Як відновити базу даних SQL у 2020 році

Усунення з корупційними базами даних – неминучість у кар’єрі DBA MS SQL. Хоча існує маса способів наблизити корупцію, включаючи спроби виправлення вручну та втечу в Беліз, є ще одна альтернатива: стороннє програмне забезпечення для відновлення.


Правильне програмне забезпечення, насправді, може заощадити ваш час і розчарування, і змусити вас виглядати досить приємно для своїх корпоративних оверлодів або клієнтів, що панікують. Однією з найкращих програм відновлення баз даних SQL, яку ми перевірили, є інструмент, створений розробником ІТ-програмного забезпечення Stellar Data Recovery..

 
Stellar SQL Database Repair може відновити пошкоджені файли баз даних, відновити видалені записи та використовуватись для створення нових баз даних та виправлення існуючих, живих. Досвід користувачів досить простий, щоб навчена мавпа, ймовірно, могла впоратися з ремонтом, але, напевно, про це потрібно мовчати, якщо ви також не бажаєте працювати на банани..
 

Ми насправді не всі здивовані тим, як легко користуватися програмним забезпеченням. Це насправді в тренді з кожним продуктом Stellar, з яким ми грали, оскільки оцінювали провідний продукт компанії Stellar Data Recovery, який на даний момент займає перше місце в рейтингу найкращих програмних засобів для відновлення даних..

Підійшовши, ми поговоримо про ремонт бази даних загалом, про функції, які ви отримаєте при відновленні бази даних Stellar SQL, і виконаємо кроки, необхідні для відновлення файлів .mdf та .ndf. Ми також швидко ознайомимось із витратами, щоб ви могли зрозуміти, чи буде продукт Stellar вписуватися у ваш бюджет на ІТ.

Кому потрібне програмне забезпечення для відновлення баз даних SQL?

Швидше за все, якщо ви потрапили в цю статтю, ви точно знаєте, для чого вам потрібне програмне забезпечення для ремонту баз даних SQL: воно призначене для відновлення пошкоджених файлів баз даних, як первинних (.mdf), так і вторинних (.ndf). Таке програмне забезпечення шукають адміністратори MS SQL або подібні фахівці з інформаційних технологій або хочуть відновитись після катастрофи або планують бути готовими до одного.

Існує цілий ряд питань, які можуть призвести до проблем із базою даних, таких як пошкоджений або відсутній файл журналу транзакцій, відмова обладнання, вірусна атака, неправильне відключення сервера та, природно, помилка користувача. У таких випадках вам доведеться виконати відновлення, перш ніж ви зможете отримати доступ до своєї бази даних MS SQL або здійснити транзакції.

Якщо у вас є досвід та нерви, ви можете спробувати вручну відремонтувати, використовуючи непошкоджені файли журналів (.ldf) для цього. Файли журналів не завжди дозволять вам вийти з гарячої води, тим більше, що ці файли також можуть бути пошкоджені. Ви також можете використовувати команди, такі як DBCC CHECKDB та DBCC DBREPAIR з консолі бази даних, щоб виправити незначні проблеми.

Для більш важких обставин або для тих, хто не впевнений у своїх технічних знаннях або у пошуках більш легкого шляху до відновлення, найкращим рішенням є сторонній інструмент відновлення..

Хоча існує кілька інструментів для ремонту файлів .mdf та .ndf, ми вирішили проілюструвати, як орієнтуватися в цих проблемних водах за допомогою ремонту бази даних Stellar SQL, тому що ми думаємо, що вона пропонує найкраще поєднання функцій та зручності використання.

Ми трохи підемо на досвід користувача, але спочатку поговоримо про загальні функції, щоб переконатися, що це інструмент, який ви шукаєте. По-перше, програмне забезпечення підтримує більшість версій MS SQL Server з 2016 року і назад.

Програмне забезпечення може відновлювати як .mdf, так і .ndf файли та всі об’єкти, що містяться в них, включаючи таблиці, тригери, індекси, ключі, правила та збережені процедури. Таблиці з стисненням PAGE та ROW можуть бути виправлені також інструментом Stellar.

Після завершення роботи з ремонту, яка працює за допомогою сканування файлів бази даних для забруднених областей та виправлення бітового шаблону, ви можете зберегти виправлені файли у форматах MS SQL, .html, .xls та .csv. Якщо вам не потрібен весь файл або потрібно швидко дістатися до певного об’єкта, Stellar SQL Data Repair Repair також підтримує вибіркове відновлення об’єктів.

Перед відновленням ви можете попередньо переглянути об’єкти, щоб переконатися, що це те, що ви шукаєте. Ви також можете зберегти копію сканування як .dat для подальшої роботи.

Ми перевірили всі функції, щоб переконатися, що вони працюють так, як каже Stellar. Ми за короткий час проведемо вас через деякі основні процеси. По-перше, давайте коротко подивимось, наскільки вона поверне вас назад.

Параметри ліцензування відновлення бази даних Stellar SQL

В даний час Stellar продає два видання свого програмного забезпечення для відновлення бази даних SQL: Technician і Platinum. Також є інструментарій SQL Database Toolkit, який постачається в комплекті з іншим програмним забезпеченням, яке звертається до адміністраторів MS SQL, які потребують розробки бібліотеки програмного забезпечення.


Технік
Платина
Інструментарій
Вартість:$ 349$ 449$ 549
Термін дії ліцензії:Час життяЧас життяЧас життя
Системи:КількаКількаКілька

Спочатку витрати можуть здатися високими, але це тому, що вони корисні для життя, необмежених баз даних та для використання в багатьох системах. Ви також отримуєте довічну підтримку. Крім того, ціна відповідає подібним – і, на наш досвід, неповноцінним – таким продуктам, як Kernel SQL Recovery.

Stellar SQL Recovery Database Platinum додає відновлення резервного копіювання SQL для виправлення пошкоджених файлів .bak, тоді як план Toolkit включає і це, і відновлення пароля SQL.

Ви можете спробувати програмне забезпечення з безкоштовною пробною версією, яка дозволить вам виконувати сканування та попередній перегляд об’єктів, але не виконувати фактичне відновлення для створення чистих файлів бази даних. Stellar також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, якщо продукт не відповідає вашим потребам.

Відновлення бази даних SQL

Ви можете завантажити пробну версію Stellar, натиснувши зелену кнопку «безкоштовно завантажити», а не кнопку «купити зараз» на цільовій сторінці продукту. Якщо ви придбаєте ліцензію, Stellar надішле вам електронний код реєстрації, який вам потрібно буде ввести до відновлення.

Щойно ви встановите програмне забезпечення та завантажте його, Stellar нагадає вам зупинити сервер бази даних та скопіювати пошкоджений файл в інше місце. Натисніть “ОК”, і вам буде запропоновано вказати розташування цього файлу.

Якщо ви не знаєте, де зберігається ваш пошкоджений файл, натисніть «знайти», і програмне забезпечення буде шукати його, заощаджуючи дорогоцінний час для виконання важливіших речей, як-от дослідження кращої синхронізації та обміну варіантами для вашого бізнесу. Однак читайте швидко, оскільки сканування займе лише хвилину.

У списку повернених файлів виділіть .mdf або .ndf файл, який ви хочете виправити, а потім натисніть «відновити». Існує перемикач на “включити видалені записи”, якщо ви хочете включити їх у свої результати.

Ремонт розпочнеться, на панелі прогресу та журналу буде показано, що відбувається внизу клієнта. Для нас процес закінчився приблизно за десять секунд. Очевидно, що, однак, тривалість ремонту буде залежати від розміру вашої бази даних. Для використання програмного забезпечення ми використовували невеликий .Mdf-файл 10 КБ.

Після завершення сканування та відновлення натисніть кнопку “ОК” у діалоговому вікні, що з’явиться. Вам потрібно буде зареєструвати свою копію, щоб завершити ремонт, якщо ви ще цього не зробили. Копія результатів сканування буде автоматично збережена, якщо ви хочете працювати з ними пізніше.

Відремонтований файл буде завантажений на консоль клієнта, коли сканування завершиться. Ви можете переміщатись по об’єктах у відремонтованому файлі, використовуючи меню дерева зліва.

Ви знайдете гілки для таблиць, представлень та синонімів. Також є відділення програмованості, з підгалузями для збережених процедур, функцій, правил та інших об’єктів.

Більше, центральне вікно можна використовувати для попереднього перегляду ремонту об’єктів. Наприклад, якщо розгорнути гілку таблиці та натиснути на таблицю, ви зможете побачити вміст цієї таблиці.

Це дуже зручно, особливо для того, щоб переконатися, що файл успішно відремонтовано та швидше отримати доступ до конкретних важливих для бізнесу даних. Ви можете розгорнути меню під будь-якою таблицею та переглянути стовпці таблиці, первинні та зовнішні ключі, обмеження, покажчики та іншу інформацію.

Існує також поле для пошуку елементів дерева, особливо корисно для великих баз даних.

Коли ви задоволені результатами, якими ви хотіли, натисніть кнопку «Зберегти», щоб завершити ремонт. Як уже згадувалося, вам не доведеться зберігати відремонтований файл як файл бази даних; Є також варіанти для .csv, .html та .xls.

Якщо ви створюєте новий файл бази даних, вам буде запропоновано можливість створити нову базу даних або зберегти її в реальній базі даних.

Щоб створити нову базу даних, натисніть перемикач «існуюча база даних» та введіть ім’я сервера / екземпляра, виберіть пункт призначення та натисніть «підключити», щоб завершити процес. Для відновлення існуючої бази даних натисніть перемикач “жива база даних”, введіть ім’я сервера / екземпляра, а потім виберіть базу даних за допомогою спадного меню. Клацніть «підключити».

В будь-якому випадку клієнт повідомить вам, що файл був збережений у потрібному місці.

Якщо під час ремонту у вас виникли проблеми, ви можете отримати доступ до посібника та функції поширених запитань безпосередньо з клієнта, не звертаючись до он-лайн бази знань відновлення даних Stellar. Натисніть “?” іконку, щоб зробити будь-яку.

Фінальні думки

Метою цього короткого посібника було показати, наскільки легким є відновлення баз даних SQL за допомогою хорошого програмного забезпечення сторонніх виробників. В якості прикладу ми вибрали ремонт Stellar SQL Database завдяки своїй простоті, особливостям та відповідним витратам щодо аналогічного програмного забезпечення. Ви можете протестувати програмне забезпечення самостійно, завантаживши безкоштовну пробну версію, звичайно, щоб оцінити його на собі.

Якщо ви настільки задоволені програмним забезпеченням, як ми, не забудьте переглянути наш огляд відновлення зоряних даних, який можна використовувати для відновлення видалених та пошкоджених файлів на вашому жорсткому диску. У Stellar також є ряд інших продуктів, деякі з яких ми представлені в подібних посібниках до цього:

 • Як конвертувати файли OST Outlook у PST
 • Як перетворити файли обміну EDB в PST
 • Як відновити поштову скриньку Microsoft Exchange
 • Як відновити файли бази даних Outlook

Не соромтеся задавати нам будь-які питання щодо відновлення файлів баз даних або програмного забезпечення Stellar нижче, і ми спробуємо знайти відповіді для вас. Дякуємо за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map