Як відновити дані зі зламаного телефону в 2020 році

Всі ми знаємо когось, чий телефон ніколи не працює повністю. Стук тут, крапля туди і не дай Бог вам залишити його в кишені, виконуючи найважливіші справи дня. Якщо це трапляється з вами, або ви просто хочете допомогти другові, який потребує, вам знадобиться відновити дані зі зламаного телефону.


Якщо трапиться катастрофа, слід спробувати кілька речей, перш ніж панікувати. Для початку, якщо ви не залишили телефон у духовці або туалеті, сим-карта, швидше за все, залишається недоторканою. У такому випадку ви можете вийняти його, вклеїти його в зчитувач SIM-карт і отримати дані з нього. Якщо ні, то погляньте, як відновити посібник із SD-картки для отримання кількох порад.

В ідеальному світі ваші дані будуть захищені за допомогою резервного копіювання в Інтернеті. Це може бути у формі даних, що зберігаються вашим постачальником телефону або стороннім сервісом. Дані, що зберігаються в кращих хмарних сервісах резервного копіювання, можливо, можна відновити шляхом перевстановлення програм на наступному телефоні.

Це передбачає, що ви все ще маєте паролі. Якщо у вас виникли проблеми з запам’ятовуванням усіх цих незручних даних для входу, перегляньте наш найкращий посібник із керування паролями.

Якщо ви створили резервну копію заздалегідь, то вам пощастить, як тільки вам потрібно відновити резервні копії даних на телефоні.

Ось покроковий посібник, що робити.

Крок перший: Відновлення з резервного копіювання

Якщо у вас був передбачливість використовувати послугу мобільного резервного копіювання, вам чекають справи. Ви можете скористатися послугою резервного копіювання, щоб повернути дані після встановлення або заміни телефону.

Якщо ви цього не робили, зараз, можливо, прийде час задуматися над налаштуванням системи резервного копіювання. Якщо ви користуєтесь Android, перегляньте цей посібник щодо резервного копіювання телефонів Android.

Доступно багато хмарних служб зберігання даних. Перегляньте наш найкращий посібник із зберігання хмарних даних для отримання детальної інформації, а також наш найкращий Інтернет-резервне копіювання для мобільних пристроїв, щоб отримати поради щодо резервного копіювання телефону. Наш перший вибір для цього завдання та загального резервного копіювання в Інтернеті – це IDrive, про який ви можете дізнатися більше в нашому огляді IDrive.

Деякі дані можуть бути пов’язані з вашим онлайновим обліковим записом. Наприклад, якщо ви використовуєте обліковий запис Google на Android, наприклад, ваші контактні дані та електронні листи будуть в Інтернеті. Ви повинні мати можливість повернути ці дані, використовуючи лише свій пароль.

Онлайн резервне копіювання – це гарна ідея з цієї та багатьох інших причин. Якщо щось піде не так, навіть на знесеному телефоні ви можете відновити свої дані через постачальника резервних копій. Якщо у вас не було передбачення резервного копіювання даних, перейдіть до другого кроку.

Крок другий: Перевірте картку

Якщо ви не створили резервну копію або ви відключили її з моменту останньої резервної копії (переконайтеся, що ви робите це з нашим найкращим VPN для Snapchat), не панікуйте. Дані на вашій SD-карті можуть залишатися недоторканими. Попереджуйте, що витяг та виправлення SD-карти здійснюється на власний ризик. Існує можливість погіршити ситуацію, якщо ви неправильно поводите карту, яка вже зламалася або пошкоджена.

Однак, коли картка є недоторканою, існує кілька способів повернути дані з неї. Вам потрібно буде підключити телефон до комп’ютера або вийняти картку та використовувати зчитувач карт.

Якщо телефон не надто пошкоджений, можливо, ви зможете підключити його до ПК через USB-кабель. Після того, як ваш телефон підключений через USB, він часто додаватиметься як накопичувач, який ви можете переглядати за допомогою своєї звичайної файлової системи. Але будьте обережні, робите це, оскільки зміни можуть зламати ваш телефон.

Якщо ви не можете підключити телефон через USB, вам потрібно буде придбати зчитувач карт. Вони не надто дорогі, але обов’язково придбайте таку, яка сумісна з SD-карткою вашого телефону.

Резервне копіювання в Інтернеті – найкращий захист, але переміщення файлів із SD-картки може отримати і вас. Якщо ви не створили резервну копію файлів і ваша SD-карта пошкодила файли, перейдіть до третього кроку.

Крок третій: Відновлення даних

Якщо ви не можете переглядати свої файли за допомогою картридера, ви можете спробувати скористатися програмним забезпеченням для відновлення даних. Тут часто можна знайти файли, які, на вашу думку, видалені операційною системою, оскільки дані все ще є на карті.

Для цього є кілька інструментів, як це детально описано в нашому найкращому посібнику з програмного забезпечення для відновлення даних. Якщо ваш гаманець легкий, ви також можете ознайомитися з нашим найкращим безкоштовним програмним забезпеченням для відновлення даних.

Користувачі Windows можуть захотіти почати зі вбудованої утиліти chkdsk. У Windows 10 ви можете запустити її, натиснувши клавішу Windows із клавішею “R”, щоб відкрити рядок “run”. Потім введіть “cmd” у текстове поле, щоб відкрити командний рядок.

З’ясуйте, який лист присвоєно вашій SD-картці, перевіривши провідник файлів Windows. Якщо ви цього не бачите, він може бути занадто пошкодженим, тому шанси на його роботу не великі, навіть якщо ви використовуєте інший інструмент.

Поки на картці є літера, ви можете запустити chkdsk, набравши “chkdsk / f E:”, якщо лист картки “E.” Якщо ні, замініть його правильною літерою диска.

Настав час перейти до іншого інструменту, якщо chkdsk не вдається. Існує багато спеціалізованого програмного забезпечення для відновлення, а вибір правильного може бути складним. Про наші фаворити читайте в нашому огляді Prosoft Engineering Data Rescue і огляді майстра відновлення даних EaseUS для Windows та CleverFiles Disk Drill для Mac.

Нашим найвищим інструментом відновлення даних є Зоряне відновлення даних, тому ми розглянемо, як ним користуватися..

Використання Stellar

Зоряне відновлення даних легко завантажити та встановити. Перше, що ви побачите при запуску, це екран “що відновити”. Ви можете вибрати, чи намагатися відновити все, або шукати конкретні типи документів.

Джеймс-зоряний-фенікс-що-що відновити

Наступним кроком є ​​пошук SD-карти на вибраному екрані розташування. Windows може не позначати ваш пристрій як SD-карту, але ви можете бачити, які з’єднані через USB та їх розмір, тож ви зможете розібратися в цьому. Якщо ви не впевнені, просто відключіть його від мережі та подивіться, який пристрій зникає.

Джеймс-зоряний-фенікс-вибір-місцезнаходження

Виберіть варіант “глибокого сканування”, якщо ви хочете більш ретельний, але повільніший пошук. На глибокому скануванні комп’ютер може зайняти години, особливо на великих картах. Будьте готові зробити перерву.

зоряно-фенікс-сканування-прогрес

Під час сканування Stellar відображає як далеко відстань, а також оцінку часу, що залишився. Ви також можете побачити файли, які вони вже знайшли.

Ви можете переглянути список файлів, які можна відновити після завершення сканування. Іноді назви файлів втрачаються, навіть якщо самі файли є неушкодженими, тому вам може знадобитися відкрити їх, щоб побачити, що вони є.

Потім Stellar спробує відновити якомога більше даних.

Stellar коштує 99 доларів за його стандартне видання, що є дорогим. У нього є безкоштовна версія, але ми стикалися з обмеженнями даних при її використанні. Перегляньте наш огляд відновлення зоряних даних для отримання більш детальної інформації.

Фінальні думки

Ваші дані не втрачаються лише тому, що ваш телефон не працює ідеально. Як ми бачили, існує багато способів повернути свої дані з пристрою, який видається непридатним. Є також розумні речі, які ви можете зробити заздалегідь, щоб переконатися, що будь-які втрати легше відновити.

Використання хмарного зберігання даних та резервного копіювання даних є доцільним, і для цього полегшується безліч програмних засобів. Якщо ваш телефон зламається, то буде вже пізно, тож якщо ви хочете почати захищати свої дані, немає часу, як теперішній.

Якщо ви відновили дані зі свого телефону після його виходу з ладу, повідомте нам, як ви це зробили. Розкажіть, чи допомогли ці поради допомогти вам відновити свої дані. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map