Як видалити обліковий запис Dropbox у 2020 році

Dropbox – популярна послуга, яка дозволяє зберігати та керувати своїми файлами в хмарі. Він пропонує командні плани та сумісність з Office Online. Dropbox – це не єдиний хмарний сервіс для зберігання даних, але, можливо, ви захочете перенести свої файли в інше місце, переглянувши наш найкращий посібник із хмарного зберігання.


На щастя, видалення облікового запису Dropbox та видалення клієнта Dropbox – це нескладний процес, який ми розглядаємо в цьому покроковому посібнику. Пам’ятайте, що якщо ви видалите свій обліковий запис, ви втратите доступ до своїх файлів, що зберігаються в Dropbox. Перед початком цього процесу завантажте будь-які файли, які ви хочете зберегти.

Однак, якщо ви хочете видалити свій обліковий запис Dropbox, оскільки ви не бачите переверху послуги, перегляньте наш огляд Dropbox; вас можуть здивувати деякі переваги, про які ви, можливо, не знали.

Як видалити мій рахунок Dropbox?

Перш ніж видалити обліковий запис Dropbox, спершу потрібно скасувати підписку на свій платний план. Якщо ви вже використовуєте безкоштовний план Dropbox Basic, ви можете перейти до останнього пункту цього розділу. В іншому випадку продовжуйте читати, щоб розпочати роботу.

Спочатку перейдіть на Dropbox.com та увійдіть у свій обліковий запис. Натисніть на свій профіль або коло в правому верхньому куті сторінки. З випадаючого третинного меню натисніть «налаштування» та перейдіть до вкладки «план». Потрапивши туди, прокрутіть донизу сторінки та натисніть «Скасувати план».

налаштування

Натиснувши кнопку “скасувати план”, ви перейдете на сторінку поновлення. Прокрутіть донизу, де у вас є можливості зв’язатися зі службою підтримки Dropbox, змінити план або зменшити версію. Кнопка поновлення виглядає сірою, але продовжуйте та натискайте “Я все ще хочу зменшити рівень”.

скасувати план

Ця сторінка запропонує вам вибрати причину, чому ви хочете скасувати свій план. Ви не можете пропустити цей крок, тому виберіть причину відміни та натисніть «продовжити», щоб продовжити.

пониження-опитування

Наступна сторінка – це коротка інформація про все, що ви втратите, скасувавши план Dropbox. Прокрутіть донизу та натисніть «Я все ще хочу зменшити версію». Потім вас повернуть на вашу домашню сторінку.

справді цього разу

Тепер, коли ви скасували свій план, ви можете видалити свій обліковий запис. Поверніться до налаштувань і прокрутіть донизу сторінки, а потім натисніть кнопку «видалити рахунок». Вам доведеться ввести свій пароль і вказати причину для виходу, перш ніж натиснути кнопку “остаточно видалити”. Ви вийдете з клієнта Dropbox і негайно перейдете на сторінку реєстрації.

Як видалити мій рахунок Dropbox?

 1. Клацніть зображення свого профілю або сірий круг у верхньому правому куті екрана.
 2. Натисніть “Налаштування” у спадному меню (якщо у вас безкоштовний обліковий запис, перейдіть до кроку 10)
 3. Перейдіть на вкладку «план»
 4. Натисніть “скасувати план”
 5. Натисніть «Я хочу знизити версію»
 6. Виберіть причину пониження рівня
 7. Натисніть «продовжити»
 8. Натисніть “Я все ще хочу знизити версію”
 9. Поверніться до вкладки загальних налаштувань
 10. Прокрутіть донизу сторінки
 11. Натисніть «видалити рахунок»
 12. Введіть свій пароль та виберіть причину відходу
 13. Натисніть “остаточно видалити”

Як видалити Dropbox з мого комп’ютера?

Видалення клієнта Dropbox з комп’ютера Windows – набагато швидше завдання. У меню запуску комп’ютера або кнопці Windows натисніть значок шестірні. Це перенесе вас до меню налаштувань.

налаштування windows

Увійшовши в налаштування, натисніть «Додатки» та перейдіть до Dropbox. Клацніть «Видалити» та натисніть «Видалити» у спливаючому вікні.

видалити

Звідси з’явиться майстер встановлення Dropbox, і ви можете натиснути “Видалити”, щоб видалити клієнта зі свого ПК. Папка Dropbox як і раніше буде на вашому комп’ютері, тому, як завершальний крок, переконайтесь, що ви видалили папку та всі файли, які ви не хочете.

Як видалити Dropbox з мого комп’ютера?

 1. Натисніть кнопку “Пуск” або “Windows” на комп’ютері
 2. Натисніть на шестірню або кнопку налаштувань
 3. Натисніть “програми”
 4. Знайдіть Dropbox
 5. Натисніть «Видалити»
 6. Клацніть другу кнопку видалення
 7. Клацніть «видалити» у майстрі установки Dropbox

Фінальні думки

Тепер, коли ви видалили свій обліковий запис, ви можете спробувати щось нове. Ми рекомендуємо Sync.com та pCloud як наші дві найкращі послуги хмарного зберігання. Обидва безпечні, прості у використанні та мають чудові плани. Ви можете переглянути наш огляд pCloud та наш огляд Sync.com, щоб дізнатися більше.

Ми любимо почути від вас, тому повідомте нам у коментарях, якщо у вас виникли проблеми зі видаленням облікового запису Dropbox або видаленням клієнта з ПК. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me