Карбоніт проти Мози: Битва 2020 року за бізнес-світ

Багато онлайн-сервісів резервного копіювання можуть створити резервну копію ваших даних, але вам може бути важко вибрати найкращий для вас, особливо якщо ви розглядаєте дві служби. У цій статті ми порівняємо «Карбоніт» та «Мози», щоб вам було зручніше обирати між ними. Це означає, що якщо вам здається, що вам подобається інше рішення, зверніться до нашого найкращого списку резервного копіювання в Інтернеті, щоб дізнатися, яка служба знаходиться на вершині.


Карбоніт у цьому списку, оскільки він пропонує необмежену кількість пам’яті за гідну ціну і, залежно від обраного вами плану, дозволяє створювати резервні копії декількох комп’ютерів або серверів.

MozyPro не на цьому, тому що це дуже дорого. І все-таки це універсальна послуга резервного копіювання, яка корисна для підприємств, які хочуть створити резервну копію декількох комп’ютерів. Цікаво, що це ще один продукт з карбоніту. Ми побачимо, чи може він виграти кілька раундів проти свого старшого двоюрідного брата.

Якщо ви хочете дізнатися більше про конкурентів, прочитайте наш огляд Carbonite та огляд MozyPro. Якщо ви плутаєте різницю між хмарним сховищем та резервним копією, прочитайте наше пояснення.

Розумне використання хмарного резервного копіювання, тому що ви не можете бути впевнені, коли жорсткий диск вийде з ладу або вийде з ладу і змусить вас втратити свої дані. Ви можете скористатися програмним забезпеченням для відновлення даних, щоб спробувати відновити його, але це не надійний метод. Ви також не можете розраховувати на твердотільні накопичувачі, оскільки вони відчувають більше помилок даних, навіть якщо рівень відмов менше 1 відсотка.

Протягом п’яти раундів ми побачимо, як служби порівнюють один одного, щоб допомогти вам вибрати. Наприкінці кожного ми назвемо переможця. Після дзвону ми зробимо резюме та оголосимо загального переможця.

1

Значення

Краще, якщо ви отримаєте більше за менші гроші і маєте багато планів на вибір, оскільки це збільшує шанси знайти той, який відповідає вашим потребам. Чудово, якщо постачальник також пропонує безкоштовний план або пробну версію, тож ви можете протестувати послугу. Якщо ви шукаєте безкоштовні плани, прочитайте нашу найкращу безкоштовну онлайн-резервну частину.

Для тих, хто потребує необмеженого резервного копіювання та хотів би бачити інші варіанти, крім Carbonite, зверніться до нашого найкращого необмеженого онлайн-списку резервного копіювання..

ціноутворення на вуглець проти мози-карбоніту

Карбоніт має три необмежені плани: Basic, Plus та Prime. Базова коштує $ 71,99 на рік і забезпечує необмежену резервну копію голих кісток. Плюс – це найпопулярніший план, і він додає резервне копіювання зовнішнього диска та автоматичне резервне копіювання відео за $ 111,99 на рік. За 149,99 доларів США на рік Prime надає послугу відновлення кур’єра понад усе.

Перед передплатою вам слід скористатися 15-денною пробною версією для тестування послуги. Якщо ви вирішите, що це добре підходить, ви можете отримати 5-відсоткову знижку на оплату за два роки або 10 відсотків на три. Якщо вам не потрібно необмежену кількість резервних копій і ви хочете створити резервну копію необмежених комп’ютерів, IDrive наразі пропонує знижку. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді IDrive.

Це дозволяє також створювати резервну копію кількох комп’ютерів. Carbonite Safe Backup Pro починається від $ 287,99 на рік та дозволяє створити резервну копію цілих 25 комп’ютерів та забезпечує 250 ГБ резервного простору.

ціни на карбо-проти-мози-мози

У планах Mozy передбачено резервне місце для обміну між необмеженими комп’ютерами та серверами. Ви можете платити щомісяця, щорічно чи на дворічну основу. Плани починаються від 10 Гб і піднімаються до 4 ТБ, але Mozy на своїх веб-сайтах лише котирує ціни до 250 ГБ.

Якщо вам потрібно більше, ви повинні запитати ціни. Також є плани без серверів, які дешевші, ніж їх аналоги.

Приємно, що є гнучкість плану, але проблема полягає в тому, що MozyPro починається з 10 Гб. Цього недостатньо для резервного копіювання комп’ютера, не кажучи вже про сервер. Якщо у вас кілька серверів, 4 ТБ може бути навіть недостатньо. Однак найбільшим питанням є те, наскільки це дорого. MozyPro стягує смішні ціни в 850 доларів на рік за 250 ГБ резервного копіювання. Інші послуги надають набагато вищу вартість.

Ціна за обсяг пам’яті не близька, тому ми навіть не можемо вважати відповідним відповідним. Карбоніт виграє, тому що пропонує необмежене зберігання дешево.

Раунд: значення для карбоніту

Карбоніт логотип
MozyPro логотип

2

Безпека

Сильна безпека захистить вашу резервну копію. Його сила залежить від шифрування, використовуваного під час транзиту та в спокої, який протокол захищає ваші файли під час передачі та інші фактори.

У кращому випадку сервіс кваліфікується як нульові знання, а це означає, що ви можете лише читати свої файли. Також важлива двофакторна автентифікація, оскільки вона допомагає, якщо хтось вкраде ваш пароль.

карбо-проти-мози-карбоніт-безпека

Карбоніт шифрує файли користувачів за допомогою 128-бітного шифрування Blowfish перед передачею їх у хмару за допомогою протоколу TLS.

Потім служба захищає дані на своїх серверах за допомогою 128-розрядного AES та зберігає ваш ключ у захищеному центрі обробки даних, тому його співробітники не можуть читати ваші дані. Ви також можете ввімкнути приватне шифрування, якщо ви користувач Windows та керуєте ключем самостійно. У цьому випадку служба перейде на 256-бітний AES, але він не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його загубите.

Ви можете розраховувати на двофакторну автентифікацію, яка також допоможе вам захистити свій обліковий запис. Вам, мабуть, не доведеться, тому що до карбоніту потрібні жорсткі вимоги до пароля.

Карбоніт зберігає ваші файли у захищених центрах обробки даних. Вони можуть зазнати віртуальних атак, а також катастроф, таких як землетруси та пожежі. Її заходи безпеки включають в себе надлишкову різноманітність блоків розподілу енергії, резервне копіювання акумуляторів, генератори на місці, системи контролю клімату, цілодобові патрульні служби, біометричні сканери, електронні картки ключа та телевізійне спостереження із закритим контуром..

карбо-vs-mozy-mozy-безпека

MozyPro має сильний підхід до безпеки. Він пропонує сторонній аудит, щоб переконатися, що його центри обробки даних вирішують завдання збереження ваших даних. Заклади можуть протистояти стихійним лихам, вірусним атакам та іншим небажаним подіям, які можуть поставити під загрозу ваші дані. Персонал охорони працює 24/7 на майданчику, а центри обробки даних захищені телевізійними камерами закритого типу, воротами та електронним доступом до ключів.

Ваші файли зашифровані на серверах Mozy. Насправді вони зашифровані до того, як покинуть ваш комп’ютер і захищені під час транзиту за допомогою TLS-з’єднання. MozyPro зберігає ваш ключ за замовчуванням і використовує 448-бітове шифрування Blowfish. Ви можете вибрати приватне шифрування, яке перемикає алгоритм шифрування на 256-бітний AES.

Обидва сервіси мають міцну безпеку, але MozyPro використовує більш високий рівень алгоритму Blowfish для шифрування файлів перед передачею, тому він виграє цей раунд.

Раунд: Точка безпеки для MozyPro

Карбоніт логотип
MozyPro логотип

3

Швидкість

Початкове резервне копіювання будь-якої служби може зайняти тривалий час. Тривалість залежить від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера. Чим ближче ви, тим кращим буде ваш зв’язок. Служби отримують більше балів, якщо вони дозволяють налаштувати параметри передачі, швидкість перемикання та використовувати алгоритм передачі на рівні блоку, який допомагає після початкового резервного копіювання.

За нашими тестами, які проводилися за межами Бостона, карбоніт не входить до числа швидших служб зі швидкістю завантаження 10 Мбіт / с. Щоб завантажити папку 1 Гб, пішло більше трьох годин. Хоча початкове завантаження може бути повільним, наступні завантаження будуть швидшими завдяки блочному копіювання. Швидкість завантаження теж була швидкою.

MozyPro виявився набагато швидшим при перших завантаженнях, оскільки наші тести показали, що для резервного копіювання стисканої папки 1 Гб в хмару потрібно близько години. Ми пройшли свої тести з Бангкоку, Таїланд, через Wi-Fi з 55 мегабітами в секунду та швидкістю завантаження 22 Мбіт / с. Проблема може полягати в тому, що MozyPro не стискає дані.

Година Mozy за гігабайт даних чудова порівняно з трьома карбонітами, але не настільки порівняно з рештою онлайн-резервного ринку. Якщо вам потрібна служба, яка завантажує ваші файли, як блискавка, навіть при первинному завантаженні, подивіться таблицю тестування швидкості в нашому огляді Acronis True Image.

Враховуючи різницю у швидкості завантаження, легко здогадатися, яка послуга є кращим варіантом. Мозі виграє цей раунд.

Круглий: Точка швидкості для MozyPro

Карбоніт логотип
MozyPro логотип

4

Простота використання

Початкові налаштування резервної копії, а також наступні та відновлення ваших даних мають бути простими. Таким чином, ви можете зробити належну роботу, а не турбуватися про свої дані. Щоб забезпечити це, настільний клієнт повинен працювати в більшості операційних систем, а його інтерфейс, поряд з веб-та мобільними додатками, повинен бути приємним та інтуїтивним у використанні.

карбо-проти-мози-карбоніт-інтерфейс-робочий стіл

Настільний клієнт Carbonite простий і не заглушує вас у параметрах. Більшість процесів є автоматизованими, тому вам потрібно виконати лише один крок для ініціювання резервного копіювання. Він доступний для Windows та macOS.

Колір служби кодує ваші файли, тому ви можете легко перевірити їх стан. Він виключає деякі файли та розширення і не створює резервну копію файлів розміром більше 4 ГБ за замовчуванням, тому вам потрібно буде вибрати їх вручну, щоб включити їх.

карбо-проти-мози-карбоніт-інтерфейс-веб

Якщо ви натиснете посилання “переглянути мою резервну копію”, ви перейдете до веб-інтерфейсу. Це функціональна функція та дозволяє перевіряти стан резервної копії, отримувати доступ до файлів та керувати своїм обліковим записом.

Це можна зробити з мобільним додатком Carbonite для Android та iOS. Його інтерфейс зрозумілий і мінімальний, тому він вас не бентежить.

MozyPro вимагає більше роботи, ніж раніше, ніж ви можете почати створювати резервну копію даних. Однак, як тільки ви його налаштуєте, він має функції, що полегшують процес, що рухається вперед.

Завантажити настільний клієнт нескладно, і установка не займе багато часу. Не потрібно багато робити для налаштування резервної копії, оскільки MozyPro сканує вашу файлову систему та вибирає найпоширеніші типи файлів для резервного копіювання. У ньому немає найефективнішого інтерфейсу, який ми бачили, але майстер допомагає виконати роботу. Він працює в Windows, macOS та Linux.

Веб-інтерфейс має консоль адміністратора із зручними функціями, що полегшують керування адміністрацією облікового запису. Ви можете шукати підключення до свого облікового запису за користувачем чи пристроєм і бачити, скільки резервних даних буде зроблено та коли виконувалася остання резервна копія. У розділі «графіки та звіти» відображається історія резервного копіювання та стан здоров’я, а також ви можете встановлювати сповіщення електронною поштою.

Програми для смартфонів MozyPro не можуть створити резервну копію ваших даних, але вони дозволяють вам отримати доступ до них. Вони доступні для Android та iOS.

Веб-інтерфейс Mozy не настільки чіткий або привабливий, як у Carbonite Це схоже на передній частині робочого столу, тому що Carbonite простіший у використанні. Карбоніт виграє в цьому раунді.

Раунд: точка простоти використання для карбоніту

Карбоніт логотип
MozyPro логотип

5

Вирок

Обидва сервіси мають дві перемоги, але Mozy ледве перемагає в безпеці і набагато дорожче, тому ми оголошуємо Carbonite загальним переможцем. Він простий у використанні, має високу безпеку і пропонує необмежену кількість зберігання за дешеві.

Однак, MozyPro не відстає у простоті використання. Крім того, воно має більш сильне шифрування за замовчуванням, яке полегшить ваш розум, якщо у вас є чутливі дані для шифрування. Обидві служби дають вам можливість працювати з вашим приватним ключем, так що вам не доведеться турбуватися про те, щоб чиновники читали ваші файли.

Переможець: Карбоніт

Що ви думаєте про цю битву? Ви вважаєте за краще карбоніт чи вважаєте, що особливості Mozy виправдовують його високу ціну? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map