Як перетворити EDB в PST у 2020 році простим способом

Перетворення поштових скриньок користувачів з файлів Exchange Server у файли Outlook може допомогти ІТ-фахівцям керувати завданнями резервного копіювання, які в іншому випадку було б досить складно, а іноді навіть неможливо, виконати. Хоча там є кілька інструментів, які допоможуть вам конвертувати .edb файли, жоден не дуже розпалив наш вогонь, як EDB Stellar в PST Converter (ми легко схвильовані).


Stellar – це компанія, яка вперше звернулась до нас під час оцінки найкращого програмного забезпечення для відновлення даних на ринку сьогодні. Продукт компанії – «Зоряне відновлення даних» – це поєднання функцій, продуктивності та зручності використання, що переконувало нас дати найкращі оцінки серед близьких конкурентів EaseUS та Prosoft Engineering (ознайомтеся з усіма оглядами програмного забезпечення для відновлення даних для цих двох)..

Окрім продуктивного продукту відновлення даних, Stellar розробив цілу низку чудових інструментів, завдяки яким ваш середній Джо (цей хлопець) буде схожим на ІТ-рятувальника. Ці інструменти включають його .edb в .pst перетворювач, який розглянемо нижче.

Кому потрібен EDB для конвертора PST?

Файли баз даних Exchange (.edb) використовуються для зберігання даних для поштових скриньок Microsoft Exchange Server. Проблема цих файлів полягає в тому, що з ними можна трохи складно працювати. Наприклад, при архівуванні даних сервера, зберігання файлів .edb таким, яким вони є, вимагатиме відключення серверної бази даних, що призведе до зупинки продуктивності. Це створює проблему для ІТ-фахівців, які мають завдання виконувати технічне обслуговування резервного копіювання та інші завдання управління користувачами.

Там, де файли .edb користуються ускладненням життя, файли персональної таблиці зберігання Outlook (.pst) набагато гнучкіші. Їх можна легко створити резервну копію, переміщати з машини на машину без ікони та відкривати за допомогою різних клієнтів пошти.

Перетворивши файл .edb в .pst, ви можете архівувати дані, не виймаючи базу даних і порушуючи організацію, залишаючи все щасливим. Це також дозволяє зберегти та пізніше отримати старі дані .edb, крім очищення місця на сервері Exchange.

Незважаючи на те, що теоретично просто, витяг поштових скриньок Exchange неможливий без того, щоб допомогти. Звідки приходить конвертер Stellar EDB в PST. За допомогою цього інструменту ви можете конвертувати одиночні чи декілька поштових скриньок із живого сервера Exchange у типові файли .pst , зберігаючи початковий формат недоторканим.

Ви також можете відновити випадково видалені поштові скриньки та експортувати офлайн-файли .edb в Live Exchange або Office 365. Крім перетворення в .pst, інструмент Stellar також може використовуватися для перетворення файлів.edb в .eml, .msg, .rtf. .pdf та .html формати, що забезпечує ще більшу гнучкість.

Інструмент також підтримує більшість версій MS Exchange Server (2016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2000).

По суті, це все, що ми сподіваємося на це, не надто складне у використанні. Ми ми детальніше ознайомимось із досвідом роботи користувачів. Спочатку давайте розглянемо, що це все коштує.

Ліцензування зоряного EDB на PST Converter

Перш ніж почати використовувати конвертер даних для відновлення зоряних даних, щоб перетворити ваші .edb файли в більш працюючі .pst файли, вам потрібно буде отримати ліцензію на програмне забезпечення. Доступні три варіанти: дві корпоративні ліцензії та одна ліцензія техніка.

Корпоративний варіант один корпоративний варіант два техніка
Вартість$ 299399 доларів599 дол
СистемиОдинОдинКілька
Тривалість ліцензіїОдин рікОдин рікЧас життя
Перетворити поштові скринькиДо 50 поштових скриньокБезлімітні поштові скринькиБезлімітні поштові скриньки

З трьох, технік план – це найкраще значення, незважаючи на те, що він є найдорожчим. Це тому, що обидві корпоративні ліцензії коштують лише один рік, а нижчу вартість можна використовувати лише для конвертації до п’ятдесяти поштових скриньок. З іншого боку, ліцензія техніка корисна для життя та необмеженого перетворення поштової скриньки.

Якщо ви не хочете нести витрати, не попередньо переконавшись, що продукт працює, ви можете завантажити безкоштовну версію з веб-сайту Stellar. Неліцензовану версію не можна використовувати для фактичного перетворення файлів, але ви можете використовувати її для сканування та попереднього перегляду вашого .edb-файлу..

Усі три плани мають безкоштовну технічну підтримку, якщо ви застрягли, хоча самі інструменти у користуванні досить прості, а також демонструють наступне.

Використання Stellar EDB в PST Converter

Вибравши тип ліцензії та завантаживши програмне забезпечення, ви можете приступити до перетворення файлів поштової скриньки. Запустіть інструмент, і вам буде запропоновано вказати розташування файлу .edb, з яким потрібно працювати.

Ви можете отримати доступ до офлайн-файлів та онлайн-файлів. Якщо вам не подобається полювати на них, Stellar EDB to PST Converter має функцію “знайти” для прискорення речей..

Якщо ви використовуєте функцію пошуку, вам буде представлений список файлів .edb. Виділіть потрібну та натисніть «ОК». Потім натисніть “пуск”, щоб сказати конвертору сканувати файл.

Після завершення конвертер зробить вас надійним, запитаючи, чи хочете ви включити додаткові файли .edb, що заощадить час при роботі з декількома файлами.

Так чи інакше, результати сканування виглядають більш-менш однаково. Фактично, результат викладений так само, як і поштова скринька, що робить її здебільшого інтуїтивно зрозумілою.

Дерево навігації ліворуч має параметри для вхідних, вихідних, календарів, контактів та інших загальних полів поштової скриньки. Це працює так, як ви цього очікували: натисніть на папку “Вхідні”, і в правій панелі праворуч буде показано електронні листи у цій папці “Вхідні”, а в правій частині вікна буде відображено вміст електронної пошти.

Stellar Convert EDB to PST також має функцію пошуку для пошуку конкретних повідомлень, використовуючи такі критерії, як поля “до” та “from” або тіло самої електронної пошти.

Початковий результат сканування можна зберегти, якщо ви ще не хочете завершити конверсію. Натисніть кнопку “зберегти інформацію про сканування”, щоб зберегти ці результати у форматі .dat. Кнопка «інформація про сканування завантаження» може бути використана для відновлення .dat пізніше.

Якщо ви готові перетворити сканування, натисніть на нього кнопку “зберегти”.

Вам буде надано вибір перетворення сканування у файл .pst або один із типів перетворень, підтримуваний Stellar EDB, у конвертер PST, наприклад .msg чи .pdf. Коли ви зробили вибір, натисніть “ОК”. Сам процес перетворення займе лише секунду.

Якщо ви віддаєте перевагу, вам не доведеться конвертувати всю перевірку: натомість ви можете конвертувати окремі електронні листи у різні формати файлів. Хоча це знімає .pst з таблиці, інші параметри (.msg, .html, .pdf тощо) доступні.

Після перетворення файлу поштової скриньки Exchange у формат .pst або іншого типу файли ці файли можна перенести на інші машини для використання або легко створити резервну копію до хмари за допомогою CloudBerry Backup (прочитайте наш огляд CloudBerry Backup) або будь-якого іншого найкращі онлайн-інструменти для резервного копіювання.

Фінальні думки

Це насправді все, що використовується Stellar EDB для PST Converter. Як бачимо, все це досить просто, як це стосується більшості Зоряних продуктів. Якщо вам потрібна допомога, на вкладці довідки клієнта є прямі посилання на посібник із продукту, крім онлайн-бази знань Stellar та форми для прямого контакту.

Будьте впевнені і перегляньте наш огляд відновлення зоряних даних, щоб дізнатися, чи є продуктом компанії відновлення даних компанії. У нас також є керівництво по використанню Stellar OST для конвертора PST і інструмент для ремонту Outlook компанії, як чудові інструменти ІТ, як власне..

Повідомте нас, якщо у вас є питання щодо цього процесу в коментарях нижче, і ми зробимо все можливе, щоб отримати відповіді за вас. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map