Як створити резервну копію Windows 7, 8 та 10 у 2020 році

Windows пройшов довгий шлях з версії 1.0, яка щойно поставила графічний інтерфейс користувача на MS-DOS, була випущена в 1985 році. З цього приводу вона за останні роки отримала репутацію помилок, переживаючи синій екран смерті помилки та збої. У цій статті ми допоможемо вам уникнути втрати даних, показавши, як зробити резервну копію Windows.


Помилки та збої не зупинили його в тому, що вона була однією з найпопулярніших операційних систем у світі. Це останнє втілення, Windows 10, певно, опікується багатьма проблемами своїх попередників, хоча він має деякі свої особливості, особливо щодо конфіденційності. Якщо вас це турбує, прочитайте наш посібник із налаштування конфіденційності Windows 10.

Якщо ви адміністратор сервера, який має величезне завдання створити резервну копію сервера Windows перед вами, прочитайте наш список найкращих резервних копій сервера Windows..

У наступному розділі ми покажемо вам, як використовувати інструмент “Резервне копіювання Windows” для резервного копіювання операційної системи та переконайтеся, що ви не втратите свої файли, якщо трапиться щось небажане.

Резервне копіювання Windows за допомогою інструмента резервного копіювання Windows

Це, мабуть, найпростіший, хоча і не найкращий спосіб обробки резервних копій Windows. Якщо ваші файли особливо важливі і ви маєте витратити кілька доларів, радимо вам перейти безпосередньо до розділу про ваші онлайн-параметри, який ви можете знайти нижче цього..

У Windows 10 натисніть “Пуск”, введіть “панель управління” та виберіть її.

як зробити резервну копію Windows-step1

Введіть “резервну копію”, щоб у списку відобразився список із резервним копією та відновленням (Windows 7). Введіть його.

як зробити резервну копію Windows-step2

У вікні «Резервне копіювання та відновлення (Windows 7)» натисніть посилання «Створити образ системи».

як зробити резервну копію-windows-step3

Ще одне вікно запропонує вам вибрати, куди потрібно зберегти зображення. Зауважте, що ви отримаєте зображення, яке містить усі ваші диски, а не лише ваш системний диск, а його розмір може бути величезним, тому переконайтеся, що ви готові. Ви можете отримати достатньо DVD-дисків, але збереження зображення на них було б втомливим.

Простіше зберегти на іншому жорсткому диску. Просто пам’ятайте, що вони можуть вийти з ладу або несправності, і зніміть ваше зображення з собою. Якщо це станеться, вам доведеться покластися на програмне забезпечення для відновлення даних, щоб отримати свої файли, але це не є впевненою ставкою. На твердотільних накопичувачах значно нижчий показник виходу з ладу, але виникають більше помилок даних, тому ви не можете бути впевнені, що вони збережуть ваше зображення в безпеці.

Що ви можете зробити, це включити хмарне зберігання в рівняння. Слід дотримуватися правила 3-2-1 для резервного копіювання, яке пропонує зберігати файли в одному віддаленому місці та на двох локальних пристроях. Зрештою, резервна копія вартує лише чогось, якщо вона не може загубитися; створення резервної копії – єдиний хороший спосіб переконатися в цьому.

Напевно, вам знадобиться багато місця для зберігання зображення, тому постачальники з нашого найкращого хмарного сховища для великих файлів повинні добре підходити. Деякі з найкращих хмарних служб зберігання даних, такі як Sync.com та pCloud, є у ньому, і вони є прекрасним вибором для зберігання ваших файлів.

Онлайн-резервне копіювання

Зберігання називається зберіганням з причини. Ви можете використовувати його як службу резервного копіювання, але це дозволить запропонувати спеціальні сервіси резервного копіювання, що не є що запропонувати. Це не так, оскільки багато сервісів можуть створити резервну копію всього комп’ютера чи просто зображення Windows та відновити його за потреби.

Іншими словами, онлайн-резервне копіювання орієнтоване на відновлення після аварій. На відміну від хмарного сховища, хмарне резервне копіювання створює зображення всього вашого жорсткого диска, а це означає, що він зберігає свою структуру папок і не вимагає розміщення файлів у папці синхронізації. Хоча це може бути повільним і не має вільного місця для зберігання, воно надає вам деякі цікаві функції.

Вони включають в себе безперервне резервне копіювання, що забезпечує актуальність резервної копії та поступову резервну копію, що скорочує час, необхідний для завантаження ваших файлів. Хоча більшість запускає процес безперервного резервного копіювання, ви також можете запускати заплановані резервні копії, так що ваша резервна копія може працювати в нічний час і не притискати системні ресурси.

Якщо ви думаєте, що розширені функції принесуть вам користь, ознайомтеся з нашим кращим посібником для резервного покупця в Інтернеті, щоб знайти постачальника, який відповідає вашим потребам. Хоча деякі сервіси складні і вимагають тегувати файли, багато хто, наприклад Backblaze, пропонують велику простоту використання. Якщо гнучкість більше вашої речі, ви можете перевірити CloudBerry Backup, надійний клієнт резервного копіювання, який дозволяє вам вирішити, де зберігати ваші дані.

Прочитайте наш огляд CloudBerry Backup та огляд Backblaze, щоб дізнатися більше про ці два чудові сервіси.

Зворотно-заслінка1
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider2
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider3
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider4
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Acronis True Image та BigMIND Home також є спроможними постачальниками. Обидва функції резервного копіювання зображень, додаткове резервне копіювання та можливість захисту зображень паролем. Якщо ви зацікавлені, прочитайте наш огляд Acronis True Image та огляд BigMIND Home.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Ви можете зберегти кілька жорстких дисків, які потрібно створити резервну копію. Це не проблема, оскільки інтернет-провайдери резервного копіювання можуть працювати із зовнішніми жорсткими дисками. Насправді ми отримали список найкращих постачальників резервних копій для зовнішніх жорстких дисків.

Серед них також IDrive, яка є нашою найкращою службою резервного копіювання у хмарі (читайте наш огляд IDrive).

Фінальні думки

Ваш жорсткий диск або ОС Windows ніколи не може вийти з ладу і забрати ваші дані, але шанс цього трапиться більший за нуль. Якщо покластися на удачу, ви можете отримати далеко, але підготовка є більш відповідальним варіантом і гарантує безпеку ваших даних.

Ми окреслили кілька способів створення резервної копії Windows. Нативний інструмент – це безкоштовна опція, вбудована в Windows, і вона проста у використанні. З цього приводу, створений ним файл зображень може бути величезним, тому найкраще, якщо ви можете його зберігати десь, можливо, у хмарі. Ви можете зберігати його на своєму комп’ютері та користуватися розширеними функціями, які пропонують найкращі онлайн-резервні копії для Windows.

Що ви думаєте про створення резервної копії Windows? Яке рішення ви віддаєте перевагу? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map