Як перетворити OST на PST простий шлях у 2020 році

Робота з .ost файлами може бути сумно марним зусиллям, якщо йти самостійно. На щастя, існує багато спроможних інструментів для сканування та перетворення .st файлів у більш працездатні формати, наприклад .pst файли. Насправді, справедливо сказати, що хороший .st to .pst-конвертер є важливим інструментом у цифровій панелі інструментів будь-якого поважаючого себе ІТ-хлопця. У цій статті ми розглянемо один із таких інструментів: Зоряний конвертер OST в PST.


Stellar – це ім’я, яке заслужило нашу повагу на початку 2017 року, і ми вирішили розпочати дослідження найкращого програмного забезпечення для відновлення даних. Це тижневе починання призвело до поточного стану алкоголізму цього письменника, а також помазання найкращого показника відновлення зоряних даних. Це також спонукало нас почати розглядати, які ще корисні інструменти компанія може запропонувати для ІТ-офісу.

Підібравшись, ми дамо вам заглянути в Stellar OST Converter для PST, провівши вас, як використовувати його для відновлення електронних листів, елементів календаря та контактів з Outlook .ost файлів. Не забудьте також переглянути наш повний огляд відновлення зоряних даних.  

Для кого це конвертер SSTlar OST для PST Converter?

Ми здогадуємось, що якщо ви читаєте цю статтю, ви, мабуть, вже дуже добре уявляєте, що таке .ost та .pst файли, тому ми зробимо цю наступну частину короткою. 

Обидва файли даних використовуються Microsoft Outlook. Інформація, що зберігається в цих файлах, включає всі ваші електронні повідомлення та події в календарі, тому вони є досить важливими. Вони також зберігаються на жорсткому диску вашого комп’ютера, копіюючи дані з поштового сервера та дозволяючи вам отримувати доступ до раніше синхронізованих об’єктів без необхідності перебування в мережі.

З двох частіше використовуються файли персональної таблиці зберігання (.pst), які використовуються для POP3 та IMAP, обох протоколів для веб-облікових записів електронної пошти. Файл таблиці зберігання в автономному режимі (.ost), з іншого боку, використовується для зберігання даних Outlook під час використання Outlook 365, Microsoft Exchange та Outlook.com.

Файл .pst має трохи більшу гнучкість, ніж файл .ost, оскільки він ніколи не видаляється Outlook і може бути скопійований у нові установки Outlook або навіть переміщений на нові машини. Файл .ost не забезпечує однакову розкіш: відкривати його може лише профіль Outlook, який його створив, тобто ви не можете повторно використовувати файл.

За допомогою Stellar OST в PST Converter ви можете подолати ці обмеження, окрім переміщення всього облікового запису електронної пошти з Exchange або Outlook 365 на інший сервіс електронної пошти. Конвертер також корисний для навігації у труднощах, спричинених збоями сервера Exchange або помилками синхронізації, або навіть пошкодженнями файлу .ost, спричиненого шкідливим програмним забезпеченням.  

Зоряний конвертер OST в PST має ще кілька переваг. Найголовніше, що його можна використовувати для пошуку та збереження окремих електронних листів у вашому файлі .ost, а не для переміщення всієї справи. Він може конвертувати контакти, календарі, завдання, замітки та журнали.

Ще кілька основних функцій, які нам подобаються, включають:

 • Попередній перегляд відновлених елементів до відновлення
 • Перетворення зашифрованих .ost файлів
 • Збережіть перетворені файли у форматі .msg, .eml, .rtf, .html та .pdf

Ми розглянемо деякі інші функції, що стосуються ліцензії, у наступному розділі.

Параметри ліцензії на зоряні OST до PST

Програмне забезпечення для перетворення Stellar дозволить вам переглядати електронні листи та календарі до конверсії. Хоча є безкоштовна версія інструменту, проте він обмежує вас до 20 конверсій, перш ніж підписатися.

Для бізнесу та ІТ-фахівців, яким потрібно більше пробігу за допомогою інструменту, ви можете придбати вічну (довічну) ліцензію для однієї або декількох машин. Інструменти не мають обмежень щодо розміру файлів і мають безкоштовну технічну підтримку.

КорпоративнийТехнікOutlook Інструментарій
Вартість79,99 дол149 доларів199 доларів
УстановкаЄдина системаКілька системКілька систем

Ліцензія на багатомашинне технічне обладнання має декілька інших переваг над ліцензією на корпоративну корпорацію, яка буде подобатися ІТ-типам, включаючи:

 • Пакетне перетворення: конвертувати декілька .ost файлів
 • Компактні та розділені .pst файли
 • Збережіть контакти Outlooks у форматі .csv

Тим часом, Інструментарій Outlook є найкращим із трьох, завдяки зручним інструментам для ІТ-фахівців для управління різними проблемами пошти, такими як ремонт пошкоджених файлів .pst та відновлення вкладених файлів та паролів .pst.

Як конвертувати OST файли зі зоряними

Однією з причин того, що ми стали шанувальниками Stellar на Cloudwards.net, є те, що користувацька робота більшості продуктів компанії є надзвичайно простою, не скупившись на функції, чого, чесно кажучи, ви не маєте з багатьма іншими ІТ-продуктами.

Однак вам може знадобитися допомога з початком роботи, або, можливо, ви просто хочете отримати базове уявлення про процес, перш ніж додавати Stellar OST до конвертора PST у свій інструментарій. Зважаючи на це, далі ми розглянемо основний процес перетворення.

Крок перший: Встановіть програму та запустіть сканування

Перше, що вам потрібно зробити, звичайно, це встановити програмне забезпечення. Це займе хвилину чи дві, навіть якщо ви підписуєтесь на обслуговування. Stellar надішле вам посилання для завантаження продукту та ключ активації, як тільки ваш платіж буде оброблений.

Після встановлення запустіть клієнта. Невелике вікно вгорі основного клієнта дозволить вам вибрати .ost файл, який ви хочете конвертувати.

Ви можете або переглянути вашу файлову систему для цього, або дозволити конвертору сканувати ваш диск на наявність .ost файлів. На основі нашого тестування сканування займає менше десяти секунд, тому, якщо ви точно не знаєте, де шукати, це, швидше, швидший підхід.  

Після отримання файлу виділіть його та натисніть кнопку “конвертувати”. Клієнт розпочне процес перетворення, що не змусить вас чекати.

У нашому випадку це зайняло близько секунди, хоча, правда, наш .ost-файл був досить маленьким приблизно в 16 МБ (.ost файли в Outlook 2016 можуть вирости до 50 ГБ за замовчуванням, хоча ви можете збільшити цей ліміт, якщо хочете).   

Крок другий: Робота зі сканованим файлом OST

Після того, як ваш .ost файл буде відсканований, ви можете переглядати його вміст прямо з настільного клієнта конвертера Stellar.

Найбільш лівий стовпець клієнта містить дерево дерева, де ви знайдете підрозділи для своїх календарів, контактів, вхідних повідомлень, небажаної пошти, журналу, видалених елементів та інших папок Outlook.

Наступний стовпець містить об’єкти, що зберігаються у вибраній вами папці. Наприклад, якщо ви вибрали “Вхідні”, у стовпці відображатиметься список електронних листів у вашій папці “Вхідні”. Третій стовпчик містить попередній перегляд самого об’єкта, наприклад, електронну пошту.

Ви можете зберегти перетворений файл або сам скан, який є .dat файлом. Зберігаючи весь файл, ви зможете вибрати, чи бажаєте ви зберегти його у форматі .pst, .msg, .eml, .rtf, .html або .pdf.

Якщо вам не потрібен весь файл, а ви просто хочете зберегти, скажімо, один електронний лист, ви також можете це зробити. Клацніть правою кнопкою миші на пошті та виберіть формат файлу, у який ви хочете зберегти її.

І це все є.

Фінальні думки

Робота з .ost файлами, як правило, неможлива задача, але Stellar OST в PST Converter все це виправляє. Це швидко, просто і настільки потужно, як і потрібно. По суті, це ідеальний інструмент для ІТ-хлопців, які прагнуть вразити решту офісу, фактично не потрібно робити нічого іншого, крім натискання кількох кнопок. І ми всі з цим на борту.

Якщо ви шукаєте повний інструмент, ми радимо розвідатись на повний інструментарій Outlook, оскільки він також може відновити пошкоджені файли .pst. Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче та дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map