Як редагувати PDF у 2020 році швидко та ефективно

Редагування .pdf може бути складним. Хоча це чудовий спосіб швидкого збирання та публікації інформації, це не формат файлу, який ви можете редагувати з поля. На відміну від документа Microsoft Office, .pdf не призначений для редагування, тому вам потрібні правильні інструменти для налаштування вмісту.


Швидкий пошук в Інтернеті покаже вам багато варіантів редагування .pdf документів. Деякі коштують досить дорого, але дешеві чи безкоштовні редактори пропонують лише основні функції та не конвертують файли точно. Багато хто не може редагувати текст чи графіку у форматі .pdf, але вони дозволяють додавати коментарі, використовуючи липкі примітки у стилі примітки або текстові поля та рядки над вмістом файлу.

Деякі редактори працюють у вашому веб-переглядачі, але вони не мають стільки функцій, скільки їх колеги на робочому столі. Крім того, вони відкривають ваші файли в Інтернеті, що може викликати занепокоєння, особливо якщо вони містять конфіденційний або конфіденційний вміст. Ви можете використовувати VPN, щоб зашифрувати ваше з’єднання для додаткової безпеки.

Хороший .pdf-редактор дозволить вам переміщувати, змінювати, видаляти та додавати вміст до документа. Він також збереже ваші зміни недоторканими, щоб ніхто більше не міг їх змінити, якщо вони не мають однаково хорошого інструменту.

Основні методи подібні у всіх редакторах .pdf, але їхні інтерфейси різні. Однак ви можете обробляти один і той же .pdf документ у кількох інструментах. Наприклад, ви можете використовувати один для редагування тексту, а інший для редагування форм, оновлення зображень або видалення сторінок. 

Як редагувати PDF

За замовчуванням .pdf документи відкриваються в Adobe Acrobat. Якщо ви бажаєте редагувати файл безпосередньо з програми Acrobat, ось як це зробити:

 1. Відкрийте Adobe Acrobat
 2. Виберіть “файл”, потім “відкрити …”
 3. Виберіть .pdf-файл у вікні документа та натисніть «відкрити»
 4. На правій панелі інструментів натисніть «редагувати PDF». За допомогою Acrobat ви можете редагувати, замінювати чи додавати текст, виправляти друкарські помилки, коригувати вирівнювання, змінювати розміри шрифтів та шрифтів, додавати надриски або підписки та змінювати розміри абзаців чи тексту
 5. Знайдіть текст, який ви хочете відредагувати, і розмістіть на ньому курсор
 6. У верхній частині правої панелі інструментів натисніть «форматувати», щоб відредагувати текст. Для зображень розмістіть курсор на зображенні, яке ви хочете відредагувати, та натисніть опцію «об’єкти» на правій панелі інструментів

Примітка: Ці кроки стосуються Acrobat X та XI. Старіші продукти Acrobat вимагають використовувати параметр “інструменти” у верхній правій частині панелі навігації, а потім вибрати “редагувати текст & образи ».

Найкращі редактори PDF

Ми дамо вам три варіанти для редагування .pdf документів, коли потрібно внести важливі зміни, і ми переглянемо їх по черзі, починаючи з Adobe Acrobat.

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC – це поштовий редактор .pdf. Ви можете додати абзац натисканням або торкненням, виправити помилки, переставити сторінки або навіть обрізати чи поміняти фотографії.

У ньому є інструменти редагування на повній сторінці, які автоматично коригують абзаци, коли ви додаєте текст на сторінку, і регулюєте формат, коли ви додаєте рядки до маркованих списків. Автоматична перевірка правопису гарантує правильність редагування, в той час як інструмент «знайти і замінити» виправляє кожен екземпляр фрази або дати, яку потрібно оновити.

Ще одна чудова особливість, яку не пропонує жодна інша програма, – це можливість зіставлення шрифтів на відсканованих зображеннях. Це робить це, використовуючи оптичне розпізнавання символів і будує шрифт з знайдених символів. Таким чином, ви можете редагувати текст у відсканованих зображеннях, використовуючи той самий шрифт, незалежно від віку шрифту.

Завдяки мобільному додатку Acrobat Reader ви можете редагувати .pdf із iPad та користуватися перевагами віддаленої роботи. Безкоштовна семиденна пробна версія доступна, якщо ви хочете спробувати потужні функції Acrobat DC, але переконайтеся, що скасуєте її, перш ніж вона закінчиться, тому що ви отримаєте рахунок за неї в іншому випадку.

Хоча це дорого, функції Acrobat DC важко перемогти. Adobe є власником ринку редагування фотографій, і якщо це вас цікавить, наш найкращий посібник із програмного забезпечення для редагування фотографій займає найкращий вибір. Тим не менш, ви можете отримати хороші результати від дешевших варіантів, оскільки основні методи подібні у всіх редакторах .pdf.

Microsoft Word

Якщо ви не можете дозволити Acrobat DC, ви можете скористатися програмою Microsoft Word для редагування .pdf-файлу. Якщо у вас є Microsoft Word 2013, 2016 або 2019, ви можете відкрити .pdf в програмі і перетворити його в редагований документ Word. 

Після внесення змін ви можете зберегти документ у форматі .pdf знову.

Як використовувати PDF Converter

Перетворювач .pdf допомагає конвертувати файли .pdf у різні, але редаговані формати, щоб ви могли редагувати їх вміст. Це означає, що документ більше не буде .pdf, але він відкриється в програмах редагування документів, таких як Microsoft Word.

Порівняно з використанням .pdf-редактора, конвертер є більш зручним та звичним і може заощадити години та зусилля. Найпростіший спосіб змінити або витягнути текст чи зображення – перетворити .pdf в документ Word, а потім відкрити його за допомогою бажаного офісного програмного забезпечення.

Кілька програм можуть виконати цю роботу, зберігаючи початкове форматування. Однак вони не однакові, бо деякі дають більш точні результати, ніж інші.

Можливо, ви не можете дозволити собі підписку на Acrobat DC і, ймовірно, у вас немає Microsoft Word 2013, 2016 або 2019. Хоча онлайн-редактори .pdf завжди доступні, хоча деякі з них є безкоштовними у використанні. 

Один з найкращих безкоштовних .pdf-перетворювачів – Smallpdf. Він не тільки може конвертувати ваш .pdf-файл у інший, редагований формат, але також дозволяє додавати текст або зображення до документа. Ось кроки, які ви можете зробити, щоб скористатися Smallpdf для редагування .pdf.

Існує два способи редагування .pdf документа з Smallpdf: перетворення його в редагований документ Word, а потім внесення змін до нього або редагування файлу в Інтернеті.

Як використовувати Smallpdf для перетворення PDF у документ Word

Перейдіть на веб-сайт Smallpdf і виберіть тип конверсії, який ви хочете зробити. У цьому випадку натисніть «PDF в Word».

smallpdf-edit-pdf-convert-pdf-word

Завантажте .pdf документ, який потрібно перетворити в Word.

smallpdf-edit-pdf-convert-pdf-word-upload

Дочекайтеся завершення процесу конверсії.

Ви отримаєте сповіщення про те, що файл перетворено в документ Word. Ви можете завантажити редагований документ Word, надіслати його як посилання через Gmail, якщо ви хочете поділитися ним з іншими або зберегти його в Dropbox або Google Drive для редагування пізніше.

Клацніть документ Word, щоб відкрити його та внести зміни. 

Клацніть “файл”, потім “збережіть як…” і виберіть PDF, щоб перетворити документ Word у формат .pdf.

Як використовувати Smallpdf для редагування PDF

Ви можете використовувати Smallpdf як онлайн-редактор .pdf, якщо ви не хочете конвертувати .pdf у формат, який можна редагувати. 

Відкрийте Smallpdf та виберіть “редагувати PDF”.

smallpdf-edit-pdf-smallpdf

Завантажте .pdf документ, який ви хочете відредагувати.

smallpdf-edit-pdf-editor

У верхній частині екрана з’явиться меню з різними інструментами редагування. 

smallpdf-edit-pdf-editor-menu

Ви можете додати текст, зображення або фігури. Це також дозволяє малювати різні форми на .pdf документі.

smallpdf-edit-pdf-editor-add-text

Після завершення потрібних змін натисніть кнопку “закінчити” в нижній правій частині екрана

smallpdf-edit-pdf-editor-finish

Ваш відредагований документ зараз готовий. Ви можете завантажити його, поділитися з іншими або зберегти на Dropbox або Google Drive

smallpdf-edit-pdf-editor-edited

Фінальні думки

Редагування .pdf може бути складним, але це неможливо. Маючи в своєму розпорядженні потрібні інструменти, ви можете редагувати .pdf-файли так само легко, як документи Word, незалежно від того, чи потрібно зробити кілька швидких редагувань або додаткових змін.

Adobe Acrobat DC є досить дорогим, але він робить роботу. Редактор .pdf, такий як Smallpdf, пропонує лише основні функції редагування і не обов’язково забезпечує точну конверсію файлів. З іншого боку, Microsoft Word – це більш дешевий, швидший метод, який рятує від нескінченних клопотів двох інших варіантів.

Ми хотіли б почути ваші поради та рекомендації щодо редагування .pdf. Поділіться ними з нами в коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map