо ви завантажуєте новий файл, або з меню окремого файлу чи папки, які вже зберігаються в Tresorit. Під час обміну файлом Tresorit включає кілька зручних функцій, наприклад паролі посилань, дати закінчення терміну дії посилань та обмеження завантаження.

tresoritshare

Поряд із типовими функціями спільного доступу, Tresorit також дозволяє переглядати докладні журнали – включаючи IP-адресу та приблизне місцезнаходження – користувачів, які отримали доступ до ваших спільних посилань. Tresorit також дозволяє переглядати електронні адреси всіх, хто намагається отримати доступ до ваших посилань.

Tresorit захищає ваші файли 256-бітним шифруванням AES, шифруванням під час транзиту та спокою, а також шифруванням нульових знань, а також пропонує 2FA. Оскільки шифрування нульових знань заважає Tresorit отримати доступ до вашого пароля, радимо ознайомитися з нашим керівництвом щодо найкращих безкоштовних менеджерів паролів.

Інші речі, які нам сподобалися про Тресорит

Tresorit – один із найбезпечніших сервісів онлайн-зберігання. Хоча він має незначну криву навчання, обмін файлами – це дуже просто, а варіанти зберігання порівнянні з іншими претендентами. Єдиною причиною того, що ми не можемо класифікувати Tresorit вище, є круті ціни та невелика кількість вільного місця для зберігання.

Для порівняння, Google Drive пропонує 2 ТБ пам’яті за $ 9,99 на місяць, тоді як Tresorit пропонує той самий обсяг пам’яті втричі, ніж вартість – 30 доларів. 

Проте, якщо безпека стоїть перед вами, коли шукаєте найкращу послугу онлайн-сховища для спільного доступу, ви не розчаруєтесь у Tresorit. Щоб дізнатися більше про Tresorit, а також його плани та функції, ознайомтеся з нашим повним оглядом Tresorit.

Фінальні думки

Вирішуючи питання про найкраще хмарне сховище для спільного використання, ми розглядали насамперед функції та безпеку, що спеціально стосуються спільного використання вашого вмісту. Хоча ви можете ділитися майже будь-яким вмістом від будь-якого постачальника інтернет-сховищ, деякі мають більш надійні варіанти та безпеку. Наприклад, можливість додати пароль або встановити термін придатності для ваших посилань відіграє сприятливо.

Ми також хотіли переконатися, що послуга онлайн-зберігання забезпечує хороший досвід. Якщо ви збираєтеся зберігати свої документи, зображення та відео у хмарі, ви хочете, щоб послуга була легкою в навігації, і вона має функції та безпеку, які приносять вам користь.

Нарешті, ми розглянули вартість та спектр варіантів зберігання, пов’язаних із кожною послугою. Ми вважаємо, що чудовий хмарний сервіс для зберігання даних пропонує варіанти зберігання для кожного бюджету. Ми присуджували бонусні бали за послуги, які мали безкоштовний план або хоча б безкоштовну пробну версію, щоб ви могли відчути послугу перед тим, як взяти на себе зобов’язання..

Усі сервіси онлайн-сховищ, знайдені в цьому списку, – це чудові варіанти не лише для спільного доступу, але для зберігання, доступу та захисту своїх файлів. В цілому Sync.com – найкращий хмарний сховище для обміну файлами та папками через його простоту, надійні функції спільного доступу та безпеку. Але не соромтеся перевірити інші варіанти.

Як завжди, ми хотіли б почути від вас. Відпустіть нам коментар і дайте нам знати, що ви думаєте. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me