Як завантажити на Диск Google

Якщо ви відданий читач Cloudwards.net, ви, мабуть, знаєте, що ми завжди раді рекомендувати Google Диск як одне з найкращих хмарних рішень для зберігання. Це безкоштовно до 15 Гб, пропонує безліч варіантів, і Google Документи – це чудовий текстовий процесор для завантаження. Однак жодна програма не обходиться без примх, тому ми вирішили скласти керівництво щодо завантаження на Google Диск.


Завантаження файлів на Диск Google, як правило, дуже приємне враження – хоч і трохи повільне, залежно від швидкості вашого з’єднання – але, як і в усьому Google, існує кілька способів надати шкіру коту. За допомогою веб-клієнта ви можете просто перетягувати, папка синхронізації дозволяє маркувати файли, а мобільний додаток (який постачається як в Android, так і в iOS) також має кілька чудових функцій.

Окрім цього посібника з завантаження, ми також маємо більш загальний огляд роботи Google Диска, а також повний огляд Google Диска.

Завантаження файлів на Google Диск

Тепер, без зайвих прихильностей, давайте подивимось на багато способів завантаження файлів на Google Диск. По-перше, ми почнемо з веб-інтерфейсу, оскільки він буде працювати для будь-кого, незалежно від того, в якій операційній системі вони гойдаються, а також дуже надійно захищений.

Завантаження файлів у веб-інтерфейс

Після налаштування облікового запису Gmail все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку “програми” у верхньому правому куті вікна веб-переглядача, а потім вибрати “Диск”.

Це перенесе вас до основного інтерфейсу Диска Google.

Тут вибираєте потрібний файл зі свого комп’ютера та перетягуєте його на Google Диск:

uploadgdrive-1

У цьому насправді все, але майте на увазі, що хоча невеликий файл (наприклад, зображення, яке я завантажив вище) займе лише кілька секунд, більший файл займе набагато більше часу. Хоча Диск Google – один з найкращих онлайн-сховищ для відео, але він є настільки повільним. Якщо вам потрібно щось із трохи більшою швидкістю, ви можете перевірити наш огляд Sync.com або огляд pCloud.

Завантаження файлів через папку синхронізації на Диску Google

Хоча описаний вище метод – це найпростіший спосіб завантаження файлів на Google Диск, але це означає, що ви переглядаєте свої файли вручну, а потім перетягуєте їх по одному – чомусь, коли ви перекидаєте кілька файлів у Google Інтерфейс диска завантаження значно сповільнюється.

Набагато менш задіяний процес – це просто налаштувати папку синхронізації Диска Google; ви, мабуть, бачили, що сповіщення спливають у верхній частині веб-переглядача. Налаштування папки – це шматок пирога, і не тільки синхронізовані ваші документи в Інтернеті та в автономному режимі, ви також матимете одночасно зручну маленьку систему резервного копіювання (хоча зауважте, що вона є дуже базовою; для повної рішення, переконайтеся, що перегляньте наших кращих постачальників резервних копій онлайн).

Щоб налаштувати папку синхронізації, просто перейдіть на сторінку завантаження на Диск Google і натисніть велику синю кнопку з написом “завантажити Диск”. Це автоматично розмістить на вашому комп’ютері папку Диск Google, яка буде виглядати приблизно так:

97 відсотків читачів, ймовірно, помітять, що моя файлова система не схожа на їхню, це тому, що я використовую Linux. Google пропонує папки синхронізації лише для Windows та Mac, обіцяючи, що незабаром з’явиться версія Linux (компанія заявляє про це вже більше п’яти років, тому не затримуйте дихання, Team Penguin).

Користувачі Linux не повинні впадати у відчай, оскільки існує маса сторонніх рішень; мій улюблений – OverGrive, який, здається, працює добре і пропонує 14-денну пробну версію. Якщо ви хочете продовжувати використовувати його після закінчення цього періоду, це коштує 5 доларів США.

Незалежно від того, до якої операційної системи ви частково відноситесь, вони працюють однаково: ви можете вибрати, які файли з Диска Google буде синхронізовано в папку Диска Google на вашому комп’ютері, а також як часто вони синхронізуються (знову , мій інтерфейс виглядає трохи інакше, але не набагато):

Коли ви налаштували, усі ваші позначені папки на Диску Google з’являться на вашому жорсткому диску, а всі зміни, внесені під час роботи безпосередньо в Документах Google або в локальній системі, перенесуться на інший. 

Важко перебільшувати, наскільки це зручно, оскільки головним недоліком Google Диску є необхідність завжди бути в Інтернеті. Наприклад, якщо ваш Інтернет відключений, це, як правило, означає, що ви повинні перестати працювати. Налаштувавши синхронізацію, ви можете продовжувати роботу, і коли Інтернет знову ввімкнеться, файли просто завантажуватимуться без необхідності перемикати комутатор.

Процес синхронізації працює обома способами, тому все, що вам потрібно зробити, – це помістити файли в папку Диска Google, і вони будуть скопійовані автоматично у хмару. Якщо метод перетягування занадто трудомісткий для вас, то налаштування синхронізації – це шлях.

Завантаження файлів на Android та iOS

І останнє, але не в останню чергу, якщо ви володієте пристроєм Android або iOS, ви також можете легко завантажувати файли на Google Диск. Наведені нижче інструкції базуються на телефоні Android, але цей досвід майже однаковий для iPhone.

Спочатку перейдіть у додаток Google Диск (якщо у вас його немає, вийміть його з магазину Google Play або App Store). Відкрийте додаток, і ви побачите мініатюризовану версію веб-інтерфейсу Google Drive. У правому нижньому куті є велика синя кнопка із значком “плюс”; саме там вам потрібно бути, тому торкніться його.

З’явиться невелике меню, виберіть “Завантажити”. 

Це перенесе вас до меню файлів, де ви зможете вибрати папку, в якій ви залишаєте свої фотографії, відео чи навіть текстові повідомлення, і, натиснувши, вони завантажуватимуться автоматично (хоча зауважте, що є кращі способи резервного копіювання текстових повідомлень на Android, ніж ось цей). Переконайтеся, що ви перебуваєте в Wi-Fi, коли ви завантажуєте файли таким чином, якщо ви не відчуваєте сильного бажання платити за додаткові дані цього місяця.

Якщо ви хочете більше відчувати синхронізацію, як це робиться, встановивши папку Диска Google, найпростіший спосіб – просто взяти всі свої нотатки з Документів Google, перебуваючи на телефоні. За бажанням Evernote, а також інші додатки для запису записів дозволять синхронізувати все, що ви робите, на Диску Google. Однак зауважте, що сторонні додатки можуть мати обмежену функціональність у цьому плані, тому переконайтесь, що вони добре гратимуть із Google Drive, перш ніж влаштуватися на один.

Фінальні думки

І ось у вас є: три простих способи завантаження файлів на Google Диск. Ця фантастична простота використання – головна причина, чому ми на Cloudwards.net використовуємо Google Диск для роботи в Інтернеті, і ми впевнені, що рекомендуємо це майже всім, кому потрібно залишатися в дорозі, не витрачаючи занадто багато грошей..

Незважаючи на те, що мова йде про чисте резервне копіювання та зберігання, там є кращі альтернативи, коли мова йде про онлайн-співпрацю та продуктивність, Google Drive важко перемогти. Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам розібратися у цьому важливому кроці. Якщо у вас виникли запитання, не соромтесь залишити коментар нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map