Як надсилати великі файли через Інтернет: практичний посібник до 2020 року

Усі ми стикаємося з тією ж проблемою в той чи інший час: нам потрібно надіслати великий файл комусь. Будь то відео, фотоальбом чи документ у форматі .pdf, доїхати туди, куди потрібно перейти через Інтернет, набагато більша проблема, ніж ви спочатку підозрюєте. У цій статті ми покажемо вам кілька способів надсилання великих файлів та уникнення будь-яких розладів.


Найпростіший спосіб – використовувати постачальник хмарних сховищ. Щоб перейти до цього розділу статті, натисніть тут.

Ви очікували, що можете надіслати будь-який файл електронною поштою, але це просто не так. Навіть найкращі сервіси електронної пошти, такі як Gmail та Tutanota, обмежують розмір вашого файлу на рівні 25 Мб, тоді як Apple iCloud Email та Outlook Microsoft встановлюють його ще нижче 20 Мб. Навіть короткі відео, що надходять у 100 Мб, це просто не є можливим, навіть якщо ви використовуєте стиснення файлів, як програма zip.

Найбезпечніший спосіб спільного використання файлів – це, мабуть, покласти його на USB, а потім фізично передати його людині, яка потребує цього, але це не завжди є можливим. Можливо, їм це потрібно якомога швидше, і ви не будете зустрічатися з ними цілими днями. Можливо, вони перебувають в іншій країні, і ідея надсилати USB через пошту на равлику – це занадто 20 століття..

Однак хмара пропонує швидкі, прості, а іноді навіть безкоштовні рішення цієї проблеми. Ми переглянемо всі чотири варіанти передачі файлів у цій статті, але ось короткий підсумок.

Як я можу надіслати файли розміром більше 25 Мб?

 1. Надсилайте великі файли за допомогою хмарного сховища
 2. Надсилання великих файлів електронною поштою (ну, начебто)
 3. Надсилання великих файлів за допомогою послуг передачі
 4. Надсилання великих файлів за допомогою клієнтів для передачі файлів

Як надсилати великі файли через хмарне зберігання

Найпростіший спосіб – а в багатьох випадках і найкращий спосіб – надсилати великі файли – за допомогою хмарного рішення для зберігання даних. 

Більшість найкращих хмарних служб зберігання даних також мають щедрий безкоштовний план, який є додатковим переломним способом, тому надсилання аудіозаписів ділової зустрічі для транскрипції не повинно створювати особливих проблем (хоча використання програмного забезпечення для мовлення в текст мабуть, краща ідея в цьому конкретному сценарії).

Наприклад, Sync.com дозволяє вам безкоштовно розмістити 5 Гб місця для зберігання, а також дозволяє ділитися з усіма, хто також має обліковий запис у сервісі. 

Якщо технічна ощадливість вашого одержувача дотримується своєї межі при простому використанні електронної пошти, pCloud – кращий вибір, оскільки ви можете просто надіслати одноразове посилання електронною поштою, що дозволить їм завантажити файл. pCloud також має безкоштовний план, хоча спочатку це лише 2 Гб.

Надіслати -великі файли-pCloud

Ще один чудовий варіант – Tresorit, хоча він не пропонує безкоштовний рівень. Однак оплата за це дає вам чудові параметри безпеки, включаючи шифрування нульових знань, а також деякі розширені варіанти спільного доступу та простий обмін в команді людей.

Усі троє полегшують обмін файлами, дозволяючи завантажувати файл шляхом перетягування та опускання його у місце для зберігання, вибираючи його та вибираючи спосіб спільного використання. Дійсно, майже немає більш простого способу передачі файлів людям, і це завантажується з перевагою додаткової безпеки.

Щоб полегшити ситуацію, ось короткий покроковий посібник із спільного використання файлів за допомогою pCloud. Ці інструкції більш-менш працюватимуть з будь-якою іншою службою, включаючи Dropbox.

Як ділитися великими файлами з pCloud

 1. Перейдіть на веб-сайт pCloud та відкрийте рахунок, використовуючи свою електронну адресу
 2. Відкрийте веб-клієнт
 3. Завантажте файли, якими ви хочете поділитися, перетягнувши їх з комп’ютера на клієнта
 4. Виберіть файли, а потім натисніть кнопку “Поділитися”
 5. Виберіть, чи бажаєте ви поділитися посиланням або запросити людей до папки
 6. Тепер вони повинні мати доступ і мати можливість завантажувати їх

Як надсилати великі файли електронною поштою (більше чи менше)

Звичайно, є й інші варіанти, окрім використання служби хмарного зберігання. Найпростіша альтернатива – використовувати наявні сервіси електронної пошти з інтегрованим хмарним сховищем, наприклад Gmail та Google Drive – звідси біт “більш-менш” у назві розділу. Ще одним чудовим прикладом є функція Apple Mail Drop, яка поставляється з iCloud Email.

В обох випадках ви можете прикріпити відповідний файл за допомогою іншої кнопки, ніж звичайна скріпка. Що стосується Gmail, це кнопка на панелі інструментів у нижній частині електронної пошти, лише кілька дверей вниз від звичайної кнопки прикріплення. Він названий “вставити файли за допомогою Диска”.

Великі файли Gmail-Attach

Натиснувши його, ви відкриєте свій Диск Google на окремому екрані. Завантажте файл, яким ви хочете поділитися, на Диск Google, а потім просто натисніть те, що ви хочете долучити, і ви переходите до перегонів.

Великі файли GDrive

Apple Drop Mail стає ще простішим в експлуатації. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на звичайну кнопку вкладення, тоді, якщо файл занадто великий, ви запитаєте, чи бажаєте ви використовувати Mail Drop. Однак є деякі проблеми з Mail Drop, як ви можете прочитати на сторінці підтримки Apple, тому ми віддаємо перевагу Gmail. Нижче ми підготуємо інструкції щодо використання цієї послуги.

Як надсилати великі файли через Gmail

 1. Завантажте файл, яким ви хочете поділитися, на Диск Google
 2. Або складіть нове повідомлення або перейдіть до наявної розмови
 3. Натисніть на значок Диска на нижній панелі інструментів
 4. Виберіть файл, який ви завантажили раніше
 5. Натисніть «Вставити»

Як надсилати великі файли через послуги передачі файлів

Якщо з якихось причин ви хочете скористатися Gmail або Apple Mail – ми не звинувачуємо вас – і ви не хочете підписатися на послугу хмарного зберігання, є інший варіант. Люди, які користуються Інтернетом близько 15 років тому, визнають: передачу файлів. 

Ці старі, незграбні веб-програми все ще стукають, і вони, як правило, роблять гідну роботу, хоча вони можуть бути трохи повільними, а безпека – це проблема. Хоча варіантів багато, у минулому ми мали найкращі результати з WeTransfer, тому ми будемо використовувати його для цілей цього посібника.

WeTransfer безкоштовно використовувати для файлів розміром до 2 Гб і досить швидко. Використовуючи це просто: Перейдіть на веб-сайт WeTransfer і натисніть «Я згоден» у білому вікні накладання.

Файли WeTransfer-Large-Files

Потім натисніть кнопку “+”, щоб додати свої файли, електронну адресу одержувача, а також свою власну, а також будь-яке повідомлення, яке ви хочете, щоб вони отримували. Після цього натисніть “передати”.

WeTransfer-Transfer

Ваш файл буде доступний протягом семи днів, після чого він загубиться в кібер-ефірі. Зауважте, однак, що завантаження файлів, більших від того, який ми надіслали, може зайняти дуже багато часу. Крім цього, WeTransfer працює досить добре, якщо все, що ви робите, – це один раз надсилати один файл. Ми переглянемо наступні кроки, які вам потрібно зробити.

Як надсилати великі файли за допомогою WeTransfer

 1. Відкрийте веб-сайт WeTransfer і прийміть умови
 2. Клацніть на “+” та виберіть файли, які потрібно надіслати
 3. Введіть свою власну електронну адресу, а також адресу свого одержувача
 4. Натисніть “передати”, і ви все готово

Як надсилати великі файли за допомогою клієнтів для передачі файлів

Якщо всі перераховані вище варіанти для вас занадто прості та основні, для відправлення великих файлів є ще один, а саме використання клієнтів для передачі файлів. Однак цей спосіб передачі файлів в Інтернеті вимагає певних навичок як з вашого боку, так і з боку одержувача, тому ми рекомендуємо його лише тим, хто хоче потрапити в кишки процесу.

Перевагою використання цього методу є, звичайно, налаштування, плюс гарантія того, що ви не втратите якість файлів за рахунок стиснення тощо. У нас є список найкращих клієнтів для передачі файлів, які ви можете оглянути, включаючи наш улюблений CyberDuck. Ви також можете поплутатися з WebDAV, якщо хочете.

Який би варіант ви не вибрали, вам більше, ніж ймовірно, потрібно підписатися на послугу хмарного зберігання або одного з кращих постачальників послуг IaaS, щоб забезпечити вам необхідне місце для зберігання. Для більшості користувачів, яким просто потрібно надіслати це 10-хвилинне відео своїй матері, це майже просто додавання непотрібного посередника, тому ми покинемо це на цьому зараз.

Фінальні думки

Там у вас є чотири способи, якими ви можете надсилати великі файли по всьому світу, не вдаючись до USB-накопичувачів або фізичного паперу. Ми віддаємо перевагу хмарному сховищу даних – включаючи Диск Google – над усіма іншими параметрами, просто тому, що це дешево і безпечно, хоча інші методи також заслуговують.

Якщо ви хочете переконатися в тому, як ці сервіси працюють, Sync.com та pCloud мають безкоштовні плани, а Tresorit – безкоштовна пробна версія. Повідомте нас, як ви користуєтесь цими чудовими послугами в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Часті запитання про передачу файлів

 • Як надсилати великі файли безкоштовно?

  Найпростіший спосіб – це використання WeTransfer, хоча ми рекомендуємо підписатися на безкоштовну службу зберігання хмар, наприклад, pCloud або Sync.com, щоб ви могли скористатися їх високою швидкістю та безпекою.

 • Як надсилати великі відеофайли з Android?

  Ви можете використовувати Google Drive, який вбудований у вашу ОС і має чудовий додаток, або ви можете підписатися на pCloud, Sync.com або Tresorit, у яких також є прості у користуванні мобільні додатки. pCloud заслуговує на особливу згадку, оскільки він дозволяє відтворювати медіа в додатку, що зручно.

 • Як я можу надсилати великі файли зі свого iPhone?

  Ми рекомендуємо використовувати або Drop Mail з Apple Mail, або підписуватись на pCloud або Sync.com, обидва вони добре працюють на iPhone.

 • Як я можу надіслати великий PDF-файл?

  Найкращий варіант – використовувати Gmail або хмарне сховище. Документи Google дозволять вам читати файл PDF у веб-переглядачі, і переносити файли дуже просто.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map