Хмарна безпека: як служби зберігання захищають ваші дані у 2020 році

Використання хмарного сховища чудово, оскільки звільняє ваш жорсткий диск і захищає ваші файли від будь-яких випадкових випадків, що трапляються з вашою фізичною машиною. Однак, переглядаючи наших кращих постачальників хмарних сховищ, ви можете заплутатися в тому, що означає всі розмови про безпеку. Ось тут і подається цей зручний посібник із безпеки хмари.


Нижче ми розглянемо найважливіші речі, які потрібно знати про безпеку хмари, але спочатку ми розберемося, чому це потрібно. Як ви, напевно, знаєте, Інтернет є небезпечним місцем, де кіберзлочинність протікає безперервно. Хакери можуть орієнтуватися на ваші дані та нанести удар по викупному програмному забезпеченню, перехопити ваші передачі з атаками “людина-в-середині” або вкрасти ваші облікові дані. Для запобігання цьому важливо вживати жорстких заходів безпеки.

Хороша новина полягає в тому, що розкрити злочин досить просто в Інтернеті, все, що вам потрібно, – це зробити декілька основних кроків. Погляньмо на них.

Приватне шифрування

нульові знання

Приватне шифрування, ви можете знати це як нульове знання, заважає читати ваші дані будь-кому, крім вас. Служба, якою ви користуєтесь, не зможе отримати доступ до ваших даних, оскільки лише у вас є ключ до неї. Мінус цього підходу полягає в тому, що якщо ви втратите свій пароль, він пропаде назавжди, оскільки служба з нульовим знанням не зможе відновити його для вас.

Щоб пом’якшити ризик цього, подумайте про використання менеджера паролів. Незалежно від того, переконайтеся, що ви створили надійний пароль. Ви можете знайти найкращий сервіс із приватним шифруванням у нашій кращій статті хмарних служб із нульовим знанням. 

Sync.com – це наш найкращий хмарний сервіс зберігання даних. Він був заснований в Торонто в 2011 році і отримав репутацію міцної безпеки та конфіденційності користувачів. За шифрування нульових знань це не стягується додатково, як це роблять деякі служби. Ви можете отримати 2 ТБ пам’яті всього за 96 доларів на рік або 8 доларів на місяць. Детальніше про це читайте в нашому огляді Sync.com.

Наступна найкраща послуга з нульовим знанням, pCloud, вимагає оплатити її Crypto надбудову, щоб увімкнути приватне шифрування. Це $ 3,99 на місяць. Крім цього, пропонується хороша ціна, оскільки ви можете отримати 2 ТБ місця за $ 9,99 на місяць. Якщо ви платите за рік, вартість знижується до $ 95,88. Це також найкраще хмарне сховище для Linux. Прочитайте наш огляд pCloud про всі його плюси та мінуси.

MEGA – це ще одна послуга, яка добре піклується про вашу конфіденційність. Окрім нульових знань, він зберігає ваші дані у центрах обробки даних у Люксембурзі, Німеччині, Франції, Нідерландах, Канаді та Новій Зеландії, які визначали Європейською Комісією адекватний рівень захисту відповідно до статті 45 Загальне Положення про захист даних. Більш детально читайте наш огляд MEGA.

Шифрування в режимі відпочинку та транзиту

шифрування в спокої

Існує багато алгоритмів шифрування, починаючи від старого DES і закінчуючи новішими Blowfish та AES. Як ви могли здогадатися, остання партія AES – найбезпечніша. Він має кілька рівнів безпеки, залежно від довжини ключа, яка може бути 128, 192 та 256 біт.

256-бітний – найбезпечніший, але, наскільки нам відомо, ніхто не зміг зламати жодної його реалізації. Зазвичай вони використовуються в спокої.

Під час передачі послуги хмарного зберігання, як правило, використовують протокол TLS для захисту ваших файлів від підслуховування. Він встановлює безпечне з’єднання, здійснюючи рукостискання між двома машинами, використовуючи шифр, аутентифікацію та обмін ключами.

Багато послуг пропонують достатній рівень шифрування та використовують протокол TLS. Одна з послуг, яка виділяється завдяки багатьом заходам безпеки, – це Tresorit.

Через це він знаходиться в нашому списку найбезпечніших хмарних сервісів зберігання даних. Ваша конфіденційність також гарантована, оскільки вона має нульові знання та зберігає ваші дані на серверах в Ірландії та Нідерландах. Ви можете дізнатися більше про її безпеку в нашому огляді Tresorit.

Двофакторна автентифікація

хмарна безпека та 2fa

Двофакторна автентифікація корисна, коли ви хочете не допустити, щоб ці набридливі хакери крали ваші облікові дані. Увімкнувши його, він робить це так, що вам доведеться ввести код на додаток до свого пароля для входу. Код можна отримати за допомогою декількох методів.

Один сервіс, який має багато варіантів двофакторної аутентифікації – це FilesAnywhere. Це рішення для зберігання даних, яке має високу безпеку та високі ціни.

Використовуючи його, ви можете змусити своїх користувачів вводити додатковий код, який вони отримують електронною поштою, SMS або телефонним дзвінком для входу. Інші функції включають фільтрування доступу за IP-адресою та обмеження входу в день. Повний опис безпеки ви можете прочитати в нашому огляді FilesAnywhere.

Захист від викупу

захист від викупу

Викуп – це не жарт. Це тип шкідливого програмного забезпечення, яке знаходить ваші чутливі файли та шифрує їх. Якщо ви хочете знову отримати доступ до своїх файлів, вам доведеться заплатити хакерам викуп, щоб отримати від них спеціальний ключ розшифровки. Тобто, якщо вони її взагалі доставлять. Краще не стати жертвою в першу чергу. Тут починають грати хмарні служби.

У нашому найкращому веб-резервному резервному резервуванні із захистом від захисного програмного забезпечення ми перераховуємо шість служб, які добре протидіють цьому.

Наш найкращий вибір – CloudBerry Backup. Він працює як центр управління вашими хмарними обліковими записами та резервними копіями. Він має сканування програмного забезпечення та розширені версії, які допоможуть вам випереджати програмне забезпечення. Стандартна ліцензія на резервне копіювання – $ 49,99. Прочитайте повний його опис у нашому огляді CloudBerry Backup.

Щоб отримати більш основне рішення, спробуйте Acronis True Image. Активний захист заснований на AI, тому він може навчитися краще виявляти атаки за допомогою більшої кількості даних. Він блокує процеси та повідомляє користувачів, коли виявляє підозрілі поведінки. Крім того, він може відновити пошкоджені файли за мить. Ціна починається від 49,99 доларів на рік за 250 ГБ. Детальніше читайте в нашому огляді справжнього зображення Acronis.

Хмарні рішення для зберігання даних використовують версії для боротьби з викупними програмами. Багато хто з них є, але реалізація відрізняється кількістю версій або днів, які можна відмовити. Sync.com пропонує необмежену версію, і інші, про які ми вже згадували, мають подібні можливості.

Якщо вам потрібно інше рішення, спробуйте OneDrive, який пропонує версію файлів за останні 30 днів. Детальніше читайте в нашому огляді OneDrive.

Обмін контролем вмісту

обмін

Однією з головних переваг хмарних сервісів є обмін. Більшість служб застосовують подібний підхід, дозволяючи створювати посилання на файли чи папки або запрошувати інших співпрацювати з вами. Там, де вони найбільше відрізняються – це можливість обмежувати та контролювати ваш спільний вміст.

Правильний контроль вмісту може включати захищені паролем посилання, терміни придатності, дозволи на папки та інше. Ми обмежили свій вибір до п’яти сервісів у кращому хмарному сховищі для спільного використання статті. Не дивно, що Sync.com, pCloud та Tresorit знаходяться на вершині, тому що вони забезпечують сильний контроль над вмістом..

Дві трейлінг-служби – Box і Dropbox. Вони не відповідають найвищим сервісам, але і не відстають. Box – це послуга підприємства, яка орієнтована на бізнес, тому, якщо вам це потрібно, прочитайте наш огляд Box. Якщо ви один користувач і віддаєте перевагу популярним послугам, спробуйте Dropbox. Перш ніж зробити це, дізнайтеся більше про це в нашому огляді Dropbox.

Фінальні думки

Безпека у хмарі не є дрібницею, особливо якщо ви зберігаєте в хмарі конфіденційну інформацію. Ми перерахували п’ять найважливіших функцій хмарних служб, які повинні захищати ваші дані. Це приватне шифрування, сильне в режимі спокою та транзитне шифрування, двофакторна аутентифікація, захист від випробування та безпечне обмін.

Загалом, Sync.com виходить найкращим, але, як ви бачите вище, є ще багато інших послуг, які слід врахувати. Що ви думаєте про безпеку хмари? Ви вважаєте, що перераховані тут послуги корисні для вашого малого бізнесу? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map