Дані є скрізь, тому не дивно, що ми щодня генеруємо 2,5 квінтільйонних байта. Такий об’єм треба десь зберігати, а десь – хмара. Це найкращий спосіб зберігати 1 ТБ даних.


Переміщення терабайт даних у хмару – це гарна ідея, оскільки це допоможе вам знешкодити жорсткий диск, підвищивши продуктивність комп’ютера. Крім того, ваші файли будуть у безпеці, якщо жорсткий диск вийде з ладу або несправності. Це не певне програмне забезпечення для відновлення даних допоможе вам, якщо це станеться, а ваші файли не в хмарі.

Ви також зможете поділитися ними зі своїми друзями та родиною, якщо ви так схильні.

Деякі з наших кращих хмарних сервісів зберігання даних мають передплатні програми, які пропонують 1 ТБ або більше місця для зберігання. Вони працюють для приватних осіб та підприємств усіх розмірів.

Однак розмір – не єдиний фактор, який слід враховувати, оскільки хмарні постачальники послуг повинні бути захищеними та полегшувати вам управління своїм простором. Щоб дізнатися більше про функції, необхідні для збереження ваших даних, прочитайте наше пояснення про те, як хмарні служби зберігання даних захищають ваші дані та наш список найбільш безпечних хмарних служб зберігання даних.

Якщо ви завітали сюди шукати резервну копію, прочитайте наш список найкращих хмарних сервісів резервного копіювання. Дізнатися про різницю між хмарним сховищем та хмарним резервним копією можна тут.

Не виходячи з цього, ми можемо перейти до служб, які підходять для зберігання 1 ТБ даних, починаючи з Sync.com.

1. Sync.com

Sync.com знаходиться у верхній частині нашого найкращого списку хмарних служб зберігання даних. Він був заснований в Торонто в 2011 році і має репутацію міцної безпеки та конфіденційності користувачів. Його безпека включає приватне шифрування, а закони про конфіденційність Канади допоможуть захистити вашу конфіденційність.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5

Попередній

Далі

Ви можете скористатися Sync Starter, безкоштовним планом з 5 Гб пам’яті, щоб перевірити послугу, перш ніж платити за преміальний план. Є два таких для особистих користувачів: Personal Pro 500GB за 49 доларів на рік та Personal Pro 2TB за 96 доларів на рік. Остання – одна з найкращих пропозицій у хмарному сховищі.

Якщо вам потрібно більше місця, ви можете підписатися на план Business Solo 4TB за 180 доларів на рік. Це зменшується до 15 доларів на місяць, що ще дуже багато.

Для декількох користувачів ви можете отримати план Business Pro, який коштує від 60 до 180 доларів залежно від обсягу місця та кількості користувачів. Ви повинні мати принаймні двох користувачів, щоб зареєструватися на ньому.

Sync.com не обмежує розмір файлу, тому ви можете завантажити один файл розміром 1 ТБ, якщо бажаєте. Представник повідомив нам в електронному листі, що він також не обмежує передачу даних.

Швидкість завантаження та завантаження схожа з рештою ринку хмарного зберігання, але вона не обмежує вашу пропускну здатність за замовчуванням. Завантаження папки 1 Гб в середньому займало близько 15 хвилин. Завантаження одного зайняло близько шести хвилин. Випробування проводилися по мережі в Мексиці.

Якщо процес синхронізації використовує занадто багато ваших системних ресурсів, є можливість заглушити його за допомогою піктограми панелі завдань настільного клієнта. Ви також можете обмежити щомісячний трафік, якщо ви маєте обмежений план. Синхронізація на рівні блоків, яка прискорює передачу вже завантажених файлів, однак недоступна. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді Sync.com.

2. pCloud

pCloud – американська компанія, яка займає найвищий список найкращого хмарного сховища. Це підпадає під закони США, але ви можете це пом’якшити, купуючи pCloud Crypto, надбудову, яка дозволяє приватне шифрування.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Коли ви впевнені, що ваші дані захищені та захищені приватністю, ви можете почати, спробуючи pCloud спробувати свій безкоштовний план на 10 Гб. Цього недостатньо для тестування служби на 1 ТБ, але достатньо, щоб побачити, що це таке.

Є платні плани для особистих та ділових користувачів. Особисті користувачі можуть вибирати між Premium та Premium Plus. Перший може зберігати лише 500 ГБ, але останній дає 2 ТБ за 9,99 доларів на місяць. Існує знижка, якщо ви заплатите за рік заздалегідь, або ви можете зекономити ще більше зеленого, купуючи довічну ліцензію.

pCloud дозволяє завантажувати файли “необмеженого” розміру, але він має обмеження на передачу в 500 Гб на місяць для користувачів Premium та 2 ТБ на місяць для користувачів Premium Plus. І все-таки це не маленькі шапки, і вони, ймовірно, не завадять вашій роботі. Детальніше про плани ціноутворення читайте в нашому огляді pCloud.

Послуга також має високі швидкості. Тести, проведені за межами Бостона, показали, що завантажувати папку 1 Гб потрібно приблизно сім хвилин і близько однієї хвилини.

3. Диск Google

Завдяки 800 мільйонам користувачів Google Drive є однією з найпопулярніших хмарних сервісів. Він має глобальну мережу центрів обробки даних, що робить його гарним придатним для передачі великої кількості даних. При цьому він не має найкращої безпеки та конфіденційності, і він був підключений до проекту PRISM у 2013 році. Він сумісний з Boxcryptor, тому ви можете використовувати це для покращення конфіденційності.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

Нещодавно сервіс оновив свої передплатні плани, надаючи їм набагато кращу цінність.

Платні плани починаються від 100 ГБ і закінчуються в 30 ТБ. Вони не всі добре цінують, але план на 2 ТБ полягає в тому, що він коштує лише 9,99 дол. США на місяць. Якщо ви заплатите за рік наперед, ви також отримаєте знижку. Є також безкоштовний план, який дає вам щедро 15 Гб місця для зберігання, яке ви можете використовувати для огляду послуги.

Обмеження розміру файлу встановлюється в 5 ТБ для типів файлів, які не є документами. Ви не зможете завантажувати стільки за день, оскільки обмеження на передачу є 750 Гб. Тим не менш у вас не виникне проблем із завантаженням файлів.

Завдяки глобальній мережі для завантаження папки 1 Гб потрібно було близько 10 хвилин і близько п’яти хвилин. У Google Диску є швидке вимкнення, яке можна використовувати для уповільнення передачі файлів, якщо синхронізація перетягує системні ресурси. Однак передачі на рівні блоків немає. Щоб дізнатися більше про швидкість та інші функції, прочитайте наш огляд Google Диска.

4. Dropbox

Dropbox – одна з найдавніших хмарних служб зберігання даних, і вона винайшла загальну модель синхронізації та синхронізацію на рівні блоків. У ньому понад 500 мільйонів користувачів.

Інтернет-файли Dropbox Slide1

Слайдер папки папки синхронізації Dropbox

Слайд4 запиту файлів Dropbox

Слайдинг слайдів синхронізації Dropbox5

Попередній

Далі

Як і в Google Диску, тут немає шифрування нульових знань, але він використовує AES 256-бітний у режимі спокою та під час транзиту. Dropbox не є безпечним для конфіденційності, оскільки він розшифровує ваші файли для індексації, як тільки вони потрапляють на його сервери, а потім повторно шифрує їх. Знову ж таки, щоб уникнути цього, подумайте про використання Boxcryptor. Однак, двофакторна аутентифікація доступна.

Dropbox має декілька планів, які можна використати для зберігання 1 ТБ даних. Його план Plus передбачає 1 ТБ місця для зберігання за 10 доларів на місяць. Якщо ви платите за рік, ціна падає до 99 доларів. Це гідне значення, але не так добре, як ви отримуєте такі сервіси, як Sync.com і pCloud.

Насправді вам потрібно заплатити 20 доларів – вдвічі більше ціни порівнянного плану pCloud – щоб підписатися на Professional і отримати 2 ТБ місця. Детальніше читайте наш огляд Dropbox.

Якщо ви використовуєте веб-клієнт для завантаження, ваша передача даних буде обмежена в 20 Гб, але немає обмежень пропускної здатності для настільного клієнта. Хоча платні плани мають щоденний ліміт спільного використання 200 Гб.

Центри обробки даних Dropbox знаходяться в США, тож там ваша швидкість буде найшвидшою. Результати тестів були чудовими з огляду на те, що ми проводили їх з південно-східної Азії, при завантаженні в середньому 16 хвилин для папки 1 ГБ і завантаження близько шести за ту саму. Ви можете зменшити швидкість, але цього не потрібно, оскільки синхронізація використовує мало системних ресурсів.

5. OneDrive

OneDrive – це вступ Microsoft на ринок хмарних сховищ і має глобальну мережу серверів. Раніше не вистачало шифрування в режимі спокою, але тепер у його планах преміум-класу.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

У хмарному сервісі зберігання є кілька планів на вибір, але лише одна пара добре підходить для зберігання 1 ТБ даних: Office 365 Personal та Office 365 Home. Перший отримує 1 ТБ місця для зберігання за $ 6,99 на місяць або $ 69,99, якщо ви платите за рік. Другий надає шести користувачам по 1 ТБ кожен за 9,99 доларів на місяць або 99,99 доларів на рік. OneDrive має обмежений розмір файлу розміром 20 ГБ.

Завдяки глобальній мережі серверів, швидкості OneDrive швидкі та стабільні. Щоб завантажити папку 1 Гб, потрібно було близько шести хвилин, а завантажити – одну хвилину. Однак ми завантажували файли лише з синхронізацією, оскільки ми стикалися з помилками при завантаженні вручну. На жаль, блокове копіювання доступне лише для файлів Office.

Якщо ви виявите, що швидкість синхронізації OneDrive занадто сильно впливає на ваші системні ресурси, їх можна вручну відрегулювати. За замовчуванням вони необмежені. Ви також можете встановити швидкість завантаження для автоматичного сповільнення, коли виникає проблема або встановити обмеження швидкості завантаження та завантаження. Детальніше про функції OneDrive читайте в нашому огляді OneDrive.

6. МЕГА

MEGA була заснована горезвісною Кім Дотком у 2013 році. Він більше не працює там, але компанія залишається. Це одна з найкращих служб з нульовим знанням, тому вам не потрібно турбуватися про конфіденційність своїх файлів. MEGA пропонує багато для забезпечення хмарної безпеки, включаючи протоколи та шифрування для захисту ваших файлів під час транзиту та в спокої..

МЕГА-домашня сторінка-2018

мега-веб-інтерфейс

мега-версія

mega-sync-папка

мегапідтримка

Попередній

Далі

Вільний план був величезним гаком для нових користувачів, оскільки він пропонував 50 Гб пам’яті. Це змінилося в 2017 році, і тепер сервіс забирає 35 Гб через один місяць. Незважаючи на цей непродуманий крок, MEGA все ще є одним з найкращих безкоштовних послуг зберігання.

Він рекламує Pro, який я планую як найпопулярніший, і не важко зрозуміти, чому. Він пропонує 1 ТБ місця для зберігання за $ 11,38. Послуга не надає знижку, але дає вам два місяці безкоштовно, якщо ви купуєте однорічний план Pro.

В середньому на завантаження папки з блискавкою 1 Гб в середньому пішло близько 36 хвилин, що на 10 хвилин повільніше, ніж ми очікували. З трьох спроб MEGA завантажила наші файли приблизно за 25 хвилин, але на іншу пішло більше години.

Це хороший результат, враховуючи, що ми використовували WiFi-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження лише 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 102 Мбіт / с. Користувачі повідомили, що досягли більшої швидкості, коли вимкнули налаштування «використовувати http» на вкладці пропускної здатності програми для настільних ПК. Таблицю повної швидкості ви можете побачити в нашому огляді MEGA.

Фінальні думки

Збереження 1 ТБ даних не повинно бути повільним і дорогим завдяки здатним хмарним сервісам зберігання даних. Сервіси, про які ми говорили, є одними з наших кращих хмарних служб зберігання даних, тому вам слід звернутися до їх окремих оглядів, щоб допомогти вам вирішити свою думку. Якщо ви не любите багато читати, спробуйте Sync.com. Ви не помилитесь із сервісом номер один.

Решта послуг теж хороші. pCloud – найкращий вибір серед них, але інші в списку є життєздатними. Якщо ви ставите високу цінність у своїй конфіденційності, подумайте про використання MEGA, оскільки вона захищає її.

Що ви думаєте про перелічені нами послуги? Чи є інший, який ви використовуєте, коли вам потрібно багато зберігати? Розкажіть про це у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me